181 (edited by Maris 2014-05-24 15:42:45)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Joprojām ezerā.
Pēc iepriekšējās reizes bija tāda nepadarīta darba sajūta.Tā kā atkal uz ezeru.Bračka ar Valdi ar laivu uz otru krastu laimi meklēt,es turpat kur parasti.Bija čujs ka jābūt.Šoreiz visu pēc kanoniem,barību maisīju uz vietas,starta barojums,utt.Barība no poļu firmas Lorpio,tipa viens sportsmens taisa,parupja frakcija un tāds viegls neuzbāzīgs aromāts.Man iepatikās.Copes sākās ātri,brekšuki,pa raudai.Apmēram pēc stundas divas labas copes atkal nopūdelēju.Pārtaisu uzparikti un trīs apkilo puikas no vietas smile .Tā nu lēnām proces aiziet.Tādus zem 700g uzreiz aiz borta bet baigi daudz viņu nebija.Brīžiem nāk uz metiena.Ap pusnakti zvanu laivotājiem kā tad iet ,ķeroties bet sīkie.Ap 1 šie jau ir pie manis,turpinam trijatā.Kādu brīdi velku labi bet ar laiku šie ar Sensas paiku tomēr man zivtiņu atsit sad .Līdz rītam man točka apklust pavisam,šie velk nepajokam.Visādi ņemos bet nekas nepalīdz.Bet nu mani viņiem nenoķert smile .Ap 5 jau sākas rauda,vakars.Svēršanās rāda ap 23 kg.Gandrīz divi 20l spaiņi smile .Varēja būt labāk bet tā Sensas....7gab uz mājām,pārējie pārdomāt notikušo atpakaļ ezerā.
Copēju ar Drennan fider mono auklu 0,26 ,pēdējā laikā stāvošajā un ne tikai copēju ar mono,daudz visādu plusu un visu ko vajag redzu.No diametra ar nav jākautrējas,stāvošā ūdenī tas palielam ir po..Veiksmi arī jums !
http://sb.uploads.ru/DG4hH.jpg

CMS Valmiera

182

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Как обычно Кишозеро.

http://rigahost.eu/img/m2.jpg

Надо сказать что за неделю разрослись берега конкретно, пришлось вычищать перед началом рыбалки.

http://rigahost.eu/img/m3.jpg

Погода хорошая, жарко, но не ночью. Ночью комары достают конкретно, зато прохладно.
Клев достаточно постоянный, с первого заброса симпатичная плотва на грамм 350, мелочь дергала постоянно.
С наступлением темноты мелочь успокоилась, клевало не часто, но все же рыбка была. В итоге 1 лещик на кило, и пара поменьше на грамм 500, все без икры.
Видимо нерест заканчивается, что радует, так как прошлые 2 недели леща вообще небыло видно.

http://rigahost.eu/img/m1.jpg

С рассвета моментально активизировалась мелочь, чувствовалось что наловить еще можно, но дожидаться жары не стал, в 5 был уже дома.

183

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Vakar vēlā pēcpusdienā apmeklēju Lielupi. Isi pirms pērkona sāku copēt. Mazulīši līdz 100gr atsaucās gandrīz uzreiz. Tā tos mazos vilku līdz pārstāja lietus, tad pirmā smukā copīte un raudiņa vismaz 400gr galā, pēc laiciņa brekšuks uz 500gr, tad atkal tikai mikrobi,  pustumsā mikrobi pierima, un ap 23.00 smuka copīte, skaists cīniņš un pusotrnieks brekšuks sečokā. Tad pilnīgs klusums. Ap vieniem aizgāju nosnaust un 3.30 jau cīnos ar kiloškinu, pēc brīža vēl viens, tad vēl. Tad daži uz 500-700 gr. Gaismai parādoties un saulei lienot no migas lielie vairs negrib jemt, sākas atkal mikrobi. Bet pēdējais tomēr stabils puskilogramnieks. Tad jau ar pietika. Lielākie aizbrauca līdzi čomam uz virtuvi, pārējie palika upē. Barība - Traper, ēsma baltie, 12nr. āķītis.

