281

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

kāds ir bijis Varkaļu kanālu patestēt mačiem ????????????????

pirms Jāņiem te dažs labs solīja braukt smile:)

282

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

kāds ir bijis Varkaļu kanālu patestēt mačiem ????????????????

pirms Jāņiem te dažs labs solīja braukt smile:)

Ir,ir bijuši vismaz divi kakli ,bet klusē kā partizāni... smile

TEAM VOLVO

283

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Man šodien zvanīja Jans .
Copējot ne sacensību režīmā savilcis normālā daudzumā dažāda izmēra ihtiandrus . smile
Pliči dominē , bonusu nav bijis.

284 (edited by Jan 2013-06-26 19:20:41)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

kāds ir bijis Varkaļu kanālu patestēt mačiem ????????????????

pirms Jāņiem te dažs labs solīja braukt smile:)

Biju vakar un šodien. Zivju bezjēgā, tikai tas izmērs ne visai. Pārsvarā pliči, no mikro līdz plaukstiniekam, gadās  pa normāla izmēra raudai un mazbreksītim. Par Brekšiem pagaidām neko nevar pastāstīt arī satiktie šīs vietas patstāvīgie apmeklētāji, bet gan jau vēl būšot. smile Ja atrod pareizo distanci un pieeju, tad plaukstiniekus pličus var vilkt nonstopā. smile  Aizaugums nav pārāk liels ir tikai daži nelieli gabali kurus iztīrīt būtu pagrūti. Manuprāt ja visi ierodas uz treniņu tad katrs vienu sektoru var iztīrīt arī pats.

LSMK-MILO

285

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

smile:):) bet visi nekad uz treniņu neierodas..... un tie, kuri ierodas apsēžas tur, kur var netīrīt smile:)

es vienu dienu turp braukšu pasēdēt, tad abi ar puiku noiesim krastu un ar krāsu sazīmēšu sektorus, galvenokārt, lai saprastu cik un kā varam salikt, vēl jau priekš mačiem pa ātru iezīmēt, tik un tā visu nonesīs tauta smile

286

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

smile:):) bet visi nekad uz treniņu neierodas..... un tie, kuri ierodas apsēžas tur, kur var netīrīt smile:) ...

Tā nu tas cilvēks iekārtots, smile bet ticu ka gan jau pa visiem ar to tīrīšana galā tiksim.

... vēl jau priekš mačiem pa ātru iezīmēt, tik un tā visu nonesīs tauta smile

Vai ar šo var uzskatīt, ka lēmums pieņemts un otrā kārta notiks Varkaļu kanālā???

LSMK-MILO

287

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

kad man LM organizētāji dos oficiālu atbildi (rīt-parīt), tad uzskatīsim, ka jā, pagaidām saku 98% smile

288

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Šodien .Varkalis .Zivju ir daudz .   : )

TEAM VOLVO

289

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

bijau sapisie.... datumos smile ja būs varkalī būšu smile Ikšķilei mans dubinšika iesaceja ekipējums pa svaku smile

Team Ēsma

290

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

tā padzirdēju ka ir pieejams trimeris big_smile da kaut izkapts! man atvaļinājums un braukšu uz treniņu 100%.
tā kā piesakos izpļaut pāris sektorus smile ja ir alus varu arī vairāk big_smile joks

Team Ēsma

291

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ja nopietni, tad degvielu nosegšu un kadu naudas vienibu izdališu, ja kads grib un var tur nopļaut niedres, precizak izpļaut sektoru vidus ejas, rīt pamērīsim cik tur varam ielīst, uz 2. posmu briest vairak tautas

292

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

tātad LČ 2. kārta notiks VArkaļu kanālā, bijām tur šodien , zivju daudz un
ļoti audz, izteiktu bonusu neija, bet raudas un finieri līdz gramiem 300 pa starpu bija.

jāpļauj ļoti daudz, ar sarkanu krāsu iekrāsoju sākumu un beigas posmam, kura būs sektori, ja paliek iepriekšējais dalībnieku skaits, tad ir ok, ja vairāk , tad vai nu vienu zonu jānes uz otru krastu vai jāspiežas 7-8 metros, spiešanās pie tik aizauguša krasta nebūs diez cik patīkama.

treniņiem licenses japerk kā ikdienas copei, uz mačiem kaut ko domasim kopa ar VAA

pat reiz mans piedavajums ir tads, ja kāds uzņemas izpļaut krastu, tad no dalibas naudām latus 100 varam  par to samaksāt

+ Jan

293

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

...
pat reiz mans piedavajums ir tads, ja kāds uzņemas izpļaut krastu, tad no dalibas naudām latus 100 varam  par to samaksāt

Labs piedāvājums. Patreiz jau vēl tā kā par agru būtu pļaut, bet ja līdz 18 jūlijam neviens nav pieteicies, tad dod ziņu.

LSMK-MILO

294

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

plaut vajag ap 15. datumu plus minus

295

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

piesakos izpļaut! smile

Team Ēsma

296

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ok, ja pēkšņi pārdomāsi, tad .... kuli nost.... smile:)

297

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

rīt izpētīšu pēc darba, un došu galīgo atbildi smile

Team Ēsma

298

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

ok, ja pēkšņi pārdomāsi, tad .... kuli nost.... smile:)

Es jau viņam norāvu... smile

TEAM VOLVO

299

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

volvo wrote:
NG wrote:

ok, ja pēkšņi pārdomāsi, tad .... kuli nost.... smile:)

Es jau viņam norāvu... smile

Tagad točna izpļaus-citu vairs nav ko darīt smile

300

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

ok galēja atbilde ir- pļaušu! smile

Team Ēsma