281

Re: Makšķeres/Удочки

Jan, Tu gan uzreiz pa raupjo. smile Lētais kāts, bet galvenais jau cilvēkam saprast, ka ar feeder sistēmu var noķert zivi. smile

282

Re: Makšķeres/Удочки

Ideals kats iesacejam,nevajag dargu katu,lai macitos kert ar fideri,sakuma luzt i spices i vel visadi brinumi notiek.
Kaifu gustam no procesa ne no datgiem rikiem smile
Lai veicas!

283

Re: Makšķeres/Удочки

Свой первый фидер (с громким именем Konger Aviator) приобрел в Салмо за 30 латов. На первой же рыбалке умудрился сломать две вершинки из трех smile И все равно удалось почувствовать, что это такое - фидер. Снасти подороже начал приобретать со второго года ловли. И только на третьем году стал понимать, что же мне нужно на самом деле... smile Так что согласен с jonnyess87 и Boroda - для начала - сойдет!

284

Re: Makšķeres/Удочки

paldies, šogad es ceru, ka ar šo fīderi izdosies paveikt brīnumus!

285

Re: Makšķeres/Удочки

tad, kad izpratīšu fīdera copes procesu, tad iegādāšu labāku inventāru!

286

Re: Makšķeres/Удочки

asarnieks wrote:

tad, kad izpratīšu fīdera copes procesu, tad iegādāšu labāku inventāru!

Un kas liedz izprast fīdera copes procesu ar daudzmaz sakarīgu kātiņu? Esi saklausījies pasaciņas no tiem, kas pa priekšu dara un pēc tam domā, par lūztošām spicēm un visādus citādus brīnumus? Vai arī ir daudz liekas naudas lai pirktu pagājušā gadsimta cienīgus kātiņus, un pēc neilga laika jau kaut ko mūsdienām atbilstošāku? smile Ja tā, tad tik uz priekšu, lai veicas!

LSMK-MILO

287

Re: Makšķeres/Удочки

Paņem Salmo Diamont 100gr un copēsi bez bēdu

288

Re: Makšķeres/Удочки

Jan - А что бы вы посоветовали начинающему фидеристу? В ценовой категории (если я правильно понял судя по цене фидеров Supreme) до 40 евро?

289

Re: Makšķeres/Удочки

glas wrote:

Jan - А что бы вы посоветовали начинающему фидеристу? В ценовой категории (если я правильно понял судя по цене фидеров Supreme) до 40 евро?

В первую очередь я посоветовал бы пересмотреть свои возможности. Ведь до начало сезона время есть и если немножко напрячься возможно найдутся решение как увеличить отведённый на покупку удилища бюджет и купить удилище по качественнее.
Если бюджет жёстко ограничен 40€, то я бы советовал поискать удилище на вторичном рынке. Многие по разным причинам продают весьма качественные удилища за небольшие деньги. Где и как купить, это уже отдельный вопрос.

Но это не случай аsarnieks, ведь он собирается купить супреме для освоение фидерной ловли и потом покупать удилище по качественнее. А это как не крути получится дороже. А следовательно дело не в деньгах, а в заморочках по поводу возможных поломок.

LSMK-MILO

290

Re: Makšķeres/Удочки

asarnieks wrote:

Sveicināti fīderisti! Šogad es esmu izlēmis sākt fīdera gaitas, tāpēc man ir jautājums sakarā ar kātiem - vai kāds no jums ir lietojis salmo supreme feeder 90 kātu, ar ko ir jārēķinas lietojot šo kātu?

Kāts ir jaudīgs un izturīgs.
Iemetienā tas nepalīdz - viss būs tikai tik daudz, cik pats spēsi ar savu muskuļu spēku.
Pēc iemetiena krietnu brīdi ļurkājas.
Zivs izvadīšanā - lielās ir patīkami, bet no vidusmēra (100 - 300 g) izvadīšanas ir maz kaifa.
Droši var lietot ar barotavām līdz pat 100+g
Copes noteikšana (spicītes) ir OK. Var pielasīt vajadzīgo konkrētai copei. Tikai vējā ir grūti ieraudzīt copi, jo pati blanka mēdz uzšūpoties (tas bija man).

Tekšu tā - drošs, bet ļoti raupjš kāts. Varbūt ir labi ar tādu iesākt - Tava izvēle. Es iesāku ar tādu. Bija OK, kamēr kolēģi iedeva pamēģināt citu kātu - tad sapratu atšķirību smile

Nav ko teoretizēt - pamēģini šo un kaut ko mazliet labāku un izdari izvēli.
Manā arsenālā pārpratuma dēļa viens šādas pašas kategorijas, tikai klasi augstāks (IM7 grafīts) kāts - Salmo Diamond 100 (2 copes lietots). Varu piedāvāt izmēģināt. Ja patīk, varēsi ņemt par ļoti pieņemamu cenu.

