21

Re: Makšķeres/Удочки

Paldies par ieteikumiem! Nav jau tā ka tas būs mans pirmais feeder! Pirmais bija kompozītmateriālu firmu gan vairs neatceros bed šausmīgi ļurīgs! Šosezon makšķerēju ar energo team medium feeder modeli vairs neatceros cena bija 30 ls protams nekas ekskluzīvs bet salīdzenot ar iepriekšējo pavisam cits līmenis! Vienkārši uz jauno sezonu gribētos ko jaunu, varbut pat labāku! Starp citu līdz cik gramiem apmēram tas medium ir?

22

Re: Makšķeres/Удочки

marchello wrote:

Paldies par ieteikumiem! Nav jau tā ka tas būs mans pirmais feeder! Pirmais bija kompozītmateriālu firmu gan vairs neatceros bed šausmīgi ļurīgs! Šosezon makšķerēju ar energo team medium feeder modeli vairs neatceros cena bija 30 ls protams nekas ekskluzīvs bet salīdzenot ar iepriekšējo pavisam cits līmenis! Vienkārši uz jauno sezonu gribētos ko jaunu, varbut pat labāku! Starp citu līdz cik gramiem apmēram tas medium ir?


Mēdijum ir līdz 100Gr,bet ir svarīgi lai kāts ieguļ rokā! smile Tāpēc iesaku nogaidit un pastaigat pa veikaliem...

23

Re: Makšķeres/Удочки

Par Ventu runājot ap un virs Skrundas kur makšķerēju ja nav lieli plūdi ar 60-70 gr barotavu pietiek!

24

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:

tad iesaki cilvēkam kādu sakarīgu kātiņu 3,9m garumā un cenā ap 50Ls.

Ieteikt konkrēti neko nevaru, 3,90 m iesaku tāpēc, ka man pašam personīgi nepatīk īsie kāti, vnk ar garu kātu ir vieglāk rīkoties izvadot zivi , sevišķi ja pie krasta ir zāles. Vienīgais , ar garajiem ir problēma, ja aiz muguras vai virs galvas ir koki vai krūmi. Bet nu Ventai, 3,90.
Vispār vajag nopirkt vienu kātu, pacopēt , un ja tā lieta iepatīkās, tad ar nākošo kātu jau vairs nebūs problēmu, izvēlēties smile

LSMK-MILO

25

Re: Makšķeres/Удочки

Neņemšu protams ka pirmo kas pagadās! Nav jau arī tās rocības tik lielas lai tā ar naudu apkārt varēt mētāties! Rokās jau arī ir  energo team kātiņš iegūlies bet tas noteikti ir tikai tāpēc ka cits nav bijis!Par pirmo nemaz vairs negribu atcerēties! Kuros veikalos Rīgā ir tā lielākā feeder izvēle?

26

Re: Makšķeres/Удочки

Netā jau izvēle milzīga cenas arī tīri tā neko! Vienīgi nepatīk man pirkt neko ko neredzu dzīvē!

27

Re: Makšķeres/Удочки

marchello wrote:

Vienīgi nepatīk man pirkt neko ko neredzu dzīvē!

tāpēc noteikti pērc dzīvajā
es šo pavasari taisos iegādāties
Superba Champions League Feeder  3,90 vai 4,14
skatīt šeit 
http://www.milo.it/gener/canne%20feeder.pdf
ļoti ceru, ka Agris atvedīs abus modeļus, un būs no kā izvēlēties

LSMK-MILO
+ Jan

28

Re: Makšķeres/Удочки

marchello wrote:

Netā jau izvēle milzīga cenas arī tīri tā neko! Vienīgi nepatīk man pirkt neko ko neredzu dzīvē!

Vecīt,tāpēc mēs te peramies!Lai tev nebūtu problēmas izvēlēties nezināmu preci!Čaļi jau rakstīja kur var konsultēties ar zinošiem cilvēkiem! smile
Un tici man tur vienaldzīgo nav,drīzāk azartiski copmaņi! smile

29

Re: Makšķeres/Удочки

Liels paldies par jūsu ieteikumiem un centieniem palīdzēt!!!

30

Re: Makšķeres/Удочки

Superba Champions League Feeder  3,90 vai 4,14


Kādās cenās šie kātiņi diezin būs mūsu veikalos?

