481

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Sveicināti kungi vēl vecā gadā! Būšu jau laikam apnicis te visiem ar saviem Gaujas sīkuļu lomiem bet nu ieraduma pēc jāuzraksta smile .Vakar jau nebija miera un ap 11 aizlikos atkal,vieta precīza tāpati.Vēl nedaudz bija palikusi Alekseja dāvātā barība,atšķaidīju krietni ar zemi,sanāca 3l smaga barība.Cope ar pirmo metienu un tā līdz beigām ar ņēma var tiekt katrā metienā.Sākumā tā domīgi uz viena baltā,vēlāk jau tīri droši.Sēdās sākumā kā parasti labi bet nu vienu brīdi pēc tam neparko.Nācās meklēt atkal īsto āķi šodienai smile .Pie vakara zivtiņa iesila un ņēma jau trīs baltos.Motilis copes apsīkuma brīžos palīdz,bet tīru ņeņēma nemaz.Kaut ko jau saskrāpēju(1bilde).
Šodien biju jau agri vēl krēslā.Tiku beidzot savā vecajā robā kur NG filmēja.Pa ceļam sāka līt un tā ar neatlaida visu dienu,brīžiem pat burbuļus sita.Ieradās vēl daži kolēģi,bijām katrā krastā pa divi vīri.Manā pusē fiders ar grunteni,otrā divi pludi-mači big_smile .Šodien uzmaisīju Traper raudu spec.ar melno ziemas Fismixu,Trapers aukstā laikā sāk man patikt arvien labāk.Pieliku tikai nedaudz pinku,kādu stundu copēja tīri labi bet smalce.Pārējiem 0.Sāku kombinēt ar motili ,parādās kas labāks,pēc brīža smuka vimba.Vīriem otrā pusē reti,bet smuks jeļčiks.Šeit atšķirībā no iepriekšējās vietas paretam uzrodas kāda smukāka rauda.Ap pusdienslaiku pieklust,otrā pusē pavisam.Jo sliktāk viņiem ķeras jo vairāk viņi bumbo iekšā kombikormu-?.Pielieku krietnu dozu ar baltiem,lietas sakārtojas.Smuks jeļčiks,pa kādai raudai.Šodien sēžas samērā labi,atradu krājumos interesantu Gamakatsu āķīti ar cilpiņu ieliektu uz iekšu.Otra puse ar pa kādam izvelk.Līst uz nebēdu.Nosprūk pusceļā kautkas pasmuks,laikam vimba Nr.2.Ap 1 esam jau vairs katrā krasta pa vienam.Sāku likt trīs baltos,ņem tāpat ja ne labāk tik nesēžas.Uz vienu balto ar pāris pinkiem vēl pa kādai zivtiņai.Nu jau viens pats kā pirksts.Barība jau ķīselī,rokas nejūtīgas.Bet zivis tik copē smile .Pēc diviem stakle jau krietnā peļķē uz krēsla,jāmet miers.Kas nu sanāca -bildē.A varbūt rīt ar aizlaist big_smile big_smile big_smile .
http://s6.uploads.ru/fmpbO.jpg

CMS Valmiera

482

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Сегодня спонтанно решил закрыть сезон.Поехал на Бульку в Болдарай.Рыбачить начал в 11.30 , после небольшого закорма. Моя точка работавшая в обычно в начале осени, в этот раз молчала.Пришлось искать новую. В итоге удалось раскормить немного рыбку и за три  часа пой мать 14 штучек.В улове оказались и подлец и плотва и густерка а также влетела мерная вимба. Вот такое разнообразие.Клевало в основном на комбинацию белого с кастером и с пинькой.Из дипов хорошо сработали острый перец, тигровый орех и анис.Всех коллег по фидеоному цеху с наступающим, ни хвоста , ни чешуи.На фото не попали 4 рыбки, пойманые после фотосессии.
http://s020.radikal.ru/i718/1312/aa/6897651b4f1et.jpg

