421

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Manējais domāt, ka komandām ir jēga, ja tās nāk no klubiem. Ja runājam par skaitu, tad tas izriet no zonu skaita. Pārsvarā mēs ķeram tur, kur 4 zonas nemaz labi nesanāk… Domāju arī dalībnieku skaits neļaus savākt pa četriem komandu dalībniekiem. Nopietni pieejot komandas darbam ir jābūt rezerves dalībniekam, jo dzīvē viss kas var gadīties… Tātad komandai vajag 3+1, ceturtais var startēt arī individuāli. Ja savācās trīs gurķi, kas dažreiz pirms sacensībām, kaut ko, kopā noķer, nez vai tas ir prātīgi. Klubs, kas pulcētu vismaz desmit cilvēkus - jau spētu piedāvāt komandas, kas spēj darboties kopā. Vajadzības gadījumā notiek rotācija u.t.t.
Skatoties nākotnē, klubi varētu sagatavot cilvēkus dalībai sacensībās, piesaistīt tos. Iemācīt cilvēkiem strādāt. Jā, tieši strādāt! Zivis ir jāķer regulāri, lai atstrādātu tehniku un uzkrātu praksi. Nevis 1. kārtā nesanāca un tālāk jau… Sēžot plecu pie pleca, arī apstākļi ir tuvāki sacensībām.
Galvenais ir saprast uz ko mēs ejam! Mēs turpināsim spēlēt “Latvijas īpašo” čempionātu, vai tomēr ejam uz komandu sportu. Pirmajā variantā, mēs tā arī mētāsim to bumbu grozā, savā pagalmā. Otrajā mēs ejam uz priekšu un spēlējam normālu “basketbolu”. Savādāk, “zvaigžņu” (ar mazo burtu) mums ir pilna pa…, bet kad vajag sacensties ar komandām – tā milzu aplauziens.
Ja mēs ejam uz priekšu, tad jāsāk piedalīties ar komandām. Vienalga, kā sākumā ies. Vēl nav teikts, ka mani kāds ņemtu , bet jāiet ir uz priekšu. Kur katram vieta – laiks rādīs.
Runājot par vietām, es domāju, ka tās ir regulāri jāmaina. Nebija tur šogad zivju? Nu un? Nākošgad var būt un var nebūt. Gribat zivis saķert, brauciet uz maksas dīķi un ķeriet akvārijā. Man tas jau ir piegriezies… Sports nav zivju ieguves veids wink Jāmācās ir iegūt no katrām sacensībām! Domājat man baigi patika palikt uz nullēm Jelgavā? Un ko tagad? Nebraukt uz sacensībām? Tas nav priekš manis? Muļķības es šo lietu sāku, lai sacenstos un sev pierādītu, ko es spēju.
Latvija ir tik liela, cik tā ir. Sacensību vietu nevar būt daudz, bet jāmeklē un jāmaina regulāri! Vienmēr kāds būs zaudētājs un kādam vējš traucēs zivis ķert…

422

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Šoreiz redzu , ka diskusijā piedalās vairāk cilvēku un tas priecē! Izteikšu savas domas kā organizātors. Ja nemaldos tad gadus trīs mums maču formāts ir 3 zonās. Tas mūsu apstākļiem ir pats piemērotākais variants! Lauzt šo formātu jēgas neredzu, no tā izriet secinājums, ja taisām komandu startu, tad komanda visdrīzāk sanāks 3 cilvēki. Sākotnēji likās absurdi bet, nav nemaz tik traki. Ne viens neliedz divām komandām strādāt kopā un mačos konkurēt! Klubs var kaut desmit komandas izlikt uz sacensībām un tas diez vai kaut ko ietekmēs. Par labu būs arī tas, ka komandu skaits vairs nebūs 5 - 6, bet gan daudz lielāks. Turklāt trījnieku varēs salasīt arī čaļi kas nepārstāv klubu un tas būs vieglāk izdarāms! No organizēšanas viedokļa tas neko nesarežģīs, iespējams pat pretēji atvieglos darbu! Vienīgā problēma var rasties ar nolikuma pārveidošanu, jaieraksta daži papildinājumi. Manuprāt rezervista variants nav pareizs piegājiens. Bet pastāv dažādi varianti... Nianses var apspriest novembrī.

