61

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Kaste gan laba, cena ne visai smile .

LSMK-MILO

62

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Nav slikti,bet manuprāt galvenais mīnus kas man lec acīs ir atzveltne.Ilgstošai copei ne visai ērta...Korum krēslam atzveltne pieņem muguras formu,turklāt tā ir pilna,bez probeliem.
Tā pat bez mašīnas šo krēslu būs problemātiski transportēt,galdiņš gan ir simpātisks. smile
Un kāds svars?

63

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:

Ak jā, apjautājos Agrim arī par krēsla cenu, un tā neiedziļinoties sīkumos sastāda aptuveni 100 latus. Pie tam, augšējā attēlā redzamais galdiņš/kaste ar atbalst kāju komplektā neietilps un tā cena grozās ap 50-60 latiem. Tas arī uz doto brīdi ir galvenais iemesls kāpēc šāds krēsls vēl nav manā īpašumā. smile

...jā , cipars nežēlīgs sad

TEAM VOLVO

64

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Par Milo krēslu nevaru spriest,neesmu tuvumā redzējis.teikšu par Korum.Lietus laikā,ja ļoti stiprs lietus,atzveltni nolaižu virsū sēdeklim un pats stāvu blakus(vēl lielākā lietus laikā vajag lietussargu).Ja lietus nav liels,smidzina,tad vis ir OK,jo ūdens notek no auduma,pats audums uzsūc mitrumu maz! smile
Pret atzveltni es copējot ātrā tempā reti kad atbalstos,bet kad copēju naktī vai ar lielām pauzēm,tad pašā laikā!Turklāt man ar muguru ir problēmas un prasās kaut-kas miksts uz ko atbalstīties. smile
Vēl viens pluss ir transportēšana,man bieži sanāk uz copi doties uz savām divām,patreiz nav vēl tiesības,kopējais nesamais svars varētu būt ap 20-30Kg.Priekš sevis es šo problēmu esmu atrisinājis.
Ja grib pagulēt copē,tad iesaku Preston krēslu! big_smile

P.S. Vispār Milo kreslam nav ne vainas,izskatās diezgan stabils un kā jau rakstīju galdiņš ļoti superīgs. smile

65

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan
vai gadījumā tā krēsla( Milo) atzveltne netiek piedāvāta atsevišķi un ir iespējams uzstādīt uz platformas platformas???????? Bildē tā  īsti nevar saprast, bet izskatās aizdomīgi.............

LSMK-MILO

66

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jûsu viedoklis-fîderis no platformas ar lietus sargu, cik tas ir êrti!?!

67

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

MC2 wrote:

Jûsu viedoklis-fîderis no platformas ar lietus sargu, cik tas ir êrti!?!

Tas ir neērti, bet nav arī citu variantu lietus laikā. Ja copē tuvajā distancē, tad gan īpašu problēmu nav, bet ja jāmet tālāk, tad jāpiedomā , kā to izdarīt. Katrā ziņā lietus laikā zem lietussarga ir daudz patīkamāk, nekā ja viņa nav big_smile

LSMK-MILO

68

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

No iepriekšējiem ieskatiem saprotu, ka ir 2 atšķirīgas nometnes:
- vieniem patīk krēsli
- otriem patīk platformas

Laikam jau platforma vairāk orientēta uz ērtumu, bet krēsls vairāk uz mobilitāti. Vai tā varētu teikt?
Pats lūkojos pēc iespējami mobilas versijas, lai viss ir kompakts glabāšanā, viegls pārvietošanā un noderīgs/parocīgs lietošanā.
Pagaidām šiem uzstādījumie par vairāk piemērotu saskatu krēslu.
Kādi vēl ir viedokļi par krēslu/platformu lietojamību?

69

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Platformai nav konkurentu!Ja ir iespējas uz copi nogādāt platformu,viennozīmīgi tā ir jāņem.
Man personīgi patīk abas mantas,sacensībām - platforma,atpūtai un treniņiem man pietiek ar Korum krēslu. smile

70

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Iesācējs wrote:

...
Pats lūkojos pēc iespējami mobilas versijas, lai viss ir kompakts glabāšanā, viegls pārvietošanā un noderīgs/parocīgs lietošanā.
Pagaidām šiem uzstādījumie par vairāk piemērotu saskatu krēslu.
Kādi vēl ir viedokļi par krēslu/platformu lietojamību?


Kad paskatos uz to kā nokrāvušies ir krēslu īpašnieki, tad neredzu atšķirību no platformas un ja vēl pašam ir savs transports tad kaste būs arī mobilāks variants, jo daļa mantu būs iekš tās. Tiem kam sava transporta nav, nav arī alternatīvu krēslam, ja vien nav kāda copes kolēģa ar transportu. smile (IMHO)

Ar kulaku pa aci...
Precīzi noformulēta doma...
Iesācējam ( niks) vispār nevajadzētu ķert kreņķi ar savu lielo auto un kasti uz jumta...:)

TEAM VOLVO

71

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Preston Off Box Tackle & bait Tray

http://s8.uploads.ru/yBufz.jpg

Galdiņš un barības konteiners platformai.Abi vienāda izmēra - 280mm x 390mm.