184

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Maris wrote:

Joprojām ezerā.
Pēc iepriekšējās reizes bija tāda nepadarīta darba sajūta.Tā kā atkal uz ezeru.Bračka ar Valdi ar laivu uz otru krastu laimi meklēt,es turpat kur parasti.Bija čujs ka jābūt.Šoreiz visu pēc kanoniem,barību maisīju uz vietas,starta barojums,utt.Barība no poļu firmas Lorpio,tipa viens sportsmens taisa,parupja frakcija un tāds viegls neuzbāzīgs aromāts.Man iepatikās.Copes sākās ātri,brekšuki,pa raudai.Apmēram pēc stundas divas labas copes atkal nopūdelēju.Pārtaisu uzparikti un trīs apkilo puikas no vietas smile .Tā nu lēnām proces aiziet.Tādus zem 700g uzreiz aiz borta bet baigi daudz viņu nebija.Brīžiem nāk uz metiena.Ap pusnakti zvanu laivotājiem kā tad iet ,ķeroties bet sīkie.Ap 1 šie jau ir pie manis,turpinam trijatā.Kādu brīdi velku labi bet ar laiku šie ar Sensas paiku tomēr man zivtiņu atsit sad .Līdz rītam man točka apklust pavisam,šie velk nepajokam.Visādi ņemos bet nekas nepalīdz.Bet nu mani viņiem nenoķert smile .Ap 5 jau sākas rauda,vakars.Svēršanās rāda ap 23 kg.Gandrīz divi 20l spaiņi smile .Varēja būt labāk bet tā Sensas....7gab uz mājām,pārējie pārdomāt notikušo atpakaļ ezerā.
Copēju ar Drennan fider mono auklu 0,26 ,pēdējā laikā stāvošajā un ne tikai copēju ar mono,daudz visādu plusu un visu ko vajag redzu.No diametra ar nav jākautrējas,stāvošā ūdenī tas palielam ir po..Veiksmi arī jums !
http://sb.uploads.ru/DG4hH.jpg


Kas tas ir par ezeru,ja nav noslēpums?

185

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

es zinu kas pa ezeru,bet tas japatur noslepuma, sory

186

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Nevajag atvainoties,turi vien noslēpumā,ja Tev no tā paliek vieglāk .. smile

187

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Atkal drusku pafīderēju Lielupē. Šoreiz bija pilnīgs bērnudārzs atnācis, no 20g līdz 200g. Ap 4.00 pieteicās vienīgais daudz maz normāla izmēra brekšuks, bet domāju, ka līdz kilošņikam pietrūka... Bet mikrobi ķērās intensīvi, tikko barotava nogrimst, tā jau tirina. smile
Kolēģis uz makšķeri ar pludiņu tomēr ap 1.00 savu līni izsēdēja, smuks, stabili virs kilo.

188

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Посидел вчера с фидером на Гауе в районе Царникавы. Погода стабилизировалась, рыбка появилась. Общий итог - 12 кг белой рыбы. В том числе подлещики (самые крупные 700 и 800 г), три размерные вимбы, неплохая густера и плотва (за 300 г.). Лучше брало на отмели с глубиной в 1-1.5 метра. И исключительно на белого, красный игнорировался, бутерброды тоже. Около 7 утра было незабываемое зрелище: в течении 15 минут какая-то рыба кормилась насекомыми - высовывала голову из воды, хватала еду и с громких звуком уходила под воду. Что за рыба я так и не определил. На головля совершенно не похоже, его я  много видел, рыба была не мелкая, по ощущениям от полкило и выше. Всплески были по всей реке с частотой примерно один в секунду! В общем, на всю жизнь зрелище...

