81

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Да пусть подматывают хоть до метра,главное чтоб на 15 минимум было заклипсовано,а подмотка к берегу- это будет либо геморойная работа,либо уклейка не даст покоя,а она возможно покоя не даст,в зачет то она не идет

82

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

!!!!!
nesākat atkal tukšu muldēšanu, minimālais iemetiena attālums ir 15 metri !!!!!!!!!! visss, ja cilvēkam gribās pa grunti vilkt barotavu, lai velk, tur paldies dievam zāļu un sūdu pietiek

tiesnesim NAV tiesību man norādīt kur ko aizklipsēt vai nē, bet IR tiesības un tas arī ir reāli jādara, fiksēt iemetiena attālumu, nevis viena, jo spoles lociņš var aizkrist jebkuram, aptīties aukla var jebkuram, bet gan fiksēt vairākus iemetienus aizdomīgi tuvā distance, tad var palūgt šo kātu uz fiksētā attāluma pārmērīšanu, ja sportists grib, tad var piedalīties pie mērīšanas, ja nē, tad var uzticēties tiesnešiem
es domāju, ka problemu nebūs, to vienkārši ir jāpieņem kā pamattēzi, ka ja taisi kātu krasta copei, tad krasts ir 15 m un ne tuvāk, ja sportistam nav mērāmo, tad var palūgt (sagatavošanās laikā vai pat pirms) tiesnešiem mērlentu vai labāk jau gatavu mērāmo no mietiņiem un striķa un nomērīt minimālo attālumu
šo vienkārši ir sākumā jāizrunā, lai visiem viss ir skaidrs un pēc tam jau, es tā domāju, problemu nebūs, tāpat kā ar pavadiņu garumu, visi ir pieraduši un viss ir kārtībā, lai gad dažās montāžās tie minimālie 50 cm arī izskatās stipri īsi smile)), bet tie ir 50 cm no barotavas apakšas smile

83

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Uldi, tad jau tu vēl labas zivis paķēri smile))), man tik lielu nebija smile), skaits kādas 30 bija, bet svars zem kg kopā smile))

84

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Lielupes zandarts ir 13, un tāpat pavisam citur.
Copes lietas arī ir labots..

85 (edited by Pedro Sanchez 2015-06-01 13:56:42)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Tualetes jautājums ir risināts! Ir pasūtīts un būs krastā piektdien ap 15:00. Kannas un spaini var palikt mājās ))

86

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Kā mērīs attālumu tiem kas nefiksēs  auklu???

LSMK-MILO

87

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Dresden, domāju, vajadzētu nolikumā ierakstīt sekojošu punktu.
- Makšķeres auklai jābūt ieklipsētai, minimālais attālums no spoles klipša līdz barotavai 15 metri.
Pēc  PČ  varēs taisīt izmaiņas atbilstoši tam, kā tas notiks Holandē.
Nu , bet tās ir tikai manas domas.

LSMK-MILO

88

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

siluro wrote:

Dresden, domāju, vajadzētu nolikumā ierakstīt sekojošu punktu.
- Makšķeres auklai jābūt ieklipsētai, minimālais attālums no spoles klipša līdz barotavai 15 metri.
Pēc  PČ  varēs taisīt izmaiņas atbilstoši tam, kā tas notiks Holandē.
Nu , bet tās ir tikai manas domas.

Nu tas laikam būtu vienīgais variants. Jo savadāk es neredzu iespējas adekvati nomērīt iemetiena attālumu.



• Minimālais iemetiena attālums 15 metri. Makšķeres auklai jābūt ieklipsētai, distance tiks mērīta no spoles klipša līdz barotavai. Sportista klatbūbtnē krastā būs uzstādīti mietiņi attāluma mērīšanai kur arī tiks veikta distances pārbaude.

Vai vajag vēl ko pielikt, izmainīt?

89

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ir labi, kā ir. smile a to vēl radīsies jautājums, kādā stāvoklī jāatrodas barotavai, vai monofīlo auklu drīkst pastiept, cik drīkst būt acumēra kļūda utt utt...
Būs labi! smile
p.s. varbūt lūgums tiem, kas ne no pilsētas - paķert kādu izkapti, kas lauku darbos vairs negriež... varbūt noderēs. Nu tādu izkapti vulgaris. smile

90

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Dresden wrote:


• Minimālais iemetiena attālums 15 metri. Makšķeres auklai jābūt ieklipsētai, distance tiks mērīta no spoles klipša līdz barotavai. Sportista klatbūbtnē krastā būs uzstādīti mietiņi attāluma mērīšanai kur arī tiks veikta distances pārbaude.

Vai vajag vēl ko pielikt, izmainīt?

Domāju, gadījumā, kad ieskaitē neiet maile, šis punkts ir Ok. Ir iespēja bez sarežģījumiem copēt štekera distancē, un pie tam vēl ar dažu metru auklas rezervi. Šeit es nedomāju par Jelgavu, bet par sacensībām un noteikumiem vispār.
Nu , bet tās ir tikai manas domas smile .
Trinam āķus!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

91

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Jatajums no iesaceja. Kapec 5dienas trenninu sauc par oficialo? Vai piektdien, ja ierodas uz trenninu var izlozet jau pirmas dienas sektoru?

