61

Re: Foruma darbs/Работа форума

Vai ir iespējams forumā meklēt postus pēc kāda parametra, piemēram, lietotāja vārda?

Tāpat būtu noderīgi meklēt postos pēc kāda atslēgas vārda, piemēram, barības nosaukuma "Traper"?

Jā, pagaidām tikai jautājumi smile

62

Re: Foruma darbs/Работа форума

Boroda wrote:

Kā var izdzēsties no feeder.lv? Manas datorzināšanas ir tuvu nullei.

Tu gribēji izdzēs sevi kā lietotāju, vai izdzēst bildi? Bildi jau izdzēsi - super smile

Vai patiešām vēlies izdzēst sevi kā lietotāju?

63

Re: Foruma darbs/Работа форума

Iesācējs wrote:

Vai ir iespējams forumā meklēt postus pēc kāda parametra, piemēram, lietotāja vārda?

Tāpat būtu noderīgi meklēt postos pēc kāda atslēgas vārda, piemēram, barības nosaukuma "Traper"?

Jā, pagaidām tikai jautājumi smile

Augšējā panelī ir funkcija MEKLĒŠANA, meklē kamēr neapnīk. smile

64

Re: Foruma darbs/Работа форума

Lietotājs Boroda privāti izteica vēlēšanos pamest forumu, lūgums tika izpildīts. Paldies ka biji ar mums, ne asakas! smile

65

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:

Lietotājs Boroda privāti izteica vēlēšanos pamest forumu, lūgums tika izpildīts. Paldies ka biji ar mums, ne asakas! smile

WTF...?
mIRTINA MĪNUSS un pārējie uzbraucieni par to ,ka copmanis aktualizēja sazin cik vecu bildi ,kad nebija pieņemts kā likums ,-ka brexim obligāti ir jābūt kā fotomodelei... sad 
Vīri  ,-attopieties...

TEAM VOLVO
+ VIP

66

Re: Foruma darbs/Работа форума

volvo wrote:

WTF...?
mIRTINA MĪNUSS un pārējie uzbraucieni par to ,ka copmanis aktualizēja sazin cik vecu bildi ,kad nebija pieņemts kā likums ,-ka brexim obligāti ir jābūt kā fotomodelei... sad 
Vīri  ,-attopieties...

Neķer kreņķi vecīt! Forumā ir 130 reģistrētu lietotāju, nevar tak katram izdabāt. Nu mani ar ir kritizējuši un es neesmu viens tāds. Ko tagad izdzēsties nafig? big_smile Mums katram savi tarakāni, jāmāk pieņemt citu teikto vieglāk. Neesam mēs te fotošopa profiņi, nu sanāca dažas bildes kas neder žurnāla vākam, kas tad ir... pasaules gals vai?  smile Nākam reiz jau var ielikt superīgāku.


P.S. No savas puses mēģināšu kaut - ko lietas labā darīt, moš pēc kāda laika uzrīkošu kādu konkursu par skaistako copes bildi. wink

67

Re: Foruma darbs/Работа форума

Kaut kas konkursveidīgs/kampaņveidīgs par loma foto tēmu dikti palīodzētu gan.
smile

68

Re: Foruma darbs/Работа форума

...nez ,ar nēģi var bildēties...? : )

TEAM VOLVO

69

Re: Foruma darbs/Работа форума

volvo

Nav runa par to, ka kāds kaut ko dara nepareizi. Cik tev gadu? Pieci? 12? Dzīvē nav tikai melns un balts. Pats esmu pārkāpis daudz noteikumu, sākot no satiksmes, beidzot ar makšķerēšanas. Es bez sirdsapziņas pārmetumiem paņemšu 49 cm līdaku, ja būšu izplēsis tai pusi žaunu.  Bez sirdsapziņas pārmetumiem paturēšu lomā nejauši aizcemmerētu zivi, ja tai no sāniem karāsies laukā iekšas u.t.t. Taču es nelikšu bildes ar zivīm uz saņurcītu cigarešu paciņu fona, tukšu aluspudeļu un cita alkohola pudeļu fona, es nebildēšu zivi pieliekot tai klāt savas dubļos sabirstās kalošas, nespraudīšu uz kokiem, pirkstiem vai pakaļā. Un nejau tādēļ, ka esmu labāks, sliktāks vai dies zina kāds vēl. Esmu tāds pats kā visi. Taču man ir kaut kāda neliela bijāšana pret to, kas ir Dieva radības un dzīvība. Ja esmu nolēmis atņemt kādam dzīvību, kaut vai zivij. Tad cenšos izturēties pret to ar cieņu. Un tas nav saistīts ar to, ka esmu pareizticīgais. Un pie katras zivs nogalināšanas es neskaitu lūgšanas un nemetos ceļos. Nogalināšana ir vardarbīgs akts un no tā nevar izvairīties, ja ēd gaļu. Nogalinot, ir arī asinis.