189

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Mana pirmā feedercope.  Biju varkaļu kanālā.   
Uz barības nostājās pliču kolonija un bonusā 2x brekšuki 400gr robežās. Nekas dižs bet patīkami.  Pati par sevi cope ar feederi iepatikās :-)

190

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Labdien melnajā piektdienā!
Brīvdienas klāt, saldētava pilna ar treknu,  pagājušo brīvdienu paiku. Gribas braukt makšķerēt.
Pagājušajās brīvdienās, no sestdienas uz svētdienu bijām Daugavā, apmēram pretim Jumpravai.
Vakarā nulle, pa nakti nulle bet no rīta sūduki mazie plicīši, viens 500 gr plicis un plaukstas izmēra breksēns. Un tālāk nulle. Biedram vispār nulle. Ūdens bija riktīgi silts, cik pabradājos.
Neko labu par Daugavu neiru dzirdējis, par Buļļupi arī nekas iepriecinošs nav dzirdēts. Nezinu kur lai brauc. Bet gribas smile Kur lai brauc?

191

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

Labdien melnajā piektdienā!
Brīvdienas klāt, saldētava pilna ar treknu,  pagājušo brīvdienu paiku. Gribas braukt makšķerēt.
Pagājušajās brīvdienās, no sestdienas uz svētdienu bijām Daugavā, apmēram pretim Jumpravai.
Vakarā nulle, pa nakti nulle bet no rīta sūduki mazie plicīši, viens 500 gr plicis un plaukstas izmēra breksēns. Un tālāk nulle. Biedram vispār nulle. Ūdens bija riktīgi silts, cik pabradājos.
Neko labu par Daugavu neiru dzirdējis, par Buļļupi arī nekas iepriecinošs nav dzirdēts. Nezinu kur lai brauc. Bet gribas smile Kur lai brauc?

Vakar bijām Juglas kanālā, pa kādām sešām stundām uz diviem saķērām kādus 8kg. Zivis sākot ar pličiem un beidzot ar normāliem breksīšiem. Ķērās diezgal labi, lielas pauzes nebija. smile

192

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki visiem. Šodien pēc pusdienas biju aizskrējis līdz Volleriem lai pārliecinātos vai tiešām ar to Daugavu ir tik slikti kā šeit raksta. Ierodoties uz vietas konstatēju, ka pa abām stāvvietām esam tikai divi copmaņi, kas par neko labu neliecināja. Iztaustot gultni atradu copes punktu aptuveni 30 m distancē un pie reizes sapratu, ka upē ir pamatīga straume, jo 80 gr. barotavu diezgan labi vēla pa gultni. Iesākumā uz barību nostājās pliči, taču jau vakarā, kad straume palika mazāka un varēja strādāt ar 60 gr. barotavu pieteicās pirmais brekšuks. Savas muļķības pēc palaidu vairākas labas zivis un uz beigām pieteicās kautkas ļoti liels, taču es pat viņu īsti nepacēlu no grunts, jo dabūju atliektu āķi, domāju, ka bija paņēmis liels breksis. Barību izmantoju Traper, ēsma pinka, motilis.   http://sf.uploads.ru/9ep2A.jpg http://se.uploads.ru/dsPwk.jpg http://sd.uploads.ru/D0ed6.jpg

193 (edited by Kartfels 2014-06-14 17:08:24)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Pamodos 5 no rīta. Lija. Nopriecājos, jo gulēt tas ir baigi forši.
Otreiz pamodos ap 9. Nu labi, aizbraucu uz Buļļupi.
Izliju. Garām pavilkās trīs negaisi, ceturtā negaisa paša mala mani vēlreiz apslapināja.
Divas ļoti smukas copes nopūdelētas. Viens plaukstas izmēra brekšuks un viena ļoti cienījama izmēra rauda. To tad arī apēdīšu.
Sporta nekāda, bet nav ne vainas, vesela diena pilnīgi skaidrā pavadīta smile

