21

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

SETTER wrote:

Игорь!
таки я тебя поправлю, но кое-где участники обнаружат зону, где кормушка средний фокс 56 падает на раз-два или  на 10-12.

Благодарю Дима! smile

22

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Visiem komandas "Latvija" dalībniekiem ir apstiprināta iebraukšana uz Baltkrievijas teritoriju)) Tobiš vīzas ir kabatā!

Dalībnieku saraksts:

Igors Losevs
Ainārs Gurtiņš
Vladislavs Bubnelis
Kārlis Goldmanis
Valdis Mols

+ Pedro
+ Inna

23

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Ну вот и закончился наш первый тренировочный день. Ребята ловили плюс-минус то же самое, что и все. В основном небольшие экземпляры. Одному из участников нашей команды удалось поймать пару лещиков 800гр и 1 кг примерно. Садками сегодня не пользовались по просьбе организаторов, поэтому кто сколько наловил, точно не известно. В среднем по 3-4 кг. Но это только начало, завтра будем осваивать уже другую часть водоёма, да и лещи крупные обещают быть на подходе)) Ну а на сегодня у нас не менее важная часть соревнований - официальный Банкет! Пойдём, зарядимся силами и позитивом на завтра)) Вот и пара сегодняшних фоток:
http://s017.radikal.ru/i414/1409/2e/206188152e07.jpg
http://s008.radikal.ru/i305/1409/97/0c4a31bb5d13.jpg
http://s017.radikal.ru/i411/1409/49/4d805c491ee6.jpg
http://s001.radikal.ru/i193/1409/24/a155e2b70480.jpg
http://i074.radikal.ru/1409/c5/8902c4e08b6a.jpg

24

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Вчерашний Банкет прошёл на ура!  Царила замечательная дружеская атмосфера, в присудствии рыболовов из Белоруссии, России, Украины, Молдовы, Грузии, Литвы, Латвии, Эстонии. Были замечательные речи, тосты, песни в караоке, фото- и видео сессии, общения и диалоги о рыбалке на перекурах и всё это под первоклассную закуску и водочку, которая никак не повлияла на сегодняшнюю ловлю  Хотелось-бы чтобы не только в фидерном рыболовном мире, но и во всём другом между людьми были такие дружеские отношения.
Ну и теперь про сегодняшний день: Официальная тренировка закончилась... Для нас - неахти. Впрочим как и для многих других участников. Большие рыбины хоть и обещали сегодя приплыть, но видать задержались где-то..)) Видел, что у некоторых участников ловились неплохие лещики, но таких было немного. В основном всё та же рыбка небольшая, которая не давала заскучать рыболовам в ожидании кракенов )) Здесь мы впервые и водоём для нас сложноватый, так-же гастрономические предпочтения рыбы отличаются от наших. Но наши парни много эксперементировали и благодаря этому удалось просечь многие нюансы. Сегодня разыграли зоны, завтра с утра прожеребим сектора - и в бой! )) Готовлюсь к завтрашним похождениям, ибо дистанция 1700 метров примерно)) Ну и на последок - несколько фоток выловленных фото-моделей, где главная модель - БЫЧОК!))
http://s016.radikal.ru/i336/1409/00/954925d83123.jpg
http://s019.radikal.ru/i604/1409/56/04cf1d587699.jpg
http://s017.radikal.ru/i413/1409/8d/260e09f05bba.jpg
http://s50.radikal.ru/i127/1409/7f/807e97f69e89.jpg

25

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

+ Laba atskaite. Lai Jums visiem ne asakas! smile

26

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Kārlis izskatās diezgan iekarsis- kreklā..........
Trinat āķus, ne asakas!!!!!!!!!!!!!