Kas ir mūsu lomu bildes. Tā ir mūsu lielīšanās par to, cik mēs esam kruti. Ka mēs esam krutāki par citiem, jo esam noķēruši zivi, bet pārējie to nav spējuši. Un tagad padomā, ja tev ar lomu ir tikai viena bilde un tā ir sūdīga - tur redzamas asinis, iekšas, zivis ir saņurcītas, apkaltušas, sabradātas, uzsprautas kaut kur un apkārt ir redzama riktīga cūkukūts - ja tu to bildi neieliksi portālā, vai tad tu kļūsi mazāk kruts, vai tad tu nebūsi šīs zivis noķēris? Neviens nevar padarīt par nebijušu to, kas ir padarīts. Un ja tu saķēri 20 - 30 un 40 kilogramus zivju, tu tās zivis būsi noķēris, neraugoties uz to, vai tu tās apēdi, izmeti miskastē vai atlaidi vaļā. Tu esi kruts, jo mācēji noķert un gods un slava tev par to. Tas ko tu dari vēlāk, ar ko tu uzskati par iespējamu lielīties, tas jau ir nākamais, tas ir tavs dīls pašam ar savu sirdsapziņu.

Man ir bijušas pāris apšaubāmas bildes, kuras esmu izlicis publiskai apskatei. Man norādīja uz nesmukumiem, es tās bildes izņēmu nekurnot.

Šis ir publisks portāls. Ja esmu kaut ko uzrakstījis neglītu, vai ielicis bildi, kas kādam ne visai patīk, man ir jābūt gatavam saņemt par to kritiku.

Šeit viss ir publisks. Ja kāds kādam ieliek mīnusu un paskaidro, kādēļ. Tad viņš uzņemas atbildību par savu bazaru. Ja man nepatīk, ka pret zivju līķīšiem izturas ar necieņu. Es to pasaku. Ja kādam nepatīk ko es rakstu, vai kādas bildes lieku, laipni lūgti. Arī ar nepamatotu kritiku es varu izskatīties citu acīs pēc pamuļķa, tas ir mans risks.

Visbeidzot, gribu paust savus cieņas apliecinājumus personāžam Boroda. Tikai vecis ar iekšām var atļauties atzīt, ka kaut ko nav izdarījis pareizi. Un arī brīdī, kad visu dara pareizi, paņemt sitienu uz sevi. Prom iet protams, ka nevajadzēja un ja Boroda kādreiz šo lasa, es aicinu viņu atgriezties!

Uzskatu, ka zivis nav tikai gaļa, lai gan tās nogalinu un ēdu. Ja lielākā daļa klātesošo uzskata citādi, sakiet, tādēļ tas ir publisks portāls, kur dažādi cilvēki pauž dažādus viedokļus.

Šī nav nekāda patiesība, Dieva vārds, akmenī iecirsta prieka vēsts, tas ir tikai mans un neviena cita viedoklis.

sorī ka  tik gari un par to pašu.....

70

Re: Foruma darbs/Работа форума

Atbalstu ētiskas un skaistas bildes ar noķerto lomu!
Nav īsti ko piebilsts mirtina teiktajam - tajā ir dziļa jēga.

Tagad aicinājums foto assiem - piedalieties Dresden izsludinātajā konkursā un parādiet pārējiem, kādām ir jābūt bildēm.

Tātad, komentārus "tā nē" aizvietojam ar komentāriem "dari šādi"!

Paldies par sapratni
Ļoti ceru ieraudzīt daudz jauku bilžu ar lomiem!

P.S.
Paldies, Aleksej.Prof, jauka bilde!

71

Re: Foruma darbs/Работа форума

Iesācējs wrote:

P.S.
Paldies, Aleksej.Prof, jauka bilde!


Paldies.

