1

Topic: Foruma darbs/Работа форума

Ar tehniskiem jautajumiem mums nodarbojas Vitālijs,pats es no tā neko nesaprotu! smile
Tāpēc ja rodas jautajumi,vai ir kadas idejas u.t.t. vēlams to apspriest šeit. smile

Uz doto brīdi tika izmainītas privāt ziņas,lai būtu ērtak izsekot informācijai.Vēl no jaunumiem nāca klāt iespēja redzēt atbildes uz jūsu postiem.
Iespējams vēl būs funkcija,uz elektronisko pastu nāks paziņojumi no foruma,par to cik tas būs ērti spriedīsim vēlak. smile

2

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Tā vien liekas ka forumam ir pavārgs dzinējs, jo video sadaļā nākas salīdzinoši ilgi gaidīt kamēr atveras lapa. No sākuma domāju ka vainīgs mans kompis vai nets, bet visos citos forumos veras vaļā labi. Tagad lai nebūtu jāgaida , pirms iet uz video sadaļu, uzstādījumos izmainu ziņojumu skaitu tēmā līdz minimumam un tikai tad eju iekšā - lapa atveras ātri, bet ir apgrūtinoši katru reizi mainīt uzstādījumus.
Priekšlikums- vai nu palielināt resursa jaudu, vai izmainīt uzstādījumus kur tikai video sadaļā ziņojumu skaits nav lielāks par trīs. Bet varbūt jums ir citi labāki risinājumi.


Jā man ta pati problēma,uzzināšu ko var darīt lietas labā.

3

Re: Foruma darbs/Работа форума

Problēma nav forumā,problēmi ir video daudzumā,kā piemēru varu minēt:atveriet vienlaicīgi kādas 6-10 youtube vietnes... smile
Mēģināsim problēmu risināt savādāk,liekam vienā post ne vairāk par vienu video!
Citi risinājumi būs pārāk sarežģīti lietotājiem. smile

4

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Šodien ieraudzīju jaunu fīču forumā. Starp Tēmas bez atbildēm un Privat mesage bija parādījies apmēram tāds raksts p:1 uzklikšķinot uz tā nonāku pie papildināta Dresden ziņojuma. Jāsaka ka ļoti ērti, jo ne jau katru reizi pārskati iepriekšējos ziņojumus.
Tāda fīča neparādās katru reizi ja kāds papildinājis ziņojumu.

Tad nu man jautājums.
Kā to panākt (vai pašam papildinātājam jāveic kādas darbības) un vai tāda fīča nevarētu būt kā automātisks uzstādījums???

Principā japaradas pašam,vēl paradās atbildes uz taviem postiem. smile

5

Re: Foruma darbs/Работа форума

Man arī tāds sarkans cipariņš parādījās, un apskatot ziņu nepazūd   ?????????????

LSMK-MILO

6

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:
Dresden wrote:

...

Principā japaradas pašam,vēl paradās atbildes uz taviem postiem. smile

Bet tavs papildinājums pie tīkliņiem par cenu man tā neparādījās, tāpēc arī tāds jautājums.

2. siluro ja iziesi no foruma un ienāksi par jaunu-būs pazudis, vai arī klaviatūrā nospied pogu F5- efekts tāds pats un uzreiz vari arī redzēt jaunos klāt nākušos ziņojumus.

Sorry...tur ir cits princips! smile Parādās atbildes tevis sastādītā tēmā,vai arī atbilde uz tevis uzdoto jautājumu,kaut kā tā,bet fīča tiešām ērta.

Es pats daudz nezinu,Vitālijs ņemās ar tām tehniskajām fīčām! big_smile

7

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:

siluro ja iziesi no foruma un ienāksi par jaunu-būs pazudis, vai arī klaviatūrā nospied pogu F5- efekts tāds pats un uzreiz vari arī redzēt jaunos klāt nākušos ziņojumus.

tiešām pazuda big_smile

LSMK-MILO

8

Re: Foruma darbs/Работа форума

Kroč pats jau sajuku,vēl viena versija,rāda privāt ziņas un atbildes tēmās! big_smile

9

Re: Foruma darbs/Работа форума

Nākamreiz uzliec kursoru uz burtu pie cipara,tev angliski parādīs kas tas ir. smile t bija atbilde topika...

