41

Re: Aukla/Леска

marchello wrote:

Un kādas formas āķi būtu labāki feeder copei?  ...

Es pāris gadus atpakaļ lasīju “Ribačte s nami“ lielu rakstu par āķiem. Fiderim un gruntenei par vislabāko formu tika atzīts āķis, kuram cilpiņa vai lāpstiņa auklas piesiešanai ir nedaudz atliekta atpakaļ. Pats āķis ir savērpts, tas nozīmē, ka spice ar atskabargu nav vienā plaknē ar kātiņu. Es jau tagad visus argumentus neatceros, bet galvenais, ka tāda forma veicina pašpiecirtienu. Pats par sevi saprotams, ka āķim jābūt ļoti asam.

42

Re: Aukla/Леска

Power Micron Hooklength & Rig Line Options

http://s5.uploads.ru/dGklE.jpg

Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.07mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.08mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.09mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.105mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.115mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.125mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.135mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.145mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.18mm
Power Micron Hooklength & Rig Line - 0.20mm

cena - 6.99 eiro

43

Re: Aukla/Леска

ALBAKORĀ visai precei - 30% .

TEAM VOLVO

44

Re: Aukla/Леска

volvo wrote:

ALBAKORĀ visai precei - 30% .

...Decembrī būs vēl jautrāk , smile - 50% smile smile smile

TEAM VOLVO

45

Re: Aukla/Леска

Sveiki! KIzskatās ka sezona nav aiz kalniem, gribētu zināt cik resnu pīto ieteiktu ņemt. Sistēma būs slīdošā tieši uz pamatauklas, tāda kā vienā raidījumā MG rādīja

46

Re: Aukla/Леска

Добрый день. В прошлом году покупал у вас плетенку Matrix 0.08 тонущую, черного цвета. остался доволен использованием. Хочу на 2й фидер поставить тоже плетенку. Усть ли она у вас в наличии?

47

Re: Aukla/Леска

Vertel1975 wrote:

Добрый день. В прошлом году покупал у вас плетенку Matrix 0.08 тонущую, черного цвета. остался доволен использованием. Хочу на 2й фидер поставить тоже плетенку. Усть ли она у вас в наличии?

Есть, почти во всех магазинах Esma.

48

Re: Aukla/Леска

Dresden wrote:
Vertel1975 wrote:

Добрый день. В прошлом году покупал у вас плетенку Matrix 0.08 тонущую, черного цвета. остался доволен использованием. Хочу на 2й фидер поставить тоже плетенку. Усть ли она у вас в наличии?

Есть, почти во всех магазинах Esma.

ок, спасибо. надеюсь на Мукусалас она тоже есть smile

49

Re: Aukla/Леска

Sveiki, fīderisti! Jautājums par pīto auklu. Nelasīju visu, ko citi raksta. Slinks, maita esmu. smile Secināju, ka man visas PP auklas beigušās. Konkrēti - kuru vajag pirkt, un par cik naudiņām sanāk. Nosacīti laba un ekonomiska. Vados pēc principa, ka zivs jau neskatās, ko pērku. smile Tālākais, jau manā ziņā. Bet pa 40-50 ērikiem 100 jardus token nepirkšu. smile ja nekas nasanāks, tad to pašu pepešku pa ziemu iepirkšu. Slikta jau nebija, bet nu katrai mašīnai savs nobraukums...

50

Re: Aukla/Леска

Lietoju Preston Braidcast, liekas ļoti Ok, cena aptuveni 25 EUR par 150 m

51

Re: Aukla/Леска

Paldies! Ņemšu vērā! smile

52

Re: Aukla/Леска

Esmu lietojis Salmo feeder auklu. Arī tagad uz viena kāta stāv 0.17mm. Esmu to arī uz velci  un uz butēm izmantojis. Nav nevainas. Pietiekoši ātri grimst. Līdz 20 eiro maksā.

53

Re: Aukla/Леска

Lietoju Preston pito auklu 0.12, man liekas šī: http://www.prestonfishing.nl/index.php? … mp;aid=711
Cena nav maza protams, ap 17-18Ls bija atdoti.
Nu man patīk, viss ok. Žēl ka 0.10 nepaņemu - nobijos ka apraušu nafig, jo pieredze maza bija.