194

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Kartfels wrote:

nav ne vainas, vesela diena pilnīgi skaidrā pavadīta smile

Vēl jau vakars priekšā big_smile

LSMK-MILO

195

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Вчера вновь посетил свои места на Гауе. Был на месте около 4 утра. Как оказалось, вставать в такую рань было вовсе не обязательно... Клев начался почти сразу, но это были мини-густерочки, а я вовсе не за ними приехал. Пару часов все так и продолжалось. Потом серьезная поклевка, но какое-то нестандартное поведение рыбы - метров 5 протащил и - обрез. Ага, понятно, щука... Закинул донку на живца неподалеку, одна поклевка и ту не заметил. А на фидер поймал одного подлещика (600 г) и брать почти перестало. Ощущение, что в конце мая тут не было хищника, а теперь его слишком много - вся белая рыба куда-то ушла. Не сдался, переместился метров на 300 выше по течению. Глубина около 2 метров, течение совсем слабое. Откормил  полчаса и началось какое-то шевеление! Подлещики по 800-700-700 г. И штук 8 около 300 г. Периодически начинался дождь, так что около 13 часов свернулся. Ловил только на белого, добавка кукурузы или красного останавливала поклевки. Кормил Traperom.

196 (edited by Kartfels 2014-06-14 19:07:24)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
Kartfels wrote:

nav ne vainas, vesela diena pilnīgi skaidrā pavadīta smile

Vēl jau vakars priekšā big_smile

Diena ir līdz 18:00 smile Tālāk brīvdienās neskaitās.
Aizmirsu piebilst, gandrīz pa purnu norāvos. Bolderāja kā nekā smile Tāds kā pīle, tik sešas lielāks un balts smile , ar septiņbērnu ģimeni atpeldēja un brutāli nāca man virsū. Labi, ka pa rokai bija uztveramā tīkliņa kāts, knapi copes vietu atkaroju.
No ī-poda bildītes nevaru ielikt. Smuka banda bija.

Braucot prom manā točkā divi prezervatīvos ietērpušies iekārtojās. Až žēl palikās, taču sabarots uhh. Gar baznīcu stūrējot vēl divi supernopietnie uz vakara copi devās, tērpušies kā separātisti un ar milzu copes somām. Varbūt rīt uz vakaru vērts pārpalikušos mušu bērnus izpeldināt.

Kautkā man nevelk uz tiem Voleriem, lai arī dikti tuvu.  Tur dikti maz dabas. Un daudz meistaru smile

197

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Gaidam Krisjana vakardienas nakts copes atskaiti gauja smile

Team Ēsma

198 (edited by Krisjanis1 2014-06-19 09:37:15)

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Sveiki, Vīri,

Nevaru nepadalīties ar vakardienas/agras šodienas feeder copīti kaut kur Gaujā.
Bijām ar Lāčuku aizskrējuši uz upi pafīderēt no 19.00-02.00.

