361

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šo lomu savilki tuvajā vai tālajā distancē? smile

362

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Сегодня в Воллерах была спортивная рыбалка,поклевки на заброс,белый,красный,мотыль.Получше брало на белого.Очень много поклевок не засек...
http://s017.radikal.ru/i408/1308/fc/300cc1b48c46.jpg

363

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Vitalij rakstīja:

Сегодня в Воллерах была спортивная рыбалка,поклевки на заброс, ...

Labs izmērs sporta zivtiņai!
Kādā distancē darbojies????

LSMK-MILO

364

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

30 metrov primerno ne dalshe(36 oborotov na PXR 4000,oborot ~80 cm),a eshe sudak vzjal shaljnoj gram 700 big_smile

365

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Iesācējs rakstīja:

Šo lomu savilki tuvajā vai tālajā distancē?

tas no tālās big_smile

LSMK-MILO

366

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli, copes biedri!
Šodien pabiju Gaujā. Piebraucot pie upes, skats nav diez ko cerīgs, ūdens zems, un pie tam vēl dzidrs. Bet nu atbraukts ir, jāpamēģina, kas notiekās.
http://s4.uploads.ru/pTxaN.jpg
Distance- 14 m., barotava 44 gr.,pavada 0,15, āķis Nr 12, barība no saldētavas.
1. iemetiens- uz balto, maile
2. iemetiens-uz balto, maile
3. iemetiens-uz balto, skaista cope un mēra sapals tīkliņā(700gr.)
4. iemetiens- uz kukurūzu, kaut kas piebaksta, negribīgi, bet ne maile, man domāt
5. iemetiens-uz balto, kāts ripā, uz reiz jūtams, galā trofejnieks, kurš pēc brīža jau ir krasta zālēs, zem kurām vēl piedevām ir čakārnis. Situācija bezcerīga, kādu brīdi vēl jūtu zivi, bet tad liekās, ka viss beidzies......., bet nekā, pēkšņi redzu, ka aukla ievirzās straumē un zivs iet pa straumi uz augšu. Jā, feeder gum strādā perfekti........ Pēc brīža sapals jau ir tīkliņā( 1,600 kg ). Par 100 gr. esmu uzlabojis savu personīgo rekordu sapalu nominācijā.
Ar to arī savu stāstu varu beigt, jo iemetienu vēl bija daudz, bet rezultāta nekāda. Balto pārliecinoši ņēma maile, kukurūzu neņēma neviens.
Vispār švaki ar zivīm, punktainās zivis arī jau ir upē, tā kā tas pēc manām domām copi tikai pasliktina.
Mans 3 stundu loms, noķerts pirmajās 15 minūtēs
http://s5.uploads.ru/62Et4.jpg
Ne asakas arī Jums!!!!!!!!
http://s5.uploads.ru/TXBWP.jpg
Lai Jums laba veselība!!!! Priekā!!!!

LSMK-MILO

367 Redaktēts Lat (2013-11-30 21:08:29)

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Как обычно Кишозеро
Сильный порывистый, северный ветер поднял волнение на воде, что в свою очередь подняло со дна всякий мусов в виде прошлогодныих стеблей камыша и т.д. В общем ловить в такую погоду на озере не комфортно, постоянные поддергивания квивертипа от касания со всем этим хламом.
С утра довольно бойко клевало, но к сожалению снова ни одного мало мальски бонусного результата.
Примечательно что неплохая густера и плотва хорошо брала на перловку.
В итоге более 3 кг. всяко разной рыбки.

