161

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

smile tobiš gulēt arī nevar wink skaidrs pirkstu kratīt vajag un kārtībai arī ir jābūt- PIEKRĪTU smile

162

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Atgādinu ka reģistrācija LČ pimajam posmam ir uzsākta. Pieteikumu sūtiet uz ēpastu dresden@feeder.lv Varat reģistrēties arī tuvākajā Ēsmas veikala.

163

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Patreiz ir tāds saraksts, daudz cilvēku kas nav agrāk piedalījušies LČ un tas priecē. smile

1. Uldis Paupers
2. Aleksejs Prokofjevs
3. Andris Mihaļskis
4. Andris Liepiņš
5. Igors Losevs
6. Jurijs Gerasimovs
7. Mareks Celmiņš
8. Vladislavs Tolmačovs
9. Māris Sīmanis
10. Jānis Sīmanis
11. Vladislavs Bubnelis
12. Ainars Gurtiņš
13. Natālija Siņīcina
14. Edgars Veikins
15. Vitālijs Miņkovs
16. Vadims Kaškurs
17. Valdis Mols
18. Jurijs Furažovs
19. Normunds Grabovskis
20. Rihards Grabovskis
21. Kaspars Birskis
22. Krišjānis Lisovskis
23. Ivars Brinkus
24. Valdis Peisenieks
25. Jānis Piesis
26. Staņislavs Urbāns
27. Agris Baumanis
28. Aldis Vārna
29. Gintaras Gruzdys

164

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Kāds ir redzējis pludu rezultātus?

165

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

to vēl nav, man sapulces visu dienu, tuvāk 16 būs pieejami

166

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

NG wrote:

to vēl nav, man sapulces visu dienu, tuvāk 16 būs pieejami

http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/plud_2014a.xls

CMS Valmiera

167

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Es vienu lietu nesaprotu, a ko dod zonas, ja vērtējums individuāls? Ķipa var sadalīt ūdenstilpnes posmus daudz maz pa vienādiem apstākļiem un daudz maz nodrošināties pret nevienmērīgu zivju koncentrāciju? Vai kā?

168

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

mirtins wrote:

Es vienu lietu nesaprotu, a ko dod zonas, ja vērtējums individuāls? Ķipa var sadalīt ūdenstilpnes posmus daudz maz pa vienādiem apstākļiem un daudz maz nodrošināties pret nevienmērīgu zivju koncentrāciju? Vai kā?

Vai kā? -  ir pareizā atbilde. :DDDD

169

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

mirtins wrote:

Es vienu lietu nesaprotu, a ko dod zonas, ja vērtējums individuāls? Ķipa var sadalīt ūdenstilpnes posmus daudz maz pa vienādiem apstākļiem un daudz maz nodrošināties pret nevienmērīgu zivju koncentrāciju? Vai kā?

Tas ir viens, otra lieta, pieņemsim mums ir 1. zona ar 25 dalībniekiem. Ja piemēram es palieku aiz 20. vietas man principā vairs nav jēgas piedalīties turpmākajos posmos. Savukārt ar zonu sadalījumu piemeram pa 10 cilvēkiem, intriga saglabājās līdz pat pēdējam posmam.

170

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Jautājums par inventāru.Barības spainis ar vajadzīgs ar vārdu smile (Sensas,Milo,Traper utt.) vai pietiek vienkārši ar litru iedaļām.Man nav nekas pret smuku spaini bet vajdzību tāpat d.. smile .

CMS Valmiera

171

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Maris wrote:

Jautājums par inventāru.Barības spainis ar vajadzīgs ar vārdu smile (Sensas,Milo,Traper utt.) vai pietiek vienkārši ar litru iedaļām.Man nav nekas pret smuku spaini bet vajdzību tāpat d.. smile .

Manis pēc vari kaut vannā uzglabāt barību, galvenais kopā ar piedevām nepārsniegt 12 litrus. smile
Kontroles laikā tā pat barību nāksies kopā ar piedevām pārbērt tiesneša spainī.

172

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Patīk  man atbildes kas neatstāj iespēju tālāk uzdot dumjus jautājumus big_smile .Paldies!