P.S. Papildināšu savu domu par rezervistu. Komanda varēs pieteikt vienu rezervistu, kuram obligāti jāstartē visos posmos individuāli. Un pie vajadzības var iesaistīt pieteiktajā komandā. Rezervists nedrīkstēs pārstāvēt citu komandu! Tādā gadījumā komandā būs četri startējoši indivīdi, kas kopā trenējās! smile

423

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Atlikt uz Novembri diskusija gan Igor nevajag-šobrīd visi aktīvi ir iesaistījušies un komunicē! Runa jau neiet protams par Nolikuma rakstīšanu, bet par principiālām nostādnēm. Jo, ja Tu to domā apspriest Lidiņā, tad tas ir pilnīgi garām-tad atkal puse nebūs dzirdējusi utt. Piemēram es neesmu šogad plānojis uz Lidiņu iet-jo sevi interesējošos jautājumus jau esmu apspriedis ar NG un Vladislavu un esmu jau skaidri priekš sevis saplānojis, ko daru nākamajā gadā.

Novebri pinemam galejo lemumu, apspriezam nolikumu, diskusiju turpinam te pat.

424

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Mans, foruma ta pat visas nianses neizrunasim. Pirms pienemt galejo lemumu viss kartigi jaapdoma.

425

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Izcili stulbs secinājums . Kad nodzīvosi 45+ gadiņus ,sapratīsi,ka dzīvē bez feederSPORTA ir daudz citu interesantu lietu kā arī pienākumi pret bērniem un mazbērniem ...

TEAM VOLVO

426

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Izcili stulbs secinājums . Kad nodzīvosi 45+ gadiņus ,sapratīsi,ka dzīvē bez feederSPORTA ir daudz citu interesantu lietu kā arī pienākumi pret bērniem un mazbērniem ...

Ha ha, man nevajag nodzivot lidz 45+ lai to saprastu

427

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Uldi,
Ja strupi paliekam iekš Tēmas Makšķerēšanas sports, tad noteikti Tev varu pateikt, ka braukšana uz Lielajiem mačiem nav tikai reitings un finansējuma jautājums, bet arī savstarpējo attiecību jautājums. Man personīgi un zinu, ka arī citiem Večiem ļoti interesē kuri ir tie cilvēki, kuri izskata, ka tagad, vai tuvākajā nākotnē iesaistās Izlasē un nav svarīgi, cik gadu, ir konkrētajam sportistam, bet vai ar viņu var sastrādāties un vai viņš nekuļ "tukšus salmus" un domā nopietni to, ko runā. Jo izejot no šā katrs no Večiem domā, ko un kā viņš darīs ceļā uz saviem mērķiem.

A tiem, kuri joprojām sapņo par apmaksātiem mačiem un šobrīd negrib, nevar atļauties braukt- vienkārši nevajag iesaistīties šai Tēmā, nu vismaz ne ar stulbiem spriedelējumiem smile smile wink

Patiesībā man pat liekas, ka Izlases Tēmai vispār būtu jābūt slēgtai, publiski neredzamai, lai cilvēki kuri nav Tēmā redz un zina tikai Pozitīvo.

Tev taisniba Marek, tiesi si iemesla del mums ir jadoma par klubiem. Tur ar mikroklimatu visam vajadzetu but kartiba. Es gan joprojam pieturesos pie ta, ka rezultatiem vajadzetu but ka pirmajam kriterijam, jo tiesi tas parada  ai cilveks kul tuksus salmus, vai ne.
A sastradaties principa var ar visiem, ja visi skaidri zina noteimumus,  un kas no kura tiek prasits un sagaidits

428

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Un personigas ambicijas, ka ari simpatijas vai antipatijas, te vajadzetu nolikt pasa talakaja plauktina.

