41

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Pirmajās lapās ir kolosāls apraksts par Traper barībām. Cepums tev Dresden
Ir iespēja tik pat foršu aprakstu dabūt arī par Sensas barībām?

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

42

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jannkkelis wrote:

Pirmajās lapās ir kolosāls apraksts par Traper barībām. Cepums tev Dresden
Ir iespēja tik pat foršu aprakstu dabūt arī par Sensas barībām?

Iespējams kaut-kad....kad man būs iespēja strādāt ar Sensas.Bet ja gadījumā kads pārzin Sensas klāstu,tad lai apraksta to. smile

43

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Ar barībām ir tā,ka es strādāju ar TRAPER,tāpēc labāk orientējos tieši TRAPER produkcijā.Ja kādam ir pieredze ar citas firmas barībām,veriet vaļā jaunu sadaļu ar ražotāja nosaukumu un rakstiet savas pārdomas.Man pašam būtu interesanti palasīt kaut ko par citām barībām,ķīmijām u.t.t. smile

P.S.Negaidiet kad kāts ko darīs,rakstiet arī paši no sevis. smile

44

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Ar lielāko prieku pats saliktu aprakstus, par citu veidu barībām, bet esmu makšķerēšanas nozarē tikai 4 pilnas sezonas, tāpēc neko īsti nemāku pateikt, un daudz nav pārbaudīts.
Njaa ir strādāts ar barībām, kā piemēram, salmo breksis, salmo karpa. Ir tikai viens ko varu pateikt big_smile Tīri šādas barības izmantojot, un nelikot neko klāt, varat būt priecīgi ja noķerat raudiņu big_smile
Pats esmu mēģinājis taisīt barību, sapratu vienu, ka vārds barības līme big_smile manā, ir tā tiešākā nozīmē "barības līme" big_smile uztaisīju 10kg barības, kura no barotaviņas ir ar karoti jākasa ārā sad tā bija pirmā manas dzīves cope ar feeder un domāju, ka ideāla barība ir sanākusi, nekrīt ārā big_smile
Šaubos ka es spēšu ar savu pieredzi, Jums dot kādu noderīgu infu par barībām, tikai to, ka manā nevajag likt pie barībām virāk par pāris g, nevis manā gadījumā 2kg yikes

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

45

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Доброе утро. В каком из магазинов наибольший выбор ароматизаторов и дипов?

46

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Vertel1975 wrote:

Доброе утро. В каком из магазинов наибольший выбор ароматизаторов и дипов?

Привет!
Пока что выбор небольшой,основной товар будит примерно под конец Марта.Думаю тогда и стоит смотреть,пока зима и на прилавках из летнего товара небольшие остатки. smile

47

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Vertel1975 wrote:

Доброе утро. В каком из магазинов наибольший выбор ароматизаторов и дипов?

Привет!
Пока что выбор небольшой,основной товар будит примерно под конец Марта.Думаю тогда и стоит смотреть,пока зима и на прилавках из летнего товара небольшие остатки. smile

последний раз я покупал кое-что из Nutrabaits на Ģertrudes. я так понимаю, что там в основном все для карпфишинга. а я ловлю исключительно на фидер.  На Brīvības ароматизаторы и дипы тоже будут представлены в таком же ассортименте или на Ģertrudes все таки более широкий ассортимент?

48

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Vertel1975 wrote:

последний раз я покупал кое-что из Nutrabaits на Ģertrudes. я так понимаю, что там в основном все для карпфишинга. а я ловлю исключительно на фидер.  На Brīvības ароматизаторы и дипы тоже будут представлены в таком же ассортименте или на Ģertrudes все таки более широкий ассортимент?

На Ģertrūdes действительно большой сортимент для карп фишинга,а так же много химии от Nutrabaits.На Brīvibas и Dzelzavas будет больше представлено для фидера,аттрактанты в основном от Traper.

49

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Vertel1975 wrote:

последний раз я покупал кое-что из Nutrabaits на Ģertrudes. я так понимаю, что там в основном все для карпфишинга. а я ловлю исключительно на фидер.  На Brīvības ароматизаторы и дипы тоже будут представлены в таком же ассортименте или на Ģertrudes все таки более широкий ассортимент?

На Ģertrūdes действительно большой сортимент для карп фишинга,а так же много химии от Nutrabaits.На Brīvibas и Dzelzavas будет больше представлено для фидера,аттрактанты в основном от Traper.

ок. спасибо за инфо. в любом случае планировал  закупиться кормушками от FOX, заодно ознакомлюсь с новинками от Traper.

50

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jan.
Tu zini es neko nedalu,ja man ir iespēja,es pasūtu,bet mums karpnieki ir stipri uz Nutrabaits!Es uazskatu,ka viņiem arī ir tiesības uz to,jo reāli es nespēšu nest peļņu firmai tikai ar Nutrabaits klāstu...saki ko gribi,bet fīderisti vēl nav izauguši līdz tām cenām un kvalitātei!Kad jūs man saksiet sūtit sev zināmas preces un runāt par to cenām,es nākšu pretīm....Bet v.n.k. teikt,ka tam jābūt veikalā...sry.Es darīšu vissu lai veikalā butu vadošo ražotāju prece,tieši fīderim! smile

51

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

52

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

53

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Es nesen Ēsmā ievēroju tās Traper granulas, bet nekur neatrodu kādu aprakstu, kam tās paredzētas un kā izmantot...
Vari pastāstīt/norādīt linku, kur tas rakstīts?