CMS Valmiera

173

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:
mirtins wrote:

Es vienu lietu nesaprotu, a ko dod zonas, ja vērtējums individuāls? Ķipa var sadalīt ūdenstilpnes posmus daudz maz pa vienādiem apstākļiem un daudz maz nodrošināties pret nevienmērīgu zivju koncentrāciju? Vai kā?

Tas ir viens, otra lieta, pieņemsim mums ir 1. zona ar 25 dalībniekiem. Ja piemēram es palieku aiz 20. vietas man principā vairs nav jēgas piedalīties turpmākajos posmos. Savukārt ar zonu sadalījumu piemeram pa 10 cilvēkiem, intriga saglabājās līdz pat pēdējam posmam.


Nu bet nepaliec 20. vietā:))) Jāuzvar katrs posms. Turklāt, tas kurš pirmajā posmā novinnēja, varbūt  nākamajos arī paliks 20 vietā. Tas pa posmiem izlīdzinās. Ja nevar stabili nostartēt, tad nedabū čempiona titulu. Tā nu tas ir:) Bet protams, ja sadala pa zonām, tad jau tie rezultāti blīvāki veidojas.

Skaidrs, paldies!:)

174

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Ja kādam vajag motili, pinku vai baltos pa sakarīgām cenām, tad vēlams līdz svētdienas pēcpusdienai sazināties ar mani.

175 (edited by Maris 2014-06-01 19:19:02)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Pirmais mēģinājums smile .Bija jau vēl viena smuka zivtiņa finālā. A 8.
http://i58.tinypic.com/2qjzp21.jpg

CMS Valmiera

176

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Sveiki tautieši pīderisti, skatos, ka visi nopietni gatavojas un briest. Pašam jau ar dīdītājs iekšā nedo mier.
Bet ir viena lieta, ko vajag atrisināt - kā izkontrolēt 10 metru attālumu no krasta, gadījumā, ja tiks pieņemti šādi nosacījumi. Nedrīkst būt situācija, kāda tā bija pāris gadus atpakaļ pludiņa čempī, kad Lucavsalas posmā pieņem lēmumu makšķerēt ar mačmakšķerēm, bet nedrīkst makšķerēt pie krasta. Es toreiz ķēru 20 metrus no krasta un Ziediņš kliedz pa visu ciemu, ka esot taču sarunājuši ķert "tur tālumā". Es toč negribu nearvienu strīdēties par to vai esmu iemetis pareizi vai nepareizi. Manuprāt šādu noteikumu "10 m no krasta" neviens izkontrolēt nevar un nekontrolējamas situācijas nav vajadzīgas. Cik var saprast no pludiņa čempja rezultātiem, tad zivis ir parādījušās normālas un no mailes varam arī atteikties. Lielāka meistarība ir atsist maili un noķert breksi nevis taisīt klaunādes ar mahiem 9,5 metrus no krasta. Diez vai priekš pasaules čempja maiļu sišanas iemaņas noderēs.
Un saprotiet pareizi, es runāju par iemetiena punkta attālumu no krasta nevis auklas garumu no atķeksētās vietas uz spoles līdz barotavai. Es varu atķeksēt to attālumu uz kasetes klipša uz 11 metriem, bet mest varu 5 metros neiztinot visu auklu no kasetes. Un neviens tiesnesis nepierādīs, ka es iemetu tuvāk par 10 metriem.

Dačņiks forever

177

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Suits wrote:

Sveiki tautieši pīderisti, skatos, ka visi nopietni gatavojas un briest. Pašam jau ar dīdītājs iekšā nedo mier.
Bet ir viena lieta, ko vajag atrisināt - kā izkontrolēt 10 metru attālumu no krasta, gadījumā, ja tiks pieņemti šādi nosacījumi. Nedrīkst būt situācija, kāda tā bija pāris gadus atpakaļ pludiņa čempī, kad Lucavsalas posmā pieņem lēmumu makšķerēt ar mačmakšķerēm, bet nedrīkst makšķerēt pie krasta. Es toreiz ķēru 20 metrus no krasta un Ziediņš kliedz pa visu ciemu, ka esot taču sarunājuši ķert "tur tālumā". Es toč negribu nearvienu strīdēties par to vai esmu iemetis pareizi vai nepareizi. Manuprāt šādu noteikumu "10 m no krasta" neviens izkontrolēt nevar un nekontrolējamas situācijas nav vajadzīgas. Cik var saprast no pludiņa čempja rezultātiem, tad zivis ir parādījušās normālas un no mailes varam arī atteikties. Lielāka meistarība ir atsist maili un noķert breksi nevis taisīt klaunādes ar mahiem 9,5 metrus no krasta. Diez vai priekš pasaules čempja maiļu sišanas iemaņas noderēs.
Un saprotiet pareizi, es runāju par iemetiena punkta attālumu no krasta nevis auklas garumu no atķeksētās vietas uz spoles līdz barotavai. Es varu atķeksēt to attālumu uz kasetes klipša uz 11 metriem, bet mest varu 5 metros neiztinot visu auklu no kasetes. Un neviens tiesnesis nepierādīs, ka es iemetu tuvāk par 10 metriem.


Ne viens negrasās mērīt līdz milimetram tos 10 metrus, noteikums ir pieņemts kopīgi un tas tika darīts tamdēļ lai netiktu ar fīderi ķerts kā ar mahu. Cirks nav vajadzīgs, sakara ar mailes ieskaiti kopējā loma, neredzu iemeslu kāpēc maili izslēgt. Kas teica ka PČ nebūs tādu sektoru bez zivīm kur svarīgs būs katrs grams? Šodien mēģināju ķert tempā tās mailes, darbiņš nav no vieglaiem. Turklāt psiholoģiski smags, jo pāris sektoru tālāk Māris velk breksīšus! smile Bet, lielāka daļa šodienas treniņā vilka sīkās zivteles, bij gan raudeles, gan plicēni svarā ļoti līdzīgi mailēm. Nevarētu teikt ka maile patreiz dominē.

No labajām ziņām, šodien redzēju karūsu, ļoti smuka 700gramniece! smile Cerams uz mačiem šo zivju būs vairāk! smile

178

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:
Suits wrote:

Sveiki tautieši pīderisti, skatos, ka visi nopietni gatavojas un briest. Pašam jau ar dīdītājs iekšā nedo mier.
Bet ir viena lieta, ko vajag atrisināt - kā izkontrolēt 10 metru attālumu no krasta, gadījumā, ja tiks pieņemti šādi nosacījumi. Nedrīkst būt situācija, kāda tā bija pāris gadus atpakaļ pludiņa čempī, kad Lucavsalas posmā pieņem lēmumu makšķerēt ar mačmakšķerēm, bet nedrīkst makšķerēt pie krasta. Es toreiz ķēru 20 metrus no krasta un Ziediņš kliedz pa visu ciemu, ka esot taču sarunājuši ķert "tur tālumā". Es toč negribu nearvienu strīdēties par to vai esmu iemetis pareizi vai nepareizi. Manuprāt šādu noteikumu "10 m no krasta" neviens izkontrolēt nevar un nekontrolējamas situācijas nav vajadzīgas. Cik var saprast no pludiņa čempja rezultātiem, tad zivis ir parādījušās normālas un no mailes varam arī atteikties. Lielāka meistarība ir atsist maili un noķert breksi nevis taisīt klaunādes ar mahiem 9,5 metrus no krasta. Diez vai priekš pasaules čempja maiļu sišanas iemaņas noderēs.
Un saprotiet pareizi, es runāju par iemetiena punkta attālumu no krasta nevis auklas garumu no atķeksētās vietas uz spoles līdz barotavai. Es varu atķeksēt to attālumu uz kasetes klipša uz 11 metriem, bet mest varu 5 metros neiztinot visu auklu no kasetes. Un neviens tiesnesis nepierādīs, ka es iemetu tuvāk par 10 metriem.


