41

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Krisjanis1 wrote:

Paldies, paldies!!!
Tārpus pirkām no LT dīleriem, bet ar džokeri mūs nopietni piečakarēja, jo atveda tik pat kā beigtu un smirdīgu, tieši tāpēc es to vispār neizmantoju. Varbūt tas arī bija pareizi.
Ķēru pārsvarā uz pinku, balto un motili.

Nu mazliet nesapratu - džokeris un motilis ir kas cits?
Kur atšķirība?
Vispār - kas ir džokeris?

42

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Iesācējs wrote:
Krisjanis1 wrote:

Paldies, paldies!!!
Tārpus pirkām no LT dīleriem, bet ar džokeri mūs nopietni piečakarēja, jo atveda tik pat kā beigtu un smirdīgu, tieši tāpēc es to vispār neizmantoju. Varbūt tas arī bija pareizi.
Ķēru pārsvarā uz pinku, balto un motili.

Nu mazliet nesapratu - džokeris un motilis ir kas cits?
Kur atšķirība?
Vispār - kas ir džokeris?

Džokeris ir ļoti mazs motilis, (Tik mazs, ka nevar uz āķa uzspraust) bet motilis ir parastā izmēra motilis.

43

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Krišjānis, Volvo
Cik liels attālums bija no Rīgas līdz sacensību norises vietai??????????

LSMK-MILO

44

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

siluro wrote:

Krišjānis, Volvo
Cik liels attālums bija no Rīgas līdz sacensību norises vietai??????????

Pēc kartes 307.km. Reāli 350 +

TEAM VOLVO

45

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Dresden wrote:

Nu ko, gaidam atskaites. smile

Krišīņš jau pamatu uzrakstīja . Es rīt papildināšu .Bildes ar būs labas....
Mazais ir montrs ,-bļamba...

TEAM VOLVO

46

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Nakās konstatēt,ka Latvija starp baltijas valstīm ir visvairāk atpalikusi. sad

Tas pagaidām, smile Ja temps kādā pie mums attīstās fīderis nesamazināsies, tad drīz vien būsim viņiem tālu priekšā. smile

...Pagaidām neredzu kā mēs varam tikt priekšā da jebkam... sad  Ņemot vērā Normunda teikto ,feederkustība iekš LV var nonīkt īsti nesākuies ... sad  .Mans priekšlikums ir vienkāršs - oktobrī sanāk kopā fanāti un apzīš šo tēmu . Termiņs gan mansi izdomāts ,-sāksim runāt Varkalī .

TEAM VOLVO

47

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Īsa atskaite no Tubertini kausa .
Sagaidīja mūs kā Lietuvas kunigaikšus smile . Īstenībā bijām šokā no attieksmes pret ciemiņiem . smile Par taktiku un stratēģiju nerunāšu ,pateikšu par sevi tikai to ,ka lauku veča ietiepība pie laba nenoved ... : ) .
Mūsu pirmā un lielākā kļūda - nenosargājām motili un džokeri . : (
Kas likās ( bija ) savādāk -varēja ņemt maili ,( bija reti ,bet dūšīga') ,izmēri zivīm ,-( Krišiņam noņēma sapalu 24.cm ,jo mērs ir 25.) ,tieneši bija 4. ( Vitauts raudāja ,ka viņus lamās par tik mazu skaitli ) ,pēc katras tūres pa trasi nogāja cilvēciņš ar lielu maisu un salasīja visus mēslus ,un kas mani visvairāk fascinēja ,-tas bija vairākkārtējs atgādinājums par alko .... : ( ,-sektorā nedrīkstēja atrasties pat tukša alus bundža ,nerunājot par pārējo C2H5OH ,-par to momentāla disskvalifikācija ...bļamba .

TEAM VOLVO

48

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

volvo wrote:

...
Krišīņš jau pamatu uzrakstīja . Es rīt papildināšu .Bildes ar būs labas....
...

Kur bildes??????????

LSMK-MILO

49

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Bildes būs ,-ļauj izfiltrēt liekās : ) ,nu saproti pats -kādas... : ) : ) : )

TEAM VOLVO

50

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Aizmirsu pateikties Normundam un Agrim par piešķirtajiem motiļiem ,- PALDIES !