http://rigahost.eu/img/r14.jpg

http://rigahost.eu/img/r15.jpg

368

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Brīvdienās sanāca nedaudz pacopēt. Sesdien ap 5.00 jau ar bračku izbraucām uz Gauju.Upē cope sākās jau ar pirmo metienu un stundas divas bij jāstrādā nopietni.Vidēja rauda un mega izmēra jeļčiki ņēma visu piedāvāto.Taču ap 9.00 cope diezgan strauji apklusa un ap pusdesmitiem klusums.Bračkam bonusa shods-ievilka zālē.Nesen upē satiku pazistamu pludiņnieku-Gaujas brekšu specu.Tam bilde tā pati-pēc Jāņiem klusums.Mazs melns prieciņš-vismaz ne man vienam tā smile .
No 11.00 līdz 15.00 pitstops un uz ezeru.Ezerā cope pavērās šoreiz neparasti agri.Breksēni bij klāt jau pēcpusdienā un līdz 18.00 gadījās jau viens kilo+ bonusiņš.Pēc tam gāja stingri klusāk,no 21.00-23.00 pauzīte un tad atkal aizgāja cope līdz līmenim met un velc.Taču izmērs stingri atpalika no vēlamā.Ap 1.00 sāka jau apnikt valkāt no 40m distances 300-400g zivteles.Vienīgais ko varēju pamainīt bij ēsma un sāku pildīt barotavu ar krietnu kukurūzas devu un uz āķa tīru liela izmēra kukurūzu.Tas nostrādāja un copes kļuva retākas bet izmērs reiz trīs.Tā štopējot kukurūzu izdevās atkal šos noturēt līdz gandrīz 7.00.No rīta tīkliņā biju ielicis 10 kilo+/- breksēnus.Ja liktu vissu vajadzētu laikam ķerru.Četrus adevu pazīstamiem dubinatoriem tiem bij tā švakāk ar zivīm.Atcerējos ka gadus 8 atpakaļ arī pats ar grunteni vairāk par 3-4 zivtelēm noķert nevarēju.Nez ko tā? big_smile .Bračkam 2kg+zandarts uz raudas filejas-pirmais makšķernieka karjerā.Un tā no diennakts nomakšķerētas 18 stundas,kādu brītiņu varbūt būs miers wink .
http://s5.uploads.ru/oNSxi.jpg

CMS Valmiera

369

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всем добрый день.
Вчера попытал рыбацкого счастья на Лиелупе. Приехали на место рано утром, было еще темно. Но на нашем месте удобно устроились с вечера пара коллег-дубинщиков. Я Встал недалеко от них, нашел перспективное место, сделал хороший стартовый закорм и начал пробовать свои силы. Практически сразу отозвалась густерка с ладошку, за ней примерно такой же подлещик, а после него сел уже достойный противник. По скольку поводок у меня стоял 0,12 форсировать вываживания я не стремился и дал погулять ему вдоволь, от чего сам получил непередаваемое удовольствие. В итоге на крючке оказался лещик на 1,4 кг. За ним еще один. Вообщем скучать в этот день было некогда, лещ радовал поклёвками на протяжении всей рыбалки. Ловил до 11 утра и итог составил 13 кг прекрасных рыбасов.  Спасибо речке!
http://s5.uploads.ru/OEpgc.jpg
http://s5.uploads.ru/dYGx0.jpg
http://s4.uploads.ru/iATVQ.jpg

370

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Šodien tad nu atkal tiku līdz Buļļupei,savā vietā. Netālu bija divi klasiskie grunteņotāji,līdz pat manam finišam neredzēju ko izvelkam. Atnācu ap 0800,samaisīju barību Salmo lielais breksis,klāt nedaudz kaņepes.melasi,sauju ar baltajiem un kukurūzu Bonduelle.
Startā sametu 10 barotavas. Uz āķa liku sākumā balto,tad balto ar kukurūzu(strādāja viss rezultatīvāk),bija arī sliekas(noslinkoju vajadzēja sakapāt un piešaut barībai) ,bet netika izmantotas kā ēsma.Sāku ap 0900-1300. Pirmo stundu taisīju pārmetienu ik pa pāris minūtēm,katrā otrajā iemetienā klāt liku kukurūzu un baltos,kas manuprāt arī deva rezultātu.
Rezultātā sanāca diezgan labs loms,kopā 9 brekšuki,lielākais ap 1,3kg,mazākais ap 700 gr.Pa vidam bija viens asaris.Šikaču praktiski vispār nebija. Pārītis smuku pie paša krasta aizgāja, jo nebija uztveramā tīkliņa he he.
Gadījās arī tādas lietas kas iepriekš nebija manā praksē notikušas,velkot ārā, lai veiktu pārmetienu jūtu ka kaut ko aizķeru, un ir pretestība,divi trīs spoles apgriezieni un pretestība pazūd. Nezinu likās ka ir kaut kāds kukainis ,bet 100% nevaru dot. Kaut kā tā man ar gāja. Visumā ļoti labi pavadīts laiks pie upes. Ne asakas.