Ne viens negrasās mērīt līdz milimetram tos 10 metrus, noteikums ir pieņemts kopīgi un tas tika darīts tamdēļ lai netiktu ar fīderi ķerts kā ar mahu. Cirks nav vajadzīgs, sakara ar mailes ieskaiti kopējā loma, neredzu iemeslu kāpēc maili izslēgt. Kas teica ka PČ nebūs tādu sektoru bez zivīm kur svarīgs būs katrs grams? Šodien mēģināju ķert tempā tās mailes, darbiņš nav no vieglaiem. Turklāt psiholoģiski smags, jo pāris sektoru tālāk Māris velk breksīšus! smile Bet, lielāka daļa šodienas treniņā vilka sīkās zivteles, bij gan raudeles, gan plicēni svarā ļoti līdzīgi mailēm. Nevarētu teikt ka maile patreiz dominē.

No labajām ziņām, šodien redzēju karūsu, ļoti smuka 700gramniece! smile Cerams uz mačiem šo zivju būs vairāk! smile

Runa nav par to, kurš grasās vai negrasās mērīt līdz metram vai milimetram. Tu nesaprati manu jautājumu. Jautājums ir tāds: "Kā Tu pierādīsi, ka esi makšķerējis 10 metros vai arī kā tiesnesis pierādīs, ka es neesmu makšķerējis 10 metrus no krasta, ja radīsies strīdīga situācija?" Jūs izdomājat un pieņemat noteikumus, kurus nevarat izkontrolēt un fiksēt pārkāpumu. Iedomājies, ka nostāsies Tev tiesnesis aiz muguras un paziņos - tur nav 10 metri! Un iedos Tev brīdinājumu. Viņam ir taisnība, kamēr Tu nepierādīsi pretējo. Vai Tu tādu kasīšanos gribi sacensību laikā?  Tad nafig tādus noteikumus, kas pieļauj bezjēdzīgu diskusiju "bija vai nebija". Vēlreiz uzsveru, ka problēma ir tanī, ka nav iespējams fiksēt precīzi un nepārprotami, kam ir taisnība.
Piemēram ziemā drīksti urbt āliņģi ne tuvāk kā 5 metri no cita dalībnieka un tiesnesis Tev uz milimetru var nomērīt un parādāit kam ir taisnība. Ja šādu mērīšanu vari nodrošināt fīderī, tad problēma ir atrisināta, bet dotajā gadījumā viss ir ar dakšām ūdenī rakstīts un kurš būs bezkaunīgāks tam taisnība. Ja mums cope ir svētki, ja nolikuma 1.punkts paredz sporta makšķerēšanas popularizēšanu un esam beiguši vairāk par astoņām klasēm, davai netaisam paši sev debīlus likumus - mums pēc viņiem pašiem būs jādzīvo. Pludiņnieki jau tam izgāja cauri un nevar teikt, ka pasākums kļūst arvien populārāks. Davai mācamies no iepriekšējām kļūdām.

Dačņiks forever

179

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Tiesnešiem būs ar ko uzfilmēt, ja būs tāda nepieciešamība. Par pārkāpuma esamību pēc tam lems citi cilvēki. Galvenais jau nebija tā distance, bet gan izslēgt iespēju nolaist barotavu ūdenī bez iemetiena. smile Atkārtošu vēl reiz, ne viens  neko nemērīs ja tu ķersi kā ar fīderi pienākas un netaisīsi cirku. Šis noteikums bija kā pielikums tikai pirmajam posmam Zundā, turpmāk viss būs kā agrāk.

180

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2014/ЛЧ по фидерной ловле 2014

Dresden wrote:

Tiesnešiem būs ar ko uzfilmēt, ja būs tāda nepieciešamība. Par pārkāpuma esamību pēc tam lems citi cilvēki. Galvenais jau nebija tā distance, bet gan izslēgt iespēju nolaist barotavu ūdenī bez iemetiena. smile Atkārtošu vēl reiz, ne viens  neko nemērīs ja tu ķersi kā ar fīderi pienākas un netaisīsi cirku. Šis noteikums bija kā pielikums tikai pirmajam posmam Zundā, turpmāk viss būs kā agrāk.

Diskusija paliek bezjēdzīga. Iesaku nolikumu papildināt ar punktu: aizliegts taisīt cirku un ar fīderi ir jāķer kā ar fīderi pienākas. Āmen.

Dačņiks forever