1

Topic: Copes vietas/Водоёмы

Kāds kaut-ko zin par Sēļu dīķi?
Man darbā koļega ieminējās,esot gana labs fīder copei.Nav tuvu no Rīgas,bet manuprāt tas nebūtu svarīgi.Es kaut-kā iedomājos,ka tādā vietā varētu uzrīkot LČ posmu....



P.S.Turpmāk varam šajā sadaļa pārrunāt dažādas copes vietas. smile

2

Re: Copes vietas/Водоёмы

Labdien !
Varētu kāds  padalīties ar informāciju , kur Baltezerā  ( Lielajā)    varētu  pacopēt  ar Fīderi ?
Kur varētu  atpusties  no  no ikdienas saspringuma un tā , nu vienvārdu sakot ,  kur var pacopēt smile
Paldies , jau iepriekš smile

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

3

Re: Copes vietas/Водоёмы

Breksis wrote:

Labdien !
Varētu kāds  padalīties ar informāciju , kur Baltezerā  ( Lielajā)    varētu  pacopēt  ar Fīderi ?
Kur varētu  atpusties  no  no ikdienas saspringuma un tā , nu vienvārdu sakot ,  kur var pacopēt smile
Paldies , jau iepriekš smile


Sveiks!
Viena no vietām būtu kanals kurš savieno Ķīšezeru,Lielo un Mazo Baltezeru.Tā pat esmu parliecināts,ka netrūks vietas pašos ezeros,pats gan neesmu sen tur copējis,bet esmu dzirdējis,ka tur ķer līņus ar karūsām.

4

Re: Copes vietas/Водоёмы

Nu yēeh , bet saproti man tie kanāli jau apnikuši .
Agrāk bieži braucu uz  Berģu kanālu , skaisti  finierīši nāca arā , bet tā straume sad
jāsien tās barotavas  smagās, nav kaifs copēt  .
Gribās tā ezerā , atpusties , vieglas barotaviņas iešaut iekšā un atpūsties ar draugiem smile
Man tā personīgi patīk viss  labāk smile
Tā vieta , kur savienojas abi Baltezeri , ir labā ,jā . Esmu dzirdējis,  ka tur velk pa 2-3 kg brekšus .
Vel kādas nezini ? Ap Batlvillas krastu wink

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

5

Re: Copes vietas/Водоёмы

Breksis wrote:

Nu yēeh , bet saproti man tie kanāli jau apnikuši .
Agrāk bieži braucu uz  Berģu kanālu , skaisti  finierīši nāca arā , bet tā straume sad
jāsien tās barotavas  smagās, nav kaifs copēt  .
Gribās tā ezerā , atpusties , vieglas barotaviņas iešaut iekšā un atpūsties ar draugiem smile
Man tā personīgi patīk viss  labāk smile
Tā vieta , kur savienojas abi Baltezeri , ir labā ,jā . Esmu dzirdējis,  ka tur velk pa 2-3 kg brekšus .
Vel kādas nezini ? Ap Batlvillas krastu wink

Man ģimene rudens pusē atpūtās Baltvillā,tur es vien reiz pabiju ar mikrodžigu.Copēju no laipas,tīri labi sanāca.Satiku vienu vietējo,tad viņš man pastāstīja,ka tur brekšu nav bijis daudz.
Bet,man izskatījās tīri smukas vietas,krastā bija redzamas pāris izejas kur "noenkuroties" ar fīderi.
Man jau liekas viss ir vienkārši,atrod vietu kura tev patīk un mēģini to zivi tur pievilināt.Nesanāks ar pirmo reizi nu tad ar katru nākamo reizi aizvien labāk sāksi saprast to vietu. smile

6

Re: Copes vietas/Водоёмы

nu grūti tev  nepiekrist smile
Paldies ,  ap Rīgu vel nezini , kurp varētu doties ar fīderīti ?

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

7

Re: Copes vietas/Водоёмы

Breksis wrote:

nu grūti tev  nepiekrist smile
Paldies ,  ap Rīgu vel nezini , kurp varētu doties ar fīderīti ?

Juglas ezers un Juglas upītes,Dzirnezers,Lielupe,Buļļupe,Daugava,Gauja u.t.t. smile

8

Re: Copes vietas/Водоёмы

ezerā vajadzētu nedaudz pārzināt gūltni smile jo ja ir milzīgs dūņu slānis vai zāles apakšā man liekas nekas prātīgs nesanāks smile šogad ar pievērsīšos feederim ar Volvo svētību smile

Team Ēsma

9

Re: Copes vietas/Водоёмы

Par to es ar bīstos , ka apakšā  baigais mežs būs sad
Ja  atrod vietu , kurā  ir tīrs , tad jau var , bet grūti atrast  tur tādas

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

10 (edited by Breksis 2013-04-14 20:04:08)

Re: Copes vietas/Водоёмы

http://s2.uploads.ru/comuM.jpg
Tikko  iemūžināju smile
Kanāls  , kas savieno abus Baltezerus šobrīd izskatās šādi , varētu braukt ar match  kātu pasēdēt , bet MN to aizliedz sad(

Īsts vīrietis nekrāpj. Viņam nav laika meklēt jaunas sievietes. Tāpēc, ka viņš makšķerē .

