41

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

volvo wrote:

Secinājumus katrs var izdarīt pats ,gruntene vulgaris rullē ! smile


Man secinājums ir atšķirīgs, Ventā maču vietā vimbu arī ir dofiga, bet pamēģini tās dabūt no pretējā krasta! smile

42

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jau vakar zināju ka šodien nekāds braucējs nebūšu smile  un sarunāju ar gruteņniekiem lai paņem mani šodien uz copi.Bijām turpat kur vakar,iesākām ap pusdeviņiem.Lija kā pa Jāņiem un nekas prātīgs no copes nesanāk.Tikai ap pusdivpadsmitiem lietus pārstāj un var ko darīt.Vimbas pie manis atkal nenāk.Izklaidējos ar tiem pašiem jeļčikiem,šodien gan pārsvarā pasīki.Gruteņniekiem pa kādai vimbai,vienam trīs,otram viena uz garnelēm.Variants laikam sakarā ar zemo līmeni tas pats kas Volvo-praktiski pie otra krasta ar 140g sviniem,tīrā sērītī.Nodomāju pie sevis ka es gan nēsmu vairs gatavs stundām sēdēt un gaidīt vienu copīti.Tāpēc ravēju savus jeļčikus tālāk smile .Vēlāk atkal parādās lietus,vējš un cope pieklust.Šodien rezultāts pieticīgāks-2,5 kg zivtele sīkāka,lai gan bija daži visai smuki eksemplāri.Principā viss loms pāris stundās ap pusdienslaiku.
Liels paldies par apsveikumiem!
http://s9.uploads.ru/9kIuW.jpg

CMS Valmiera

43

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Dresden wrote:
volvo wrote:

Secinājumus katrs var izdarīt pats ,gruntene vulgaris rullē ! smile


Man secinājums ir atšķirīgs, Ventā maču vietā vimbu arī ir dofiga, bet pamēģini tās dabūt no pretējā krasta! smile

.laikam nesaprati ironiju ...;)
Man par pretējo krastu stāstīja gan NG ,gan Krišus ,kurš vimbu tur vilcis no bērnības...
Nu nebija mums kāti ar kuriem aizmest 100 .gr.barotavu 100 metrus sad
Tie vimbu ceļi ir neizdibināmi -āmen ! smile

TEAM VOLVO

44

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

...ehh ,tik daudz infas šodien !
Mani vakardienas kolēģi cīnās pa Teteli ,-par abiem 8.vimbas + grosgardoni  ,tas pāris stundas atpakaļ .Draza nenormālā .
Kvarcs nošifrējās ( kalnciema centrs ) smile ,esot pievilcis daudz vimbu ,daudzi shodi ,+ skaists brexis .
Gan jau pats atrakstīsies .
Es jau ar aizskrēju uz pāris stundām uz pavisam tuvu vietu ,bet par to vēlāk . smile

TEAM VOLVO

45

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Divas dienas ar klasisko fīderi :
Sestdiena- Roja, straume paliela, ūdens augšā, sākām ar pludiņiem, bet bezjēdzīgi, pa pāris stundām zivtiņas 5, pārgājām uz fīderiiem un process palēnām aizgāja, rauda , palicis, pāris finieri, kilogramus 7-8 salasījām pa diviem

Šodien no rīta aizbraucām līdz Kalnciemam, bet tie peldošie zāles blāķi neviesa uzticību, tāpēc pārbraucām uz Voleriem, pirmais iemetiens 10.00, pirmā zivs sīkajām 10.15, pēc Tallinka atnākšanas process aizgāja interesanti, smukas raudas, breksēni, pliči, rets ķīsis. Pirms 16 metām mieru, tīkliņā pa abiem ar šī esi bija kilogrami 8+, zivis atdevām tautiešiem
Šodien kaifs no copes kolosāls, zivis ir, var pierunāt, 50 gr barotava, vienu
brīdi prasījās vairāk, bet copēt varēja
Barība - 1 Gros Gardons + 1 Salmo ālants,sapals,breksis + 3 kg zeme , pa visu dienu izlietoju ap 100 gr motili un aptuveni tik pat pinkus

46

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan wrote:
NG wrote:

... tāpēc pārbraucām uz Voleriem, pirmais iemetiens 10.00, pirmā zivs sīkajām 10.15, pēc Tallinka atnākšanas process aizgāja interesanti, smukas raudas, breksēni, pliči, rets ķīsis. Pirms 16 metām mieru, tīkliņā pa abiem ar šī esi bija kilogrami 8+, zivis atdevām tautiešiem
Šodien kaifs no copes kolosāls, zivis ir, var pierunāt, 50 gr barotava, vienu
brīdi prasījās vairāk, bet copēt varēja
Barība - 1 Gros Gardons + 1 Salmo ālants,sapals,breksis + 3 kg zeme , pa visu dienu izlietoju ap 100 gr motili un aptuveni tik pat pinkus

Jā Voleri atdzīvojušies. Vakar ar tur biju, cope katrā iemetienā. smile Tik zināms laiks pagāja līdz atradu pareizo pieeju lai dabūtu rokā. Starpsezona tomēr dara savu. smile Zemi gan neliku, jo zivju tur pārpārēm un nopietnu konkurentu tur nebij, ja neskaita pāris maču biedru.

Visi konkurenti slaktē vimbu ,vai mēģina to darīt . smile

TEAM VOLVO

47

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan, Tu man durakam izstāsti kas kopīgs zivju daudzumam un konkurentiem krastā ar zemi barībā ?????

Vimbas bija večiem jau ap vieniem pāri 20 gabalām uz fīderiem, bija kas uz pludu padsmitos gan lasīja smile:)

Voleri ir laba vieta, tikai tur to , kas sēž krastā un aizņem vietu, bet neko neķer ir baigi daudz smile:):)

48

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

NG wrote:

Jan, Tu man durakam izstāsti kas kopīgs zivju daudzumam un konkurentiem krastā ar zemi barībā ?????

Vimbas bija večiem jau ap vieniem pāri 20 gabalām uz fīderiem, bija kas uz pludu padsmitos gan lasīja smile:)

Voleri ir laba vieta, tikai tur to , kas sēž krastā un aizņem vietu, bet neko neķer ir baigi daudz smile:):)

..ieintreģēja pirmais teikums par duraku ,konkurentiem ,zemi, zivju daudzumu ... smile
Nekā personīga ,-vienkārši interesanti ,kā diskusija izvērsīsies ... smile smile smile

TEAM VOLVO

49

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan wrote:

IMHO - zeme fīderī pie barības nepieciešama tik tad ja pastāv iespēja pārbarot. smile

Nav konkurentu, nav kam daļu zivju pārvilkt,piesaistīt pie sevis. Vajadzība pēc zemes atkrīt jo pārbarot nav iespējams, ja runājam par Voleriem. smile

roll roll smile ....... zinātnisks pamatojums big_smile

LSMK-MILO

50

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

smile:):)  āāā  .....:):):)

tā kā teorijas tevī ir vairāk kā visos pārējos kopā, tad nestrīdēšos, lai gan tīri no praktiskās puses es zemi lieku cita iemesla pēc ...  smile:):)

Stilam nav nozīmes, galvenais, ka cope sanāk forša smile:)

51

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

NG wrote:

Stilam nav nozīmes, galvenais, ka cope sanāk forša smile:)

Nav pamata nepiekrist.................

LSMK-MILO

52

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Lai gan laiks no rīta bija diezgan riebīgs,nosēdēt mājā nevarēju un aizlikos šodien arī smile no 12 līdz 16.30.No sākuma tā neko bet pēc 20 min. sāk līt atkal.Paņēmu mazo kātiņu un doma pasēdēt maliņā,ūdens ceļas un zivtelei vajadzētu spiesties malā.Cope atkal no pirmā metiena un kādu pusstundu ņem Ok.Pasīks jeļčiks,bet paretam kāds tīri neko.Bet nu lēnām pieklust.Pārejam no viena baltā uz pāris pinkiem,proces nedaudz iekustas.Lietus pieklust.Mazais kātelis man stingri fiksāks,kā saka sauss,100g jeļčiks tā sit pa rokām ka liekas pāraus pavadu smile ,kaifa itkā vairāk.Tomēr laikam man vairāk patīk tie mīkstie,angliskie,tikai nepārprotiet big_smile big_smile big_smile .Lēns pārliecinošs stiepiens un pirmā Gaujas vimba galā,izmērs Ok.Pēc kāda brīža otra.Jeļčiki vēl kautkā copē,bet līst atkal, laiks mājā.Pateicoties vimbām 3kg.Joprojām cope var tiekt katrā metienā,ko gan vairāk vajag.
http://s9.uploads.ru/d2fTY.jpg

CMS Valmiera

53

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Šodien noskrēju uz ZUNDU ... sad  Pēc stundas mainu dislokāciju uz Buļļupi  ( Bolderāja ) . Priekšā tikai divi pingvīni un abi tukšā .
Viens ķīsis un mīnus viena barotava ... Paldies upei  ,bet man apnika tāda : razdača : ,-mājās labāk... smile
Atpakaļceļā pieskrēju Voleros ,-tur ar divi pingvīni mokās ar vēju ,straumi un necopi .
Šodien tiešām labāk bija mājās smile smile smile
Visiem -ne asakas !