371

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всем привет, с воскресения на понедельник решили с мелким поехать на Лиелупе. Одежды взяли побольше, но замерзли всё равно, уже в шортиках ночь не просидеть))))) осень начинает чувствоваться. Начали ловить около 9 вечера и до 8 утра. Поклёвки в принципе были всё время ,но размер не радовал совсем и многие поклёвки какие то совсем вялые и в итоге холостые. Брало на всё - красные, белые, бутерброд, но по крупнее попадались на макароны с корицей. С рассветом поклёвки сократились, но более длинный поводок с маленьким крючком + 5 белых спас))) В итоге 18 штук правда самый крупный около 1 кг не больше. А еще 1 раз в жизни поймал ерша на макароны))) Вообщем рыбалкой довольны, время провели хорошо, еще и пожарить даже есть что)))
http://s4.uploads.ru/f06KR.jpg

372

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Pagājušajā nedēļas nogalē biju aizbraucis uz Kurzemes jūrmalu paķert zivis- karusas pašlaik ņem pieticīgi, kā arī zāles vēl daudz. Lielākā karūsa 630gr. blakus veči vilka arī kilogramīgas un virs, bet uz pluda un stundām izsēžot. Nedaudz pasēdēju uz buti- dažas arī izvilku, apkārtējie vienkārši superīgi pavadīja laiku smile bez zivīm. Copes nianse- kāts bija jānovieto maksimāli tuvu horizontālam stāvoklim.

Nu ko rudens sezona sākas- ne asakas smile

373

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Sveicināti kolēģi.....
Vienreiz arī man sanāk uztaisīt copes atskaiti, bet nav tāda kā gribētos jo pēc copes nomira telefons un bildes nav tieši tās kuras vajadzētu, bet tas nekas, sākšu no pašā sākuma.
         Aizvakar gāju gulēt 12:30 līdz kādiem 2:00 pa nakti novārtījos gultā un tā aŗī miegs nenāca, nolēmu ka šāda izdevība jāizmanto un jātaisās uz copi, lai varu savu pirmo atskaiti šeit ielikt.
         Izkāpu no gultas un dēvos pēc nakts tārpiem, tā man bija vienīgā ēsma, jo 2:00 naktī neko citu dabūt nevar, un uz copi nebiju plānojis iet tāpēc nekā cita nav. Ātri tika salasīti nakts tārpi, sataisījos un devos uz tuvāko copes vietu.
PunBB bbcode test
        Copes vietā ierados 4:20 Tumš kā ellē, bet laiks kolosāls. Biju paņēmis aŗī līdzi vienu karpu kātu, to pirmo izpakoju no somas, uzliku boilu uz mata sistēmu uz aizmetu nekurienē. Sāku krāmēties, kad visu jau biju salicis, secināju ka pa ātru, lai sāktu taustīt grunti tāpēc apsēdos un padzēru rīta kafiju.
        5:20 varēja jau sākt saskatīt kādu krūmiņu, kociņu un to izmantot kā marķieri, atradu sev tīkamu vietiņu. Distance uz kāta noregulēta nu tik var sākt lādēt iekšā barību.
        Barība bija NG Karpa+Salmo lielais breksis+melnzeme.
Tagad tik sāksies joki.
Veicu pirmo iemetienu ar barību, sagaidīju ka barota pret grunti atsitās, viss kārtībā jāpiecērt un jālādē iekšā nākošā porcija (Nekad nenotiek kā gribētos) Uztaisu vieglu piecirtienu un nespēju noticēt, man nekā vairāk nav auklas galā, sajūta tāda ka kāds būtu visu nosējis nost. Ietinu visu auklu un njāāāā nav nekā, šoklīderis arī aizpeldējis ir kaut kur big_smile
         Nebija laika pat dusmoties, nācās ātri visu pa jaunu siet, bet šoreiz ilgi ar sistēmu nečakarēšos, ņēmu feeder gumīju (siluro tu jau zini kāds mēsls man viņa ir) big_smile
Viss ir gatavs, sākam copēt, bet atkal manu pacietības mēru kāds pārbauda, aiz katra metiena liels piņķeris, iemetu, izvelku, ceņšos atpiņķerēt big_smile tā nočakarējos līdz ~7:00 visa rīta cope pa galam, bet Janka vēl nav padevies.
          Nolēmu, ja jau tik daudz laika esmu zaudējis, tad jāzaudē vēl viena pus stundiņā un jāuzsien normāla sistēma.
Sistēma sagatavota nu jau ir pāris minūtes pāri 7 un tiek iemest pirmais saprātīgais metiens smile
PunBB bbcode test
          No sākuma copēju ar 18nr āķiem, pavadiņā 0.04 pītā aukla. Ar tik smalkiem rīkiem ķērās viss pēc kārtas, Mailes nelika mieru pirmās 1.5/2 stundas. Tad lēnām mazie pazuda un sāka ņēmt nedaudz tīkamāku lieluma zivis.
Pirmais lēnais, prātīgais pavilciens aiz kura sekoja ne tik lēns piecirtiens smile juhuu kaut kas ir uzsēdies. Izvelku āra un tur brekšu kundziņš ir smile Nu jau ir cerība ka būs šoreiz arī zivis.
pēc tam pāris copes netika uzsēdināts neviens uz āķa. Uzliku liekāku āķi 12nr saliku kārtīgu kumosu ar tārpiem un aizeit atpakaļ. Iznāk vēlviens brekšu kundziņš, aiz kura pēc 10 min seko nākošais. Aiziet Janka jau ir priecīgs un viss notiek.
Uzlieku vēl lielāku, cerībā kādu kārtīgu tēvaini izcelt, bet notikās negaidītais.
          Sēžu aizpīpāju cigareti un vēroju feeder spicīti, kad pēķšņī ātrs un liels vilciens. Piecērtu un JAAAAAAA ir lielais uzsēdināts, Janka pa laipu lēkādams cīnās un lūdzās, lai tik nesapiņķerējās ar karpu kātu. Nu jau esmu izcīnījis, pievelku jau pie pašas laipas, skatos smuka karpa paņēmusi ir. Sirds dauzās spēcīgāk, nekā karpa uz āķi. Ņemu uztveramo ķeseli un lēnām mēģinu karpu ievadīt ķeselē, bet Jankam jau nekad tik labi nesokas, vienmēr kādi podi sanāk. 1-1.5metri no ķeseles āķis iztaisnojas un karpiņa aizpeld atpakaļ savā stihijā.
Nekādu problēmu, galvenais, lai ir ar ko pacīnīties un adrenalīnu paaugstināt ķermenī. Copeju tālāk, iemetu sēžu gaidu, mazliet pakūpu, bet copes nav vairāk, "kas notiek, kur palika brekši?" jāpārmet, velku ārā un kaut kā dīvaini man tas viss nāk krastā. Skatos mana barotava jau pa gaisu iet, nesaprašana pilnībā. Beigās ieraugu, ka arī Jankam uzsmaida veiksme smile āķis bija aizķēries aiz barotavas, kuru no rīta biju pazaudējis:D
Tā nu tgd atkal iemetieni pāris,  dabūju vēl vienu breksīti svarā 620g (Nācās paņemt uz mājām, lai vismaz vienu var nobildēt)
PunBB bbcode test
Ap pulkstens 10:30 cope beidzās, nosēdēju vēl līdz 12:00 un sāku krāmēties kopā.
         Tā nu tika pavadīta cope, emocijas dabūtas un arī nedaudz pieslīpētas zināšanas par copi un tā sīkumiem.
Paldies ka lasījāt ..... Veiksmi un ne asakas wink

