1

Topic: Pēc copes / После рыбалки

У многих свои секреты, но мастерство этого финна впечатляет.

+ VIP

2

Re: Pēc copes / После рыбалки

Tā teikt - pēc copes. Nav gluži par klasisko fīderēšanu, bet fīdera izmantošanu bušu copē. Es nezinu, kas vēl no šīs lapas, izņemot gudriem.lv, nu un es, piedalījās bušu festivālā. Bet nu Krišjānim noteikti ir sājas sajūtas - cik tur pietrūka līdz medālim nezinu, lai pats stāsta. Neoficiāli šoreiz laikam ceturtie. Man ar kolēģi Aigaru, kuru gribu pievērst fīderim, laikam vieta 20. Izmantoju veco 100gramīgo Salmo fīderi, otrs kātiņš bij ne fīderis un vispār īsais, jo kā paredzēju, visas zivis (ja tā var saukt 17-18cm garas butītes, ķērās tuvumā). Bet pasākums kā tāds - super. Laba organizācija, viss ok ar tiesnešiem, laipni, smaidīgi. Kopā laikam komandas 75. Tā es pa ausu galam dzirdēju. Pēc sacenēm - gards plovs, vai zirnīši ar kefīru. Nu jauki.

3

Re: Pēc copes / После рыбалки

tapēc skatos Aigara video un domāju, phļa tas tak bārda big_smile cik grsvinu lidināji?

Team Ēsma

4

Re: Pēc copes / После рыбалки

Lāčuks wrote:

tapēc skatos Aigara video un domāju, phļa tas tak bārda big_smile cik grsvinu lidināji?

Ko tur bija ko lidināt.... no 60 līdz 90gr... tie jūrai ir tāpat kā upē 30-40gr. Attālums līdz 20m. Barotavas nemetu, kaut gan pārīti paņēmu... smile

5

Re: Pēc copes / После рыбалки

to līdaku vienkārši, tik smuki un ātri izķidāja, es šito rīt noteikti pamēģināšu!

6

Re: Pēc copes / После рыбалки

būs jārauc uz līdakām, tieši pie mājas ezerā daudz viņu, tad varēs izmēģināt