Par detaļām PM

291

Re: Makšķeres/Удочки

Зайдите в магазины ESMA и MILO там за бюджетную цену можно выбрать поэлегантнее гораздо,это если хочется почувствовать хоть какие то ощущение от поклевок и от вываживания,а если брать SALMO ну тогда есть тоже бюджетный вариант (правда не 40 евро а где то 60-65) посмотреть не SALMO DIAMOND а SALMO Energy,если они еще есть в продаже.

292

Re: Makšķeres/Удочки

Jan - Спасибо. Логично. Единственно, думаю, заморочки не только по поводу возможных поломок, но и по вопросу: понравится - не понравится. Вот для меня первый  дешевый фидер был идеален. Не пошло бы - поставил в угол и забыл. Главное - принцип ловли - можно понять даже вообще без фидера. А максимальное удовольствие от поклевки, от вываживания,  это уже да, желательно снасть потоньше...
Vitalij - SALMO Energy это уже к 90 евро ближе, никак не 60...

293

Re: Makšķeres/Удочки

Ну я в салмо видел в районе 65 там тем более могут получше цену сделать.для спортсменов действующих и будущих smile

294

Re: Makšķeres/Удочки

Volvo  надо спросить он уточнит что там есть в ассортименте

295

Re: Makšķeres/Удочки

При выборе фидера, я бы еще смотрел на вес удилища

296

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
asarnieks wrote:

tad, kad izpratīšu fīdera copes procesu, tad iegādāšu labāku inventāru!

Un kas liedz izprast fīdera copes procesu ar daudzmaz sakarīgu kātiņu? Esi saklausījies pasaciņas no tiem, kas pa priekšu dara un pēc tam domā, par lūztošām spicēm un visādus citādus brīnumus? Vai arī ir daudz liekas naudas lai pirktu pagājušā gadsimta cienīgus kātiņus, un pēc neilga laika jau kaut ko mūsdienām atbilstošāku? smile Ja tā, tad tik uz priekšu, lai veicas!

Jan ...ar kādu kātu pats sāki ...? Un spices protams nelauzi...?

TEAM VOLVO

297

Re: Makšķeres/Удочки

Vitalij wrote:

Volvo  надо спросить он уточнит что там есть в ассортименте

asarnieks , es saprotu ,ka nervi saspringti ,asinis kūp -tā gribās dabūt savā īpašumā pirmo feederkātu ,ka acīs cērtas big_smile
Man tā bija pagājušosezon gaidot SALMO TOURNAMENTus....
Iesaku neskriet vilcienam pa priekšu un paciesties līdz marta beigām +-, tad varēsi dabūt par sakarīgu ciparu arī launo ELITE vai pat ENERGY ,ja spēsi uzturēt sakarus ar NG , un drusku ar mani.... big_smile

TEAM VOLVO

298

Re: Makšķeres/Удочки

mani pašreiz interesē pamēģināt copi ar fīderi un tad pats varēšu nonākt pie secinājuma, kādu fīderi iegādāt. VIP - paldies par piedāvājumu, pamēģināšu supremi un tad varēs domāt par kvalitatīvāka kāta iegādi!

299

Re: Makšķeres/Удочки

volvo wrote:

...
Jan ...ar kādu kātu pats sāki ...? Un spices protams nelauzi...?

Sāku ar budžet klases grafīta kātiņu un lai cik dīvaini Tev tas arī neliktos pirmajā sezonā nesalauzu nevienu spici. Otrajā gan visādi brīnumi gadījās smile , bet tas dēļ nevērības, neuzmanības un zināmas pašpārliecinātības. Kā nekā, pirmajā sezonā tak neko nesalauzu un pamatus jau esmu apguvis. big_smile

Jā, starp citu, kāda gan starpība vai salauzīsi spici supreme vai diamond. Jaunu nāksies pirkt tāpat un atšķirība cenā būs vien pāris lati, ja vispār būs.

LSMK-MILO

300

Re: Makšķeres/Удочки

Pikritīšu ka nav vērts sakt ar pašu lētako katu, var rasties nepareizs priekšstats par fīderēšanu ka tadu! Man veikala ir fīderi arī par patsmit euro, tekšu godīgi tiem nav labs noiets, jo censos cilvekiem tomēr paskaidrot kas ir kas. Ja ņemam budžet kātu, tad varu piedāvat Spro Explorer, nav tas sliktakais variant un cena demokratiska 50 euro. Bet ja tomēr ir vēlme baudīt copes procesu , ieteikšu skatīties kātus ap 70 - 100 euro. Tas ir tā verts, starpība manāma un bauda lielāka. smile