LSMK-MILO

27 (edited by Maris 2014-09-27 18:40:04)

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

http://i59.tinypic.com/95zsj5.jpg

CMS Valmiera

28

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Isuma, udens diezgan pagruts, copes ja ta var nosaukt tiri intuitivi saskatitu kustibu .... nu drizak uz skaitu vienkarsi javeic piecirtiens. Savus puszona paliku 5. Karlis 3. Bubim ar Volvo gaja smagak, bet gan ritdien viss bus labi. Valdim 2. ? ja godigi likas ka vins ir 4., bet Valdis jau ka vienmer pats nefiga nezin! big_smile Atmosfera viesnica ir OK, ar komandu stradajam ka nakas, esam loti draudzigi smile gan jau rit bus labak ar zivim, sodien man likas ka neesmu nemaz Baltkrievija, jo tadas zivis keram majas, vienigi mailes te ir treknakas! smile

29 (edited by Pedro Sanchez 2014-09-27 20:10:10)

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Ну так вот. Закончился первый день соревнований Кубка Дружбы. Погодка была совсем не камильфо - то дождь, то солнце, ветер дул во все стороны..Большие рыбы подослали одного леща в зону А на разведку, вот он и попался. Красивый такой, желтоватый, около 2,5 кило)) Жаль, что только не на крючок одного из наших...
Трое наших участников ловили с более-менее хорошим постоянством, а два члена команды больше матерились, чем подлавливали )) Но тем не менее по пока неофициальной информации у нас - счастливое 13-е место! Рыбка у всех команд ловилась мелкая или средненькая.
Наша команда была естессно разбросана по всем 5-ти зонам, вот я и наматывал километры туда-сюда, рассказывая нашим о ситуации на водоёме... Беседовал о нюансах фидерных соревновний в России с тренером одной из российских команд, с судьёй из Белоруссии про нюансы местного фидер-спорта, потом к нам присоединился судья из Грузии и рассказал о их деле по внедрению леща в грузинские водоёмы (его там пока нет, но они сейчас выращивают малька до размера ладошки и будут запускать), а так же дал краткий экскурс в историю своей страны времён XVII - XVIII веков. И всё это под угощения чайком да бутером с котлеткой..
Сейчас хоть и не так поздно, но в гостинице тишина. Рыболовы отдыхают и наверно вяжут поводки в своих номерах. Вот и мы подготовились и уже спим почти.. Только на паркинге одна команда с фонариками на лбах, месят прикормку звеня шуруповёртами.
Вобщем, до завтра. Будем дальше бороться и удерживаться в рейтинге.

http://s57.radikal.ru/i155/1409/7b/340dbe38a0b9.jpg

30

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Noslēguma protokols

https://excel.office.live.com/x/ExcelVi … k_2014.xls

LSMK-MILO

31

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

urrā ! Esam mājās ,Bubis tik izlēma patusēt BY pie drugana ...
Kāds varbūt pat kādu atskaiti iemetīs ,bet noteikti ne šodien .
Es vakar domāju ,ka neko nerakstīšu ,bet visas negācijas ar laiku pāriet... big_smile
Vienā vārdā sakot - tas bija FORŠI un pamācoši...
Turpinājums sekos...

TEAM VOLVO

32

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Karluha individuāli 7,???!!! apsveicu!!!!

Team Ēsma

33

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Vot tur laikam gāja interesanti, gribētos kaut kad tekstuālu vērtējumu. Saprotu, ka bij zonas, kur vilka 15 kg, lai vinnētu, citur pietika ar 3-4kg. Bet, malači, ka aizbraucāt. Un Krišjānis 10.vietā.

