41

Re: Foruma darbs/Работа форума

Lai padarītu forumu draudzīgāku, būtu labi sākuma lapā attēlot visu tēmu koku (tēmas ar apakštēmām). Tā būs vieglāk izvēlēties pareizo vietu komentāram.
Tāpat zem katras tēmas un arīdzan apakštēmas varētu sekot viena teikuma paskaidrojums, kādi posti šjā tēmā būtu liekami.
Iguvumi būtu 3:
- vieglāk orientēties foruma telpā
- vieglāk atrast domātajam postam piemērotu vietu
- vieglā atrast postus par sevi interesējošu tēmu

Varbūt ir vēl kādas idejas, vai šī ir jāpapildina?

42

Re: Foruma darbs/Работа форума

siluro wrote:

Vispār k-kur krievu presē vai soc. tīklos bija baigi labais raksts par copes fotogrāfiju, tikai neatceros, kur smile

Siluro, varbūt esi atcerējies, kur to var palasīt? Domāju, ka būtu lietderīgi.
Tāpat būtu labi sniegt pamācības/ieteikumus, kā labāk nobildēties ar trofejām.
Es piekrītu, ka aiz žaunas svaros iekārts breksis ķērāja rokās neizskatās daiļi. Tomēr man trūkst ideju, kā bildē parādīt trofejas varenumu un skaistumu gūstītāja rokās.
Ja forumos rakstīs par šīm tēmām, copmaņi to lasīs un pamazām labākās idejas tiks pārņemtas. Būsim viens otram palīdzējuši izaugt smile smile smile

Paldies!

43

Re: Foruma darbs/Работа форума

Raksts bija vai nu Ribačte s nami vai Ribolov
elit žurnālā, bet pasen

LSMK-MILO

44 (edited by elizabars 2013-06-30 20:24:36)

Re: Foruma darbs/Работа форума

Lūdzu palīdzību! Netieku galā ar bildes ievietošanu ziņojumā. Pastāstiel kā pareizi tas jādara!

45

Re: Foruma darbs/Работа форума

Paldies!

46

Re: Foruma darbs/Работа форума

Bûtu forši ja sludinãjumiem bûtu termińš un pêc termińa beigãm tie dzêstos!

47

Re: Foruma darbs/Работа форума

Nezināju citur kur ieķibināt:) Vai man tā ir vienīgajam - pēc tam kad Dresden sameta bildes no "Ēsmas" pasākuma, es vairs to sadaļu nevaru atvērt:) It kā datoram ar operatīvo viss ir ok, bet tās bildes vienkārši nograuj:)

48

Re: Foruma darbs/Работа форума

Paldies! Palīdzēja. Bet nu lūgums bilžu ievietotājiem, neberiet vienā postā tik daudz bilžu. Paldies!:)

49

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtins wrote:

Paldies! Palīdzēja. Bet nu lūgums bilžu ievietotājiem, neberiet vienā postā tik daudz bilžu. Paldies!:)

Man jau liekas ka tev jāraksta kļauza savam interneta provaiderim smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

50

Re: Foruma darbs/Работа форума

Internets man ir tāds, ka nespēju izmantot pat nelielu daļu:) Problēma jau ir tikai un vienīgi operatīvajā:)

51

Re: Foruma darbs/Работа форума

Gribētos zinat foruma lietotāju domas, vai ir vērts atvērt  speciāli jaunu sadaļu kurā apspriest atsevišķi upes, ezerus, dīķus?

52

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:

Gribētos zinat foruma lietotāju domas, vai ir vērts atvērt  speciāli jaunu sadaļu kurā apspriest atsevišķi upes, ezerus, dīķus?

Sveiks,

Es PAR.

53 (edited by VIP 2013-07-19 09:17:11)

Re: Foruma darbs/Работа форума

Es tikai par smile
Galvenais, lai paši liekam iekšā info un neturam to zem tupeles smile smile smile
Tāpat jau konkrēto vietu zināsi tikai pats un tas, kuram to parādīsi

54

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:

Gribētos zinat foruma lietotāju domas, vai ir vērts atvērt  speciāli jaunu sadaļu kurā apspriest atsevišķi upes, ezerus, dīķus?

Было бы неплохо, только необходимо обдумать как быть с отчетами о рыбалке.
Выкладывать их в новый соответствующий раздел водоема или оставлять как и прежде а в новом разделе только общие (технические) вопросы и описания.

55

Re: Foruma darbs/Работа форума

Atskaites patreiz rakstam tur pat, vēlāk tēmu pārvietošu.

56

Re: Foruma darbs/Работа форума

doma laba, jo cope nedaudz atšķiras smile

Team Ēsma

57

Re: Foruma darbs/Работа форума

atskaites par copi un copes vietas tika pārvietotas uz šeieni http://feeder.lv/viewforum.php?id=9

58

Re: Foruma darbs/Работа форума

Klau, vai var uztaisīt tā, lai vienā vietā (sākumlapā?) ir visa foruma lapas karte - atspoguļojas tēmas ar visām sadaļām?
Būtu daudz vieglāk saprast, kur un ko jāpostē smile

59

Re: Foruma darbs/Работа форума

Nu ko, esam kļuvuši populārāki un līdz ar to ir uzradušies nelabvēļi. Var gadīties nelieli foruma darbības traucējumi, bet foruma apkalpojošais personāls ar to tīri labi tiek galā. smile

60

Re: Foruma darbs/Работа форума

smile jā smags gadījums-es vienkārši nelietotu savu profilu un viss.