Team Ēsma

72

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtin .
Kārtējais posts žurnaļugas stilā...
Ļoti patika vārdi par pirkstiem pakaļā . smile ,par asinīm ,dubļiem un sabristajām kalošām vispār iepriecināja...
Tagad pasaki man ,draudziņ ,-kurā vietā esu lielījies ar noķertajiem lomiem vai savām bildēm...?
Kas attiecas uz cita loma paturēšanu vai nepaturēšanu ,-ne tev par to lemt ,katrs dara kā grib ...
Lai tev mierīgāk gulētos ,pateikšu ,ka šogad esmu paņēmis uz māju vienu ( 1 ) zandartu ,divas ( 2 ) līdakas un 15 brekšus .
Par šito nodarīto skādi dabai apsolos kādu svētdienu aiziet uz baznīcu un NEPTŪNAM aizdedzināt svecīti...
P.S. Caur puķēm tavā tekstā daudz burtu par ētiku ,kas principā ir ļoti stiepjams jēdziens ,vai ne ?
Bet ir tāda lieta kā žurnālista ētika ,kas tev principā ir sveša lieta .Ja rodas jautājumi šajā sakarā -prasi droši ...,vienkārši negribu publiski mazgāt kādu....
Vēl kas - par : bazaru ; atbild bazara direktors...
P.P.S. Gadījumā neatcerieS  ,kurš pagājušoruden iekš fishing.lv ar putām uz lūpām kliedza ,ka parastie mirstīgie ar profiem ( elites pludiņniekiem ) nedrīkst sacensties ,jo būs nolemti zaudei...?
Pagaidām pietiks ,kaut ir ko teikt ...

TEAM VOLVO

73

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtin ,pārlasīju tavu garadarbu vēlreiz ,- lūk tas ir līmenis , cik daudz patētisma ,uzreiz jūtams ,ka esi lasījis Raini... smile
Vispār ir OK ,man patika... smile
PS. Drīkst pajautāt ,kāpēc tu ieliki mīnusu par žāvētajām karūsām ...?
Ne asakas tev mirč -broļ...

TEAM VOLVO

74

Re: Foruma darbs/Работа форума

Vari iemest saiti, kurā vietā? Nevaru atrast.

75

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtins wrote:

Vari iemest saiti, kurā vietā? Nevaru atrast.

Laikam šiten, Draiskulim ieliktais mīnuss, bet Volvo nav izlasījis komentāru par novērtējuma iemeslu.

http://feeder.lv/viewtopic.php?pid=3333#p3333

76

Re: Foruma darbs/Работа форума

volvo wrote:

VOLVO

Почему ты всё принимаешь персонально ?
Человек сказал - это его личное мнение.
Миртинь говорит о эстетике подачи фото своих трофеев... Разве не так?

Даже не боясь того , что про него скажет любой из этого форума - он извинился перед "Бородой"

Ни кто ни кому не может запретить делать то что он хочет , если конечно не нарушаешь закон.

Team Ēsma

77 (edited by mirtins 2013-09-25 10:04:42)

Re: Foruma darbs/Работа форума

Dresden wrote:
mirtins wrote:

Vari iemest saiti, kurā vietā? Nevaru atrast.

Laikam šiten, Draiskulim ieliktais mīnuss, bet Volvo nav izlasījis komentāru par novērtējuma iemeslu.

http://feeder.lv/viewtopic.php?pid=3333#p3333

Bet vai to var izlasīt? Es piemēram arī nevaru atrast, kur tas ir. Visticamāk par kroksi. Tādēļ otro reizi, kad nolēmu ieķeksēties un nezināju, vai autors to varēs izlasīt, nolēmu rakstīt paskaidrojumu. Un tad panesās:)

Varbūt ir vērts izklāstīt cilvēkiem, kur var paskatīties tās atsauksmes par + un -. Un vai var redzēt jebkurš, vai tikai autors.

Man ir ierosinājums beigt šito jezgu. Katrs ir paudis savu viedokli gana. Vienīgi žēl ka Boroda aizgāja. Varbūt kāds pazīst viņu personiski un var pagrūst viņu atpakaļ:)

78

Re: Foruma darbs/Работа форума

mirtin nospied lietotāja reputāciju un lasi par ko ir ieliks pluss vai mīnuss.

79

Re: Foruma darbs/Работа форума

Aleksej.Prof wrote:
volvo wrote:

VOLVO

Почему ты всё принимаешь персонально ?
Человек сказал - это его личное мнение.
Миртинь говорит о эстетике подачи фото своих трофеев... Разве не так?

Даже не боясь того , что про него скажет любой из этого форума - он извинился перед "Бородой"

Ни кто ни кому не может запретить делать то что он хочет , если конечно не нарушаешь закон.

Draudziņ ,- laikam nesaprati ,ka tas bija veltīts tieši man... smile

TEAM VOLVO

80

Re: Foruma darbs/Работа форума

Mirtin, kā redzi, esmu krupi norijis un esmu atpakaļ.  Lai visiem veicas!
Kā man gāja šovakar - attiecīgā sadaļā pēc brīža.