21

Re: Video/Видео

Superīgs video,skatos un siekalas tek! smile Nevar sagaidīt brīdi kad varēs tikt ar fīderi pie atklātiem ūdeņiem.Galvenais,ka bez visādiem pribambasiem uzfilmēta cope,cerams kādreiz arī mums būs līdzīga rakstura filmas vietējā ražojuma. smile
Starp citu man likās,ka viņiem tur nemaz tik auksti nebija,tāda sajūta it kā būtu vēls rudens nevis ziemas vidus! smile

22

Re: Video/Видео

World Feeder Fishing Championships 2012 - Gent (HD VIDEO)

23

Re: Video/Видео

24

Re: Video/Видео

Krasts maigi izsakoties "fantastisks",ķer ar pretsavērpēj trubiņām,cik saprotu ar parastām sistēmām tas ir apgrūtinoši,jo pārāk daudz asu akmeņu.

25

Re: Video/Видео

Es līdz šim nebiju pievērsis uzmanību pretsavērpējiem,bet nu redzu viņam tiešām tās trubiņas patīk. smile
Apskaužu viņu copes vietas,bārbes makšķerē,kā mēs raudas! big_smile

26

Re: Video/Видео

Tajā vietā, kur kur Gabors ķēra barbes, Ungāriem arī mači notiek un ir arī citas zivis:
http://www.facebook.com/media/set/?set= … amp;type=3

LSMK-MILO

27

Re: Video/Видео

28

Re: Video/Видео

Labs kino, vajadzētu jau nu saorganizēties un arī ņemt dalību Draudzības kausā

LSMK-MILO

29

Re: Video/Видео

Gribās jau visu,tikai tas viss,atdurās finansēs.Manuprāt pareizi būtu uz tādu braucienu laist nakošajai izlasei,gana labs treniņš.
Bet tā...kas to lai zin,moš līdz tam laikam kas mainīsies? smile

30

Re: Video/Видео

Jan wrote:
Dresden wrote:

... Manuprāt pareizi būtu uz tādu braucienu laist nakošajai izlasei,gana labs treniņš.
...

Ja nu tikai lai iegūtu augsta līmeņa sacensību pieredzi, jo makšķerēšanas apstākļi nemaz nelīdzinās Īrijas  dziļajiem ezeriem. Tas tā, ja runa iet par 2014 gada PČ. smile

Vairāk jau sadarbības stiprināšanai,tāda ranga sacensības komandai nāktu tikai par labu.

31

Re: Video/Видео

Jan wrote:
Dresden wrote:

... Manuprāt pareizi būtu uz tādu braucienu laist nakošajai izlasei,gana labs treniņš.
...

Ja nu tikai lai iegūtu augsta līmeņa sacensību pieredzi, jo makšķerēšanas apstākļi nemaz nelīdzinās Īrijas  dziļajiem ezeriem. Tas tā, ja runa iet par 2014 gada PČ. smile

Jan ,...vai ta konkrēta vieta ir zināma...?

TEAM VOLVO

32

Re: Video/Видео

Jan wrote:
volvo wrote:

...

Jan ,...vai ta konkrēta vieta ir zināma...?

Precīzu vietu nepateikšu, , bet tāda informācija no Krievijas vadošajiem sportistiem  izskanēja vairākos forumos, tai skaitā arī matshfishing.ru sporta sadaļā.

Vai ta īriem kanālu trūkst...
Naher viņu dziļie ezeri ar visiem Lohnesa briesmoņiem...:)
Atbrauks NG no svensoniem ,-pajautāšu ,varbūt ko zinās...

TEAM VOLVO

33

Re: Video/Видео

34

Re: Video/Видео

Noskatoties filmu, patika atzinums, jo netīrāks ūdens, jo vairāk aromātikas nepieciešams. Pie mums, par cik ūdens ir salīdzinoši tīrs, bez tā visa var iztikt. Vismaz es tā domāju ;-) .

LSMK-MILO

35

Re: Video/Видео

Man pielipa atziņa par nezināmu vietu un tumšu barību - ja ir nezināma vieta, sākotnēji iebarot ar tumšu barību, lai neizbiedē brekšus.
Tiesa gan, tūdaļ tika ēsmai pievienoti sausiņi, kas kontratsē uz šīs barības fona. Laikam kaut ko vizuāli pamanāmu tomēr jāliek klāt. wink
Kopumā interesants ieskats kopā ar Sensas barības reklāmu - ir par ko padomāt wink

36

Re: Video/Видео

Te ir viena angļu speciālista viedoklis.

http://www.youtube.com/watch?v=XWhiBkCKMdI

Tur pat ir arī 2., 3., 4. video daļa
Tiek apskatīts praktiski viss copes cikls, sākot no vietas, iebarojamās barības, līdz pat zivs izvilkšanai.
Interesanti ir arī secinājumi par lietām, kas zem ūdens ir redzamas un cik ļoti izceļās uz grunts fona konkrētajā ūdens krātuvē.
Man neatbildētais jautājums ir - vai patiešām tas, ko redz zem ūdens zivs ir tas pats, ko redz cilvēks.

37

Re: Video/Видео

Par barības krāsu arī piekrītu, kaut gan, man barība vienmēr sanāk tumša, jo vienmēr, vairāk vai mazāk barībai pievienoju zemi. smile .

LSMK-MILO

38

Re: Video/Видео

Runājot par barībām. Pēc Jūsu domām, kādai vajadzētu izskatīties barībai uz grunts, šādos apstākļos.
Daudz ūdenszāles/niedres.
Grunts dibens 2m krasta līnija (tālāk neesmu izpētījis, bet tīrot ar grābekli nāk visādas samazgas līdzi. veci sapujuši koka zariņi, vecas zāles utt.) noklāta ar vecām sapujušām lapā, un ar dažādiem ūdens augiem.
Mīkstais slānis ir aptuveni kādi 20-40cm. Kas ir viss ar augstāk minētam lietām.
Vasaras beigās ir tikai pāris pleķīši kur var iemest, visa ūdenskrātuve ir aizaugusi ar aļķēm + vietām ūdensrozes.
Brīnumainākais ir tas, ka tā ir uzpludināta neliela upīte, un ūdens ir lēni tekošs.
Kādas krāsas barību būtu labāk izmantot?
Es esmu makšķerējis ar feederi šajā vieta ar gaišu barību, raudas vien ķērās.
Tumšu barību esmu mēģinājis, bet tad makšķerēju ar pludu, ķērās brekši un viens otrs lielāks līnis. Tur pretī kolēģim uz feederi atkal raudas ar tumšo barību. Kur varētu būt izskaidrojums šai lietai?

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

39

Re: Video/Видео

Jankelis
no Tevis rakstītā vien jau ir skaidrs, ka prasās pēc tumšas barības.........

LSMK-MILO

40

Re: Video/Видео

Noskatoties filmu, patika atzinums, jo netīrāks ūdens, jo vairāk aromātikas nepieciešams. Pie mums, par cik ūdens ir salīdzinoši tīrs, bez tā visa var iztikt. Vismaz es tā domāju ;-) .

LSMK-MILO