1

Topic: Runājam par visu/Разговор о всем

Dritvai kociņ,aiz neuzmanības izdzēsu svarīgu tēmu! sad
Lab...nekļūdās tas,kas neko nedara! big_smile

Jan
Iepriekš rakstīju,ka manuprāt fīder sezona būs galā,jo nāk virsū nepatīkami mīnusi! smile
Man ziemas cope ir kā atpūta,atvaļinājums no fīdera! big_smile
Turklāt tā ziema ļaus padarīt daudz vajadzigus darbus. smile

2

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
Dresden wrote:

Jan
Iepriekš rakstīju,ka manuprāt fīder sezona būs galā,jo nāk virsū nepatīkami mīnusi! smile
Man ziemas cope ir kā atpūta,atvaļinājums no fīdera! big_smile
Turklāt tā ziema ļaus padarīt daudz vajadzigus darbus. smile

Es gan ceru vēl pafīderēt smile , citādi tā starpsezonu pa garu sanāk, tik vien labuma no tās ka varēs mierīgi sagatavoties nākošajai sezonai.

Nu nākamā sezona izskatās cerīga,pasākumiem bagāta! smile Ziemas laikā ir daudz par ko padomāt.
Salmo kauss vien būs kaut-kas super intresants! smile

3

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
Dresden wrote:

Nu nākamā sezona izskatās cerīga,pasākumiem bagāta! smile Ziemas laikā ir daudz par ko padomāt.
Salmo kauss vien būs kaut-kas super intresants! smile

Un kā ar Ēsmas kausu?????

Ir projektā! smile Drīz par to runāšu,jātiek skaidrībā ar vietu,laiku un finansēm.

Patreiz ķēros klāt foruma veidošanai,veikalā ar darba daudz,bet nu kā jau rakstīju-ziemā ir ieplānots daudz padarīt! wink

4

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sviests! smile Ceru,ka neko nemainīs,savādāk drīz ar slieku un balto ar nevarēs copēt,nāksies izmantot visādus mākslīgos sū..us! smile
Vispār katrs tos noteikumus vēlās pavilkt uz savu pusi,angļiem gribās ķert ar method,ar īsam pavadām.Vāciešiem traucē motilis... big_smile

5

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:

Protams ka sviests , bet neskatoties uz to ka viņu autoritāte pēc neveiksmīgajiem startiem PČ ir krietni vien samazinājusies nerēķināties ar viņu ietekmi tomēr nevar.

Piekrītu,tāpēc atliek vien cerēt,ka tā ietekme nebūs tik liela! smile Domāju ar katru gadu fīder sportā nāks aizvien lielāks dalībnieku skaits,jārēķinās būs ar visu vēlmēm.

6

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

es nu par tādu lietu, kā motiļa neizmantošana nemaz nebēdātos, bet nez vai tas tā notiks , ja nu vienīgi iespēja inficēties ar dažādām šausmīgām slimībām kuras , iespējams ka pārnēsā motilis( tā raksta autors) uz kādu no lēmējiem atstāj neatgriezenisku iespaidu..... big_smile

LSMK-MILO

7

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

lai tik darbojās puiši big_smile

LSMK-MILO

8

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ja atskatās ne tik senā fīdermakšķerēšanas vēsturē, tad PČ Itālijā ejošākās ēsmas bija baltais un kukurūza, bet PČ Beļgijā labi strādāja baltais + slieka, un nebūt ne motilis. Arī PČ Dienvidāfrikā , domāju, nebūs īpaši vajadzīgs viņš nevienam.
Tā pat LČ Lucavsalā, šī gada vasarā, arī bez motiļa katrs pie savas zivtiņas būtu ticis smile .
Es būtu patiesi priecīgs , ja motili izslēgtu no vasaras ēsmām.
Viss iepriekš rakstītais ir tikai un vienīgi mans viedoklis, ha .

LSMK-MILO

9

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan
lai nebūtu lieki jātērējās, jo tas jau nav tas pats , kas maizes kukulīti nopirkt. Protams , ka motilis kā ēsma ir Ok, bet bez viņa , ņemot vērā tā izmaksas, varētu arī mierīgi iztikt. Protams, kamēr viņš nebūs aizliegts, kā ēsma, es viņu lielākā  vai mazākā mērā izmantošu. Vienkārši, nebēdāšos, ja pēkšni starptautiski noteikumi nepieļaus tā izmantošanu. smile

LSMK-MILO

10

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Nu nesaki viss,LČ Lucavsalā treniņos motilis nebija vajadzīgs,sacīkstēs ar varēja iztikt,bet domāju liela daļa sīceni tomēr ķēra ne uz slieku! smile Pats kļuvu par lielākas ēsmas izmantošanas upuri! big_smile Cerēju uz ko smagāku,bet dēļ tā tikai zaudēju laiku un svaru kopumā.Bet kas neriskē-nedzer šampi! smile
Domāju nakamgad vēl būs copes kur uz sīcenes rēķina taisīs rezultātu,esmu par to pārliecināts uz 100%! Motilis barība var darīt brinumlietas. smile

P.S. Jan. Es varu pateikt vietu kur Rīga pa minūtēm 30 var salasīt lapu sliekas biezā slānī! smile

11

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Ir,ir tās,ļoti smalkas un ļoti "smaržīgas"grūtākais vasaras laikā viņas saglabāt pie dzīvibas,jabūt pareizam klimatam. smile Labas vietas ir parkos,vietās kur sakrājās lielas lapu kaudzes.

