221

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Планируется ли Зунду ставить каждый год в Чемпионат Латвии?

222

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Boroda wrote:

Aizminos apraudzīt kolēģus - fīderistus Zundā. Jāsaka, ka lomi pašvaki, kaut gan dažiem pa kādam bonusiņam brekšuka vai karūsiņas izskatā trāpījās. Gan jau drīz būs rezultāti. Izskatījās, ka pārsvarā visi lietoja superjūtīgos kātiņus.
Edgars ar kaut ko iefilmēja. smile Patīkami, ka krasts zonās bija iztīrīts. Malači, organizatori. Un apkārt  kultūras slāni arī nemanīju. Principā jauka vietiņa fīderēšanas apgūšanai. smile

Kultūrslāni pēc katras tūres visi smuki nolasīja un salika organizatoru maisos ...)
Vismaz es, laikam pirmo reizi, tik skrupulozi lasīju savus benīšus  smile

TEAM VOLVO

223

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

Tur maili ir jāķer ar 2-3 m pludiņmakšķerēm, nevis no 10-12 metriem ar fīderi, piekrītu smile:):), šogad nolikumu jau nepārrakstīs, bet nākotnē tomēr viņu vajag ņemt ārā, vismaz pirmajā pavasara kārtā noteikti, neatkarīgi no tā, kur to rīkojam

+ + + ... smile

TEAM VOLVO

224

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Iesācējs wrote:

Pilnībā piekrītu par maili -ņema to ārā. Tad arī pazudīs vēlēšanās fīderēt tuvāk par 10m.
Starp citu, Zunda kanālā irgana raudiņu,plič-brekšuh  asaru.
Paldies organizatoriem!!!!
Viss bija ok.
Tiesnešiem arī paldies!!!
Ieteikums nākamajām  reizēm - tikko rodas strīdīga vai neskaidra situācija:
-pavaicāt aizdomīgjam skaidrojumu
-nofilmēt, kā sanāk, lai pēc mačiem var izanalizēt un izdarīt secinājumus.

Tu gan esi viltīgs ... smile Cepuri nost par to ,ka Tu mācēji izpogāt daudzus rūdītos...
Sāc domāt par nika nomaiņu ... smile
Un treneris ,kaut virtuāli ,bet palīdzēja ,vai ne...?
Kautkad mēģini izstāstīt sajūtas starp TEAM SALMO TOURNAMENT un to mietu ,kas Tev bija iepriekš ...:)

TEAM VOLVO

225

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maza piebilde par tiesāšanas tēmu ...
Kādas dienas atpakaļ te briesmīgi ( tā domāja daudzi ) UZSTĀJĀS  SUITS  ar tipa ,visādīem punktiņieim -lazeikām...
Marekam bija taisnība ,ibio, --es tādu punktiņu ieraudzīju ( pats neizmantoju ) ,,bet zinu ,kas to darīja ...
Reālus augļus tas nenesa ne šodien ,ne vakar ,bet kādu mēnesi atpakaļ tas reāli strādāja ... smile

TEAM VOLVO

226 (edited by VIP 2014-06-08 21:53:42)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Patiesāibā Volvo ir taisnība - ir jāpadalās ar info.

Te manas piecas kapeikas:
- Par copi Zundā.
Domāju, ka daudzi piefiksēja, ka zivis tur ir, tikai nevis uz nepatīkami melni pieķēzītās/apaugušās grunts, bet gan mazliet virs tās. Kad to sapratu, uzliku sev par uzdevumu ēsmu likt tādu, kura varētu mazliet peldēt un plivināties.
Pinka kopā ar krietni garu pavadu savu paveica. Palīdzēja arī burvju smaržiņas uz ēsmas. Tāpat izmantoju kādu nelielu viltībiņu, lai ēsma ilgāk kristu lejā. Bet tā lai paliek manējā. Ja izdosies to atkārtot vēl pāris reizes, tad varbūt padalīšos smile

-Par Team Salmo Tournament 300 pikeri
Fantastisks kāts. Man gan pieredze ar kātiem ir neliela, bet šis iegūlās rokās ar pirmo metienu.
Metiens sanāk precīzs. Tā kā strādāju ar 20-40g barotavām līdz 30m distancē, par šo diapazonu varu teikt - savu kātiņš paveica godam!
Pie izvadīšanas nostrādāja nevainojami. Pēc pieciršānas labi jutu pat maili. Ar kātu esmu apmierināts kā tramvajs smile smile smile
Grunts iztaustīšana gan vēl nesanāca tik labi, kā gribētos. Tur mans otrs mīļais kāts Shakespeare X3 nāca palīgā.

