41

Re: Video/Видео

Jan wrote:
siluro wrote:

Noskatoties filmu, patika atzinums, jo netīrāks ūdens, jo vairāk aromātikas nepieciešams. Pie mums, par cik ūdens ir salīdzinoši tīrs, bez tā visa var iztikt. Vismaz es tā domāju ;-) .

Lūdzu tulkojumu vai skaidrojumu. big_smile Vai tas radies piektdienas vakara iespaidā???? smile

Aha...saindēšanās ar tēju! big_smile

42

Re: Video/Видео

siluro wrote:

Noskatoties filmu, patika atzinums- jo netīrāks ūdens, jo vairāk aromātikas nepieciešams. Pie mums, par cik ūdens ir salīdzinoši tīrs, bez tā visa var iztikt. Vismaz es tā domāju smile .

iepriekšējo tekstu rakstīju no telefona, it kā kļūdu nebija, piektdienas vakara iespaida, arī nekāda, bet kas vakara iespaidā, noteikti visu tā pat saprata big_smile
pieļauju, ka forums neatpazīst telefona šifru, uz F-book rakstītais bez kļūdām........

LSMK-MILO

43

Re: Video/Видео

Dresden wrote:

Aha...saindēšanās ar tēju!

ja es būtu saindējies ar tēju,nez vai Tu tik viegli varētu tikt līdzi maniem domu gājieniem big_smile

LSMK-MILO

44

Re: Video/Видео

siluro wrote:
Dresden wrote:

Aha...saindēšanās ar tēju!

ja es būtu saindējies ar tēju,nez vai Tu tik viegli varētu tikt līdzi maniem domu gājieniem big_smile

Man pašam arī ir laba tēēēja dabūnama,gan mēs viens otru saprastu! big_smile

45

Re: Video/Видео

46

Re: Video/Видео

47

Re: Video/Видео

48

Re: Video/Видео

49

Re: Video/Видео

Кубок "Волжанка "по фидеру- diezgan skarbi, lai neteiktu vairāk smile
Lai noskatītos Popova semināru, laikam ka būs jāvāra tēja big_smile

LSMK-MILO

50

Re: Video/Видео

Žēl ka krieviski nesaprotu big_smile Krievu raidījumi ir mazliet labāki, par to ko stāsta angļi. Angļi parasti uzmanību akcentē uz viņu pašu ražojumiem, un standarta sistēmām.
Tur pretī krievu raidījumus, kurus esmu skatījies, tikai tāpēc lai vismaz vizuāli redzētu, kādas barības miksē, un kādas sistēmas izmanto, parāda arī tieši kurās vietās un kāpēc jācopē. Un kad iet tēma par to, tad saucu palīgā kādu kurš ir tuvumā un saprot krieviski smile
Jānoskatās šie raidījumi. Varbūt būs kaut kas jauns, ko ieraudzīt vizuāli. big_smile

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

51

Re: Video/Видео

Kaut mums visiem šogad tādas zivis ķertos! smile

52

Re: Video/Видео

Jan wrote:
Dresden wrote:

Kaut mums visiem šogad tādas zivis ķertos! smile
...

Turpinot tēmu. smile

Kad izlīda vēl viens Dumčevs,man palika nedaudz dīvaini! big_smile
Vot skaties uz tām ziemas copēm un sanāk konstatēt,ka mēs atpaliekam attīstībā,kāpēc mums nav tadu silto kanalu?
Kur tad paliek viss tas siltais ūdens no radiātoriem par kuru tauta maksā bargu naudu? big_smile

53

Re: Video/Видео

Dzīvotu Rīgā 11 miljoni cilvēku, ne tikai Daugava, bet  arī Ķīšezers pa ziemu būtu vaļā big_smile

LSMK-MILO

54

Re: Video/Видео

Шок-лидер для фидерной ловли 

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

55

Re: Video/Видео

Daudz par Traperi praktisko !!!!

http://www.youtube.com/user/traperby/videos

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

56

Re: Video/Видео

Фидер.II Этап Чемпионата РБ 2012.

Nu feini apstākļi copei smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

57

Re: Video/Видео

Jan wrote:

Ar fīderi maha distancē.

Kā piemājas karūsu dīķī smile Ar lazdu bērnībā laukos plaukstiņas/karūsas ķērām !!!! P:) smile smile

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

58

Re: Video/Видео

Team Ēsma

59

Re: Video/Видео

Интересные видео одного Беларусского спортсмена. Просто видео и ничего больше.

http://www.youtube.com/user/zloilosyara

Team Ēsma

60

Re: Video/Видео

Tādi nu ir tie "slimie". smile