12

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:

Un Tu gribi teikt ka tās var ātri un daudz salasīt? Nu vismaz man tā nesanāk un labāk jau tad pērku un palieku pie motiļa.

Pa tām 30 min es salasu ne smalkākās!Bet gan tādas,kuras vieglāk uzlikt uz āķa,kroč pēc iespējas lielākas.A to siko tur mudž! smile

13

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan
uz nākošās nedēļas nogali sola atkusni, upēs straujteces atraus vaļā, var būt Tev vajadzētu pievērsties ziemas fīderim. Tad Tu būtu ziemas fīdera pionieris Latvijā, varērt padalīties savās veiksmēs un izjūtās smile.
Visiem priecīgus un klusus Ziemassvētkus !!!!!!!!!!

LSMK-MILO

14

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:

Kaut velns parautu šo starpsezonu, tik daudz brīva laika, bet ūdeņus klāj ledus un tā īsti ko darīt nav. Par fīdermakšķerēšanu nekur neko jaunu neraksta, vai arī nemāku atrast. Būs vien laikam jādodas ciemos uz karpinieku forumiem, tur vēl neapgūtās informācijas diezgan. smile

Nu ko lai saka,uzčiņī vienu bļitku copenīti un aida uz ļedus! smile Es atsāku tik div gadi atpakaļ,atpūta kolosāla!Protams nav fīders,bet nu galvenais labi pavadītais laiks! smile Turklāt ziemas sezona paiet daudz ātrāk! smile
Šogad noteikti aizlaidīšu kādu reizi uz Peipusu. smile

Visiem priecīgus un klusus Ziemassvētkus!!! big_smile

15

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Уважаемые коллеги по фидерному цеху!!! Поздравляю всех с Новым годом!!! Желаю всем в следующем сезоне побольше бонусов и поменьше сходов.

Team Ēsma

16

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Laimīgu jauno gadu!
Lielus lomus,veiksmīgu un pieredzes bagātu jauno 2013 gadu!
Ne asakas! smile

17

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Visiem Veselību, Prieku , Veiksmi un protams - NE ASAKAS Jaunajā gadā !!!!!!!!!!
PRIEKĀ big_smile

LSMK-MILO

18

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
NG wrote:

...
Pludiņmakšķernieku un fīderistu uzmanībai, ir laiks iesūtīt pasūtījumus barībām un specifiskajam inventāram no Browning un SENSAS grupas

katalogi un cenas ir pie manis, pasūtījumus pieņemšu līdz 20.01.

Tev no tā visa kaut-kas vajadzīgs?Ja ir,tad sūti,bet pārejo bez stressa es dabūšu! smile
Liels uzņēmums-lielas prasības,mēs strādajam priekš cilvēkiem,uz peprasījuma,cenšamies pēc iespējas kvalitatīvāk,bet nu kā sanāk... smile
Kroče es strādāju ar to,ko piedāvaju un faktiski to varēs nopirkt kad vajadzēs.Pluss izskatu jūsu piedāvājumus un ieteikumus,mēģināšu to vissu realizēt dzīvē! smile

19

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sveiki viiri!
Pie f'iideristiem profiem sevi nepieskaitu bet aiztjeera mani shis copes veids aiztjeera ljooti.
Iss staats. par mana shiibera izbraukshanu.Zvanu chomam(shie seezj uz karpaam jau otro sutku) saku ka ofisaa noseedeet nevaru ZB,aizbraukshu uz paaris stundaam patuseet, no problem vieta labi zinaama braucu.Patjeru liidz teeva-pensionaara fiideri-kaut kaads leetias meesls pa padsmit naudaam , iepeerku bariibu mazas sliecinjas +balto un uz priekshu.
Piebraucu pie upes (Venta) aizeju liidz vietai ,shameejie labi satjeerushi karpinjas 8kg+ kaadas padsmit gabalas(taa nav dirshana) pats paaris reizes esmu bijis Astrahanjaa bijushi arii gadiijumi kad uz 4 copeneem panjem praksti vienlaiciigi uz visaam un ne tie mazaakie sazaaninji.Isaak un pie teemas- noseezos pa vidu vinju copeneem -vieta mega piebarota, iemetiens uupsii.......... smuks tesiens jau pa grimstoshu eesmu-brekshuks krastaa, nav liels zem kilo bet ir!naakmais  iemetiens
(noteemeet un preciizi mest nemaaku sanaak kaadus metrus 5 saanjusuzrezi vimba, tad breksis kaa no lozmeteeja, aatkjis bija tizls citu nav nu iisaak, katrs otrais aiziet -bet nav jau zeel.Kaats tizls -kaifa maz bet man iepatikaas-Pat ljooti.
Cepuri nost par juusu aktivitaateem-iegrieziishos te biezjaak! Priekaa un ne asakas!

20

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Laipni lugts tusiņā,profiņi te ir maz,bet cenšamies cik spēka!Principā esam visi ķerti uz šo copes veidu un te tusē ne tikai tie kas grib piedalīties sacensībās,festivālos...dalamie v.n.k ar pieredzi,pilnveidojam savas iemaņas copējot ar angļu grunteni(fīderi) ! smile