Jā. Par veco kātu, kā jau par aizgājējiem - saku labu vai neko. Lai vieglas smiltis šim kātam.

227

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maza piebilde par tiesāšanas tēmu ...
Kādas dienas atpakaļ te briesmīgi ( tā domāja daudzi ) UZSTĀJĀS  SUITS  ar tipa ,visādīem punktiņieim -lazeikām...
Marekam bija taisnība ,ibio, --es tādu punktiņu ieraudzīju ( pats neizmantoju ) ,,bet zinu ,kas to darīja ...
Reālus augļus tas nenesa ne šodien ,ne vakar ,bet kādu mēnesi atpakaļ tas reāli strādāja ... smile

TEAM VOLVO

228

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Iesācējs wrote:

Patiesāibā Volvo ir taisnība - ir jāpadalās ar info.

Te manas piecas kapeikas:
- Par copi Zundā.
Domāju, ka daudzi piefiksēja, ka zivis tur ir, tikai nevis uz nepatīkami melni pieķēzītās/apaugušās grunts, bet gan mazliet virs tās. Kad to sapratu, uzliku sev par uzdevumu ēsmu likt tādu, kura varētu mazliet peldēt un plivināties.
Pinka kopā ar krietni garu pavadu savu paveica. Palīdzēja arī burvju smaržiņas uz ēsmas. Tāpat izmantoju kādu nelielu viltībiņu, lai ēsma ilgāk kristu lejā. Bet tā lai paliek manējā. Ja izdosies to atkārtot vēl pāris reizes, tad varbūt padalīšos smile

-Par Team Salmo Tournament 300 pikeri
Fantastisks kāts. Man gan pieredze ar kātiem ir neliela, bet šis iegūlās rokās ar pirmo metienu.
Metiens sanāk precīzs. Tā kā strādāju ar 20-40g barotavām līdz 30m distancē, par šo diapazonu varu teikt - savu kātiņš paveica godam!
Pie izvadīšanas nostrādāja nevainojami. Pēc pieciršānas labi jutu pat maili. Ar kātu esmu apmierināts kā tramvajs smile smile smile
Grunts iztaustīšana gan vēl nesanāca tik labi, kā gribētos. Tur mans otrs mīļais kāts Shakespeare X3 nāca palīgā.

Jā. Par veco kātu, kā jau par aizgājējiem - saku labu vai neko. Lai vieglas smiltis šim kātam.

VOLVO  liec mierā -nekādu konkrētu infu neprasīju.... smile 
Jo te sen nedalās ar KONKRĒTU infu ... Katrs ir par sevi ...
Tas nav uzbrauciens ,bet draudzīgs ieteikums katru ievērības cienīgu atziņu atstāt pie sevis ,nedaloties ...

TEAM VOLVO

229

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Viss ir kulē.
Rakstu bez presinga smile
Tev paldies par atgādinājumu!!!

230

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

VOLVO neesi tik depresīvs ar informāciju ir jādalās smile padalies ar kādu kātu un auklu diametriem izvilki kaiju un vai "pumpēja" smile

231

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

MC2 wrote:

VOLVO neesi tik depresīvs ar informāciju ir jādalās smile padalies ar kādu kātu un auklu diametriem izvilki kaiju un vai "pumpēja" smile

Marek,kad Tu esi redzējis mani depresīvu ? smile Es tikai konstatēju faktus . Pasakas par biezpienu un maltām ķimenēm lai paliek stāstnieka Andersena ziņa smile smile smile
Kaiju izvilku ar TEAM SALMO TOURNAMENT  50 . Kātiņš savu darbu padarīja,jo 0.1 pavada neplīsa smile