429

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Вообще,интересная однако у вас позиция,хотел бы знать ,где вы берете такое анти-вдохновление,если честно,вот с таким настроем ехать на чемпионат мира,за не самые маленькие деньги даже нет желания.Ну как можно ехать с автонастроем "эскскурсия,туризм,все равно ничего не выйграем" это сразу же проигрышная позиция.Может вы и на чемпионате Латвии так ловите?  Зачем вообще тогда заниматься этим,именно на таких соревнованиях и должно что то выстреливать,что то появляться ,чего нет в обычных рыбалках. Отсутствие веры это фиаско

430

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Одним словом,должен быть кураж

431

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Vakar Jelgavas sacensībās vērojot kā "Vecā gvarde" sagrauj augsni gatavojošos "Jaunos" smile ar vienu aci vēroju, kā darbojas Organizātori! Biju ļoti patīkami pārsteigts par attieksmi, kura tika raidīta Pasākuma dalībniekiem-īpaši vēlos uzteikt Kārli Goldmani, kurš vēl neilgi pirms starta līdz viduklim ūdenī pļava sektoros zāli!
Šodien makšķerējot Feeder.lv  sacensību vietā nedaudz aizdomājos par vakardienas sacensību vietu, komandošanos un klubu cepšanu. Radās viedoklis, ka iespējams pareizākais nākotnē LČ posmu organizēšanu būtu nodot klubiem uz izlozes un/vai citiem principiem-attiecīgi Organizātors atkal būtu Organizācija un tas vienmēr ir stabilāk drošāk un nebalstās uz dažu Cilvēku uzupurēšanās utt. attiecīgi dalības maksas novirzot organizātora klubam. Pat, ja runājam par Carnikavas posmu, viņu iespējams var nodot organizēt CMS, bet ar nosacījumu, ka CMS LČ izliek komandu. Tādejādi, gan novienkāršotos saskaņošanas pašvaldībās un Carnikavas gadījumā arī nauda paliktu pie viņiem un būtu maza, bet tomēr atgriezeniskā saikne. Šādā vai līdzīgā modelī darbojoties LČ rastos organizēšanas pieredzes pēctecība. Un arī klubiem rastos pienākumi atbildība un jēga.

Njaa, skatos, ka te un facebook daziem ir piemeties pusaudziem raksturigais i neta varona sindroms. Diez kur ta visa bravuriba paliek stavot mana sektora un stastot cik slikti viss ir ar musu feederistiem:)

432

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Согласен,если организация ЛЧ. какого либо из туров перейдет  клубам.Так даже будет надежнее,потому что всегда будет с кого спросить.
Только вопрос идет о подготовке секторов для соревнований?
Тогда точно 100% за

433

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Vakar Jelgavas sacensībās vērojot kā "Vecā gvarde" sagrauj augsni gatavojošos "Jaunos" smile ar vienu aci vēroju, kā darbojas Organizātori! Biju ļoti patīkami pārsteigts par attieksmi, kura tika raidīta Pasākuma dalībniekiem-īpaši vēlos uzteikt Kārli Goldmani, kurš vēl neilgi pirms starta līdz viduklim ūdenī pļava sektoros zāli!
Šodien makšķerējot Feeder.lv  sacensību vietā nedaudz aizdomājos par vakardienas sacensību vietu, komandošanos un klubu cepšanu. Radās viedoklis, ka iespējams pareizākais nākotnē LČ posmu organizēšanu būtu nodot klubiem uz izlozes un/vai citiem principiem-attiecīgi Organizātors atkal būtu Organizācija un tas vienmēr ir stabilāk drošāk un nebalstās uz dažu Cilvēku uzupurēšanās utt. attiecīgi dalības maksas novirzot organizātora klubam. Pat, ja runājam par Carnikavas posmu, viņu iespējams var nodot organizēt CMS, bet ar nosacījumu, ka CMS LČ izliek komandu. Tādejādi, gan novienkāršotos saskaņošanas pašvaldībās un Carnikavas gadījumā arī nauda paliktu pie viņiem un būtu maza, bet tomēr atgriezeniskā saikne. Šādā vai līdzīgā modelī darbojoties LČ rastos organizēšanas pieredzes pēctecība. Un arī klubiem rastos pienākumi atbildība un jēga.

