1

Topic: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

"Sbiruļino" jeb "bombarda" fīdermakšķerēšanā - http://rsn.ru/pubs/bottom-fishing/15385/

LSMK-MILO

2

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Jan wrote:

Peldoša barotava fīdermakšķerēšanā- http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=337#p13045

Vienbrīd ir iespaids,ka viņš to barotavu zivij uzmetis uz galvas! big_smile Interesanta metode,kādā dīķī varētu iemēģinat ko līdzīgu. smile

3

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Jan wrote:

Man tas bombardas variants liekas interesantāks. smile

Savulaik Gaujā ar bombardēm žvadzināju sikos rotiņus,tad vēl dāds mikrodžigs nebija. smile

4

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

TEAM VOLVO

5

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Saucās Method feeder,makšķerē ar mini boilām(pop up)vai arī ar peletsiem, pameklē googl.com,te es tēmu uzsāku,bet pagaidām mūza pametusi,turklāt zinu patreiz tikai teoriju! big_smile

6

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Dresden wrote:
volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Saucās Method feeder,makšķerē ar mini boilām(pop up)vai arī ar peletsiem, pameklē googl.com,te es tēmu uzsāku,bet pagaidām mūza pametusi,turklāt zinu patreiz tikai teoriju! big_smile

...Dresden ,tik daudz es sapratu ...
Gribēju jautāt par katra personīgo pieredzi .
Pats taisījos pagājšsezon pamēģināt ,bet kautkā nesanāca...;(

TEAM VOLVO

7

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Esmu mēģinājis ar boilām, bet ne methud feeder stilā. Tad tādu vēl nezināju smile
Izmantoju parastās klasiskās barotavas.
No karpu copes bija palikušas 14mm boilas pāri, nolēmu pamēģināt samiksēt mata sistēmu ar barotavu. Boilu ar nazi apgriezu līdz kādiem 8mm lielumam. Lai iedarbība ir ātrāka. (smarža ir spēcīgāka)
Rezultātā, bija 4 spēcīgi rāvieni, kādus līdz šim nebiju redzējis makšķerējot ar feederi, bija sajūta ka spici nolauzīs.
2 rāvienie nopūdelēti, laikam paspēja izspļaut ārā boilu.
2 rāvini piecirsti, un dabuju nedaudz pacīnīties, bet neveiksmīgi, jo auklas tika pārgriestas. Jo sistēmu biju uztaisījis tādu pašu kā feeder copei, tikai pavadiņa 20cm ar mata sistēmu galā.
Šovasar mēģināšu ar methud feeder un peletēm kaut ko piemānīt.
Uz mata esmu licis arī 4 kukurūza gabaliņus, lielākā zive ir 3.2kg carpa, sauvaļas ūdenskrātuvē.
Ar boilām, baigais gaidīšanas proces, un acis sāka sāpēt visu laiku skatoties uz spicīti.
Veiksmi

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

8

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Jannkkelis wrote:
volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Esmu mēģinājis ar boilām, bet ne methud feeder stilā. Tad tādu vēl nezināju smile
Izmantoju parastās klasiskās barotavas.
No karpu copes bija palikušas 14mm boilas pāri, nolēmu pamēģināt samiksēt mata sistēmu ar barotavu. Boilu ar nazi apgriezu līdz kādiem 8mm lielumam. Lai iedarbība ir ātrāka. (smarža ir spēcīgāka)
Rezultātā, bija 4 spēcīgi rāvieni, kādus līdz šim nebiju redzējis makšķerējot ar feederi, bija sajūta ka spici nolauzīs.
2 rāvienie nopūdelēti, laikam paspēja izspļaut ārā boilu.
2 rāvini piecirsti, un dabuju nedaudz pacīnīties, bet neveiksmīgi, jo auklas tika pārgriestas. Jo sistēmu biju uztaisījis tādu pašu kā feeder copei, tikai pavadiņa 20cm ar mata sistēmu galā.
Šovasar mēģināšu ar methud feeder un peletēm kaut ko piemānīt.
Uz mata esmu licis arī 4 kukurūza gabaliņus, lielākā zive ir 3.2kg carpa, sauvaļas ūdenskrātuvē.
Ar boilām, baigais gaidīšanas proces, un acis sāka sāpēt visu laiku skatoties uz spicīti.
Veiksmi

Nu jau kautkas tuvāk...:) Mani gan boilas interesē tikai  brekšu ( lielo ) piemānīšanai...Karpas mani neinteresē nekādā vīzē...
Boila uz mata vajadzīga lai atsistu smalkni...Tipa šancē ar vienu fīderi kā parasti un otru iemočī ar boiliņu un ceri,ceri,ceri...