TEAM VOLVO

232

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:
MC2 wrote:

VOLVO neesi tik depresīvs ar informāciju ir jādalās smile padalies ar kādu kātu un auklu diametriem izvilki kaiju un vai "pumpēja" smile

Marek,kad Tu esi redzējis mani depresīvu ? smile Es tikai konstatēju faktus . Pasakas par biezpienu un maltām ķimenēm lai paliek stāstnieka Andersena ziņa smile smile smile
Kaiju izvilku ar TEAM SALMO TOURNAMENT  50 . Kātiņš savu darbu padarīja,jo 0.1 pavada neplīsa smile

Bez Andresena arī nevar smile nav jautrības! TEAM SALMO TOURNAMENT  50 tiešām labs!!!

233

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

. Pasakas par biezpienu un maltām ķimenēm lai paliek stāstnieka Andersena ziņa smile smile smile

Ja tā paskatās, tad šajā sezonā biezpiens ar ķimenēm rullē pārliecinoši. Es savu kārt vakar liku akcentu uz kaņepju sviestu, un ieberzos big_smile
Ja pa nopietno, tad dažus punktus vakar zaudēju tikai tāpēc, ka pēc 2,5 stundām sāku raustīties pa distancēm( protams, ka zaudēju laiku un neko īpašu arī nenoķēru), jo likās, ka apkārtējie baigi velk ( tas tā nebija). Visādi citādi viss ok.
  Paldies Dresden, Pedro un Co par maču organizēšanu. Nostrādāts tiešām godam. Pozitīvs moments ir tas, ka LČ ir parādījusies nominācija Lielā zivs un Mierinājuma balva. Jācer, ka ne tikai uz Zundas posmu.
Visiem ne asakas!!!!! Trinam āķus!!!
Tiekamies Kalnciemā!!!!!!

LSMK-MILO

234

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Pēdējā laikā mums tie mači dikti sarežģīti, maz zivju nesanāk tā pa īstam "atrauties". Cerams Jūlijā Ēsmas kausā viss mainīsies un mēs beidzot tiksim pie brangiem lomiem! smile

Es gribētu teikt paldies tiesnešiem par padarīto darbu, cerams arī nakošajos posmos viņi tiesās tik pat labi! smile

Lielās zivs nominācija noteikti paliks arī turpmakajos posmos, bet par mierinājuma balvu domāsim. smile