Viennosimigi Esmu tikai par, ņemat, organizējat un būšu 100 % pateicīgs!!! big_smile Atsvabinat mani no šī darba, gribu koncentrēties kluba virsibai, ziedot laiku komandu vajadzībām un sava kausa izveidei! Atrodat sponsorus, adekvātus tiesnešus (savus nedošu) , likvidējat  nezales maču vietā un risinat kopējās nesaskaņas ar federāciju un sportistiem,visas nianses ar pašvaldību ja vajag u.t.t.!

434

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

Согласен,если организация ЛЧ. какого либо из туров перейдет  клубам.Так даже будет надежнее,потому что всегда будет с кого спросить.
Только вопрос идет о подготовке секторов для соревнований?
Тогда точно 100% за

Спрос обший за все туры, не канает то что ты где то, что то сделаеш 1 раз. Берите весь чемпионат он взаимосвазан! Мне реально задолбало слушать что все плохо, сделайте хоть раз сами что то! А потом пообсуждаем...
Я реально даю зелоний свет, вот прямо шас скажу - следуюший год мне по барабану кто будит организововать ЛЧ - думайте сами !
Так своё время сказал Грабис, у меня есть свои дела и планы и они н свазани с фидером.

435

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja pareizi visu izdoma, visus plusus, tad organizet var uzteicet ari pasvaldibam. Es domaju, ka nebutu gruti parliecinat dazas pasvaldibas, smuki pareklamet sevi, par to praktiski neko nesamaksajot.

436

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Pašvaldība var būt tikai un vienīgi atbalstītājs-protams, ja spēj sarunāt palīdzību praktiskās darbībās tad ir super!

Es ta ari biju domajis, ka atbalstitajs, bet reali palidz praktiski sagatavoties iesaistot savus cilvekus sagatavosanas procesa.

437

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

LČ jāuzņemās rikot 1 organizācijai, man kaut ko atņemt nevar! JO reali man nekas nepieder, bet, Es nevelos darit darbu kurš nav vajadzigs. Man vairs nav gandarijuma, cilveki ir neapmierinati, Es slikti daru savu darbu. Un man ats neapmierina. Redzu ka ir izaugusi paaudze kas var sarikot labak. Velos beidzot izbaudit LČ ka dalibnieks, atrast laiku treniņiem un iespejams stradat komanda uz rezultatu. Nevis teret laiku tam no ka man nav sajegas! smile Mums rekur ir jau puikam biznes plans, lai realizē!

438

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

nu tad ņemam no viena gala un pēc kārtas -

LČ - tas ir viens VESELS UN NEDALĀMS pasākums, kurš sastāv no 3 posmiem, BET tie 3 posmi nav iecirsti akmenī, atgādināšu, ka pirmajā gadā LČ bija divu dienu pasākums un viss smile, domas par LČ posmu skaita palielināšanu vai kāda posma rezultātu neskaitīšanu pat netiek apsvērtas, viss ko "nopelnam" ir mūsu,
bet jau uz 3 posmiem uz OFICIĀLO piektdienas treniņu atbrauc 1\2-2\3 sportistu, paliek nebarotas  un neiztīrītas zonas u.t.t. , tas nav ne pārmetums, ne kas cits, tikai fakta konstatācija smile runājot par LČ posmu skaita palielināšanu smile

LČ laiki un vietas tiek apstiprinātas jau novembrī vairākās valsts institūcijās, tajā skaitā VVD, Sporta federāciju padomē u.t.t., tie ir pilnīgi oficiāli Latvijas čempionāti , tādēļ arī jebkuru izmaiņu veikšana sacensību kalendārā nav tik vienkārša, bet LMSF labprāt nāk pretī sportistiem , kuri izrāda vēlmi startēt starptautiskās sacensībās un ja tās pārklājas ar sākotnēji nolitkajiem LČ datumiem, tad palīdz saskaņot sacensību kalendāra izmaiņas ar visām valsts institūcijām, tāpēc rūpīgi izskatiet starptautisko sacensību kalendāru un ja kaut kas kaut kur pārklājas, tad vēl janvāra sākumā varam veikt kādas izmaiņas LV kalendārā