Team Ēsma

483 (edited by Maris 2013-12-31 17:06:57)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Labvakar Vecgada vakarā!Bijām izbraukuši gada pēdējā dienā ar bračku gandrīz kā visiem zināmajā filmā,tikai nevis uz pirti bet uz upi smile .Laiciņš gan no rīta pavēss,vējains,bet mūs jau tas nebaida.Copes sīkumos šoreiz neieslīgšu,sakarā ar laika maiņu vai zivtiņas ķērās mums kaprīzi,pārsvarā, izņemot vienu vimbu bračkam, ļoti smalka.Ap 11 pārsēdos citā vietā virs bedres.Tur jau trāpījās kaut kas prāvāks.Pie vakara parādījās visai aizdomīgas,lēnas copes.Izspēlēju veco joku ar metrīgo 0,1 pavadu un momentā tiku pie 400g breksēna un vēlāk pie vairākām smukām raudām.Bildē šāgada pēdējā zivs-smuks apaļš grosgardons.Zivis,vismaz lielākās,barību bija ēdušas.Vakars bija gandrīz ideāls ar smuku saulrietu,vējš pierima,un kopumā izdevās pavadīt vēl vienu lielisku dienu pie ūdens.
Gads kopsumā bija ļooti interesants,zivju bij diezgan,vairāk gan daudz visādiem jauniem pasākumiem bagāts.Sākot ar foruma pasākumu vēl agrā pavasarī,pirmajiem mačiem,un vēl nesen beidzamo pasākumu Voleros.Paldies Ēsmas puikām kas mūs visā tajā daļēji ievilka.Cerams arī nākošgad netrūks šādu kopīgu copes pasākumu.Laimīgu un zivīgu jums Jauno gadu!!! Itsevišķi tiem kas brauks uz Īriju smile .Priekā big_smile big_smile big_smile  !!!!
http://s6.uploads.ru/LWz8o.jpg

CMS Valmiera

484

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всех с новым годом!!!
Сегодня был в Воллерах. С 9:30-15:30.
Погода хорошая , но ветер очень порывистый и холодный , пришлось упаковываться по полной.
Ловить решил на монофил т.к. на прошлой неделе несло всякий мусор и забивался шоклидер , так же и сегодня несло мусор , но я уже был подготовлен к этому.
Ловил на всё. Лучше клевало на опарыша с мотылём.
Прикормка микс с 2х рыбалок .
Дистанцию выбрал ближнюю из за лески.
Клевало постоянно , но поклёвки поклёвками назвать не возможно - лёгкая придержка или микро рывочки .
Первая поклёвка 10:00 поймал мерную вимбу . Потом клевал лещ до 500гр в перемешку с густерой.
Что самое интересное клевало очень хорошо в сильные порывы ветра , как ветер притихал поклёвок становилось меньше.
Местного кота накормил до отвала. После фото поймал ещё пару красивых рыбок и домой.

Соседи ловили очень плохо . Один фидерист с лево поймал не крупных 6 рыб ловил только на опарыша.

http://s7.uploads.ru/L7tUD.jpg

Team Ēsma

485 (edited by Jan 2014-01-05 23:56:21)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Cerams ka autoram iebildumu nebūs. smile

NG latis wrote:

...
Пасмурно, +3 градуса, в таком прогул очном настроении поехали вдвоем с товарищем на карася, от Риги это 130 км, к 10 утра только начали ловить, я на манку с чесноком, товарищ на перловку, повадки 0,12 мм, крючки 12. номер, грузик на доночку 12 грам, какие то микро поклевочки были все время, но подсекать на такие нет смысла, с разными расстояния ми и направлениями запросов через каждые минут 3-5 прощупывали дно бухточки, чтобы наити где карась стоит, но казалось что он не держится на одном месте, так как поклевки то были под ряд, то про падали на минут 15 вовсе. До 14 часов на двоих понимали 28 карасей, два были около 500 грам, остальные по меньше, но красивые, в среднем по грам 250.

Я с манкой проигрывали в одни врата по началу, перешло на 1 крупную перловину и дело улучшилось, может чуть переборщил с чесноком для зимней ловли smile:), вода то очень прозрачная, холодная и притом и падала , за время ловли на см 10 упала

Народ отсидел без поклевки или с 2-3 карасями,  так как ловил с очень грубыми снастями , а при такой зимней ловле грубые снасти карася отпугивают

Так что отсутствие льда не значит что надо сидеть дома smile:):)


Izrādās ka ir arī latviskais variants. smile

345015 wrote:

Uz diviem no 10 līdz 14 tikām pie 28 karūsām, var teikt, ka pat smukām, pārītis ap pus kilo, vidēji ap 250 grami.<br>
<br>
Ūdens zems un turpināja kristies, cope tikai no grunts ar ļoti smalkiem kātiem, nekādas barošanas, uz āķa labāk strādāja 1 liela, piebriedusi grūba, manna ar ķiploku šoreiz zaudēja, iespējams, ka biju biki pa daudz ķiploku pielicis smile:):)<br>
Pavadiņa 0,12mm, āķis 12. Un 14., 10-15 gr sviniņi barotavu vietā.<br>
<br>
Man patika smile:)

NG-NG, 5.janvāris 2014, 20:54

LSMK-MILO

486

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

NG latis wrote:

...

