181

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Vakar arī pacopēju Zundā, zivs ir nedaudz vairāk, bet tāpat bēdīgs skats kopumā. Ja pareizi novēroju, Māris vienīgais ieskrēja 2+ smile bet cik noprotu, loms pamatā tika noķerts līdz pulksten 9:00 izņemot vienu breksi izskaņā.
Suits:
Lielāka meistarība ir atsist maili smile smile smile nezinu vai šis ir tas gadījums Suits!

182

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

MC2 wrote:

Vakar arī pacopēju Zundā, zivs ir nedaudz vairāk, bet tāpat bēdīgs skats kopumā. Ja pareizi novēroju, Māris vienīgais ieskrēja 2+ smile bet cik noprotu, loms pamatā tika noķerts līdz pulksten 9:00 izņemot vienu breksi izskaņā.
Suits:
Lielāka meistarība ir atsist maili smile smile smile nezinu vai šis ir tas gadījums Suits!

Saproti, nav pat runa par maili. Ja jāķer maili, tad ķeram. Ja negribam viņu, tad tā arī nolikumā ierakstam. Tik tālu, es domāju, ka viss tā kā ir skaidrs. Vēlreiz atkārtošos - problēma ir ar 10 metru noteikumu ieviešanas mēģinājumu. Neredzu šos noteikumus nekādos nolikuma pielikumos, kā to apgalvo Dresdens. Nav viņš skaidri definēts - tātad katrs kā sapratīs tā arī darīs. Vēl skaidrāk es nemāku pateikt.:D

Izdomāju alegoriju. Ja es satieku čomu un redzu, ka viņam netīšām attaisījusies bikšupriekša un priekšnieks pabāzis no turienes galvu, tad man kā čomam ir pienākums pieiet un diskrēti pačukstēt par divdomīgo situāciju. Ja es redzu, ka džeki labu gribēdami, mēģina organizēt čempi un taisa noteikumus pēc situācijas, bet ir skaidri redzams "prakols", tad man gribās par to painformēt un mēģināt dot savu pienesumu, lai jautājumu sakārtotu juridiski korektu. Bet, ja uz manu aizrādījumu atbilde ir "nekas nekas, tas ir normāli, ka ķīlis vaļā, tā jābūt, es tā vienmēr staigāju" - nu tad pofig, staigājiet ar vaļējām bikšupriekšām.

Dačņiks forever

183

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nav tik traki ka tikai no rīta,karūsa un vispār lielākā daļa loma bija pēcpusdienā.Pirms vaļā laišanas nosvērām,bija 4.100 un+vēl breksēns uz g 800.Varu pateikt ka diezgan daudz vēl nopūdelēju jo man tā sportiskā sistēma stāvošā ūdenī patstāvīgi sapinās un copi vienkārši neredzēju.Siluro iedeva savu variantu un lietas aizgāja.

CMS Valmiera

184

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Suits,
smile smile smile tad  Tu mums pateici ka vaļā un atvēri savu.......... vai kā smile smile jo palasot Tēmu uz atpakaļu vajadzētu saprast, ka tas jau ir izdiskutēts!

185

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maris wrote:

Bija jau vēl viena smuka zivtiņa finālā. A 8.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10411403_531683633620699_8972009565344348455_n.jpg?oh=6f79bba4f9216362942af55690cda2a1&oe=538E55B9&__gda__=1401796934_62ce45cd9896044b6a834b1b9d684a78
Ja pa nopietno, tad Māris viens saķēra tik pat , cik visi pārējie copmaņi kopā. Pārējo copmaņu nebija maz smile . Esam modri. Trinam āķus!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

186

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maris wrote:

Nav tik traki ka tikai no rīta,karūsa un vispār lielākā daļa loma bija pēcpusdienā.Pirms vaļā laišanas nosvērām,bija 4.100 un+vēl breksēns uz g 800.Varu pateikt ka diezgan daudz vēl nopūdelēju jo man tā sportiskā sistēma stāvošā ūdenī patstāvīgi sapinās un copi vienkārši neredzēju.Siluro iedeva savu variantu un lietas aizgāja.

Ja, tā tad tiešām esi labi savilcis!

187

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Sektori ir iztīrīti, varbūt kaut kur kāds zariņš jānogriež, bet to jau paši uz vietas. Sanāca 34 sektori, visas robežas un cipari ir atzīmēti ar sarkanu krāsu.


http://sb.uploads.ru/8Obhy.jpg

http://sc.uploads.ru/2HXyF.jpg

http://sb.uploads.ru/zVkPW.jpg

188

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ne pa jokam čaļi rāvušies. Malači!