Fiziski zonas spraust, nosaukt savā vārdā sacensību posmu u.t.t. var jebkura domu biedru grupa\klubs, bet galvenajam tiesnesim uz visu čempionātu jābūt vienam , viņam ir jāpārzin noteikumi, viņam ir laicīgi jāiesniedz protokolus LMSF un viņam IR JĀSAŅEM ATALGOJUMS, es teiktu ne mazāk par 100 eiro par 2 dienu darbu (zonas tiesnešu kontrole, izlozes vadīšana, signālu došana , svēršana un protokolu formēšanu). Līdzīgi ir ziemā, LČ notiek dažādās LV vietās, ir dažādi posmu organizatori, bet ir kopējais LČ tiesnesis

un ļoti liels paldies Igoram un Aināram par uzņemšanos un darbu, mūsu LČ bija noorganizēts pietiekoši labā līmenī , jā arī es burkšķēju par zāļainiem sektoriem un to, ka piektdienas rītā vēl nav zonas nospraustas smile, bet ... tie ir labdabīgie burkšķi smile, kopumā viss notikās un es būšu ļoti apbēdināts, ja Igors tiešām atteiksies no LČ organizēšanas, tad mums visiem būs problēmas, jo rinda ar organizatoriem nestāv.... un ja nebūs organizatoru, tad LČ var notikt arī tikai vienā kārtā..., tāpēc apdomājiet kurš uz ko ir spējīgs un kurš ko var\grib darīt CITU  labā...

par komandām LČ - teikšu godīgi, ka neredzu nevienu plusu 3 cilvēku komandu ieviešanai, tāpat visur ārpus LV komandas ir 4-5 cilvēki, tātad izbraucot ārpus LV uz mačiem kā komandai nāksies "lasīt" pilnu sastāvu, trenēšanās kopā, neviens to neliedz darīt arī bez komandu vērtējuma LČ un to arī liela daļa dara smile
šādas mākslīgi izveidotas mazkomandiņas nekādi neveicina kopējo sporta attīstību, tās pat krietni mazina iekšējo konkurenci, jo vienā komandā esoši sportisti nekādi vairs nevar būt konkurenti savstarpēji, tātad esot komandā 3 spēcīgiem sportistiem viņi var būt iekšēji mierīgi, jo reāli viņiem paliek vēl 1-2 stiprie konkurenti, kuri teorētiski var trāpīties zonā smile, esmu Salmo komandā pludā, ziemā nostartējis tur pat 20 gadus un zinu ko runāju.
Bet.... lai tomēr parādītu ka ir domubiedru klubi, lai klubi varētu piesaistīt sev atbalstītājus, visos oficiālajos protokolos jāievieš aile - klubs, kluba biedri startējot var izlikt aiz muguras kluba simboliku u.t.t. tas izskatās forši un pieļauju, ka arī pārējiem    ar laiku sagribēsies apvienoties grupās, uzvilkt vienādus kreklus u.t.t., sevišķi jau tad, ja klubos startējošie sportisti regulāri atradīsies LČ protokolu augšdaļā  smile, nevajag visus ar varu sadzīt kolhozos (komandās) smile)),  cilvēkam vajag sajust vēlmi kādam pievienoties vai apvienoties