54

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

mariszin wrote:

Es nesen Ēsmā ievēroju tās Traper granulas, bet nekur neatrodu kādu aprakstu, kam tās paredzētas un kā izmantot...
Vari pastāstīt/norādīt linku, kur tas rakstīts?

Granulas ir kā papildbarība,piedeva.Gatavai barībai vari pielikt klāt cik uzskati par vajadzīgu,saskarsmē ar ūdeni tās izjūk.

55

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:

Jan.
Tu zini es neko nedalu,ja man ir iespēja,es pasūtu,bet mums karpnieki ir stipri uz Nutrabaits!Es uazskatu,ka viņiem arī ir tiesības uz to,jo reāli es nespēšu nest peļņu firmai tikai ar Nutrabaits klāstu...saki ko gribi,bet fīderisti vēl nav izauguši līdz tām cenām un kvalitātei!Kad jūs man saksiet sūtit sev zināmas preces un runāt par to cenām,es nākšu pretīm....Bet v.n.k. teikt,ka tam jābūt veikalā...sry.Es darīšu vissu lai veikalā butu vadošo ražotāju prece,tieši fīderim! smile

Nu kungi, rāmak taču!
Paskatiesties, kas notiek pie ūdeņiem. Es iesāku fīdera kātu rokās turēt pirms gada. Aktīvi copējot tagad esmu gatavs pa drusciņai pievērsties barības sastāvam un uz āķa liekamajai ēsmai. Gribās arī pamēģināt "piešprices", bet tam vajag motivāciju - sacensības.
Aizeju uz ūdeņiem un ko es redzu, liela daļa "fīderistu" ar izteiktu lepnumu vālē no visa spēka (jo tālāk, jo labak) dažados virzienos. Uz katru iemetienu sēž pa 30-45 min.

Kopumā par fīderiem Latvijā:
1. Jādabū lielāka masa (NG dara milzīgu darbu tautas klasē)
2. Jabūt dažādu līmeņu mačiem
3. Tad arī varēs atvilkties

Ai, apnika rakstīt, bet domu jau sapratāt smile

56

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
mariszin wrote:

Es nesen Ēsmā ievēroju tās Traper granulas, bet nekur neatrodu kādu aprakstu, kam tās paredzētas un kā izmantot...
Vari pastāstīt/norādīt linku, kur tas rakstīts?

Granulas ir kā papildbarība,piedeva.Gatavai barībai vari pielikt klāt cik uzskati par vajadzīgu,saskarsmē ar ūdeni tās izjūk.

Ir arī uz āķa liekamās granulas (pelets). Tikai pagaidām "savos" veikalos to neesmu redzējis. Pasūtīju izmēģinājuma vienu paciņu no UK. Kad tikšu pie ūdeņiem, padalīšos iespaidos.

57

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Iesācējs wrote:

Ir arī uz āķa liekamās granulas (pelets). Tikai pagaidām "savos" veikalos to neesmu redzējis. Pasūtīju izmēģinājuma vienu paciņu no UK. Kad tikšu pie ūdeņiem, padalīšos iespaidos.

Nu te runa gāja tieši par granulām,peletes nopirkt nav problēma,tās mums arī ir veikalos. smile

58

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Dresden wrote:
Iesācējs wrote:

Ir arī uz āķa liekamās granulas (pelets). Tikai pagaidām "savos" veikalos to neesmu redzējis. Pasūtīju izmēģinājuma vienu paciņu no UK. Kad tikšu pie ūdeņiem, padalīšos iespaidos.

Nu te runa gāja tieši par granulām,peletes nopirkt nav problēma,tās mums arī ir veikalos. smile

Man pa ceļam ir Ēsma uz Mūkusalas apļa - pagājušajā vasarā tur tādas nemanīju. Bet arī īpaši nemeklēju.
Laikam ir jāaizbrauc uz Dzelzavas ielu.

59

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Traper barības,ja viss noritēs normāli,piegādās Marta beigās.Tad varēs jau kaut ko apošņāt! big_smile
Pēc idejas jābūt arī Gold serijām,bet tās pārdošanā būs minimālos daudzumos,jo pārsvarā sūtīju sev testiem un sacensībām. smile

P.S.Man patreiz atvaļnājums(divas nedēļas),bet ja ko konkrēti vajag,vienmēr var uzrakstīt privāti forumā.

60

Re: Barības Traper/Прикормки Трапер

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
Pēc idejas jābūt arī Gold serijām,bet tās pārdošanā būs minimālos daudzumos,jo pārsvarā sūtīju sev testiem un sacensībām. smile
...

Nu ja, sev Gold, a konkurentiem .... big_smile

A konkurentiem cepumus... big_smile man tak pa priekšu jānotestē,savādāk pateiks mēslu iesmērēja un pats nezin kāda barība,kādiem ūdeņiem piemērota! big_smile