Es atbraucu pirmais un tā kārtīgi iebarojos, pēc tam pievienojās Lāčuks uz pl. 20.20.
Uz pirmo metienu noķeru lielu maili aiz vēdera un nodomāju, ka šodienas cope būs interesanta, ja jau šāds sākums. Līdz kādiem 21.30 ķeras pličuki un mazas raudiņas, bet pa vidu izvelku 500 gr. sapalu un vienu 800 gr. breksēnu un vienu pēc tam atstāju točkā ar pušumu lūpā, un protams seko pauze. Ik pa brīdim uzrausta kāds mazais, bet tas arī viss. Pastrādāju tā aktīvāk un izdodas puikas pasaukt atpakaļ. Tā līdz 23.00 dabonu vēl vienu 800gr. un vienu tā droši pāri kilogramam. Pilnīgi jutu, ka brekši ir pienākuši un nu tik sāksies, mazie pazuda un tos divus tā raiti pēc kārtas noķēru, BET!!!!! Ap 23.00 točka vienkārši nomirst, bet tikko taču bija lielie brekši pienākuši!!! Mēģinu atkal aktivizēt copi, bet viss velti, it kā Gaujā zivju nebūtu, vienīgi ik pa brīdim kāds sikspārnis uzsit pa auklu. Makšķerēju uz baltajiem, bet ap vieniem izdomāju uzlikt kukurūzu, jo sapals uz to paņēma un citreiz ir gadījies, ka tieši pa nakti uz to ņem labāk.
Uzlieku vienu kukurūzas graudu un metiens. Nepagāja 40 sekundes un skatos, ka kaut kas grib atņemt manu feederīti. Nopriecājos, ka trapīju desmitniekā ar ēsmu. Pēc piecirtiena seko baļķa efekts, jo nevaru izkustināt zivi no vietas. Domāju, ka beidzot pienāca resnā gala brekši un es vienu esmu piemānījis. Man izdodas zivi izkustināt un cīņa var sākties, bet zivs tā netipiski stipri priekš brekša sit ar galvu un iet tikai pa grunti. Labi varbūt ļooooti labs sapals + Gaujas straume!!!! Atvelku zivi līdz krastam, bet tā nu galīgi nevēlas parādīties. Galvenais nepārforsēt, tāpēc strādāju ar bremzīti, kā diriģents ar zizli. Jau pagājušas kādas 12 min., bet mans pretinieks vēl jo projām ir nezīnāms!!! Tas uzskrien pa straumi uz augšu un man izdodas to pacelt līdz ūdens virsmai un ieraugu ka tas ir ZANDARTS!!!! ( Tumsā ūdenī likās ap 2 kg) Bet ar to viss nebeidzas, jo viņš vēl visu nav padarījis pie grunts. Un tā viņš atkal ir lejā. Pēc kādām 8 min. cīņa ir galā, to izdodas ievilkt sadokā, bet viņš vēl ir jāpaceļ 4m augstā krastā, kad sāku to darīt sapratu, ka viņš nesver nieka 2 kg. Neskatoties uz visiem bistamības faktoriem, man izdodas to izcelt krastā un, kad ieraudzīju viņa patiesos izmērus, no manis atskan zvērīgs bļāviens, jo tas ir mans pirmais mēra ZANDARTS un kaut kas tik pat kā neiespējams. Asinsvados asisnis vairs neplūst, bet caur tiem lido neizmērāms adrenalīna daudzums.
Pēc tam atļaujos vēl vienu reizi iemest un uzreiz seko brekšuks, kas pie krasta noraujas un uz nākošo metienu pārplīst šoks, kas kalpo par fināla zīmi, ka pietiek un es to uztvēru un 2.15 esmu jau mājās.

Lūk arī uzskatāmā veidā Gaujas dziļumu karalis un fantastiski spēcīgs pretinieks. ( 6.48 kg un 0.78 m)
http://s43.radikal.ru/i101/1406/2c/99cde67bdbef.jpg
http://s020.radikal.ru/i711/1406/6b/0215669214b2.jpg
http://s020.radikal.ru/i720/1406/67/e0cc3310192b.jpg
http://s005.radikal.ru/i210/1406/70/fa85407c1b41.jpg
http://i019.radikal.ru/1406/6d/7801be9cd370.jpg

Paldies šai zivij par nenopērkamām emocijām un manas dzīves izkrāsošanu!

Veiksmi pie un uz ūdeņiem.

199

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Apsveicu Krišiņ, tiešam ilgi centies tikt pie zandarta, ceru bija vērts gaidīt.

200

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Paldies Bratini! Neapšaubāmi bija vērts!!!

Un te laikam der teiciens, ka labs nāk ar gaidīšanu! Copmaņu valodā: Neņem mazie, jo kad būs, tad būs lielais. Man liekas, ka es pat vairākas reizes to esmu teicis attiecībā uz Zanderiem.

SUPER!!!! Kaifs! Man liekas pat tagad vēl  neesmu atgājis!!! smile