PAR LV IZLASI -
pilnībā apmaksātas izlases nav bijis un nebūs, ja vien paši neatradīsim komandai kādu ģenerālo atbalstītāju smile, LMSF var apmaksāt oficiālo dalības maksu VIENĀ no PČ vai EČ katram sporta veidam, tas ir ap 1500 eiro, ja komanda sabriest braukt uz diviem pasākumiem, tad otru jau maksā pilnā apmērā pati, tāda ir skarbā mazo valstu realitāte , te Igors biki mānījās, sakot, ka kaimiņiem ir dikti savādāk smile, leiši jā, tie atrod naudu visai komandai, bet teiksim baltkrievi lielu daļu maksāja paši, pat krievi daļu sedza paši (komandā iekļautie sponsori Dunajevs, Dumčevs). Nu nav makšķerēšanas sports mūsu platuma grādos 100% sports , varat savā jaunības maksimālismā teikt, ka esmu vecs pirdiens, bet no 2000. gada pārstāvu LV izlasēs, titulu man arī ir pietiekoši, pazīstu 90% visu apkārtējo valstu vadošos sportistus un sporta dzīves organoizatorus un zinu ko saku. Latvijā ir sportiski noskaņoti copmaņi, kuri reizēm salasās uz mačiem, jā daži ir ļoti spējīgi un talantīgi, bet tie ir un paliek tikai amatieri, kuriem gadā nav pat 10-12 puslīdz nopietnu maču, lai būtu patstāvīgā formā vajag vismaz 15 mačus sezonā, no tiem 1-3 augsta līmeņa sacensības ar nedēļas treniņu u.t.t.
Var būt tas skan skarbi, bet cik no jums ir gatavi visu savu dzīvi pakārtot tikai dalībai mačos, izsvītrot no ikdienas visu izņemot sacensības, NEVIENS , es savulaik tā darīju un zaudēju i biznesu i ģimeni i daudz ko citu,  tāpēc mans silts ieteikums jums ir nopietni padomāt kas priekš jums ir makšķerēšanas sports , ko un cik daudz esat ar mieru ieguldīt, cik tālu gribat iet...

te piemin pludiņniekus kā sliktu piemēru, bet pludiņā ir stabilitāte , pludiņā ir palikuši tie, kas ir sapratuši, ka bez šī sporta nevar dzīvot, kam tas ir vajadzīgs, ir 1 ekstra klases sportists, +-2-3 labi sportisti un vienkārši sportisti, ir 5-6 cilvēki, kuri ir gatavi braukt uz PČ lai pabūtu Pasaules GALVENAJĀ pludiņmakšķerēšanas pasākumā, ar mūsu budžetu, ar mūsu 2 copes sezonām un pieeju uz komandas vietu augstāk par vidu (veiksmes gadījumā) pat nevaram cerēt, individuāli kāds kādreiz var izšaut arī līdz desmitniekam, tā ir mūsu dzīve...

ja copes sports nav jūsu dzīves sastāvdaļa, tad... agri vai vēlu noleksiet smile, es redzu LČ 25-30 cilvēku skaitu kā ļoti optimālu, ap 15-18 cilvēki būs patstāvīgais kodols un pārējie būs staigātāji, ja būs vairāk, tad visi būsim priecīgi, bet... ja būs 20, tad arī copēsim ...., Baltkrievijā šogad no 11 komandām palika 7...., iedzīvotāju 10+ reizes vairāk kā LV....

nelasīšu nevienam morāli smile, katrs ejam savu ceļu, bet... sevišķi klausīties tajos, kuri paši NEKO nedara kopējās lietas labā, arī netaisos smile, pat reiz te jau sāk atgādināt Delfi komentētāju saietu smile, tāpēc uzņemos atbildību un paziņoju, ka  :

* 2018.gada LČ notiks 3 kārtās,
1. maija vidus\beigas - Lielupe Jelgava vai Daugava pie Salu tilta (labais krasts, aiz Toyota centra)   
2. jūlija sākums\vidus - Gauja Carnikava
3. augusta beigas -  Daugava Voleri

LČ notiks individuālā vērtējumā, bet īpaši tiks uzsvērta sportistu esamība kādā no klubiem (protokolos, presē)

Ja kādam klubam ir vēlme\iespēja uzņemties kāda no LČ posmiem organizēšanu, tad dodied ziņu, lai laicīgi var jau ielikt kalendārā, ka tāds un tāds posms būs teiksim ZAĶU posms smile