10

Re: Foruma darbs/Работа форума

Man tas"1" jau kuro dienu tur stāv un nepazūd smile

11

Re: Foruma darbs/Работа форума

plencisbrencis wrote:

Man tas"1" jau kuro dienu tur stāv un nepazūd smile

Uzklikšķini uz to. smile

12

Re: Foruma darbs/Работа форума

Здравствуйте
Приятно что есть в Латвийской сети ресурс посвященный именно фидеру.
Но как мне показалось, структура форума не доделана.
Постараюсь пояснить.
Есть главные разделы и в них сразу топики, что очень неудобно особенно если форум наберет популярность.
Пример
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы и тут уже все в куче, хотя о том же методе Гартнера можно было рассуждать до бесконечности.
Правильнее было бы так
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы -> Петля Гарднера
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы -> Не симметричная петля
Все это относится буквально ко всем разделам.

13

Re: Foruma darbs/Работа форума

Lat wrote:

Здравствуйте
Приятно что есть в Латвийской сети ресурс посвященный именно фидеру.
Но как мне показалось, структура форума не доделана.
Постараюсь пояснить.
Есть главные разделы и в них сразу топики, что очень неудобно особенно если форум наберет популярность.
Пример
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы и тут уже все в куче, хотя о том же методе Гартнера можно было рассуждать до бесконечности.
Правильнее было бы так
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы -> Петля Гарднера
Copes taktika,noderīgi padomi/Тактика,полезные советы -> Fīder sistēmas/Фидерные системы -> Не симметричная петля
Все это относится буквально ко всем разделам.

Привет!
Ну пока что народу немного и плодить разделы нет смысла,но со временем форум будит изменятся.Пока вроде все доступно и понятно,главное что все движется в перед! smile

14

Re: Foruma darbs/Работа форума

Jan wrote:

Lūgums adminiem palabot tēmas nosaukumu šeit : http://feeder.lv/viewtopic.php?id=38     noņemot BBCode tēmas nosaukumā, jo foruma uzstādījumi man to neatļauj.


Izlaboju.

15

Re: Foruma darbs/Работа форума

"Po prozbe trudjašihsja" big_smile

Veikts neliels uzlabojums.Tagad lai pārietu uz sākumu,atliek tikai uzklikšķināt uz zivtiņu(feeder.lv).

16

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:

"Po prozbe trudjašihsja" big_smile

Veikts neliels uzlabojums.Tagad lai pārietu uz sākumu,atliek tikai uzklikšķināt uz zivtiņu(feeder.lv).

Upssss....Tur ir 2 ( divas zivtiņas ) ...Sāku domāt ,ka pēc garšīga cepuma ( tējas ) man sāk dubultoties...
...Jāspiež ir uz labās puses zivtiņu...:)

TEAM VOLVO

17

Re: Foruma darbs/Работа форума

volvo wrote:
Dresden wrote:

"Po prozbe trudjašihsja" big_smile

Veikts neliels uzlabojums.Tagad lai pārietu uz sākumu,atliek tikai uzklikšķināt uz zivtiņu(feeder.lv).

Upssss....Tur ir 2 ( divas zivtiņas ) ...Sāku domāt ,ka pēc garšīga cepuma ( tējas ) man sāk dubultoties...
...Jāspiež ir uz labās puses zivtiņu...:)

Man ir viena(feeder.lv),kreisajā pusē,tu ar tiem cepumiem uzmanīgāk! big_smile

18

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:
volvo wrote:
Dresden wrote:

"Po prozbe trudjašihsja" big_smile

Veikts neliels uzlabojums.Tagad lai pārietu uz sākumu,atliek tikai uzklikšķināt uz zivtiņu(feeder.lv).

Upssss....Tur ir 2 ( divas zivtiņas ) ...Sāku domāt ,ka pēc garšīga cepuma ( tējas ) man sāk dubultoties...
...Jāspiež ir uz labās puses zivtiņu...:)

Man ir viena(feeder.lv),kreisajā pusē,tu ar tiem cepumiem uzmanīgāk! big_smile

Man arī rādās divas zivtiņas un īstā ir tā kura ir pa labi.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

19

Re: Foruma darbs/Работа форума

Tad man ir īpašs kompis,man zivs viena big_smile
Lab lietas būtību tas nemaina. wink

20

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:
volvo wrote:
Dresden wrote:

"Po prozbe trudjašihsja" big_smile

Veikts neliels uzlabojums.Tagad lai pārietu uz sākumu,atliek tikai uzklikšķināt uz zivtiņu(feeder.lv).

Upssss....Tur ir 2 ( divas zivtiņas ) ...Sāku domāt ,ka pēc garšīga cepuma ( tējas ) man sāk dubultoties...
...Jāspiež ir uz labās puses zivtiņu...:)

Man ir viena(feeder.lv),kreisajā pusē,tu ar tiem cepumiem uzmanīgāk! big_smile

HELP...!
Igor ,TU mani nobiedēji ,...
Bet nav man vēl vāverīte ,nav...!
Izlogojos ,pievienojos  -joprojām 2 ( zivtiņas )...?

TEAM VOLVO