241

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

pastāv iespēja, ka trešdaļa dalībnieku var palikt pa nullēm...

jaaaaaaa, pa nullēm gan nevienam negribētos palikt nevienā no sacensību posmiem..........
NG- kāpēc Volerus, kā potenciālu sacensību vietu,  esi izslēdzis no aprites ???????

LSMK-MILO

242

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Parunājot ar vietējiem arī Jāsecina, ka visi atzīst, ka brekšuki vēl reizēm jā, bet pārējās zivis stipri maz......

Lēmums ir pieņemts

Bet ja rīkot kādu kausu, piemēram Baltijas kausu, tad tur ir ok, LČ noteikti nē

243

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Volerus atstāju trešajai kārtai kā vienu no vietām, bet.... Tur griesti ir 25 cilvēki..... Un vietējo copmaņu vienmēr daudz, dikti nepatīk man viņus dzenāt pirms mačiem, jo cilvēki taču uz copei taisījušies, tāpat kā mēs......

244

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

...

Pat reiz ir divi varianti LČ vietai, LUcavsala vai PIņķi, rīt notestēšu Piņķus, zivju tur ir ļoti daudz, bet gribu pārbaudīt vai netraucē troses, kas ir nostieptas slēpotāju bojas, ja jums ir vēl kāda vieta padomā dodiet ziņu....

Divas kārtas vienā vietā (Lucavsalā) jau nu arī diezin kas nav.

Kāpēc ne Varkalī??? Ja pareizi atceros tad iemesls bij ka nepietiks vietas, bet kā rāda iepriekšējie mači tad to dalībnieku nemaz tik daudz nav. Vai varbūt ir vēl kāds cits iemesls???

LSMK-MILO

245

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ir iemesls, teikšu nopietni un skaidri za je ba lo ......  Man meklēt vietas, saskaņot u.t.t. Es gribu makšķerēt.....

Pietam .... Lucavsalā ir seklais un dziļais gals, pilnīgi atšķirīga cope

Varkalim vajag licenses, vajadzēs pļaut niedres nopietni, visādi citādi ļoooti laba vieta

Paskatīšos PIņķus rīt, vieta super, tik cik tā trose nav pārbaudīta

Biju šodien skatīties Alberta dīķos karūsu dīķi, liels, super krasts, bet.... Bebri sarakuši alas un jau tā seklais dīķis ir vēl seklāks ...., zem metra, tas mums neder....

246

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

smile man arī  za.............. braukšu rīt uz kalnciemu brekšus ķert, bet vispār Pinķi man patiktu, darbs Imantā katru dienu caur  Babīti uz un no darba -vieni treniņi wink  Ja nopietni, man likās, ka Pinķos pagājušajā gadā lomi nevisai-iespējams meloju. Bet, manuprāt  būtu interesants pārbaudījums!!!

247

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

MC2
jaaaaaaa, interesanti, kuru sektoru Tu rīt izvēlēsies roll

LSMK-MILO

248

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Moš to Bukultu kanālu iemēģināt ? Fig s ņim ka tur daudz laivotāju , Piņķos jau arī trenēties normāli nesanāks.

249

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Tu Bukultu kanāla copējis esi? Tur ir 2-3 bedres un pārējais sēkļi, zivis ir , tas gan, bet ja iziet kuteris, tad ūdens vairs nepaliek kanālā, pietam tik šauras vietas mačiem neder, strādā tikai gali, arī mašīnas nolikt nav kur, mums tur kādreiz bija plūda mači, nav patīkami, ka 2-3 metri aiz muguras braukā mašīnas
Piņķos ir dziļš un braukā tikai viena laiva, kura pareizi nospraužot sektors, netraucē copei, sevišķi fīderis, zivis ir pieradušas un ķerās

250

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

siluro wrote:

MC2
jaaaaaaa, interesanti, kuru sektoru Tu rīt izvēlēsies roll

Interesanti gan jāāāāāā smile

251

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

Ir iemesls, teikšu nopietni un skaidri za je ba lo ......  Man meklēt vietas, saskaņot u.t.t. Es gribu makšķerēt.....

Varkalim vajag licenses, vajadzēs pļaut niedres nopietni, visādi citādi ļoooti laba vieta

Licenzes nav problēma , pļaušanā es piesakos palīdzēt  , vispār jau varam salasīt talkai cilvēkus , tā nav problēma. Spriežot pēc cilvēku aktivitātēm sektoru mums arī vajadzētu pietikt.