235

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maza atskaitīte jau laikam jāuzraksta smile .
Piekdiena,treniņš.
Treniņš šoreiz laikam nenāca pa labu jo ķērās pārāk labi smile .Ne tik labi kā nedēļu iepriekš bet daudz labāk kā mačos.Tas pārāk atslābināja un lika domāt ka nu tik vilksim.Tipiska iesācēja kļūda laikam.
Sesdiena 1.tūre.
Ielozējos pēdējās zonas sākumdaļā,23sektors.Kvarcs,Vlad23 un otrā pusē Jan,tālāk neredz.Zem ūdens pilnīgākā kanalizācijas bedre,neviena tīra vieta.Barotava nāk ārā ar musoru aplipusi.Uzliku vienkārši ērtu distanci un viss.Pirmā stunda piecas zivteles.Otrā trīs.Trešajā sāku   mēģināt visu kas tik ienāca galvā ,bet bez panākumiem.Grami 150 varbūt ir big_smile .Kaimiņš diezgan labi vika maili un nepilnas divas stundas līdz beigām uzliku štekera distanci un mēģinu maiļot.Kamēr atkožu kā šīs ķert paiet vēl kāds laiciņš.Treniņā jau protams maili ķert pat nepamēģināja smile .Ķeras diezgan labi bet ar pauzītēm,pa starpai kāda raudiņa.Pēdējās piecās minūtēs trīs mailes.420g,6vieta zonā-atbilstoši veikumam.
Svēdiena,otrā tūre.
Izlozē 24sektors,turpat blakus kur iepriekš.It kā labi,zināms kas jādara.Bet nu pacik uz pjedestāliem nepretendējam var noriskēt.Siluro vēl sakūda ka vajagot izvilkt to lielāko zivi big_smile.Un tā atkal sēžam un gaidam breksi.Nu auns kas auns smile.Kaimiņos Krišjānis un Vlad23 velk maili,otrā pusē Vitālijs sākumā laikam kaut ko noķēra bet pēc tam ar garlaikojās.Tā paiet trīsarpus stundas labi ja simts grami ir.Lai izbēgtu no galīga fiasko pārslēdzos atkaluz maili un atlikušajā stundā gramus 250 brīnumainā veidā izsitu.Pēdējās 10 minūtes gan maile pazuda.Ķēru tīri no grunts,viegli piedžigojot lai metrīgā pavada būtu stiepienā.380g,7 zonā.Nebūtu tik ietiepīgs un ķēris kas jāķer tos 200g kas pietrūka līdz ceturtai vietai trīs stundās būtu savilcis nesasprigstot.Auns big_smile .
Kopumā jāsaka viss bija Ok,sagatavojies biju labi,barība mums ar bračku strādāja,zivis prom nebēga,bračkam domāju ka priekš pirmās reizes tāda līmeņa mačos rezultāts labs.
Vēl ilgi pirms mačiem Volvo teica ka šī esot tā vieta kur katram iesācējam ir iespēja apspēlēt meistarus taču tā nenotika.Izņemot vienu veiksminieku pārējie ir varētu teikt savās vietās.Vieta izrādījās tomēr manā skatījumā nepiemērota fiderim,zivis maz,koncetrācija nevienmērīga,ja neskaita mailes pārāk daudz tomēr atkarājas no izlozes.Daudzmaz strādāja sākumdaļa līdz vietai kur bija Volvo kauss un pašas beigas.
Par mailēm.Ja pieņemam ka fiders ir gruntmakšķere tad tas pat tuvu nebija tam kā viņas ķēra.Bet ja teiksim ka makšķere ar barotavu tad viss OK.Principā jau varētu viņu ķert ,brīžiem pat interesanti,bet nu ļoti nogurdinoši.Sektora kaimiņš nosauca to par onāni.....Paredzot ntos strīdus par to ka kas nav nolikumā burtiski aizliegts ir atļauts labāk jau to maili izslēgt.Šoreiz gan bez viņas vietām būtu visai garlaicīgi.
Paldies organizatoriem,viss bija līmenī,cerams tiksimies nakamajos mačos !

CMS Valmiera

236

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Pievienošu atskaiti arī no savas puses.

Piektdienas treniņā konstatēju ka nekādu brīnumu nebūs un būs jāķer sīkas zivteles un jācer uz kādu bonusiņu. Tāpēc nolēmu piemeklēt piemērotus āķus un pavadas izmēru, kā arī kombinēju dažādas ēsmas. Distanci izvēlējos vidēju, barība eksperementāla, it kā paredzēta karūsām, bet kā vēlāk izrādījās tiri labi der jebkurai zivij! big_smile Laikam jau karūsas tuvumā nebija. smile Tā pat strādāju ar kapātām sliekām, baltaiem u.t.t. Mēģināju atrast robežu lai nesanāk pārbarot sīčus kas tur peld, cerēju uz to ka varētu uz tādu zaceni pienākt kas lielāks. Savilku normāla izmēra plicīšus, raudiņas, mailes daudz nebija tāpēc uz viņām patrenēties neizdevās, bet prātā paturēju  iespēju ka viņas būs jāķer, iepriekš nedaudz biju patrenēies uz mailēm un kas jādara zināju. Ilūzijas par super lomiem pirmajā maču dienā neloloju, sen jau esmu guvis mācību nepaļauties uz treniņdienas rezultātiem. smile

Pirmā diena.

