41

Re: Lielupe / Лиелупе

elizabars wrote:

Es copēju parasti ar 2 kātiem. Viens paredzēts eksperimentēšanai. Abus nevienmēr var paspēt izvilkt, jo iepriekš es nezinu- vai viņš būs viens no tiem nedaudzajiem, kas neciena citus copmaņus. Lielākā daļa velcē ar motoru un sēž laivā skatoties uz priekšu, un tādā veidā var taču redzēt cik tālu es metu. Piekrītu, ja velcē ar airīšiem vai sēž atmuguriski, tad nevar redzet cik tālu iemests, vai, varbūt, es ar pludu sēžu. Otrs moments, ko darīt, ja 5 pēc kārtas brauc, necopēt vispār.

Bija šitāds viens čalis Lielupes lejtecē:) Vienmēr sēdēja ar muguru pret krastu, vienalga kādā virzienā brauca, vienmēr ķipa neredz krastā sēdošos. ņemot vērā, ka viņam bija pūslis, palielāks plunkšķis pie laivas un cilvēks uzreiz atjēdzas un pavelk tālāk:) Vienu kātu var turēt ar svina pļentaku pie rokas un nenoregulētu distanci:) Bet lielākoties jau visu var jēdzīgi sarunāt:) Man velcētāji nešķiet lielākais ļaunums. Trakāk ir tie, kas vienkārši vālē pāri iebarotajai vietai pilnā ātrumā. Tie gan man nepatīk...

42

Re: Lielupe / Лиелупе

Ja runājam par tiem braucējiem. 80% manu copju notiek Lielupē un esmu pamanijis to, ja copē mazākos dziļumos ap 3 m., virs Jelgavas, motorlaivas negatīvi ietekmē copi. Savukārt, lielākos dziļumos ap 8m., attiecīgi zem Jelgavas, tās copi pat uzlabo uz kādu brīdi. Domāju, ka tas ir saistīts ar to, ka zivis "sakustas". Piemēram: iepriekšējā rudenī fīderēju, kad naktīs salnas jau bija sākušās, dabūju visas zivis (6 brekši) tikai tad, kad bija nobraucis velcētājs ar benzīna motoru. Nebija velcētāju, nebija pat copes. Sakritība? Nedomāju gan! Arī no aizrautīgiem velcētājiem esmu dzirdējis,  ka velcējot ar  benzīna motoru ir labāki panākumi nekā ar elektro.

43

Re: Lielupe / Лиелупе

Rīt mēģināšu noslēgt fīdersezonu Lielupē. Laiku sola ne visai labu, bet kad tieku, tad iespēja jāizmanto.
Ne asakas visiem! smile

44

Re: Lielupe / Лиелупе

Nu tā, fīderēšanas sezona noslēgta. Biju Lielupē no vakardienas pēcpusdienas līdz apm. desmitiem šorīt. Vakarpusē starumīte bija aktīvāka nekā no rīta. Ķērās pličuki, raudiņas, brekšbērniņi. Baroju ar to, kas palicis pāri ledusskapī. Kaut kas no salmo brekša, nedaudz traperis. Pa nakti gan izvēlējos pagulēt, tā ka nezinu, vai nakts cope bij laba vai slikta. Lielākie četri brekšuki uz aci ap 700-800gr., plus viena ļoti skaista rauda. Uz āķa baltie un pinki. Pavadas Owner gatavās, āķītis Nr.12 no sākuma, beigās pārgāju uz Nr. 10, jo līdacēns nokoda pēdējo 12.to . Savos krājumos vairs 12. izmērs nebija.. Bet kopsummā esmu apmierināts bez gala, arī mazās zivteles velkot ar 50 gramīgo fīderīti ir patīkami. smile
Ne asakas jums arī!
p.s. zivtiņas aizpeldēja vecākiem nosūdzēt. smile

45

Re: Lielupe / Лиелупе

Boroda wrote:

Nu tā, fīderēšanas sezona noslēgta. Biju Lielupē no vakardienas pēcpusdienas līdz apm. desmitiem šorīt. Vakarpusē starumīte bija aktīvāka nekā no rīta. Ķērās pličuki, raudiņas, brekšbērniņi. Baroju ar to, kas palicis pāri ledusskapī. Kaut kas no salmo brekša, nedaudz traperis. Pa nakti gan izvēlējos pagulēt, tā ka nezinu, vai nakts cope bij laba vai slikta. Lielākie četri brekšuki uz aci ap 700-800gr., plus viena ļoti skaista rauda. Uz āķa baltie un pinki. Pavadas Owner gatavās, āķītis Nr.12 no sākuma, beigās pārgāju uz Nr. 10, jo līdacēns nokoda pēdējo 12.to . Savos krājumos vairs 12. izmērs nebija.. Bet kopsummā esmu apmierināts bez gala, arī mazās zivteles velkot ar 50 gramīgo fīderīti ir patīkami. smile
Ne asakas jums arī!
p.s. zivtiņas aizpeldēja vecākiem nosūdzēt. smile

Ap kuru vietu biji...?

TEAM VOLVO

46

Re: Lielupe / Лиелупе

Biju tur,kur kaimiņš pa labi bij vakar dabūjis 6 brekšus un 1 līni. smile)

47

Re: Lielupe / Лиелупе

Boroda wrote:

Biju tur,kur kaimiņš pa labi bij vakar dabūjis 6 brekšus un 1 līni. smile)

... smile sapratu ! Tātad es vakar biju citā vietā Lielupē .Nosacītais nosaukums -bedre .Pa trijiem ap 30.kg ,lielākais +/_ 1.100 kg. Ņēma uz visu .