Так что отсутствие льда не значит что надо сидеть дома smile:):)

Te nu grūti kaut ko iebilst. Arī man šodien izdevās atklāt sezonu, nu jau ja tā var teikt, manā patstāvīgajā vietā pie Gaujas.

http://s6.uploads.ru/8BRkV.jpg

Laiks no janvāra atkāto ūdeņu copes viedokļa ideāls, + 2, 3 grādi un no vēja ne miņas. Cope atpūtas režīmā, ar viegliem rīkiem, tuvajā distancē. Kā pirmā pieteicās raudiņa

http://s7.uploads.ru/stgXw.jpg

pēc brīža nedaudz lielāks draudziņš

http://s6.uploads.ru/FPdZj.jpg

Tad klusums un pēc laika atkal pa kādai zivtiņai. Copītes pavisam vārgas un uz 0,5oz spicītes drīzāk nojaušamas nekā saskatāmas. Laiks aizskrēja nemanot un loms minimāls, bet copes alkas nedaudz slāpētas, kas arī labi. smile

LSMK-MILO

487

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Sveicināti kolēģi Jaunajā gadā!Jaunais gads man sākās ar darbiem un pie ūdens tiku tikai vakar ap 11 priekšpusdienā.Apmēram stundu mētāju bez rezultāta un likās ka būs jau lielais OP taču tomēr barība nostrādāja un zivtiņa palēnām sanāca.Kā pa brīnumu pie laiciņa kad saimnieks pat suni nedzen ārā bija pat pāris kolēģu ar gruntenēm.Ķērās gan pārsvarā pasmalka zivtele-raudiņas un pa kādam jeļčikam.Ūdens manāmi pacēlies un bišku duļķains.Laikam pārforsēju ar tārpiem un pie vakara cope pieklusa-rezultāts 27 zivteles.Tādas mērvienības pie mums janvārī smile .
Šodien ar sanāca stundas trīs pafīderēd ar bračku apmēram tai pašā vietā,sēdējām gan vairāk bedres izejā,kur krietni seklāks.Kolēģi ar dažādiem instrumentiem ar netrūka.Cope aizgāja ar pirmo metienu taču pēc piektās zivtiņas nesēdās neparko.Pamainījām āķus un pavadu garumus līdz atkal nonācu pie metra un 0,1.Šodien jau izmērs nedaudz labāks,dažas visai labas zivteles.Viena kas bildē nenosākāmas sugas-itkā jeļčiks bet ar pārāk sarkanām spurām.Iespējams maza meženīte-salate.Un tā nepilnās trīs stundās 23 zivtiņas-varēja būt vairāk bet kādu stundu eksperimentējām ar dažādiem āķiem un pavadām.Ūdens jau labi pacēlies.Kolēģis uz lejas pusi bļauj-duplets,divi jeļčiki.Būtu pieci āķi un vēl pāris stundas pacietības būtu- smile .Tāda nu mums cope janvāri Gaujā.Sniedziņš jau brīžiem nāca-laikam jau ziema novēloti bet būs.Nezinu vai tas bija sezonas noslēgums vai jaunas sākums,bet tāpat katra copē pavadītā diena ir liels notikums,vismaz man smile .
http://s7.uploads.ru/AETnX.jpg

CMS Valmiera

488

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šajā sadaļā bija gana daudz interesantu stāstu, atskaites ar smukām bildēm, daudzi no mums ir dalījušies pieredzē. Visu lasītāju un rakstnieku ērtībai es atvēršu jaunu sadaļu atskaitēm. Tas tiek darīts tam dēļ, lai nebūtu jāpāršķirsta simtām lappuses meklējot kaut ko sev noderīgu.


P.S. Ne asakas visiem jaunajā sezonā un bagātus lomus, lai arī turpmak būtu par ko rakstīt! smile