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

374

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всем привет, опять Лиелупе, только другое место. Ночь со среды на четверг. Приехали с другом к часам 8 вечера и до 7 утра. По соседству рыбачили еще 2 мужика "дубинщика" и 3-ий мой друг. Настроение было хорошее, думаю надо не лениться и чуток потоскать кормушку по дну, вдруг чего интересного там найду....)))) Поскольку опыта у меня мало в этом де
ле, особой веры что из этого что то может получиться не было, ну думаю и ладно, не получится и хрен с ним. Но в итоге нашел!!!))) и стал кидать туда кормушку за кормушкой....и еще и еще. Пока закармливал слышал в свой адрес :"Вот тебе делать не......й, ху.....ёй занимаешься какой то...ха-ха-ха")))) Короче ушло у меня на все про всё минут 40, кстати за это время никто из них ничего так и не поймал))) Как обычно на один макарики, на второй бутик. Жду минут 15-20 тишина. Сделал подлинее поводок и насадил 5 белых + кориандровый дип. Закидываю жду 3-5 мин есть. Закидываю еще опять есть. Вообщем не знаю что это.....халява, повезло, удача или Боги рыбалки мне помогли))))) но ловил я один. К 7 утра у меня 19 штук у друга 3)))) у соседей думаю так же не больше. Клёв был всю ночь и ловилось только на белых, правда с рассветом пошла густёрка в перемешку с подлещиком. Вообщем рыбалкой остался ооочень доволен, и с погодой повезло и поймать что то удалось. Но больше всего рад тому, что мои действия и старания принесли результат, знаете даже не могу описать словами это чувство))) может это просто совпадение не знаю.....как то так вот. Поделился с другом рыбой и с мыслями уже о следующей рыбалке поехали домой. (P.S. самого большого 47 см всё  же поймал мой коллега)))))
http://s5.uploads.ru/anXFW.jpg
http://s5.uploads.ru/pzlFR.jpg
http://s5.uploads.ru/UDAuy.jpg

375

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Сегодня были в калнцемсе,на лелупе.Леща там не видно,или место не правильное выбрали,сначала сидели на глубине метров 10,первая густера грам 200,но дальше не больше спичечного коробка,2 часа на заброс такая фигня,решили поменять место,на новом месте густера,подлещик и плотва,одна попалась бонусная 600 грам.но в основном,ладошка и меньше...
http://s020.radikal.ru/i703/1308/e9/723fb0fef583.jpg брало с основном на белого и кукурузу,но когда добавлял кукурузу,все таки попадались покрупнее.Очень много щуки,почти каждый заброс в месте где падала кормушка щучий удар,видно мелочь собиралась,а щука большая,словно кирпичи в воду кидали.