252

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Vēl viena interesanta vieta ir Ķīpsalā , Zudes kanāls . Vairākas reizes ir braukts garām , izskatas smuki , vienīgais nav info par grunti un zivīm.

253

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Vēl viena interesanta vieta ir Ķīpsalā , Zudes kanāls . Vairākas reizes ir braukts garām , izskatas smuki , vienīgais nav info par grunti un zivīm.


Aizmirsti, pavasarī tur zivis ienāk uz nārstu, bet vasarā darīt nav ko... copmaņu tur ļoti maz, parasti sēž cilvēi, kas iet dzert laukā no mājs. Zivi izvelkam tur neesmu redzējis nevienu:) Tas apmēram posmā no preses nama līdz Olimpijai, un mazliet uz priekšu. Varbūt tālāk situācja ctādāka, kaut kur ap Salmo... Bet domāju nav vērts laiku tērēt. Tad jau labāk AB dambis. Tikai jāsarunā ar pašvaldību laikus, lai ar mašīnām laiž. To es varētu palīdzēt... tikai tur nu gan vajadzētu tualeti uzlikt:))) Citādi muņiki štrāpēs onlainā:)))

254

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jūs gribiet mačus taisīt tieši Daugavā?Ja interesē Mangaļsalā ir diezgan liels taisns posms un zive arī netrūkst.

255 (edited by Jan 2013-06-24 18:56:16)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

LČ 1.kārtas protokolu var apskatīt šeit http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/fideris2013.xlsx

LSMK-MILO

256

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Spulgitis- kur tieši, kā tur ar piebraukšanu, auto stāvēšanu, kādi dziļumi, man tas ir svešāks rajons...

Par VArkali tad varam domāt, es tikai par esmu ...

Šodien biju PIņķos, trose netraucē, bet.... Zivis uz fīderi ļoooooti švaki,tiesa uz plūdiņu šodien arī ļoti kaprīzi, bet uz fīderi tur būtu smagi, pat ļoti

Es , VEikis un Tolmaču VLadiks otrdien aizbraucam uz Zviedriju, paķersim Tur biki garšīga kas zivis smile:), atgriežamies 26.06., līdz tam laikam , kam ir laiks un iespēja, pazondējiet to MAngaļsalu, atbraucot tad pāris dienās vajadzētu nolemt galīgo maču vietu, ja VArkalis, tad sazināšos ar VAA, kuri tur ar tām licensēm ņemās, saskaņošu un pakaulēšos smile:):) par kaut kādu saprātīgāku risinājumu uz trijām maču dienām, bet tad atgādina, ka būs jāpļauj smile:)

257

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ir tāda vieta-Jūdažu ezers.Plusi-ceļš paralēli krastam10m atālumā,nav stipri aizaudzis,vienmērigi dzilļumi asari,brekši,raudas,līņi,karūsas,pliči...,publisks statuss.Mīnusi-apm. 60 km no Rīgas,daudz smalkas zivtiņas,jāizpļauj katra vieta pie krasta,grunts vietām kūdraina,2 publiskas peldvietas(nelielas).Vieta manuprāt neslikta,bet vai der LČ jātestē .

258

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ir vieta, kas jāpārbauda Daugavā - pie dārzkopības kooperatīva Ziedonis. Tas ir tieši pretim Ķengaragam. Pie vēsturiskās vietas Daugavā - Ķengaraga.
Nākamnedēļ paskatìšos sīkāk. Zivis esot, bet nezinu kā ar piekļūšanu un mašīnu novietošanu.

259

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Jūdaži liekās interesanti, ceļš gar ezera krastu +- 700 m. Jautājums par tp pļaušanu. Mož aizbraukšu šinīs dienās.

LSMK-MILO

260

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Iesācējs wrote:

Ir vieta, kas jāpārbauda Daugavā - pie dārzkopības kooperatīva Ziedonis. Tas ir tieši pretim Ķengaragam. Pie vēsturiskās vietas Daugavā - Ķengaraga.
Nākamnedēļ paskatìšos sīkāk. Zivis esot, bet nezinu kā ar piekļūšanu un mašīnu novietošanu.


Ar piebraukšanu tur nav problēmu - diemžēl seklais krasts. Atkarībā no konkrētās vietas kante uz dziļumu ir diezgan tālu. Zivis uz malu nāk tikai krēslā. Kaut ko jau salasīs, bet ko... Nebūs arī vienādi apstākļi visiem.