189

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

MC2 wrote:

Suits,
smile smile smile tad  Tu mums pateici ka vaļā un atvēri savu.......... vai kā smile smile jo palasot Tēmu uz atpakaļu vajadzētu saprast, ka tas jau ir izdiskutēts!

Tēmu es izlasīju cauri no viena gala līdz otram un neredzu konkrētu ieviesto noteikumu definīcijas ne šeit ne nolikumā. Diskusija ir laba lieta, bet ir jāpieņem gala lēmums un tas jāpublisko oficiāli.
Bet manis dēļ neiespringstiet, jo man ir tiesības tanī visā nelīst iekšā un nemaisīt gaisu klubiņā, kurā viss ir kārtībā un lielais vairums dalībnieku ir ar visu mierā. Miera labad es šo posmu izlaidīšu un varbūt piedalīšos nākamajā, ja nebūs divdomīgu nosacījumu. Visiem ne asakas!

P.s. Starp citu, nolikumā rindkopā par katra sportista pieļaujamo izmantojamo tārpu daudzumu, arī ir "prakols". Sportistam ir visas iespējas makšķerēt ar 2 litriem motili un puslitru barības.

Dačņiks forever

190

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Nav nekāda "prakola" ja domā par iemaisīto ēsmu barībā, nu tad tas ir OK, jo neviens tev no barības nelasīs ārā 2,5 litru motiļus. Drīzāk iebērs to kas pagadās un tur jau nekādi nesanāks motiļa zapte. Bet ja lasam augstāk, tad motilis, džokeris nedrīkst pārsniegt 0,5 litru.

Principā katram viss ir skaidrs par noteikumiem, pirms mačiem vēl reiz visi tiks brīdināti un informēti par svarīgākajām lietām un izmaiņām. Ja jau esi pārlasījis tēmu, tad varēji redzēt ka ne viens kašķi speciāli nemeklēs un visiem būs vienādi copes apstākļi.

Ja kāds meklē kaut kādas iespējas "izlīst" un atrast noteikumos trūkumus, nu tad nezinu... iespējams tādam cilvēkam janodarbojas ar kaut ko citu, varbūt ar dejām? smile Manuprāt mēs visi esam normāli cilvēki un vēlamies godīgu cīņu, ja arī būs citādāk domajoši indivīdi nu man žēl tādus cilvēkus ...

191

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Marek , ir labi ,ka ir tādi urķi labākajā nozīmē kā TU ,...BET šoreiz ir lieks  :bazars ; ...
Ja es pareizi sapratu ,-barību pārbērs tiesnešu spainī...???
Kāda hera pēc ,ja ir marķēts spainis...
Tad jau drošiības pēc arī motili ,džokeri un pārējo dzīvo radību sāksiet pārbērt...???

TEAM VOLVO

192

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

Marek , ir labi ,ka ir tādi urķi labākajā nozīmē kā TU ,...BET šoreiz ir lieks  :bazars ; ...
Ja es pareizi sapratu ,-barību pārbērs tiesnešu spainī...???
Kāda hera pēc ,ja ir marķēts spainis...
Tad jau drošiības pēc arī motili ,džokeri un pārējo dzīvo radību sāksiet pārbērt...???

Te ne katram ir marķēts spainis, dvēseles mieram tiesnesis redzēs arī to kas ir manā, tavā spainī zem barības turklāt ir arī piedevas kuras tiek izmantotas copes laikā, piedevas kuras uzreiz barībā nejauc klāt, bet dara to maču laikā. Tās piedevas var likt iekšā spainiī un pārbērt pa virsu ar barību. Piemēram kukurūza, to mēs neskaitam kā barību? smile

193

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

...kāda starpība ir piedevu atrašanās vietā...???
Viņas ir zem pamatbarības vai virs ...???
Normāli ļauži liek virs ,bet tam pēc likuma nav nozīmes ...

TEAM VOLVO

194

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo wrote:

...kāda starpība ir piedevu atrašanās vietā...???
Viņas ir zem pamatbarības vai virs ...???
Normāli ļauži liek virs ,bet tam pēc likuma nav nozīmes ...

IGOR ,tak neņem pierē ,vienkārši gribējās pakasīties ...,bļin ,vēl nenāk miegs ....
Viss būs normaļukas...