376

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Veseli, copes biedri!!!!!!!!
Par cik, spriežot pēc foruma lietotāju atskaitēm, neviens pēdējā laikā nav bijis Voleros roll , Ar Jan'u nolēmām uz turieni doties, lai mēģinātu noķert kādu zivtiņu uz fīderi.
Jāteic uzreiz, brauciens izdevies, un pat ļoti. Zivtiņas Voleros ir, pie tam daudz. Izmērs gan dažāds, atkarībā no izvēlētās distances.
Rezultāts; 6 stundās noķērām katrs pa 47 zivīm, mana loma svars 8 kg, Jan'a lomu nesvērām, bet arī kaut kas ap 8 kg. Ēsma- baltais, pinka, slieka. Barības- dažādas, bet strādāja abas vienlīdz labi.
Nu ko, visi uz Voleriem!!!!!!!!!
http://s5.uploads.ru/ZduD5.jpg
Ne asakas arī Jums!!!!!!!!!

LSMK-MILO

377

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Сегодня на Варкалю с 6.30 до 13.00  13 кг. лещика - подлещика.http://s5.uploads.ru/VXOBi.jpghttp://s4.uploads.ru/vhSyo.jpg

Team Ēsma

378

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Всем привет, канал Варкалю. Лень рассказывать как что было, на что ловил и тд, Всё как обычно.
http://s4.uploads.ru/c56JO.jpg
http://s4.uploads.ru/X0F53.jpg
Вот как то так вот....

379

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Bijām vakar Varkalī, beidzot redzēju zivis! big_smile
Atbraucam diezgan agri, lai būtu kur apsesties, brīvu vietu bija daudz, tam dēļ izvēlējāmies ērtāko. Sastellējam štrumus un ap pulksten 6.30 sākām barot. Es samiksēju visu kas bija palicis pēc sacensībām, sevišķi nepūlējos, jo te breksis manuprāt ēd visu ko tam dod. Esmas stradāja gan sarkanais, gan kombinācijas sarkanais baltais, vienīgais nevarēju uzreiz pārslēgties uz citu ritmu, cirtu uz pirmo copi un daudz reiz tas bija pa ātru. smile Labi strādāja kombinācija kasteri ar 3 - 5 baltie, tad piecirst varēja ātrāk un rezultatīvāk. Zivs ķērās labas, no puskilo un uz augšu. Rezultātā pa 9 stundām man bija 14kg, kolēģim 20kg.
Secinājums, ja piestrādātu pie barības rezultāts būtu labāks, jo manas copes apsīka kad mums piebiedrojās Kvarcs un es paliku starp diviem profiem kas manu zivi savāca sev - maitas! big_smile

P.S. Beidzot baudīju pirmo šis sezonas copi un ar rezultātu esmu apmierināts. Redzēju zivis savām acīm! big_smile

380

Re: Atskaites par copi / Отчёты о рыбалке

Решили зъездить вчера на Бульупе,приехали с самого утра,расположились под мостом на пирсе,более не правую сторону,только разложился,заканчивал с системой,как набежали поплавочники местные и обложили со всех сторон,не успел закинуть кормушку,а поплавки уже стояли в воде.Только и слышал недовольные возлгласы,что я там сел.Понял что половить там не получится пришлось менять место,но на новом окозались одни зацепы,снова смена позиции...в итоге встал слева от моста,на песочке,брала на заброс,густера,подлещик.Густера поподалась хорошая до 300 грамм,а плотвы так и не увидил.Хотя ехал именно на нее.Прямо под мостом на палавок ее ловили очень даже не плохо,не кормят совсем,но катера в том места мягко говоря з****ут.В итоге наловили 7 кг,не считая сходом еще на килограма 3 или 4,из за канта,так как метров 10 от берега идет мель,а за ней резкий обрым,и вытаскивал подняв комель удочки выше головы.=))))Брало лучше на красного,а плотву под мостом ловили на белого.Знакомы на паплавок взял 2 леща по килограмчику.
http://s017.radikal.ru/i410/1309/fc/d6d230cf5cee.jpg
http://i036.radikal.ru/1309/53/8dddcf508a9c.jpg