221

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

feederis jāņem līdz? big_smile

Team Ēsma

222

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Lāčuks wrote:

feederis jāņem līdz? big_smile

Telpas nav lielas ,pietiks ar pikerīti 2.40m big_smile

TEAM VOLVO

223

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kā šogad ar ziemas fideri??
Mači būs???

224

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Starptautiskos noteikumos tika veiktas izmaiņas, makšķerēšanas minimālais attālums 15. metri no krasta (ne iemetiens, bet tieši makšķerēšana ). Domāju tas būtu loģiski ja mēs šo izmaiņu piemērotu arī LČ.

Loģiski ka ne viens tiesnesis ūdenī nelīdīs ar metrmēru, bet to distanci aptuveni jau var noteikt uz aci. smile

225

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Starptautiskos noteikumos tika veiktas izmaiņas, makšķerēšanas minimālais attālums 15. metri no krasta (ne iemetiens, bet tieši makšķerēšana ). Domāju tas būtu loģiski ja mēs šo izmaiņu piemērotu arī LČ.

Loģiski ka ne viens tiesnesis ūdenī nelīdīs ar metrmēru, bet to distanci aptuveni jau var noteikt uz aci. smile

Diezgan stiepts jēdziens- tieši makšķerēšana
Vai distanci var precīzi noteikt uz aci- apšaubu
Loģiski būtu 15 vai vairāk metri no klipša līdz barotavai, kas ir reāli izmērams attālums.......... nu bet, tās ir tikai manas domas, kuras varētu arī neuztvert nopietni
Trinam āķus!!!!!!!!!1

LSMK-MILO

226

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

Diezgan stiepts jēdziens- tieši makšķerēšana
Vai distanci var precīzi noteikt uz aci- apšaubu
Loģiski būtu 15 vai vairāk metri no klipša līdz barotavai, kas ir reāli izmērams attālums.......... nu bet, tās ir tikai manas domas, kuras varētu arī neuztvert nopietni
Trinam āķus!!!!!!!!!1

Uldi noteikumus katrs uztver pa savam, es jau reiz teicu, kas vēlas saprast noteikumus un ievērot tos, tas to darīs, uztvērs noteikumus kā instrukciju un pēc sirdsapziņas sekos tiem. Bet tā daļa cilvēku kas meklēs robus, kā nošmaukt u.t.t. agri vai vēlu tiks sodīti ... karma vecīt! smile

Šis gads parādīja nepilnības un daļēji tas tika saistīts ar to ka nebija aprakstīti smalkāk noteikumi. Cenšos to  novērst, nākamgad būs ne mazums sīkumu kurus vajadzētu uzlabot un to arī darīsim. Esmu pārliecināts ka kļūdas vēl būs, bet tas tikai tāpēc ka strādājam, ja nedarītu neko tad arī kļūdu nebūtu! smile

227

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kā Tu domā, Igor, ja man ieklipsētās auklas garums no spoles līdz barotavai būs 15 metri, es pārkāpšu noteikumus, vai nē ????????????
Ja jā, tad cik garai ieklipsētajai auklai jābūt???????????

LSMK-MILO

228

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

Kā Tu domā, Igor, ja man ieklipsētās auklas garums no spoles līdz barotavai būs 15 metri, es pārkāpšu noteikumus, vai nē ????????????
Ja jā, tad cik garai ieklipsētajai auklai jābūt???????????

Es domāju ka nē, bet ko darīt ar gudriniekiem kas neklipsēs auklu? smile No vienas puses tādi noteikumi nāktu par labu, varētu ņemt ieskaitē visas zives, bet no citas puses daudzviet piemērota distance ķeršanai ir mazāka par 15. metriem. Piemēram Voleros, Lielupē ar var skaldīt gusteri ar raudelēm 12 - 14. metros. Bet te iet runa par starptautiskaiem noteikumiem kurus iespējams drīz pieņems arī pārējie, tad daudziem no mums kas piedalās sacensībās ārpus Latvijas var gadīties nepatīkams pārsteigums.
Distance ir nosacīta, līdz centimetram ne viens neies piekasīties, bet ja izdomājam tādu punktu ieviest LČ, tad arī tiesneši centīsies to skatīties, ja liksies ka ir krietni mazāk par 15. metriem tad arī var palūgt nomērīt.

229

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:
siluro wrote:

Kā Tu domā, Igor, ja man ieklipsētās auklas garums no spoles līdz barotavai būs 15 metri, es pārkāpšu noteikumus, vai nē ????????????
Ja jā, tad cik garai ieklipsētajai auklai jābūt???????????