34 (edited by Pedro Sanchez 2014-09-29 23:33:54)

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Ну что, приехали! Домой)) Последний день Кубка Дружбы прошёл для нас хуже всего.. Рыба-то была, но в наших секторах - мелкая и капризная. Только Карлуха нашёл с самого начала к ней правильный подход. Остальные тоже более-менее начали находить, но поздновато было. Показал нам этот водоём, что надо не только так и сяк, как мы умеем, а ещё иногда и эдак)) Из всех секторов, примерно 4-5 в середине оказались самыми бонусными - хорошие лещи-подлещики и общие уловы 10 - 14 кг. Жаль, не удалось на жребии вытянуть счастливый билет туда, а так-бы мы - ЭХХ!!  У остальных была мелочь с редкими отдельными бонусными рыбами, приносящими резкий отрыв вперёд. Но уклейка там жирная водится, большая, поэтому некоторым она тоже принесла хороший результат в полузоне. Вобщем члены нашей команды поняли для себя многое . Тем не менее у нас почётное 18 место!)) Отдельное спасибо Карлису Голдмансу. Трудился парень без остановки и не зря. Но что поделаешь, это всё только начинается для нас и опыт - он бесценен! Так-же бесценны впечатления и теперь уже воспоминания, полученные за эти пять дней.
Вчера после торжественного закрытия и награждения победителей, нашли время для вечерней прогулке по замечательному городу-герою Минску. Впечатлил, порадовал своей вечерней красотой, а так-же обилием целующихся парочек. Просто город влюблённых какой-то)) Так что и туристическую программу тоже выполнили. Впечатления от Беларуси и её жителях в целом - самые положительные (они и были такие раньше, а сейчас только улучшились). Финальной радостью были сдача обратно датчика BelToll без всяких штрафов и проблем, а так-же быстрое прохождение границы. Белорусы даже внутрь машины не смотрели, а на литовской пограничник был приветливый и уважающий соседей-балтийцев, так что глянув на наше месиво из удочек-одежды-платформы-вёдер-сумок и т.д. сказал: "Не буду вас мучить, езжайте!" Вот так, волшебное слово "рыбалка" помогает во всех этих неприятных процедурах))
Ну а теперь нам не до отыха, ведь уже в эти выходные в местечке Voleri, что на реке Даугава - третий, заключающий этап Чемпионата Латвии! Надеюсь и зрители подтянутся, ведь это в Риге.
Ну конечно-же, поздравляем ребят из эстонской команды Angler c заслуженной победой!
http://s014.radikal.ru/i326/1409/15/b1953de6f2c1.jpg

35 (edited by Pedro Sanchez 2014-09-30 01:11:40)

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Вот ещё одно хорошее фото. На нём - организатор соревнований Александр Волков. Лично мне это фото напомнило Голливудскую фотосессию или кинофестиваль в Каннах)) И у г-на Леща весьма серьёзное рыбо-выражение ;-)
http://s020.radikal.ru/i703/1409/23/9a78e62ab54e.jpg

36 (edited by Goldmans 2014-09-30 16:30:56)