Par LV izlasi dalībai 2018. gada Klubu čempionātā un Pasaules čempionātā -

gribat vai negribat, varat vai nevarat vajag saprast jau tagad, lai visi varam plānot savu dzīvi,

Baltkrievijai izmaksas no makšķernieka  būs ap 1200-1500 eiro +-, no palīga\līdzjutēja \trenera - ap 500-700 eiro

Itālijas izmaksas jārēķina ap 2000-2500 eiro uz makšķernieku

Igor, uztaisi, lūdzu, jaunu sadaļu 2018.gada izlase , tur arī rakstīsim savas kandidatūras, ja ir vairāk kandidātu, tad protams, ka 2017. gada rezultāti ir priekšroka, ja ir brīva vakance, tad  vieta ir brīva jebkuram LČ dalībniekam...


COPES SPORTS IR TIKAI UN VIENĪGI MUMS PAŠIEM, VALSTIJ  VAI KĀDAM CITAM TAS NAFIG NAV VAJADZĪGS, TAS IR VAJADZĪGS TIKAI MUMS !

439

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Varbut var tiesam meginat tadu  variantu, ka katru posmu uztic organizet savam klubam/biedribai. Ar nosacijumu, ka ir viens galvenais tiesnesis, ar kuru tad ir jasadarbojas un jakonsultejas. Dalibas maksas nauda par to konkreto posmu paliek klubam/biedribai.
1. Ja klubs/biedriba spej piesaistit finansejumu posmam no sponsoriem, tad viniem paliek nauda ko izmantot kluba vajadzibam. Kaut vai dalibai starptautiskiem maciem
2. Ja klubs spej labi reklamet so pasakumu, sadarbiba kaut vai ar pasvaldibu, tad iegust sev reklmau, kas atkak nozime vairak dalibnieku-lielakus ienemumus no dalibas maksam, ka ari kluba tela spodrinasana.
3. Domaju, ka CMS butu ieintereseti organizet LC posmu, un uznemties atbildibu. Tapat ari ja pirmais posms ir Jelgava, tad var runat ar to pasu Kaminski, vai Jani no Balerijas. Vel tad paliek Voleri, bet tie skiet ir vieglak organizejami.

440

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:

Varbut var tiesam meginat tadu  variantu, ka katru posmu uztic organizet savam klubam/biedribai. Ar nosacijumu, ka ir viens galvenais tiesnesis, ar kuru tad ir jasadarbojas un jakonsultejas. Dalibas maksas nauda par to konkreto posmu paliek klubam/biedribai.
1. Ja klubs/biedriba spej piesaistit finansejumu posmam no sponsoriem, tad viniem paliek nauda ko izmantot kluba vajadzibam. Kaut vai dalibai starptautiskiem maciem
2. Ja klubs spej labi reklamet so pasakumu, sadarbiba kaut vai ar pasvaldibu, tad iegust sev reklmau, kas atkak nozime vairak dalibnieku-lielakus ienemumus no dalibas maksam, ka ari kluba tela spodrinasana.
3. Domaju, ka CMS butu ieintereseti organizet LC posmu, un uznemties atbildibu. Tapat ari ja pirmais posms ir Jelgava, tad var runat ar to pasu Kaminski, vai Jani no Balerijas. Vel tad paliek Voleri, bet tie skiet ir vieglak organizejami.

CMS patreiz nav dalībnieku LČ, ja nākam gad mainīsies posma vietas , vai viņi būs gatavi rīkot posmu? Tas pats ir ar BAleriju, turklāt nav akmenī iecirsts ka Jelgavā būs posms, ja ietestējot ūdeni Jūnija sākuma zivju nebūs, ko tad? Rīkos Balerija čempi pie Wes Motors?LČ jāriko klubam kas piedalās čempī, tā nav spēļmantiņa - šodien rīkoju, rīt nē. Ar minētajām organizācijām var veiksmīgi sadarboties un to arī vajadzētu darīt popularizēšanai.