TEAM VOLVO
+ Jan

54

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan wrote:
volvo wrote:

Šodien noskrēju uz ZUNDU ... sad  Pēc stundas mainu dislokāciju ... .

Pastāsti sīkāk par Zundu. Kur problēma????

Neesmu teorētiķis ,pateikt Konkrēti  šoreiz nevaru ,bet ir klusas ,klusas aizdomas ,ka šodienas vējš nekādu labo ziņu zivītei nenesa ... sad .Un vējš manā skatījumā bija slikts ... ( atmazku atradu ) . smile smile smile

TEAM VOLVO

55

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan wrote:
volvo wrote:

...

Neesmu teorētiķis ,pateikt Konkrēti  šoreiz nevaru ,bet ir klusas ,klusas aizdomas ,ka šodienas vējš nekādu labo ziņu zivītei nenesa ... sad .Un vējš manā skatījumā bija slikts ... ( atmazku atradu ) . smile smile smile

Skaidrs, vēl viens "praktiķis" kuram vējš nepareizs pūtis. big_smile big_smile big_smile

JAN ,vecozēn ,-velti ironizē ... Es pat neprasīšu ,kad Tu tur biji pēdējoreiz ....
Es tur biju šo svētdien burtiskii uz pāris stundām ( kamēr pārējie sēdēja Voleros ) ...
Un biju apmierināts ,jo - iebarojot 5 karmuhas ,cope bija uz skaitu -30 .
Neteikšu ,ka bija BAIGĀS zivis ,bet viņas bija ....Uz iemetienu . Bija raudas ,raudiņas ,asarēni un bonusā karūsa 300.gr
Tikai vējš gan pūta no citas puses ,un gaisa temperatūra ar bija pāris grādus švakāka ...

TEAM VOLVO

56

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

volvo wrote:

Neesmu teorētiķis ,pateikt Konkrēti  šoreiz nevaru ,bet ir klusas ,klusas aizdomas ,ka šodienas vējš nekādu labo ziņu zivītei nenesa ... sad .Un vējš manā skatījumā bija slikts ... ( atmazku atradu ) . smile smile smile

vai tad Tu noķēri arī šodien k-ko Zundā, vai nē???????
Tāds baigi noslēpumainais....... roll

LSMK-MILO

57

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

siluro wrote:
volvo wrote:

Neesmu teorētiķis ,pateikt Konkrēti  šoreiz nevaru ,bet ir klusas ,klusas aizdomas ,ka šodienas vējš nekādu labo ziņu zivītei nenesa ... sad .Un vējš manā skatījumā bija slikts ... ( atmazku atradu ) . smile smile smile

vai tad Tu noķēri arī šodien k-ko Zundā, vai nē???????
Tāds baigi noslēpumainais....... roll

Nu tak dēļ vēja arī notinos no turienes... EXTREEM .

TEAM VOLVO

58

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

volvo wrote:

Nu tak dēļ vēja arī notinos no turienes... EXTREEM .

Tad tur tā kā tuneļa efekts bija izveidojies????????????????

LSMK-MILO

59

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Volvo Tu MAkšķerēšanas noteikumus lasi smile:):)

Kanālos makšķerēt līdz 1.05. NEDRĪKST, un es domāju, ka loģisks būtu punkts, ka Latvijas čempionātā nevar piedalīties cilvēki, kuriem ir tajā gadā kāds MN pārkāpums........


Fiksēts pārkāpums smile:):), bet Tu pats atzinies smile:):)

60

Re: Atskaites par copi 2 / Отчёты о рыбалке 2

Jan wrote:
volvo wrote:

...
JAN ,vecozēn ,-velti ironizē ...

Tad atbildi sakarīgi, vai neatbildi vispār, bet neraksti muļķības par vēju. smile

Zini ,Jan  -es tak vienmēr rakstu nesakaīgi ,un vēju nepareizo piesaucu .... smile smile smile

Protams ,ka Tavā skatījumā  vējš ir P.H. konkrēti ZUNDĀ ...
...UN NEKAD NEVAJAG MANI  piespiest runāt to ,ko es negribu ...
...visiem jauku vakaru ... :

TEAM VOLVO