81

Re: Foruma darbs/Работа форума

Man nav skaidrs, kā darbojas baltā josla ar plusiem un mīnusiem. Kad es atveru plusu vai mīnusu, parādās logs, kurā var veikt ierakstu un pat obligāti kaut kas jāieraksta. Jautājums. Kā var pēc tam izlasīt šo ierakstu? Vai tas ir tikai pieejams vērtētā posta autoram?

82

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Klikšķis uz vārda Reputation (blakus + un - ) un vari lasīt par ko un jebkuram foruma lietotājam.


p.s. Interesanti kas domāts ar "aaaa" pie tava mīnusiņa par šo

Jan wrote:
mirtins wrote:

...
Man ir ierosinājums beigt šito jezgu. Katrs ir paudis savu viedokli gana.  ...


Piekrītu un atbalstu par visiem 100%.

Neko smile)))) Bakstījos un mēģināju saprast kā tas viss strādā.

83

Re: Foruma darbs/Работа форума

Neko  Bakstījos un mēģināju saprast kā tas viss strādā.

Par to Tev Jan mīnuss. Skola maksā naudu smile

LSMK-MILO

84

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Adminiem.
Varbūt var nedaudz pamainīt foruma uzstādījumus, lai vienā dienā, vienam cilvēkam varētu ielikt vairākus plusiņus (dažādās ziņās protams), ja tas tos pelnījis???

Ja nemaldos to var darīt, aizkavēšanās ir 5 vai 6 stundas. Ja uzstādīsim citus parametrus, būs tadi kadri kas liks sev plusus katras 5 sekundes. smile

85

Re: Foruma darbs/Работа форума

Nemaz nezināju, ka pats arī sevi vari "ieplusot" big_smile big_smile

LSMK-MILO

86

Re: Foruma darbs/Работа форума

siluro wrote:

Nemaz nezināju, ka pats arī sevi vari "ieplusot" big_smile big_smile


Nav pirmais forums kurā strādāju, visādi dīvaiņi ir redzēti. Sakopē sev 10 akauntus un nodarbojās ar h***u. Tā plusu sistēma principā ir paredzēta lai jaunatnācējs varētu novērtēt cilvēka aktivitāti un savā ziņā arī autoritāti dotajā forumā. Bet nu tas nav  galvenais, tā pēc atstājam visu kā ir. smile

87

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Kas tie par in un priekš kam un kā darbojas????

Uz to IN nav jāpievērš uzmanību, drīz tiks novākts. Toties labajā, augšējā stūrī tagad būs poga  saistīta ar Facebook.

88

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Nu jau otro dienu atkal nedzēšas nost P: 1

un nu jau arī P: 2 smile

Gadās ka rakstīts kaut kas pirms tam, vai labots. Mēģini uzspiest uz to ciparu lai tevi pārnes uz tēmu.

89

Re: Foruma darbs/Работа форума

Nerādās man bildes no tā uploads.ru,paretam kāda ielādējas bet lielākai daļai tik kautkādi simboli.Mēģinu gan ar Mozilu gan Chromi.Nez tas tikai man tā ?

CMS Valmiera

90

Re: Foruma darbs/Работа форума

Maris wrote:

Nerādās man bildes no tā uploads.ru,paretam kāda ielādējas bet lielākai daļai tik kautkādi simboli.Mēģinu gan ar Mozilu gan Chromi.Nez tas tikai man tā ?

Dažas bildes arī man never vaļā, bet tas drīzāk dēļ pārslodzēm uz mana datora. smile
Mēģini iztīrīt brauzera atmiņu un restartēt lappu.

91

Re: Foruma darbs/Работа форума

Man ir ierosinājums Forumā ir iespēja izdzēst savus iepriekšējos postus. Vai var izdarīt tā, ka vismaz paliek tukša ailīte, lai ir redzams, ka tur kaut kas ir bijis. Citādi, ja nenocitē iepriekšējo postu un reizēm tā rīkoties ir labāk, rodas situācijas, ka atbilde ir bet par ko nav skaidrs, jo iepriekšējais teksts ir izdzēsts. Teorētiski varētu palikt vienkārši tukša šaura ailīte.... ja nē, tad būs jāturpina citēt iepriekšējās penteres:)

92

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtins wrote:

Man ir ierosinājums Forumā ir iespēja izdzēst savus iepriekšējos postus. Vai var izdarīt tā, ka vismaz paliek tukša ailīte, lai ir redzams, ka tur kaut kas ir bijis. Citādi, ja nenocitē iepriekšējo postu un reizēm tā rīkoties ir labāk, rodas situācijas, ka atbilde ir bet par ko nav skaidrs, jo iepriekšējais teksts ir izdzēsts. Teorētiski varētu palikt vienkārši tukša šaura ailīte.... ja nē, tad būs jāturpina citēt iepriekšējās penteres:)

Mirtin citātu nodzēst nevar, kā pēc kaut ko sarežģīt foruma iestatījumos, varbūt vajag vienkārši citēt ? smile

93

Re: Foruma darbs/Работа форума

Ok.... negribu neko sarežģīt, bet lai nevalkas vecā pentere līdzi, cenšos nevienu necitēt. Citādi viss liekais jārediģē, lai saprot par kuriem vārdiem ir runa un tā.... Bet ka ne ne, nav jau spiesta lieta:)

94

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtins wrote:

Ok.... negribu neko sarežģīt, bet lai nevalkas vecā pentere līdzi, cenšos nevienu necitēt. Citādi viss liekais jārediģē, lai saprot par kuriem vārdiem ir runa un tā.... Bet ka ne ne, nav jau spiesta lieta:)

Starp quote tekstu vari pats samazināt un tad nebūs visa pātere, bet paliks tikai tas uz ko ir vērsta tava uzmanība.

95

Re: Foruma darbs/Работа форума

Sveiciens foruma uzturētājiem! Vai Jums nav padomā mobīlā versija? Dikti jau gribētu... Bieži lasu telefonā vai planšetē.

96

Re: Foruma darbs/Работа форума

Gnome wrote:

Sveiciens foruma uzturētājiem! Vai Jums nav padomā mobīlā versija? Dikti jau gribētu... Bieži lasu telefonā vai planšetē.

Kādu laiku atpakaļ par to runāju ar foruma tehnisko direktoru, būs jāatgādina. smile

97

Re: Foruma darbs/Работа форума

Tika nomainīts anti bot jautājums, kurš tiek uzdots pie reģistrācijas. Tagad jautājums tiek uzdots angļu valodā, tas tika darīts dēļ arzemju viesiem, latviešu valoda priekš viņiem ir nedaudz sarežģīta. smile

Vietējiem, atbilde jāraksta šādi - Riga