Izloze, nereāla veiksme, ielozējos A - 1 sektora! Pluda mačos zivju tai galā netrūka, tā bija reāla cerība uz kādu augstāku vietu zonā. Pie sevis nodomāju - ka tik kaut kādu muļķību nenolais! Nervi uzvilkti tā ilgā gaidīšana pirms ieiešanas sektora uzvilka manus nervus nepajokam, paldies Siluro par "zālēm", par gardo cepumu! big_smile Nedaudz atslābu, saņēmu sevi rokās un biju gatavs copei.
Izliku mantas un sāku "taustīties" pa grunti, meklēju distanci. Šai sektorā vienkārši nevarēja nemēģināt ķert pie pretējā krasta, kanāls bij daudz šaurāks un pretējā krastā "seksuāli" rēgojās lēpenītes! smile Ņēmu stipro kātu un sāku taustīt tālo distanci, pavisam tuvu lēpenēm copēt nebija iespējas, jo zem ūdens cik nopretu bija daudz zālēs un citu ķērāju. Nācās pavilkt uz savu pusi kādus 4 metrus tur bija ideāla grunts, reti sastopamas šai kanālā smiltis un vietām arī akmentiņi ar gliemjiem.
Tad pārgāju uz smalkāku rīku un turpināju meklēt tuvākā distāncē, atradu perspektīvi vietiņu, bet diezgan seklu. Varēja mest nedaudz uz kreiso malu kur bija bedrīte, bet tur jau copēja vietējais ar grunteni un putru. Tuvāk sākās mēslaine kurā marķieris lasīja visādus sūdus. Nodomāju ka zivtelei iespējams labāk patik tāds pampaks un ja tomēr nāksies skaldīt sīceni viņai ta bedre nafig nav vajadzīga, Jāatzīst es vairāk cerības liku uz tālo distanci.

Atskan pirmais signāls kas vēsta par iebarošanas šakumu. Nogādāju uz tālo distanci 4 barotavas ar barību un 1 ar tārpiem. Sāku barot tuvo, sametu 5 - 6 mazās barotavas ar barību un divas ar motili, gaidu otro signālu ... Copēt sāku ar tuvo distanci, pirmo stundu pavadu diezgan nīkulīgi ik pa laikam vēroju kā tuvākie kaimiņi izvelk pa kādai sīcenei, tad ja nemaldos Iesācējs tiek pie kādas smukākas zivteles, Jura ar kaut ko paņem ar ķeselīti. Nu domāju " nam takoi hokei nenužen" jāpāriet uz tālo! smile Žvadzinu iekšā un 30 sekunžu laikā seko pirmā cope! Ralizēju, pieņemu uz krūti vienu plaukstas lieluma plici, ap sirdi paliek nemierīgi, ātri metu iekšā un pēc minūtes ķeselē jau peld maza raudele. Tad sākās čakars ar copes reģistrāciju jo uz dubināla man 1,5 oz spice, nervi beigti! Ņemu tuvās distances dublējošo kātu un pārtaisu uz tālo distanci, spice 0,75 oz. Un negrama nenožēloju pāris minūšu zaudēto laiku! Copi redz ideāli ar realizāciju pašvaki, bet zivtiņas tāpat sanāk tekoši lasīt. Tā vingroju pāris stundas ik pa laikam reanimējot punktu ar tārpiem, bet kā jau viss labais arī te man laime beidzās. Nācās pariet uz tuvo distanci. Noskumis iepidžinu pirmo barotavu ar tārpiem tuvajā un momentāli seko cope, patīkams bonusiņš galā, pat nācās ņemt sačoku talkā! smile Nākamais metiens un atkal laba copīte, plaukstinieks uz krūts un seko ātrs pārmetiens. Pauze un tad seko atkal brekšuka pastiepiens, nervi saspringti un notiek ātrs piecirtiens, mama mija, idiots kur bija steigties!? Pavelku pusmetru un atāā bonusiņ! sad
Nu domaju kaput, punkts izslēgsies un tā arī bija... pavilku vēl dažus sīkos tas arī viss. Atskan beigu signāls a man no galvas neiet ārā tas abidnijs shods, domāju pie sevis - par tādu stulbumu esmu pelnījis dabūt pa pakaļu, situācijās kad tev veicās ar sektora izlozi un vēl piedevām nāk zivs klāt, bet tu pūdelē, nepaņem visu kas iespējams turklāt ar stulbu steigu zaudē reālu iespēju paņemt pārliecinoši zonu... tā rīkoties nedrīkst! Sceros un mans rezultāts 1,320 kg, itkā ir ok, sekoju tiesnešiem un skatos kas konkurentiem, labs loms bija Iesācējam, bet mani nepārspēja. Nākamais kas man reāli varēja likt trūkties bija Mr. Liepiņš komandas biedrs saucās! big_smile Bet arī viņš man piedeva un rezultātā paliku 1. zonā! Urāāaa, bet iekšēja bals atgādina - raslabonam nav pamata, neaizmirsti 2013 gada čempi!!! smile

Otrā diena.

