21

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

nedaudz nesapratu uzbraucienu, bet nu labi.

Team Ēsma

22

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Blin, es taču rakstīju, no 20.04. smile:):):)

23

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Eh lāci, lāci...... , Tu taču neesi bokseris, lai lēni saprastu, armijā prapors arī nebiji smile:):)

Man vienkārši patīk, ka Tu vienmēr aktīvi taisīts piedalīties visur, bet..... Beigās nolec, tāpēc smaidot uzbraucu smile:):)

24

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

NG wrote:

Blin, es taču rakstīju, no 20.04. smile:):):)

Poņil -  ne durak, durak bi neponel! big_smile

25 (edited by Lāčuks 2014-04-17 11:18:28)

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

viss kārtībā smile uz Sensas kausu 100% būšu.

Team Ēsma

26

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Dresden wrote:
NG wrote:

A kāda Tev daļa, tevi mamma nelaidīs tik un tā smile:):):), bet izbaudi izbaudi visus labumus , ja jau reiz tas radīšanas process tā patīk, tad baudi arī auklēšanu smile:):)


Igauņi būs 2-3, leiši ????? Ar viņiem hvz vienmēr ir, bet gan jau pārītis atbrauks, nu cik paši salasīsimies...., no 20. Sākas pieteikšanās...., es jau ceru, ka cilvēki 40 savāksies....

Galvenā balva Sensas platforma jau ir atnākusi....

Gribu platformu! smile

Cik sapratu var jau sūtīt tev uz ēpastu pieteikumu?

Dresden, a kurš tārpus tirgos tajā datumā smile man liekas Tev vecīt ir jāstrādā smile un jāskatās uz veikalā  esošajām platformām smile

27

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

MC2 wrote:

Dresden, a kurš tārpus tirgos tajā datumā smile man liekas Tev vecīt ir jāstrādā smile un jāskatās uz veikalā  esošajām platformām smile

Ir jau kas bez manis tirgos, veikalā esošas esmu jau atskatījies! big_smile

28

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

kungi un dāmas , atgādinu, ka ir sākta dalībnieku reģistrācija sacensībām jaukatajā makišķerēšanā (fīderis-pludiņš)
SENSAS Baltic Cup 2014

Sacensības notiks 10.un 11. maijā Ventā, starp Skrundu un Kuldīgu, labajā krastā, pretī ''Ierām", tradicionālajā sacensību vietā

ja plānojat piedalīties, tad piesakieties savlaicīgi, jo vieta ļauj izlikt ne vairāk kā 50 dalībniekus, attiecīgi tik pieteikumi arī tiks pieņemti, būs igauņu fīderisti, būs leišu pludiņmakšķernieki un visi labākie Latvijas pludiņa un fīdera dīdītāji smile

nolikums ir iekš fishing.lv un copeslietas.lv

29

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Cik daudz jau ir pieteikušies? Vienkārši ir kautrīgie kas domā, ka vairs nav brīvu vietu. Ja ir iespēja izliekat dalībnieku sarakstu.

30

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Lidz otrdienai ieskaitot pieņemu pieteikumus, vietas vel ir, nahren Tev saraksts vajadzīgs:):):), pusi tik un tā nepazīsti, ir ap 36-37 cilvēki

31

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Надеюсь никто э-маилом не ошибся,а то приедит и не обнаружит себя в списках big_smile

32

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

NG wrote:

Lidz otrdienai ieskaitot pieņemu pieteikumus, vietas vel ir, nahren Tev saraksts vajadzīgs:):):), pusi tik un tā nepazīsti, ir ap 36-37 cilvēki

Man būtu interesanti, bet vispār galvenais bija zināt vai ir brīvas vietas. smile

33

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

2 igauņi 4 leiši, pārējie visi vietējie aborigēni, pamatā fīderisti smile:):)

34

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

43 dalībnieki ir pieteikušies

Laiks mainīsies, paliks siltāks, ļoti iespējams, ka ļoti kļūs daudz labāki smile:):), bet briest grūta cīņa, kur vinnēs tie, kas laikā sapratīs kā pierunāt zivis, būt jau viņas tur ir smile:):)

35

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

http://i019.radikal.ru/1405/8a/db0ff1143442.jpg
http://s019.radikal.ru/i643/1405/cf/bff2189d6aa5.jpg
http://s019.radikal.ru/i635/1405/e9/751ea0775a00.jpg

36

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Sanāca ļoti  smaga , psiholoģiski smaga cope, bet .... arī ļoti interesanta, Venta nebeidz pārsteigt smile:), ceru, ka vairumam dalībnieku šīs sacensības neatsita vēlmi piedalīties mačos smile:), ceru nākošgad Sensas kausā redzēt vēl vairāk dalībnieku, šogad redz fīderis ielika pludam smile:), arī pats otrā dienā ķēru ar fīderi no otra krasta un .... Ķērās bikiņ smile:)

37

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

cīņa bija smaga.... pats ļoti daudz atklāsmes ieguvu smile atmosfēra laba kompānija arī.
super un paldies

Team Ēsma

38

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Labs pasāciens ar labu kompāniju un gardiem "cepumiem" in Milo camp smile

39

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Lāčuks wrote:

pats ļoti daudz atklāsmes ieguvu smile

........par to, kurā brīdī ir cerība līņa copi sagaidīt ??????????? big_smile

LSMK-MILO

40

Re: SENSAS Baltijas kauss 2014/SENSAS Балтийский кубок 2014

Ekstremālas sacensības, gan laika apstākļi, gan Venta nepārstāja parsteigt. Te Vējš, te saule, te lietus, zivis uzvedās vispār nesaprotami... Kā jau rakstīja NG, ļoti smagas sacensības, man neskatoties uz visām grūtībām ļoti patika. smile Labs tusiņš, svaigs gaiss, cepumi... smile


P.S NG ja ir iespēja, tad vai nu izliec, vai arī atsūti lūdzu man uz ēpastu rezultātu apkopojumu.