41

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

У меня вообще садок унесло после корабля , еле спас его , почти до колен в воду залазил. В результате спасения садка была потеряна часть рыбы. sad

Team Ēsma

42

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Neliela atskaite par vakardienas mikromačiem.Vadoties no savas niecīgās pieredzes Daugavā izdomāju pastrādāt tālajā distancē.Atradu tīrāku vietiņu vēl diezgan ērtā atālumā pie 40m,barību biju jau sataisījis mājā diezgan smagu un lipīgu.Sākums briesmīgs-otrā metienā barotava aizlido savā vaļā.Pārsienos uz tīras pītās un pēc pieciem metieniem atkal tas pats mad .Biju ielicis neorģinālo spici un pēdējais kāta gredzens bija ļoti tuvu spices pirmajam gredzenam.Nevajadzīgā stresa dēļ palaižu normālu brekšuku pie krasta.Zivis neilgi pēc starta pienāca,izvilku pasmuku raudu,pēc tam vimbu,viena vimba pusceļā nospruka,vēl pa kādam brekšukam un lēnām intrese apsīka.Nepatika zivīm ilgi tur stāvēt un copes otrajā pusē bij palikuši vien mikroplicīši.Vajadzēja mainīt distanci uz tuvo,bračkam blakus gāja tīri labi,bet negribējās viņam bojāt copi un sēdēju vien turpat.Ar lielu balto dozu un dipošanu izdevās pievilkt vēl kādu zivteli,pamatā gan pasīks plicīts.Par pacietību beigās tiku atalgots ar zandartu uz sliekas.Līdz mēram jau laikam nedaudz trūka bet tāpat lai šovs smuki beigtos pēc svēršanas viss uzreiz tika atpakaļ atlaists.Vietējais vīrs uz velosipēda tik noteica-ja nepoņal što eto šas bilo smile .Cope protams varēja būt labāka bet gan jau ar laiku mēs to Daugavu atkodīsim smile!

CMS Valmiera

43

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Maris wrote:

Neliela atskaite par vakardienas mikromačiem.
... Zivis neilgi pēc starta pienāca,izvilku pasmuku raudu,pēc tam vimbu,viena vimba pusceļā nospruka,vēl pa kādam brekšukam un lēnām intrese apsīka.Nepatika zivīm ilgi tur stāvēt un copes otrajā pusē bij palikuši vien mikroplicīši. ...


Grieztu slieku vairumā pie paikas mēģināji likt???

LSMK-MILO

44

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

pēc svēršanas viss uzreiz tika atpakaļ atlaists.Vietējais vīrs uz velosipēda tik noteica-ja nepoņal što eto šas bilo

tādēļ vien ,reizēm ir vērts uz kādu plašāk apmeklētu vietu aizbraukt pacopēt big_smile

LSMK-MILO

45

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nav man tās īstās slieku šķēres,vienu brīdi ņēmos ar parastajām bet kaut kādu efektu nesagaidīju.Visus brekšukus cik nu bija izvilku uz baltiem.

CMS Valmiera

46

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nu jā ar parastajām tas ir ļoooti darbietilpīgs process.
Manuprāt griezta slieka ir viens no labākajiem atraktoriem pie barības, ja runa iet par breksi. Tajā pašā laikā, slieka uz āķa nav būtiski. Vismaz šogad nevienu breksi uz sliekas neesmu noķēris, bet griezta slieka pie barības bij vienmēr, ja vien sliekas man vispār bija.

LSMK-MILO

47

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Labāk pie barības grieztas sliekas nelikt, bet gan tās padot doozēti barotavā, tā man liekas ir liekās efekts. Speciālās šķēres ar trīs asmeņiem dzīvās ēsmas griešanai redzēju Ēsmā pie Dresden.

48

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vēl dažas bildes no svētdienas copes Volleros. 

http://s4.uploads.ru/ZYQkj.jpg

http://s5.uploads.ru/B4VcR.jpg

http://s5.uploads.ru/JrDMg.jpg

http://s4.uploads.ru/SIemb.jpg

http://s4.uploads.ru/yJdja.jpg

49

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Elforado wrote:

Labāk pie barības grieztas sliekas nelikt, bet gan tās padot doozēti barotavā, tā man liekas ir liekās efekts. ... .

.

Te nu mēs nonākam pie tā ka katram jau savs. smile Manuprāt iejaucot grieztas sliekas barībā, tā pievelkas ar sliekas aromātu un efekts ir lielāks un ilglaicīgāks.

... Speciālās šķēres ar trīs asmeņiem dzīvās ēsmas griešanai redzēju Ēsmā pie Dresden.

Tās var iegādāties arī Milo veikalā pie Agra. smile

LSMK-MILO

50

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Man jau šķiet, ka vienalga kā to liek klāt. Es procesu padaru maksimāli vienkāršu - visu sajaucu kopā. Amatiercopē, niansēm nav tik liela nozīme.

Ko esmu novērojis - labāk sliekas noskalot, nevis likt ar to zemi, kurā tās dzīvo. Noskalot elementāri - uzmetu uz barības sieta, iegremdēju ūdenī un pakratu. Pāris sekundēs tīras.

Ir tikai viena problēma. man Rīgā uz akmeņiem dzīvojošajam, sliekas izmaksā dārgāk nekā motils:) Lai panāktu pietiekamu gaļas daudzumu barībā, jāpērk vismaz 3 - 4 slieku iepakojumi. + vismaz viens - divi, ko likt uz āķa. Ja būtu pašam sava kompostkaudze, problēmu nebūtu. Citādi, es tomēr priekšroku dodu motilim - lētāk un pierastāk.