Es domāju ka nē, bet ko darīt ar gudriniekiem kas neklipsēs auklu? smile No vienas puses tādi noteikumi nāktu par labu, varētu ņemt ieskaitē visas zives, bet no citas puses daudzviet piemērota distance ķeršanai ir mazāka par 15. metriem. Piemēram Voleros, Lielupē ar var skaldīt gusteri ar raudelēm 12 - 14. metros. Bet te iet runa par starptautiskaiem noteikumiem kurus iespējams drīz pieņems arī pārējie, tad daudziem no mums kas piedalās sacensībās ārpus Latvijas var gadīties nepatīkams pārsteigums.
Distance ir nosacīta, līdz centimetram ne viens neies piekasīties, bet ja izdomājam tādu punktu ieviest LČ, tad arī tiesneši centīsies to skatīties, ja liksies ka ir krietni mazāk par 15. metriem tad arī var palūgt nomērīt.

Man pagaidām nav skaidrs kas uzskatāms par makšķerēšanas attālumu FIPSED izpratnē. Kāds var to paskaidrot???

Vienīgais reāli kontrolējamais attālums ir fiksētais attālums no spoles līdz barotavai, neatkarīgi no tā kādā veidā tas fiksēts (aukla aiz klipša, marķiera atzīme uz auklas, mezgls u.t.t.).
Par tiem kas neieklipsē (nefiksē) auklu man domāt satraukties nav vērts.

LSMK-MILO

230

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ir vēl jaunumi

FEEDER: 12 liters groundbaits and 2.5 liters baits, of which a maximum amount of 0.500 liter shall be jokers and bloodworms only for the hook
Assigned to Netherlands, Westdorpe 11-12 July 2015 (Ghent-Terneuzen Canal).

Ja pareizi saprotu tad attiecas tikai uz 2015 gadu.

Kā būs pie mums ?????

LSMK-MILO

231

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ievietoju apspriešanai 2016. gada kalendāru.



13.-14.05.2016    SENSAS kauss jaukatajā makšķerēšanā (fīderis-pludiņš)    "Mazais Ansis", Rubene, Valmieras a.
27.-29.05.2016    Latvijas čempionāts pludiņmakšķerēšanā - 1.kārta    Zundas kanāls, Rīga
10.-12.06.2016    Latvijas čempionāts fīdermakšķerēšanā - 1.kārta    'Mazais Ansis", Rubene, Valmiera.
20.-26.06.2016    Eiropas čempionāts pludiņmakšķšķerēšanā    Holande
11.-17.07.2016    Pasaules čempionāts fīdermakšķerēšanā    Serbija
08.07. - 10.07.2016.  Carnikava, MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBAS  „CMS FEEDER OPEN 2016''
29.-31.07.2016    Latvijas čempionāts pludiņmakšķerēšanā - 2.kārta    Daugava , Lucavsala, Rīga
12.-14.08.2016    Latvijas čempionāts fīdermakšķerēšanā - 2.kārta    Lielupe, Kalnciems
26.-28.08.2016    Latvijas čempionāts pludiņmakšķerēšanā - 3.kārta    Daugava, Voleri, Rīga
05.-11.09.2016    Pasaules čempionāts pludiņmakšķerēšanā     Bulgārija
23.-25.09.2016    Latvijas čempionāts fīdermakšķerēšanā 3.kārta    Daugava, Voleri, Rīga

232

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

No savas puses ieteiktu 2. posmu rīkot Lucavsala, bet Kalnciemu likt beigās. Vai arī meklēt kādu citu vietu pēdējam posmam.

233

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Если там можно расположить всех участников то место очень хорошее,для соревнований приятное

234

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

А если убрать калнциемс убрать нельзя? Елгава не поидет?

235

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Спортсмены, чего ж вы так Гаую не любите? smile

236

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vitalij wrote:

А если убрать калнциемс убрать нельзя? Елгава не поидет?

Убрать можно, главное числа определить.

Мне Елгава тоже нравится, но непонятно как там  будит с рыбой, знаю точно весной там мелочи много соревнования били бы интересными, течение сильное. К тому же вимба тоже попадается.


glas wrote:

Спортсмены, чего ж вы так Гаую не любите? smile

Гауя нравится, только там условия неприемлемые для соревнований! Вот ребята устраивают в Царникаве, первый тур рыба была, а на втором жопа... ловил кто с краю сидел, а остальные радовались если уклейка попадалась.

237 (edited by glas 2015-10-05 16:46:01)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Игорь, так этот год вообще странный по рыбе. А на Гауе в тех местах надо в мае-августе ловить. Сентябрь уже поздновато...

238

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vajadzētu sanakt bariņā un apspriest nakotnes plānus , piedāvāju 21. oktobrī, vieta ta pati ko teiksiet koļegas? smile

239

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Cikos?

240

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Domāju pēc 18.00, darba dienā tur mazāk cilvēku, tuklāt brīvdienās citas darīšanas.