Cena aptuveni:70Ls

72

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

volvo wrote:
Jan wrote:
Iesācējs wrote:

...
Pats lūkojos pēc iespējami mobilas versijas, lai viss ir kompakts glabāšanā, viegls pārvietošanā un noderīgs/parocīgs lietošanā.
Pagaidām šiem uzstādījumie par vairāk piemērotu saskatu krēslu.
Kādi vēl ir viedokļi par krēslu/platformu lietojamību?


Kad paskatos uz to kā nokrāvušies ir krēslu īpašnieki, tad neredzu atšķirību no platformas un ja vēl pašam ir savs transports tad kaste būs arī mobilāks variants, jo daļa mantu būs iekš tās. Tiem kam sava transporta nav, nav arī alternatīvu krēslam, ja vien nav kāda copes kolēģa ar transportu. smile (IMHO)

Ar kulaku pa aci...
Precīzi noformulēta doma...
Iesācējam ( niks) vispār nevajadzētu ķert kreņķi ar savu lielo auto un kasti uz jumta...:)

Nu norakāt mani big_smile
Esat lieliski vērotāji:)
Kaut kā biju iedomājies, ka krēsli ir kompaktāki. Nekas, tik§u lìdz Dzelzavas ielai, apskatìšu dabā krēslus, tad varēsim turpināt strīdēties big_smile big_smile


Nu norakāt mani big_smile
Esat vareni vērotāji:)

73

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Preston Off Box Mega Brolly Bracket

http://s9.uploads.ru/UV7Ct.jpg

http://s8.uploads.ru/I0671.jpg

Lietussarga turētājs,izskatās diezgan stabils.

Cena aptuveni: īsais 18Ls,garais 20Ls

74

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Iesācējs.
Cilvēki tev vēl to labāko,ja vari atļauties abas lietas,OK iesaku ņemt abus! smile Bet ja jāizvēlas ko vienu,platforma 100% būs labākā izvēle! smile

75

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Preston Absolute Station, seatbox

Nu šitais ir baigais monstrs,cena ar nav no mazajām,pie mums varētu maksāt tuvu pie 650Ls

76

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Dresden wrote:

Iesācējs.
Cilvēki tev vēl to labāko,ja vari atļauties abas lietas,OK iesaku ņemt abus! smile Bet ja jāizvēlas ko vienu,platforma 100% būs labākā izvēle! smile

Viss kārtībā - es tikai vēl visu apgūstu smile

77

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Iesācējs wrote:
Dresden wrote:

Iesācējs.
Cilvēki tev vēl to labāko,ja vari atļauties abas lietas,OK iesaku ņemt abus! smile Bet ja jāizvēlas ko vienu,platforma 100% būs labākā izvēle! smile

Viss kārtībā - es tikai vēl visu apgūstu smile

Tas ir apsveicami,turklāt tev pašam nav jākāpj uz grābekļa,to veiksmīgi pirms tevīm ir izdarījuši citi! big_smile

Jan wrote:
Dresden wrote:

Preston Absolute Station, seatbox

... pie mums varētu maksāt tuvu pie 650Ls

Pie šāda budžeta es sāktu skatīties uz Rive. smile

Man liekas šis modelis Preston nebūt nav sliktāks. smile

78

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Dresden; vai tie dubultie lietussargu turētāji Tev būs piedāvajumā?????? Vai Tu pirmdien būsi darbā???????

LSMK-MILO

79

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

Jan wrote:
Dresden wrote:

...

Man liekas šis modelis Preston nebūt nav sliktāks. smile

Šajā cenu līmenī var atrast ne viena vien ražotāja kastes kas būs ne sliktākas kā Preston, bet Rive ... . smile

Šogad iepirku viens pret vienu Jana platformu(Milo foto ir forumā) 200LVL, bet pirms darīt izvēli pacopēju ar divām dažādām Milo Team veču platformām. Mans secinājums jādomā, kur, kas, kā, vai patīk atvilkņu izvietojums utt. Par 650LVL var sapirkt visus aksesuārus un vēl advancētu krēslu ar visām tam pieliekamajām lietām.
Vienā veikalā sestdien redzēju platformu virs 600LVL- a atvilknes staigā jautrāk par vecām PSRS laiku mēbelēm. Dizains labs, bet izpildījums ................

P.s. Es, pirms ko pirkt, aizbrauktu uz kādiem mačiem, ar večiem papļāpātu, pataustītu, pasēdētu un tad tērētu naudu!!!

80

Re: Krēsli,platformas/Кресло,платформа

siluro wrote:

Dresden; vai tie dubultie lietussargu turētāji Tev būs piedāvajumā?????? Vai Tu pirmdien būsi darbā???????

Būšu pirmdien.Tie turētāji ir jaunums,ja izdosies,tad pievienošu pasūtījumam.