TEAM VOLVO

51

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

volvo wrote:
siluro wrote:

Krišjānis, Volvo
Cik liels attālums bija no Rīgas līdz sacensību norises vietai??????????

Pēc kartes 307.km. Reāli 350 +

Vadātājs ( bļamba )... smile

TEAM VOLVO

52

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

http://foto2.inbox.lv/ainarsgurtins/21-07-2013

TEAM VOLVO

53

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

klipu no tubertini feeder cup Lietuva, Birštonas, atvainojos par kļūdām

54

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Iespējams labi, ka mums nav šādu vietu, mazāk ir ko piedirst !!!

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

55 (edited by Lāčuks 2013-07-22 09:59:25)

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

PunBB bbcode test
šitā laba smile

Team Ēsma

56

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Nu ko , aprunājos es ar kolēģi no Lietuvas sakarā ar Baltijas kausu. Pirmo kausu uzņēmās rīkot Lietuvieši, komandu formāts 5. cilvēki, komandu skaits būs ierobežots, priekšroka noteikti būs latviešiem, igauņiem un lietuviešiem. Cik sapratu maksimālais cilvēku skaits varētu būt 80. To informāciju vēl noskaidrošu vēlāk precīzi. Vieta  mums jau labi pazīstama - Birštonas, Nemana. smile
Laiks vēl jāprecizē, to visdrīzāk varēsim izdarīt kad būs skaidrība par LČ kalendāru un pasaules čempionātu, cik zinu pasaules čempis notiks 11. - 12. jūlijā, bet pastāv varbūtība ka tiks pārnests uz 18. - 19. jūliju.

57

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

TEAM VOLVO SMILE,
kur atskaite no tandēma mačiem Lietuvā ??????????????

LSMK-MILO

58

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Jan wrote:

TEAM VOLVO SMILE,
kur atskaite no tandēma mačiem Lietuvā ??????????????

Jan,Rīgā iebraucām tikai 00.30 un man šodien darbs...
Mēģināšu uzskricelēt...

TEAM VOLVO

59

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Pavasaris tandemas 2015 . Tā saucās tandēmu sacensības LIETUVĀ uz kurām pēc gadu ilgas gaudošanas mūs ar panu Bubneliusu alias BUBIX tomēr uzaicināja .Lieta tā ,ka dīķis ir neliels ,trīstūrveidīgs , un reāli var izlikt tikai 3.zonas pa 5 sektori . Atrodas kautkur pie Alītas kautkādā miestā Punia . 320. km uz vienu pusi . Trakam sunim tas nav līkums... smile . Ihtiofauna vienkārši fantastiska ,-karpas ,amūri ,platpieri ,brekši kalibrā līdz 4.kg. ,karūsas līdz 3.5kg un tikai lieli asari un lielas līdakas ( kanibālisms ) ,raudas un kautkādas supersmukas dekoratīvās karūsas -Bubix treniņā vienu izvilka .
Nolikums vienkāršs -divas tūres pa 4.stundām vienā dienā .Reģistrācija 6.30 ...Tas nozīmē ,ka jāizbrauc piektdien no rīta lai varētu kādu stundu pasēdēt pie ūdens un mēģināt kautko saprast . Avantūra protams ,bet ko darīt...
Piektdien 9.00 starts ,vienā mašīnā es ar treneri Andri L. ,otrā viens pats Bubiks bez savas treneres Pumas ( darbs ) smile:):) .
Ja kas ,tad kārtējo reizi pierādījās ,ka ar galvu domājošs treneris ir vienkārši neatsverams ķēdes posms .Un mūsu Andris tāds bija . Ātra un precīza informācija par konkurentiem ,kafijas pasniegšana jebkurā momentā tādos apstākļos kā mums Dieviņš iedalīja ( ahūnais vējš ,lietus ,krusa ) ,stāvēšana aiz muguras un katras mūsu kļūdas pareiza nokomentēšana , tas ir SUPER . Cepuri nost TRENERA priekšā !
Pagaidām beigšu ,jo kompis gļuko ,bailes pazaudēt textu un rakstīt vēlreiz .Turpinājums sekos ...

TEAM VOLVO

60

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

KamaZich kur atskaite!? sad