Izlozē man tiek B - 13 sektors, interesants cipar... Domu galvā bija pārāk daudz, piedevām nevarētu teikt ka biju labi izguleies un iepriekšējās dienas saule atstāja savu iespaidu, kapitāli noguris.
Saliku štrumus, nolēmu tāpat kā iepriekšējā dienā izmantot divas distances. Tikai te pretējais krasts nelikās vairs tik pievilcīgs, tāls iemeties un uz grunts daudz ķērāju. Liku uzsvaru uz vidējo, iebaroju tā pat kā pirmajā dienā. Blakus pa labi Siluro, pa kreisi komandas biedrs Ļoša, jautra kompānija. smile Abi uzsāk dienu ar optimistiskām copēm un ātri nolec no nulles, es savukārt sēžu un pīpēju jau h.v.z. kuru cigareti pēc kārtas! big_smile Man pilnīgi nav poņas ko darīt... copes ir - izvilkt nevar! Nomainu pavadas, āķus beidzot kaut ko sāku lasīt... kut kas ir mazā pirkstiņa lielumā ķīši! big_smile Bet priecē fakts ka kaimiņi ar neko dižu neceļ ārā. Man protams tas mazs mierinājums jo katram no viņiem bija pa vienai puslīdz normālai zivtlei kuras es varētu pārspēt tikai ar par desmit saviem ķīšiem. smile Nolemju aiziet uz tālo distanci, tur novingroju aptuveni stundu un ņifiga man nav! Bezceris piezogās arvien tuvāk, ideju nav. Situācija atgādina Vši gada mačus Ventā! big_smile
Nu tad rikojos kā lielākā daļa cilvēku eju uz visu banku un gāžu iekša kapatās sliekas! Iegāzu kādas 8 barotavas! big_smile Un aizgāju atkal uz tālo, nolēmu dot tuvajai distancei atelpu, lai paklusē un iespējams pienāks kāds lielais. Te man tiešām noveicās, nostāvot klusumā uz punkta tomēr pienāca big fish. Un to es bez steigas paņēmu sačokā, nevienam nav jāstāsta kādas tajā brīdi ir izjūtas, vienīga zivs kas spēj tevi paglābt no pilnīgas izgāšanās, katra sekunde velkās kā mūžiba, pietuvini to sačokam iesmel un no sirds noveļās nereāls smagums. Smaids pa visu ģimi, bet līdz mača beigām vēl nedaudz vairā par divām stundām. Nav ko priecāties, jakoncentrējās uz copi!!! Turpinu mētāt, zivs ķerās super tikai izmērs tāds ka bail mest tīkliņā, liekas ka caur acīm izbēgs! big_smile Turpinājumā ķēru ķišus un vairākas reizes mainīju distanci, bet jēgas no tā nebija. Pēc svēršanās paliku 3 zonā kas man kopā deva 4 punktus. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināts. Sanāca stabils sniegums, ar nepacietību gaidu nākamo posmu, zivju tur jābūt dāāāudz vairāk un cīņa solās but nepajokam saspringta! smile

237

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Kalnciemā zivju būs vairāk, bet ne daudz...., bet interesantāk būs noteikti smile:):)

Uz doto brīdi laikam labāku vietu par Lucavsalu un Voleriem fīdera mačiem līdz 30 dalībniekiem nav, vismaz mēs part ādām neko nezinām

Ir jau arī Lielupe pie Baltās kāpas, bet.... Tur ļoti tālu mantas jāstiepj un vajag nodrošināt mašīnu apsardzi, kas sadārdzina pasākumu

238 (edited by Krisjanis1 2014-06-09 19:19:26)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Tiešām neliela atskaitīte no LČ 1. kārtas. ( Zunda)

Treniņš:
Treniņš paiet nesteidzīgi un tajā vairāk meklēju atvērtas durvis uz brekšuku sirdīm, jo viņu tur bija un ļoooti daudz, bet tā arī pie viņiem nevienam tā īsti neizdevās tikt.