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

ATSKAITE...........(bez ceļa un robežu pārsteigumiem)
Treždiena  24.09.14
7 no rīta dzirdu fantastiskoskaņu kas nāk no miksera. Uzreiz galvā kāds saka, Baltkrievi jau maisas, tā ka dzīvoju kopa ar FEEDER.BY, tad tie arī bija viņi. Cēlos augšā es ar.
Sāku pētīt ko šie maisa un salīdzināt ar saviem nolūkiem uz barības sastāvu. Atšķīrās vis.
Bet tieši tāpēc es biju ieplānojis pirmo dienu necopēt bet pavadīt pētot visus kas pirmajjā dienā izprovēs visu kas nāk prātā. Tādā veidā es es izveidoju savu komandu kura sastāvēja no visiem dalībniekiem un katrs mēģināja katrs pa savam. Tad varēja redzet kada krasa strādā kuros sektoros ir brekši un kā vispār tur ir jāķer. Apkopojot visu info ko novēroju un izveidojot plānu saviem treniņiem pavadīju pirmo vējaino dienu. Redzēju ka,
   Stabils breksis ir tikai 3 sektoros, sikās ir visur, bet epizodiski. Barība pārsvarā melna tikai motils un kasters.
Ar tādām domām arī Aizgāju gulēt pirmajā dienā.
25.09.14
7 no rīta ārā +4
Pienācis laiks iejaukties.
Breksis, rauda, rupjmaize un bizkvīts izirdināts ar kūdru. tāds bija mans sastāvs uz pirmo dienu.
Aizbraucot uz stadionu un iemetot ūdenī savu barību sapratu ka viņa peld pa virsu. un ir d.....sā, bet kkā mocoties sapratu ka sīkās zivis labi nāk uz dādu barību kas nemetīgi plosas pa apakšu, bet tikai mazās un neviena lielāka par 200 gr. lai Arī Valdis blakus kko pa laikam izmocīja lielāku.
Bankets fantastiks to sjo.
Gulēt gāju ar tām pašām domām ar kurām vakar tikai plus vēl šmigā un to ka vajag sprādzienu zem ūdens.
26.09.14
7 no rīta +2 - salna
Spainī ieberu 10 reizes caur 3mm sietu izlaistu karpu un breksi uztaisu kā priekš lielupes tikai melnu, un atsevišķi raudu sausu ar bizkvītu.
Ar to Arī sāku strādāt  sajaucos nelielas porcijas kopā īsi pirms iemešanas. puse barības paliek uz grunts puse ceļas augšā, raudas jūk prātā tāda doma, bet tāpat pamanas pazust.
Ar to arī meģinu tikt galā atlikušajā laikā. un pēdēja40 minūtes rauda apstājās uz manas to4kas un nekustējās ne no vietas. es sapratu ka tas ir tas kas ir jādara jo breksis šoreiz bija lotereja kurā zaudēja daudzi es pat teiktu visi kas uz viņu lika likmes.
Tā  arī ar ,itka kko gatavu galva devos gulēt.
Vienīgais kas mani mocīja bija tas ka volvo un bubis treniņos ķēra breksēnus 4 un 5dien. un cik prasīju viņi arī jauksies uz viņiem rīt. Drezdens bija uz pareizā ceļa jo kā variantu b bijā pieņēmis sīko zivju ķeršanu. Valdis kā vienmēr ķēra visu kas uzcopēja. Ja breksēni ķertos kā treniņos es domāju ka mēs būtu 5iniekā. Es itka vislaik cntos brīdināt ka mēs trenējamies labajos sektoros un šeit iespējams breksis vnk ir, bet gribas jau domāt ka tomēr barība viņus pievilināja.
Treniņu plānu izpildījam godam un itka arī vis bija kārtībā ar zivīm. Arī Pedro teica esam labi ķēruši.
Sacensību atskaite rīt, jo visu vēl neesu apsvēris kas bija pareizi un kas nē.
Gribu mudināt visus kas bija rakstīt atskaites lai arī kuri viņi ir jo viņu atskaite būs vēl pamācošākas jo ja copmanis apzināsies savu kļūdu un skaļi to pateiks tad viņam būs kauns viņu pieļaut nevis kauns ķert raudiņas.
Sacensību atskaite rīt.
Visi malači Paldies Pedro un visai komandai bija jutams komandas gars bet ne līdz galam. Tomēr individualais lika nojaust klātbūtni.

Tomēr ir vajadzīgs treners kurš pateiks ne tu ķersi to un uz to ja nē kāp krasta un sēdi malā, lai arī kā jo savādāk komanda rezultātu sasniegt nevar. Komandai ir vajadzīga stabilitāte nevis viens pirmais un otrs 12, labāk abi 4 vai 3šie.