92

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Boroda wrote:

Ir labi, kā ir. smile a to vēl radīsies jautājums, kādā stāvoklī jāatrodas barotavai, vai monofīlo auklu drīkst pastiept, cik drīkst būt acumēra kļūda utt utt...
Būs labi! smile
p.s. varbūt lūgums tiem, kas ne no pilsētas - paķert kādu izkapti, kas lauku darbos vairs negriež... varbūt noderēs. Nu tādu izkapti vulgaris. smile

Ja tā izkapts pavisam nopietni vajadzīga es varu mēģināt sagādāt, jo pats no Jelgavas un arī piedalīšos pasākumā. Ideāli jau ja kāds (organizatori?) tomēr ar busiņu atbrauktu savākt/aizvest, lai nav tā ka es līdz upei braucot noskalpēju pāris gājējus )
bet principā plānoju rītvakar uzmeistarot tādu dubulto izkapti kā šeit forumā bildēs jau kkur figurēja un pagājušo sestdien kāds sportists jau aizlienēja padarboties (paldies viņam vēlreiz par to). Tīrīja manuprāt labi, tikai vajadzēja nogaidīt un atkārtoti veikt iztīrīšanu pēc visu salātu izklīšanas, lai vieta tīrāka. Grabekļa izstrādājumu varēšu iedot kam vien vajadzēs.

93

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Arī man būs grābeklis līdzi, droši būs pieejams !

Pavadītais laiks pie ūdens makšķerējot, netiek atskaitīts no kopējā dzīves ilguma !!!

94

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ūsiņš wrote:

... Kapec 5dienas trenninu sauc par oficialo?  ...

Par oficiālo to sauc tāpēc, ka nopietnās sacensībās uz to jāierodas visiem kuri piedalīsies sacensībās, bet pie mums tas tik nosaukums, jo katrs dara kā grib.

Ūsiņš wrote:

... Vai piektdien, ja ierodas uz trenninu var izlozet jau pirmas dienas sektoru?

Nu, tik tālu mēs pagaidām vēl neesam nonākuši. smile

LSMK-MILO

95

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Man jau šķiet, ka ir kas trenejas no vismaz vakardienas... smile

96

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

добрый день,маленький отчетик по поводу первого тура чемпионата,есть плюсы и минусы,по поводу рыбы притензий нет,кто сумел наловить тот наловил,кто не сумел тот не сумел,поздравляю первые места,видно было что выждать подлещика-леща было не так просто,и мало кто вообще смог это сделать,некоторые доказали во второй день что это не халява или просто фартовый сектор,молодцы
А вот соблюдение дисциплины,со стороны спортсменов просто ужас,помню был разговор что будут делать замечания за несаблюдение,давать предупреждения,желтые карточки и т.д. ничего такого не увидел.очень жаль,быть может именно это и делало бы соревнования в Латвии,более строгими.какой бы клев не был,даже такой как в Елгаве,люди не читают правила. smile

97

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Vitālij, kur bija tie disciplīnas pārkāpumi? Es sev apkārt nemanīju.
Paldies organizatoriem. Pilsētas centrā uztaisīt šādu pasākumu.. smile Malači! Un tā zaļā būdiņa token noderēja, jo skatītāju bij daudz! Gan kaut kad uzrakstīšu kā ķēru, ko un kā izmantoju, tas vēlāk.
Tiekamies nākošajā posmā!

98 (edited by VIP 2015-06-07 18:49:56)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Paldies oraganizatoriem un tiesnešiem par sacensībām! Bija labi. Būdiņa apdzīvotā vietā arī bija pašālaikā.
Par vietu, laiku un zivīm jau daudzi runāja krustām šķērsām. Katram ir sava daļa taisnības.

Par noteikumiem un to kontroli.
- Ieiešana sektoros un iziešana no tiem bija ļoti brīva. Gribētos tomēr to padarīt akurātāku
- ienest citam sportistam sektorā tēju. Tas ir cilvēcīgi, bet noteikumi pārkāpti sad
- ēsmas kontrolei neizlikta ēsma pie sektora ārējās robežas otrajā dienā - manā prātā ne tikai pārkāpti noteikumi, bet arī necieņas izrādīšana pret tiesnešiem sad
- makšķerēšanas rīku sagatavošana jau ārpus sektora - s,aidri pārkāpti noteikumi

Ja sludinājām stingru noteikhmu ievērošanu - uz to arī tiecamies!

Ceru  ka nākamajās reizēs tiesāšana būs principiālāka.
Ļoti gaidu rezultātus!

99

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Labvakar, cienījamie kungi! Es ļoti, pat ļoooti atvainojos. Vienīgas kļūdas dēļ skaitot A zonu tika nepareizi saskaitīti rezultāti. Pamaniju tikai pa ceļam uz mājam.

I. posma uzvarētāji:

1. vieta - Andris Liepiņš
2. vieta - Valdis Mols
3. vieta - Ainārs Gurtiņš

Cilvēki uz kuriem attiecās šī kļūda (trešas vietas uzvarētaju sajaukšana) jau informēti.

Apsolu, ka nākamajās sacensībās apkopošu rezultātus uzmanīgāk, vienalga cik laika tas prasīs.
Es ceru uz jūsu sapratni.

Paldies par piedalīšanos. Tabula ar visiem rezultātiem būs pieejama tuvakajā laikā.

100

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Paldies Pedro Sanchez! Jūsu visu darbs netiks aizmirsts. big_smile Jā, gribētos to kopējo tabeli ieraudzīt. smile VIP, neesi tik piekasīgs. Nu jā, piekrītu, ka otrā dienā tikai retais atstāja barību pie līnijas (es tai skaitā). Par to liels fui, tiem kas tā nedarīja. Bet nu kaimiņam tēju ieliet ir vnk pieklājīgi. smile  Kātu gatavošanu ārpus laika un robežas nemanīju...  laikam tālāk no manis...