31

Re: Makšķeres/Удочки

marchello wrote:

Superba Champions League Feeder  3,90 vai 4,14


Kādās cenās šie kātiņi diezin būs mūsu veikalos?

Iebrauc Bruņiniekos,Milo veikalā,tur var apskatīt,apčamdīt un uzzināt cenas. smile

32

Re: Makšķeres/Удочки

http://s9.uploads.ru/WEYO6.jpg

       Korum CS series 11ft

Этот фидэр очень подходит для каналов со средним течением , как говорилось выше тест занижен , а это значит - что с реальным тестом в 45 Гр комфортно работать на дистанции до 35-45 с кормушками весом без корма 50-60гр.
Кончики оба карбоновые "ПРИМЕРНО" 1оз и 2оз.

Коллега по оружию купил такой фидерок и остался доволен после тестированния его на Гауе кормушками 50-60гр на 30 метрах ПРИ ПРАВЕЛЬНОМ ОБДУМАННОМ ЗАБРОСЕ.

     Korum CS series 13ft

Универсальный фидэр , практически идеальный для среднепродвинутого рыбалова фидериста.

Можно смело ловить и карпа и плотву. Тест заявленный  производителем 60гр.
Кончики оба карбоновые "ПРИМЕРНО" 1оз и 2оз.
Лично им кидал 60гр и показалось,что как минимум 20гр можно смело добавить."Это только моё мнение"

Вобщем Korum CS series фидэры получились хорошими если их скавнивать по цене качеству они лучшие.

Team Ēsma

33

Re: Makšķeres/Удочки

Carbo-Flex Rods

http://s8.uploads.ru/SqGFH.jpg

Ražotāji iesaka izmantot stāvošiem ūdeņiem,dažādu zivju copei.Var izmantot gan lielas,gan mazas barotavas,tāpat arī der Method fīderim.

CARBO-FLEX FEEDER 9ft

Divdaļīgs
Ieteicams izmantot iemetieniem līdz 30m.
Barotavas - mazas un vidējas.
Der gan mono auklai,gan pītajai.
Skrūvējams spoles turētājs.
Rokturis - korķis kombinēts ar EVA materiālu.
Spices 1oz - 2oz (28 un 42Gr) stiklšķiedra.
Auklas tests 3lb - 8lb.

CARBO-FLEX FEEDER 10ft

Divdaļigs
Svars - 170Gr
Ieteicams izmantot iemetieniem līdz 40m.
Barotavas - mazas un vidējas.
Der gan mono auklai,gan pītajai.
Skrūvējams spoles turētājs.
Rokturis - korķis kombinēts ar EVA materiālu.
Spices 1oz - 2oz (28 un 42Gr) stiklšķiedra.
Auklas tests 3lb - 8lb.
Cena - 57.90Ls

CARBO-FLEX FEEDER 11ft

Divdaļīgs
Svars - 185Gr
Ieteicams izmantot iemetieniem līdz 50m.
Barotavas - mazas un vidējas.
Der gan mono auklai,gan pītajai.
Skrūvējams spoles turētājs.
Rokturis - korķis kombinēts ar EVA materiālu.
Spices 1oz - 2oz (28 un 42Gr) stiklšķiedra.
Auklas tests 3lb - 8lb.
Cena - 62.99Ls

CARBO-FLEX FEEDER 12ft

Divdaļīgs
Svars - 220Gr
Ieteicams izmantot iemetieniem līdz 60m.
Barotavas - vidējas un lielas.
Der gan mono auklai,gan pītajai.
Skrūvējams spoles turētājs.
Rokturis - korķis kombinēts ar EVA materiālu.
Spices 1oz - 2oz (28 un 42Gr) stiklšķiedra.
Auklas tests 3lb - 10lb.
Cena - 69.99Ls

Riktīgs parabols,esmu nedaudz vīlies. smile Ļurkājās sākot no roktura,protams velkot karūsas un karpas dīķos varētu būt ok,bet upēm galīgi neder.