TEAM VOLVO

9

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Dresden wrote:
volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Saucās Method feeder,makšķerē ar mini boilām(pop up)vai arī ar peletsiem, pameklē googl.com,te es tēmu uzsāku,bet pagaidām mūza pametusi,turklāt zinu patreiz tikai teoriju! big_smile

Piedod,Dresden ,bet cik zinu -pop up nenozīmē mini boilu ...:(
Karpinieki palabos ,bet laikam tās ir peldošās boilas ( sniegavīri )...:)

TEAM VOLVO

10

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

volvo wrote:
Dresden wrote:
volvo wrote:

Kungi-buļļi ,kuram ir kāda pieredze fīderējot ar boilām ...?
Gribētos dzirdēt no pirmavotiem .

Saucās Method feeder,makšķerē ar mini boilām(pop up)vai arī ar peletsiem, pameklē googl.com,te es tēmu uzsāku,bet pagaidām mūza pametusi,turklāt zinu patreiz tikai teoriju! big_smile

Piedod,Dresden ,bet cik zinu -pop up nenozīmē mini boilu ...:(
Karpinieki palabos ,bet laikam tās ir peldošās boilas ( sniegavīri )...:)

pop up ir peldošas boilas,tas jau ir nosaukumā ielikts un tās mēdz būt mini izmēros. smile Lieliski der method feeder copē.

11

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Boila uz mata vajadzīga lai atsistu smalkni...Tipa šancē ar vienu fīderi kā parasti un otru iemočī ar boiliņu un ceri,ceri,ceri...

Cerēt jau var, bet ar to smalknes atsišanu būs kā nu būs. smile No savas pieredzes varu teikt ka 8 -10 centimetrus garš līnītis spēj bez problēmām paņemt 12 milimetru boilu.

Piekrītu ,bet kas liedz likt vismaz 16nieci ,vai pat lielāku...? Kā saka-nepamēģināsi -neuzzināsi...
Bet mēs tak mēģināsim ,vai ne...:):):)

TEAM VOLVO

12

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

volvo wrote:

Piekrītu ,bet kas liedz likt vismaz 16nieci ,vai pat lielāku...? Kā saka-nepamēģināsi -neuzzināsi...
Bet mēs tak mēģināsim ,vai ne...:):):)

Domāju ka 16mm un lielākas, būs baigi ilgi jāgaida kamēr piemānīsi kādu zivi. Kā arī attiecīgais spots ir jābaro ar ļoti rupju barību+ tā pašas boilas, lai zivis pierastu pie tāda izmēra ēdamā. Pēc pieredzes ar 24h nepietiek, rezultāti man ir sākušies tikai pēc 48h.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

13

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Jannkkelis wrote:
volvo wrote:

Piekrītu ,bet kas liedz likt vismaz 16nieci ,vai pat lielāku...? Kā saka-nepamēģināsi -neuzzināsi...
Bet mēs tak mēģināsim ,vai ne...:):):)

Domāju ka 16mm un lielākas, būs baigi ilgi jāgaida kamēr piemānīsi kādu zivi. Kā arī attiecīgais spots ir jābaro ar ļoti rupju barību+ tā pašas boilas, lai zivis pierastu pie tāda izmēra ēdamā. Pēc pieredzes ar 24h nepietiek, rezultāti man ir sākušies tikai pēc 48h.

Kategoriski nepiekrītu ...,jo runa iet par diviem fīderiem vienlaicīgi...Un ne par karpām ,kuras mani neinteresē kā suga...
Gauja ,zem Tallinas šosejas...
Strādā standartā ar fīderi ,uztaisi galdu ...otram fīderim boila  ,distance minimāla no pamatfīdera ...
Nav tak noslēpums ,ka pie lielas sīkzivju koncentrācijas LIELAIS var nemaz nepienākt...
Un pēkšņi dažus metrus tālāk pa strumei viņš ierauga ( sajūt) baigo kumosu ,kuru neviens necenšas noņemt...
LIELAIS tā mierīgi šo ( boilu) iesūc ,pagriežas lai peldētu nostāk ...un .un,un, -tak kāds piecērt ,ja ir skaidrā,- lielajam brexim ir žopa...

TEAM VOLVO

14

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Teiksu godigi,karpu makskeresana mani nesaista,bet kert kad vinas baribu nem no udens virsmas,es vnk nevaru nosedet miera, vienkarsi un skaisti smile

15

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

Priecigus svetkus visiem!
Tatad,rit beidzot tiksu pie udeniem,un jamegina kaut kas jauns(soreiz gribas trofejas),meginasu anglu metodi kerot lidakas uz beigtu esmu,ar fideresanu maz sakara,bet nesen lasiju IYCF zurnala,ka sagriezot beigtu zivi gabalos,un izmetajot to pa makskerejamo teritoriju palielina iespeju tikt pie zivs,uz papira viss izskatas smuki,redzes ka bus dzive!iemetisu rit atskaiti!
Ne asakas

16

Re: Netradicionālā fīdermakšķerēšana/ Альтернативная ловля фидером

5 stundas,rezultats-apala nulle!
Vel daudz jamacas smile