11

Re: Copes vietas/Водоёмы

Varbūt kāds zinātājs var apgaismot, kādēļ Buļļupē no 1.maija līdz 31.maijam nedrīkst copēt?

12

Re: Copes vietas/Водоёмы

7878 wrote:

Varbūt kāds zinātājs var apgaismot, kādēļ Buļļupē no 1.maija līdz 31.maijam nedrīkst copēt?

MN punkts 30.1.5 ... sad
Pamatojums gan nav dots... sad

TEAM VOLVO

13

Re: Copes vietas/Водоёмы

Tur jau tā štelle, ka punkts ir, a skaidrojuma nav hmm :cool

14

Re: Copes vietas/Водоёмы

kkas ar zivju migrāciju nebija saistīts?

Team Ēsma

15

Re: Copes vietas/Водоёмы

Доброго времени суток. 90% рыбалок фидером у меня проходят на Лиелупе, хочу начать ездить на Даугаву, но если честно не знаю мест. Я понимаю, что своими местами делиться никто не хочет))))), но буду благодарен, если кто то посоветует куда поехать. После себя мусора не оставляю и рыбу тоже всю не выловлю!!!!))))) Интересуют места от Риги до Огре, рыба: лещ, судак.
Заранее спасибо.
P.S. Saprotu arī latviski, paldies.

16

Re: Copes vietas/Водоёмы

Jevgenijs wrote:

Доброго времени суток. 90% рыбалок фидером у меня проходят на Лиелупе, хочу начать ездить на Даугаву, но если честно не знаю мест. Я понимаю, что своими местами делиться никто не хочет))))), но буду благодарен, если кто то посоветует куда поехать. После себя мусора не оставляю и рыбу тоже всю не выловлю!!!!))))) Интересуют места от Риги до Огре, рыба: лещ, судак.
Заранее спасибо.
P.S. Saprotu arī latviski, paldies.

вообще странный сектор рыбы: лещ - это в основном донка с её вариациями (да не обидятся поплавочники). судак - это в большинстве ДЖИГ. не много рыбаков ловят судака на донку, хотя доночные результаты иногда обескураживают. места где, держатся эти рыбы по своему рельефу тоже разные. определитесь - ЧТО и на ЧТО вы хотите ловить?
или я не прав?

в миру Дмитрий Аркадьевич ака Сеттер

17

Re: Copes vietas/Водоёмы

ti ne prav smile, v dannih vodajomah mesta lovli s berega etih rib odni I te ze, sudak na donku eto klasika I lovjat tak ocen mnogije

18

Re: Copes vietas/Водоёмы

Jevgenijs wrote:

Доброго времени суток. 90% рыбалок фидером у меня проходят на Лиелупе, хочу начать ездить на Даугаву, но если честно не знаю мест. Я понимаю, что своими местами делиться никто не хочет))))), но буду благодарен, если кто то посоветует куда поехать. После себя мусора не оставляю и рыбу тоже всю не выловлю!!!!))))) Интересуют места от Риги до Огре, рыба: лещ, судак.
Заранее спасибо.
P.S. Saprotu arī latviski, paldies.

Zandartu neesmu ķēris, bet brekšveidīgos, raudiņas, asaraus vari saķert pa pilnam visos Tevis pieminētajos Daugavas posmos.
Esmu mazliet paskatījies Kreisā krasta vietas pie pašas Rīgas, kur varu veikli aizskriet un vakarā nolaist tvaiku.
Varu teikt tā - visur, kur vari piebraukt pie Daugavas  (no Dienvidu tilta līdz pat Sausajai Daugavai) ir makšķerniekiem atpazīstamas vietas. Var redzēt, ka kāds tur ir jau ķēris zivis. smile
Pats neesmu bijis, bet kolēģi ir teikuši, ka augšup no Rīgas HES Kreisajā krastā arī ir gana daudz copes vietu. Shēma tā pati - kur var poiebraukt pie krasts un dažus desmitus metrus paieties.
Ne asakas Tev!

19

Re: Copes vietas/Водоёмы

Sveiki! Tā kā esmu atgriezies atpakaļ,ir doma beidzot šogad aizlaist uz Buļļupi,vai ir kāda infa kas tur šobrīd ir ar brekšiem?

20

Re: Copes vietas/Водоёмы

Sveiki!
pieņemiet jauniņo savās rindās smile
Tagad vairāk par tēmu - gandrīz vienmēr brīvdienas pavadu prom no Rīgas, bet šonedēļ sanāks te "iestrēgt". Kur varētu perspektīvāk pasēdēt 6dien? Kā ir piemēram uz Ikšķiles betoniem (līdz šim vispār neesmu tur bijis)? Bez trijkājiem ar parastiem žāklīšiem tur var iekārtoties? Kā tur būtu tādā vējainā laikā, kādu sola uz brīvdienām? Iepriekš paļdis!