34

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:

Dresden nepieciešama papildus informācija par CARBO-FLEX FEEDER 9ft

1. kāta svars?
2. ražotāja uzrādītais tests?
3.riņķu lielums - mazi, vidēji, lieli?
4.spices sēžas diametrs?
5. kāta darbības ātrums?
6. ražotājs?

 

man veikalā ir pieejams 11ft katiņš(pats mazākais)

1.250gr
2.tests nav uzrādīts,bet spriežot pēc kāta un apraksta,varētu būt līdz 50Gr (maza vai vidēja barotava).
3.spicei riņķi mazi,pašam kātam arī drīzak mazi  neka vidēji,pirmajam riņķim uz augšu no spoles turētāja,iekšējais diametrs 15mm.
4.Aptuveni 3,2mm
5.parabols,pilnīgi viss kāts sākot no roktura.
6.Matrix ir Fox meitas uzņēmums,tātad Anglija.

Jan
Ja ir vēlēšanās,vari tos kātus pačamdīt pie manis,vai pie Alekseja.

35 (edited by Vitalij 2013-02-04 19:21:22)

Re: Makšķeres/Удочки

Привет всем.Может ли кто нибудь отозваться о фидере Garbolino G MAX? И есть ли возможность заказать.

36

Re: Makšķeres/Удочки

Vitalij wrote:

Привет всем.Может ли кто нибудь отозваться о фидере Garbolino G MAX? И есть ли возможность заказать.

Привет!
Garbolino неплохие палки,я лично не имел возможность ими поработать,но отзывы слышал неплохие.Все зависит от условий твоей рыбалки и от твоих предпочтений и если палка легла в руку,значит это твое. smile

37

Re: Makšķeres/Удочки

Dresden wrote:
Vitalij wrote:

Привет всем.Может ли кто нибудь отозваться о фидере Garbolino G MAX? И есть ли возможность заказать.

Привет!
Garbolino неплохие палки,я лично не имел возможность ими поработать,но отзывы слышал неплохие.Все зависит от условий твоей рыбалки и от твоих предпочтений и если палка легла в руку,значит это твое. smile

Думаю такая  палка точно ляжет в руку big_smile Осталось только попродробнее узнать о ней,что она из себя представляет,на сколько понял она быстрого строя тестом примерно до 75 грам.Еще не мог нигде найти что такое V-NET Spiralite carbon.

38

Re: Makšķeres/Удочки

Vitalij wrote:

Думаю такая  палка точно ляжет в руку big_smile Осталось только попродробнее узнать о ней,что она из себя представляет,на сколько понял она быстрого строя тестом примерно до 75 грам.Еще не мог нигде найти что такое V-NET Spiralite carbon.


Если неошибаюсь очень звонкая палка,прогрессивный строй,быстрый тоже для местных условий неплохо.Вопрос в цене,во сколько она тебе обойдeтся?Лично я не особо люблю покупатЬ веши,прежде их непотрогав лично! smile Отзывы это одно,но снасть бывает не всегда подходит под мою руку.

P.S.Хотя визуально привлекателная палка,да и комплектация неплохая. smile

39

Re: Makšķeres/Удочки

Да.цена и правда приличная за 200 выйдет.но почему то кажется.что она того стоит.хотелось бы конечно подержать,потрясти но к сожалению у нас нет такой возможности.но все равно есть магазины которые могут предложить очень похожие по классу удочки.такие как есма и мило.побольше бы таких...;-) если получится преобрести эту гарболино,обязательно отпишу.

40

Re: Makšķeres/Удочки

kola wrote:

Es gribu kātiņu piekrastes copei, tuvajai distancei, stāvošiem vai viegli tekošiem ūdeņiem. Lietošu 10-15g barotavas (pašlaik gatavoju), kaut pie tik tuvās distances var barotavas nelietot vispār, bet barību mest ar roku. Tā būs tāda copes izvirtība. Viss ļoti izsmalcināts smile Es apzinos, ka lomos būs mazas zivteles, bet to vajag kompensēt ar super smalkiem rīkiem. Varbūt kāds kaut ko tādu ražo? Man nedeg, varu pagaidām iztikt ar atbilstošu spininga kātu. Ja uzpeld kaut kas interesants, atsūti linku.

Šis-tas jau ir veikalā apskatāms,bet nedaudz lielāka izvēle būs tuvāk pavasarim.