Pirmā diena:
Ielozējos 14 sektorā, kurš solījās būt ļooooti interesants, jo tur atradās daudz labu un spēcīgu konkurentu. Man liekas ka pat dzirdēju ka to nosauc par nāvinieku sektoru smile . Tā arī bija, jo cīņa tiešām bija ļoti saspringta visu 5 stundu garumā. Pirmās divas stundas centos ķert ne maili, bet skatoties, ka Normunds to ļoti labi velk, man nebija izvēles, un kā Edgars teica, arī es pievienojos onānistu pulciņam. Tā arī visu atlikušo laiku maile, maile, maile...... . Bet 2. vieta zonā.

Otrā diena:
Šodien sēžu blakus Vladislavam Tolmačovam. Abi saprotam, ka viens otram atpūsties nedosim. Kādu pusstundu cenšos noķert kādu pličuku, kas arī izdodas un pēc tam pārgāju uz manu ,, mīļāko zivi,, šajās brīvdienās. Mailīti. Un es to atkal darīju visu atlikušo laiku. Pēdējā stundā man izdevās ar viņu saprasties un jutu, ka varētu būt atguvis nokavēto, jo Vladislavs no paša sākuma sāka mailēt ooooj tojestj feederēt smile un izvirzījāss vadībā. Svēršanās atkal lika iesvīst, jo kad Vladislavs izcēla sadoku, likās ka viņam sudraba būs vairāk, bet cipari nomierināja. Nākošais sviedru vilnis bija, kad Vladislavs Bubnellī pateica, ka Leitis zonas beigās ir izvilcis divus BREKŠUS, kas palika lielāki ar katru sektoru, bet atkal cipari nomierināja. Rezultātā 1. vieta zonā.
Kopvērtējumā 2. vieta un lieliski iesākts Latvijas čempionāts fīdermakšķerēšanā.

Paldies ORGANIZĀTORIEM par labo atmosfēru, tiešnešiem par vērīgajām acīm un darbu.
Paldies Uldim Pauperam par dziedinošajām meža veltēm!!!! ( Kalnciemā no manis konīts)!

Paldies GUDRIEM.LV par atbalstu.

Oj aizrāvos smile

Vieksmi pie un uz ūdeņiem!

239

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

Kalnciemā zivju būs vairāk, bet ne daudz...., bet interesantāk būs noteikti smile:):)

Uz doto brīdi laikam labāku vietu par Lucavsalu un Voleriem fīdera mačiem līdz 30 dalībniekiem nav, vismaz mēs part ādām neko nezinām

Ir jau arī Lielupe pie Baltās kāpas, bet.... Tur ļoti tālu mantas jāstiepj un vajag nodrošināt mašīnu apsardzi, kas sadārdzina pasākumu

Uz pirmo posmu varētu apskatīt kā variantu Lielupi pie Jelgavas. Cik ir informācija sīko zivju tur netrūkst, krasts tīrs, mašinas ar nebūs tālu un vieta skaista.

240

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ну и я напишу свое мнение,скажу честно,место не понравилось вообще,организация хорошая да! притензий нет,все на уровне,ну единственное что не проверили систему,а так корм,наживка,все хорошо.Неужели нельзя было выбрать место где водиться рыба,ну извините меня,накупить наживки и корма на 100 евро,и ловить уклейку,это не серьезно,естественно отобьет хоть долю желания участвовать.когда сидишь выжидаешь,надеишься все таки что клюнит что-то достойное,а рядом кидают 10 метров и подтягивают под берег,где уклейку можно подсаком черпать(кстати по мне так это не учли в правилах,но за это не виню,все не усмотреть)Не поиму почему на поплывке исключили уклейку,а на фидере нет.
Второй день сложилось впечатление Венты,сидишь и скучаешь,пытался работать,менять,эксперемнтировать,все в пустую.Надеюсь в калнциемсе все будет по другому. smile