54

Re: Aukla/Леска

VARIVAS New Avani Eging Milky, 120M, #0.6 (0.128) мне очень нравится, прочный и диаметр соответствует действительности. Не японские шнуры даже не рассматриваю....

55

Re: Aukla/Леска

Nejauši iepirkās 150m VARIVAS High Grade PE. 0.8 pēc japāņu cipariem, jeb 11.2lb. Sanāca pa ļooti labām naudiņām. Nav speciāli fīderim, bet kaut kad pamēģināšu. Galvenais patika krāsa - gaiši zila, atgādināja bērnību. smile

56

Re: Aukla/Леска

Sita baigi laba aukla. Man patika smile
http://blog.visdeal.nl/wp-content/uploads/2014/09/24.jpg
http://www.angeln-freizeit.com/online/ebayspace/daiwa_cormoran/schnur/cortest_feeder/viertel_pfund/2_36812120.jpg

Cormoran Cortest Feeder 150m - 2200m
Special, fast sinking and low stretching line for feeder fishing. Made of a highly resistant, low stretch polymer and coated with silicone for long casts.

    Colour: burgundy
    Silicone coated for long casts
    Extra smooth
    Little stretch
    Fast sinking
    Superior knot strength


Es parbaudiju 0,22mm ieleju udeni spaini 10 L Ir ok. turas smile

Team Rogislavs

57

Re: Aukla/Леска

Vai fīderēšanai ir piemērota Pītā aukla SUFIX 832 BRAID, domāju 0.13 mm, vai viņa atbilstu visām fīderēšanas niansēm?

58

Re: Aukla/Леска

Ingins wrote:

Vai fīderēšanai ir piemērota Pītā aukla SUFIX 832 BRAID, domāju 0.13 mm, vai viņa atbilstu visām fīderēšanas niansēm?

Var izmantot ,-tikai ātri plūksnājas ( pūkojas & dilst ) .
Pats 2014.gadu izmantoju tikai SUNLINE PE 4dzīslu .Apmierināts ļoti .Un pārsteigts arī ,jo dēļ auklas sezonā nebija neviena kosjaka ...:D  .Tā nav reklāma...
Ja kas ,tad šogad pavasarī SALMO parādīsies tiešām labas pītenes par saprātīgu ciparu ( tur neviens ķīnietis nebūs tuvumā bijis ) . big_smile

TEAM VOLVO

59

Re: Aukla/Леска

volvo wrote:
Ingins wrote:

Vai fīderēšanai ir piemērota Pītā aukla SUFIX 832 BRAID, domāju 0.13 mm, vai viņa atbilstu visām fīderēšanas niansēm?

Var izmantot ,-tikai ātri plūksnājas ( pūkojas & dilst ) .
Pats 2014.gadu izmantoju tikai SUNLINE PE 4dzīslu .Apmierināts ļoti .Un pārsteigts arī ,jo dēļ auklas sezonā nebija neviena kosjaka ...:D  .Tā nav reklāma...
Ja kas ,tad šogad pavasarī SALMO parādīsies tiešām labas pītenes par saprātīgu ciparu ( tur neviens ķīnietis nebūs tuvumā bijis ) . big_smile

PS .aizmirsu paprasīt ,cik tam SUFIXAM ir testS LB ,jo tie mm. neizsaka neko tāpēc ,ka lielākajā gadījumā melo . big_smile

TEAM VOLVO

60

Re: Aukla/Леска

volvo wrote:
volvo wrote:
Ingins wrote:

Vai fīderēšanai ir piemērota Pītā aukla SUFIX 832 BRAID, domāju 0.13 mm, vai viņa atbilstu visām fīderēšanas niansēm?

Var izmantot ,-tikai ātri plūksnājas ( pūkojas & dilst ) .
Pats 2014.gadu izmantoju tikai SUNLINE PE 4dzīslu .Apmierināts ļoti .Un pārsteigts arī ,jo dēļ auklas sezonā nebija neviena kosjaka ...:D  .Tā nav reklāma...
Ja kas ,tad šogad pavasarī SALMO parādīsies tiešām labas pītenes par saprātīgu ciparu ( tur neviens ķīnietis nebūs tuvumā bijis ) . big_smile

PS .aizmirsu paprasīt ,cik tam SUFIXAM ir testS LB ,jo tie mm. neizsaka neko tāpēc ,ka lielākajā gadījumā melo . big_smile


Man rāda šo: http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/au … -250m-zala