TEAM VOLVO

195

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Viss būs labi, es saprotu daudziem jau niez un gribās ātrāk mačus! smile Pietaupam enerģiju sačiem, a pēc tam jau varēs teikt kas nepatika noteikumos,organizācijā ko varētu uzlabot u.t.t. smile

196

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

volvo
Tu tagad, kā fīder makšķernieks ar starptautisku sacensību pieredzi, varēsi novadīt tiesnešu brigādei instruktāžu par pareizu barības kontroli big_smile

LSMK-MILO

197

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Prakols ir tāds:
"Līdz barības un ēsmas pārbaudei tos nedrīkst pievienot vienu otram, ja barībā tiks konstatēta dzīvās ēsmas vai tās daļu klātbūtne,  tā tiks ierobežota pēc dzīvās ēsmas limita, tātad, līdz 2,5 litriem."
Tātad, ņemam 2 litrus motiļa, apberam ar puslitru barības un uzkaisam pussauju pinku. Tātad tiesnesis konstatē, ka barībā ir dzīvā ēsma (nav svarīgi kādās proporcijās) un visu šo daudzumu pielīdzina kopējam divarpus litru barības (tārpu) daudzumam. Sportistam nav nekādas citas barības, bet ir 2 litri motilis ar barības piešprici. Iespējams, ka reizi 10 gados atrastos situācija, kad šis motilis ņem virsroku pār 12 litriem barības.

Volvo, protams, ka pa lielām šaibām tur visi ir normāli veči, bet ja es saskatīšu iespēju kā noķert ātrāk un vairāk un pastāv risks, ka nekompetents tiesnesis vai nesakārtots nolikums mani var izčakarēt, kaut arī pēc visiem pantiem un paragrāfiem man būtu taisnība, tad es tomēr šoreiz izlaidīšu iespēju pastrīdēties.

Dačņiks forever

198

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Suits wrote:

Prakols ir tāds:
"Līdz barības un ēsmas pārbaudei tos nedrīkst pievienot vienu otram, ja barībā tiks konstatēta dzīvās ēsmas vai tās daļu klātbūtne,  tā tiks ierobežota pēc dzīvās ēsmas limita, tātad, līdz 2,5 litriem."
Tātad, ņemam 2 litrus motiļa, apberam ar puslitru barības un uzkaisam pussauju pinku. Tātad tiesnesis konstatē, ka barībā ir dzīvā ēsma (nav svarīgi kādās proporcijās) un visu šo daudzumu pielīdzina kopējam divarpus litru barības (tārpu) daudzumam. Sportistam nav nekādas citas barības, bet ir 2 litri motilis ar barības piešprici. Iespējams, ka reizi 10 gados atrastos situācija, kad šis motilis ņem virsroku pār 12 litriem barības.

Volvo, protams, ka pa lielām šaibām tur visi ir normāli veči, bet ja es saskatīšu iespēju kā noķert ātrāk un vairāk un pastāv risks, ka nekompetents tiesnesis vai nesakārtots nolikums mani var izčakarēt, kaut arī pēc visiem pantiem un paragrāfiem man būtu taisnība, tad es tomēr šoreiz izlaidīšu iespēju pastrīdēties.

Viss protams paliek tiesnešu ziņā, bet es ja būtu tiesnesis izteiktu brīdinājumu + 1 punkts un nosvērtu tev puslitru no tavas "barības" un visdrīzāk tādu lēmumu atbalstītu arī pārējie. smile

199

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

siluro wrote:

volvo
Tu tagad, kā fīder makšķernieks ar starptautisku sacensību pieredzi, varēsi novadīt tiesnešu brigādei instruktāžu par pareizu barības kontroli big_smile

nea,man pajāt... kā tiesneši nolems ,tā strādāsim... smile
Madunicē ar bija cirks...

TEAM VOLVO

200

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Suits wrote:

Prakols ir tāds:
"Līdz barības un ēsmas pārbaudei tos nedrīkst pievienot vienu otram, ja barībā tiks konstatēta dzīvās ēsmas vai tās daļu klātbūtne,  tā tiks ierobežota pēc dzīvās ēsmas limita, tātad, līdz 2,5 litriem."
Tātad, ņemam 2 litrus motiļa, apberam ar puslitru barības un uzkaisam pussauju pinku. Tātad tiesnesis konstatē, ka barībā ir dzīvā ēsma (nav svarīgi kādās proporcijās) un visu šo daudzumu pielīdzina kopējam divarpus litru barības (tārpu) daudzumam. Sportistam nav nekādas citas barības, bet ir 2 litri motilis ar barības piešprici. Iespējams, ka reizi 10 gados atrastos situācija, kad šis motilis ņem virsroku pār 12 litriem barības.

Volvo, protams, ka pa lielām šaibām tur visi ir normāli veči, bet ja es saskatīšu iespēju kā noķert ātrāk un vairāk un pastāv risks, ka nekompetents tiesnesis vai nesakārtots nolikums mani var izčakarēt, kaut arī pēc visiem pantiem un paragrāfiem man būtu taisnība, tad es tomēr šoreiz izlaidīšu iespēju pastrīdēties.

...kā saka-karogs TEV rokās...

TEAM VOLVO