TEAM VOLVO

48

Re: Lielupe / Лиелупе

Es biju 29.kilometrā, mežā. Tur ir labi pavasarī (rekords 13 līņi) un vasarā (2,5kg breksis). Bet pirmo reizi biju rudenī.
Apsveicu ar 30kg!

49

Re: Lielupe / Лиелупе

Ловил сегодня на лелупе.Почти там где вчера volvo с компанией.Пару лещей по кг,средний вес 400-600гр..По губам надовал мама не горюй big_smile 15 кг. общий вес.

50

Re: Lielupe / Лиелупе

Sveiki Kanareiki un visi Bebri !!!! Vakar bīju Jelgavā un braucot pāri  upei Lielupei, nu feini izskatās potenciālā sa ensību vieta ( glauni). Pavasarī noteikti tur vairākas reize jāizbrauc notestēt vieta. Gluži kā Lietuvā, sakopts, tīrs . Galīgi aiz sevis negribās sūdus atstāt. Un kas par bildēm būtu sacensību dienā no tilta un apkārtnes ar  visiem sportistiem un iekārtām. Un ja vēl būs zivis, tad tāds aristokrātu pasākums sanāk :-):-):-):-)

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

51

Re: Lielupe / Лиелупе

Šodien izbrīvējās divas stundas laika, aizbraucu līdz upei pabarot zivis smile Fīderis ar testu 180gr. bija pašā laikā, bet barotava 120gr.+barība krietni par vieglu smile rezultāts izvēdināta galva smile

52

Re: Lielupe / Лиелупе

В Бауске вимбу порят мешками roll клюёт на заброс neutral  Только ловить сложно снега много высыпало, у берега носом упирается в сугроб и сходит сразу sad

53

Re: Lielupe / Лиелупе

Товарищи рыбалеи, это если что шутка 1 апрельская была wink

+ VIP

54

Re: Lielupe / Лиелупе

Vakar, vakarā izbrīvējās divas stundas brīvā laika aizbraucu pacopēt līdz tumsai! Pirmās 30 min. copēju ar pārmetienu uz 30, otrās uz 45, bet otro stundu pārmetu uz 80. Rezultāts četras raudas svarā līdz 200gr. Blakus sēdēja cilvēki 10 zivis viņiem neredzēju!

55

Re: Lielupe / Лиелупе

Vakar, vakarā divas ar pusi stundas pavadīju pie upes, rezultāts 5 vimbas, 1 rauda(200gr.). Dubinščikiem vimba vēl neiet smile

56

Re: Lielupe / Лиелупе

Atkal ir pacēlies ūdens līmenis, nes niedres, brīvdienās visi mērīsies, kam lielāks smile svins smile

57

Re: Lielupe / Лиелупе

Šodien kā jau liela daļa copmaņu paņēmu rokās spiningu un jau pulksten sešos braucu uz upi pamētāt mānekļus! Braucu uz vietu, kura sen zināma un ar zobainajām bagāta. Piebraucot pie upes sajutos stūlbi itkā aizgulējies smile abi krasti nosēti ar cilvēkiem vidēji viens uz 100m un laivas uz 200m. Divas copes, mērs aizgāja, zemmēru atlaidu-patīkams relax pēc divu nedēļu non stop fīderēšanas!

58

Re: Lielupe / Лиелупе

Vakar pa dienu biju aizskrējis uz Lielupi pretī Jùrmalai.
Visas vietas aizņemtas - veči sēž kā bekas smile
Viens vietējais ieteicās, ka var viņam blakām pacopēt.
Tā nu tiku pie vietas.
Cope nekāda. 8:30-12:00 divas copītes: viena maile un viens asarītis. Abi mana vidējā pirksta izmēros.

Večiem arī sausā diena. Vienam kas bijis pa nakti, citiem kāda raudele no agra rīta.

Citādi jauki pavadīta diena un sakarīga saru ar vietējo copmani.
Paldies viņam!

59

Re: Lielupe / Лиелупе

Сегодня с 4.00-10.00 был на Канале Варкалю со стороны Лиелупе.
Погода шикарная, да и рыбка порадовала.
И установлен личный рекорд - 1,300 кг
Тренога на камнях отработала.

http://sf.uploads.ru/t/17QfF.jpg

60

Re: Lielupe / Лиелупе

Laba diena visiem!
Baigi gribu aizbraukt rīt uz Lielupi pafeederot, bet baidos ka zem Ķīšiem, kur visu vasaru pavadīju, pēc tādiem laika apstākļiem ar savu Volvo s60 vienkārši neiebraukšu smile
Paskatījos google maps no Kalnciema puses pēc šim koordinātēm it kā var ar auto piebraukt normāli: 56°44'45.0"N 23°38'28.8"E
Varbūt jūs varētu atklāt ne pārāk slepenas vietas pie Kalnciema un ne tikai, kur varētu piebraukt normāli? Piemēram tur, kur LČ bija nesen - pēc video izskatās ka tur vietas daudz smile
Var arī uz ličku.
Būšu ļoti pateicīgs, jo pagaidām zinu ļoti maz vietu kur var pafeederot +/-60km no Rīgas.