51

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:

Nu jā ar parastajām tas ir ļoooti darbietilpīgs process.
Manuprāt griezta slieka ir viens no labākajiem atraktoriem pie barības, ja runa iet par breksi. Tajā pašā laikā, slieka uz āķa nav būtiski. Vismaz šogad nevienu breksi uz sliekas neesmu noķēris, bet griezta slieka pie barības bij vienmēr, ja vien sliekas man vispār bija.

Jan, kad kādreiz satiksimies, es tev pastāstīšu kā jāliek uz āķa slieka, lai tā iekabina motilim:) Tici man, strādā tik pat labi un reizēm pat labāk nekā motils:) Tas ir manis paša izdomāts pasākums, tādēļ publiskajā telpā neizpildīšos:) Tikai kluba biedriem un klātienē:)

52

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

mirtins wrote:

...
Jan, kad kādreiz satiksimies, es tev pastāstīšu kā jāliek uz āķa slieka, lai tā iekabina motilim:)
...

Turēšu pie vārda. smile

LSMK-MILO

53

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Šogad ir doma nedaudz paeksperimentēt, jau kādu laiku apspriežam ar dalībniekiem iespēju pacīnīties komandu vērtējumā. Nezinu vai tas būs iespējams LČ ietvaros, bet kausā noteikti to var realizēt. Aptuvenais formāts trīs zonās, tas nozīmē komandas pa trīs dalībniekiem.
Tad nu man tāds jautājums - cik rēāli mēs varam salasīt komandas?
Tāda veida formāts mačus padarītu interesantākus, nebūs jakonkure ar biedriem zonās pluss var izkopt komandas taktiku.
Ar kaut - ko jau ir jāsāk, gaidu jūsu idejas un galvenais komandu pieteikšanos! smile

54

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Pagaidām individuāli piedalās +- 20 cilvēki, bet Tu jau par komandām domā. Es domāju , vispirms individuālā kārtā jārada cilvēkiem interese, un tad jau var par komandām domāt. Bet nu, var būt ka es kļūdos. Ja vajag varu arī komandas sastāvā piedalīties kādā no mačiem.........

gaidu jūsu idejas un galvenais komandu pieteikšanos

nesaprotu, uz ko jāpiesakās smile

LSMK-MILO

55

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

Pagaidām individuāli piedalās +- 20 cilvēki, bet Tu jau par komandām domā. Es domāju , vispirms individuālā kārtā jārada cilvēkiem interese, un tad jau var par komandām domāt. Bet nu, var būt ka es kļūdos. Ja vajag varu arī komandas sastāvā piedalīties kādā no mačiem.........

gaidu jūsu idejas un galvenais komandu pieteikšanos

nesaprotu, uz ko jāpiesakās smile

Nav jāpiesakās, es nedaudz ne tā izteicos gribās zināt cik tādas komandas varētu savākties. Man piemēram vienā zonā daudz interesantāk būtu cīnīties ar citu komandu pārstāviem, nekā ar saviem komandas biedriem. smile
Tas ir priekšlikums, ja nevienam neinteresē varam par to aizmirst.



P.S. Strādājot komandā individuāli sportists progressē daudz ātrāk.

56

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden
nu ja ir 10 komandas , tad es esmu par, bet ja ir 5.....????????

LSMK-MILO

57

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

Dresden
nu ja ir 10 komandas , tad es esmu par, bet ja ir 5.....????????


Piecas komandas tas ir 15 cilvēku, tas jau nav slikti. Nav teikts ka kaut ko izdosies uzrīkot, bet ja nu tomēr? smile

58

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es esmu par komandām(trīs cilvēki komandā), bet nedrīkst ierobežot indviduālos dalībniekus. Domāju potenciālais SALMO TEAM, ĒSMA TEAM, MILO TEAM tikai no tā iegūtu!

59

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC2 wrote:

Es esmu par komandām(trīs cilvēki komandā), bet nedrīkst ierobežot indviduālos dalībniekus. Domāju potenciālais SALMO TEAM, ĒSMA TEAM, MILO TEAM tikai no tā iegūtu!


Reāli jau nekādu ierobežojumu individuāli startējošiem nebūs, cik noprotu komandas lozējās pa zonām, savukārt tie kas piedalās individuāli lozē gan zonu, gan sektoru, ja kļūdos palaboiet.

60

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:
MC2 wrote:

Es esmu par komandām(trīs cilvēki komandā), bet nedrīkst ierobežot indviduālos dalībniekus. Domāju potenciālais SALMO TEAM, ĒSMA TEAM, MILO TEAM tikai no tā iegūtu!


Reāli jau nekādu ierobežojumu individuāli startējošiem nebūs, cik noprotu komandas lozējās pa zonām, savukārt tie kas piedalās individuāli lozē gan zonu, gan sektoru, ja kļūdos palaboiet.

Ierobežojumu jau nebūs, bet individuāli startējošie vienalga būs sliktākā situācijā. Tas protams tad ja komandas darbosies kā komandas. smile Saprotams taču ka komandai vieglāk un ātrāk noteikt, gan reljefu sacensību vietā, gan labāk strādājošās distances, barības, ēsmas u.t.t. Jautājums vai tas neatgrūdīs daļu potenciālo dalībnieku kas gribētu startēt individuāli, jo samazina viņu izredzes.

Otrkārt kāpēc trīs dalībnieki komandā nevis teiksim divi???? Izveidoties komandām no diviem dalībniekiem ir tomēr vieglāk nekā no trīs un tad jau varbūt ar laiku varētu arī kādus tandēma mačus uzrikot.

Katrā ziņā man personīgi nav iebildumu startēt komandā. Ja vien protams kādai komandai esmu vajadzīgs. smile smile smile

LSMK-MILO