37

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Pirmajā treniņā izmantoju diezgan universālu sastāvu kuru copes laikā varēja viegli izmainīt, padarīt irdenāku ja būtu tāda nepieciešamība.Principā lielāku uzsvaru liku uz dzīvbarības pārbaudīšanu, kas strādā labāk uz āķa un ko labāk pievienot barotavā. Tā pat vajadzēja atrast pareizos āķu izmērus un pavadu garumu, diametru. Ar ēsmam puslīdz tikām galā, āķi vislabāk strādāja 14 numurs, pavada 50cm - 75 cm, 0.12 diametrs. Copes bija ļoti kaprīzas un nomainot uz smalkāku āķi zivi bija ļoti grūti paņemt, likās ka kumosu izrauj viņai no mutes. Tik slinka uz ēšanu ... kapājot slieku varēja brekšukus piesaukt, bet tas draudēja ar pārbarošanu un ēsmu ņemt viņš faktiski tad nevēlējās. Vislabāk nostrādāja zeme ar jokeri, uz āķa 2 - 5 motili uz 1 varīta pinka. Pati pinka zivis uz punkta neturēja man pat likās gluži pretēji zivs no tās muka! big_smile
Pirmās dienas favorīts izteikti bija Bubis, viņam bija diezgan labs loms, smuki breksēni līdz pat kilim un solīda čupiņa pličuku, savukārt mans loms bija diezgan pieticīgs, bet mērķis bija nevilkt tonnas, bet gan izprast ko darīt turpmāk un no kā izvairīties maču laikā.

Otrajā dienā izlēmām strādāt ar to materiālu kas iepriekšējā dienā mums deva normālus rezultātus. Jokeris ar melnzemi, 14 āķi 50 - 75 cm. Ēsmas motiļi ar pinku un protams turpināt eksperimentus ar citām kombinācijām. Savukārt es nolēmu jokeri neizmantot vispār un kapāt visu dienu slieku, ēsmu ziņā neko daudz nemainīju. Gribēju iet uz visu banku un pārbaudīt vai tādā veidā nevar izprovocēt lielo brekšu uzmanību.
Rezultātā Kārlis ar Bubi savilka vairāk, bet Volvo ar Valdi ar nebija slikti rezultāti, tas ļāva cerēt uz normālu vidējo punktu skaitu mačos. Man galīgi negāja, bet kā saka slikts rezultāts arī ir rezultāts. Principā uz maču dienu zināju ko maisīt un ko neizmantot copes laikā. smile Komandai izvirzījām mērķi noķert pa 4kg, tas likās uz to brīdi optimālais variānts uz ko tiekties.

Pirmajā dienā ielozējos B 23 neko sevišķu pateikt par vietu nevaru. Nomērījos , startā iebaroju 4 medium barotavas ar barību un 2 ar jokeri. Pēc pirmā iemetiena gandrīz uz kritienu cope un sačokā mazais puņķainais uz kādi 200 gr smile Turpinu copēt un periodiski vilkt mazos, tad vien brīd copes apsīkst, kļust ļoti kaprīzas. Pa laikam velku asarīšus, pa kādai raudiņai un super resnai mailei. Pēdējas div stundas copi redzēt faktiski nav iespējams, tad daru to ko darīt nevajadzēja! Mainu āķus, pavadas kroč taisu pašnāvību stundas garumā, tā vietā lai mēģinātu zivi piemānīt, piemānu pats sevi. nonākot atpakaļ pie tām pašām pavadām un āķu lieluma saprotu kā kas līdzīgs man jau reiz ir gadījies. Sāku eksperimentēt ar pieciršanu. Iesākumā viegli piecērtu uz skaitu 70, tad pamazām samazinu intervālu līdz 30 un tas beidzot dod savu rezultātu, zivtiņa ne katru reizi, bet daudz biežāk nonāk manā ķeselē. beidzu tūri ar svaru nedaudz virs 3kg kas man dod puszona 5 punktus, varētu teikt ka nav labākais rezultāts, bet pie tādas copes man likās tīri pieņemams turklāt tas vēl atstāja kaut kādas izredzes turpināt cīņu komandas labā par iespējami augstāku vietu tabulā. Vakarā dalījos ar saviem novērojumiem un Kārlis apstiprināja manu teoriju, tas viņa tīri labi līdzēja sasniegt skaistu rezultātu zona. Pie tā arī palikām, ja copes kļus neredzamas vienkārši sākam atskaitīt taimeri, barot pēc iespējas mazāk ar barību, slieku vispār liekam mierā kamēr nav 100% pārliecība par krakenu klātbūtni.

Otrajā dienā tiku tai pašā zonā B15, tur pat kaimiņos Normunds. Startā barot nesteidzos, iedodu 1 baribas devu un 2 jokeri uz sava punkta un pa barotavai uz katru sānu. Gaidu startu, pirmais iemetiens un plicis galā, nākamais un atkal plicis tik zaraza nodilst pusceļā, tad vēl viens aiziet pusceļā. Pēc tam šakās gemorojs, pliču nav ķeru mikro asarus ... PSC!!! balus čaļi tekoši lasa zivteles, ar acu kaktiņu redzu kā Normunds izceļ ko lielāku, kaimiņš pa kreisi ar neatpaliek a man smalkie papugaiļi! big_smile Tā es pavadu divas stundas, pacietīgi gaidu savu brekšukus, ar lielām grūtībām noturos lai nešaktu mest ūdenī pinku ar kapātu slieku. Beidzot kad vis zb sāku darīt to kas bija jādara no paša sākuma! Ķeru ar tukšu barotavu apkārt iebarotajam punktam, piecērtu uz skaitu 40, mānos ar džigošanu un pereodiski veicu iemetienu ar barību savā točkā no kuras ik pa laikam sanāk ko dabūt. Vienu stundu lasu smakos, bet tad arī tas izrubijās. sad Pētu ko dara kaimiņš pa kreisi un konstatēju ka vīņš tupa dubinē ar metrīgu pavadu, pauzes pa 5 minutēm! big_smile Nu  eksperimentēju arī es, bet ne piekā laba mani tas nenoved, Tamdēļ nolemju atgriezties pie ipriekšējā plāna, kaut arī tas nebija super gājiens, bet vismaz kaut ko man izdodās pa laikam pavilkt. kaimiņa gājienu es sapratu tikai maču izskaņā kad izdevās pamanīt ēsmu, čalis tupa salika pilnu āķi ar motiļiem ta lai sikie nevarētu noskrubunāt visu gaļu līdz nedaudz lielāka eksemplāra pienākšanai un tas reāli darbojās! Jo liekot 2 - 5 motiļi copi neredzot tie tika izsūkti.

Nu vienvārd sakot tā es kļuvu par počotno komandas ČĻENU! big_smile pēdejais savā puszonā.
No sevis gribu patekties komandai par sadarbību, mēs ieguvām kolosālu pieredzi un noteikti atgriezīsimies tur nākamgad. Paldies Pedro par padarīto darbu, nostaigātaiem kilometriem un atbalstu. Bet ... ideālā variantā ir braukt 8. cilvēku sastāva ar vismaz vienu vai pat labāk diviem pieredzējušiem sportistiem treneru lomā. Rēāli trūka maču laikā informācijas par konkurentiem zonās. Ir nianses kuras var zināt tikai cilvēks kas pats piedalās mačos. Vajag vienu kas koriģē darbību aiz sportistu muguras un dod norādījumus gan sportistiem, gan palīgiem, tad es domāju mūsu rezultāti arī neizpaliks! smile

38

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Vēl fakts ir tads ka var paskaitīt punktus no normunda un kriša pie latvijas un tad ari var redzēt izmaiņas kolosālas un arī treneri uzradisies , bet mums līdz tam tāls ceļš. smile:):)
Gan jau, Vajag jau paslapstīties pa pasauli apkart ar un kā nekā kaus jau ar draudzības nevis valsts mēroga. ķjip.
Latvieši dzirēju nakošgad daži nebraukšot.

39

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

40

Re: Draudzības kauss 2014 / Кубок дружбы 2014

Pedro, iesaku nākošreiz kaut kur ričuku iebāzt autiņā. Ir tādi saliekamie (tiešām maz vietas aizņem, paraugs man darbā, kolēģim). Baigi feini gar copmaņiem var norullēt. smile