401

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

? Народ что с вами случилось то? Кудаж вы все подевались , так ждали и вот тебе на...

Team Ēsma

402

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Ja šitā turpināsies, es vēl beigās ierakstīšos desmitniekā:)

Dačņiks forever

403

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Laikam trīs čempionāta posmi ir par daudz, nākošgad rīkojiet vienu vai divus pluss kausu izcīņas.

404

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Es tomēr esmu par trim posmiem, ja jau disciplīnu grib attīstīt un pretendēt uz dalību PČ. Arī rezultāti būs objektīvāki, ja vidējo rezultātu izvelk no vairāk atlases cipariem.

Dačņiks forever

405

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Domāju, ka objektivitātei 3 posmi un vismaz 1 kauss, kas tiek ņemts ieskaitē, ir jāatstāj.
Plānojot pasākumus, piedāvāju plānot tos ne biežāk kā 1 pasākums mēnesī, proti, pa vienam pasākumam maijā, jūnijā, jūlijā, augustā, septembrī, oktobrī(??). Tad maksimālais sanāk 6 pasākumi sezonā.

Par atteikumiem šogad, jāpaskatās iemesli, kāpēc dalībnieki atsakās no mačiem.
Pagaidām redzu sekojošas imeslu grupas:
1. Finansiālie - katri mači ir nebūt ne mazas izmaksas (gan barība, gan ceļš, gan inventārs un dalības maksa)
2. Paasākumu kalendārs - vasarā parasti ir blīvs pasākumu grafiks brīvdienās (tieši šī iemesla dēļ es atmetu domu piedalīties 2. un 3. posmā, bet pirmajā vēl nebiju gatavs)
3. Dažādi apstākļi- viss kas cits, kas gadās, ieskaitot sievasmātes apciemojumu smile

3. grupu ietekmēt nevaram - tā paliks
2. grupu varam daļēji ietekmēt, piemēram, plānojot sezonas pasākumus, ļaut par datumiem nobalsot potenciālajiem dalībniekiem vai rūpīgāk paskatīties LV plānotos lielo kultūras pasākumu grafiku
1. grupa (barība) - pieļauju, ka ir kādi risinājumi sadarbībā ar izplatītājiem/tirgotājiem. Tikai jārunā
1. grupa (transports) - pašiem jākooperējas. Labs piemērs ir Siluro un Jan. Bet tas ir tikai laika jautājums, gan jau sačuposies sportisti smile smile smile

Viss - beidzu pļurkstēt. Nākamgad plānoju pacīnīties ne tikai kausos, bet arī LČ posmos. Tikai ir jāatrisina finansiālie jautājumi smile

406

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Mači ir domāti tikai patiesi "slimajiem", kurus neaptur ne Pozitīvie festivāli ne sievasmātes bēres. Cik zinu, tad plānojot kalendāru, galvenokārt vērā tiek ņemts kopējais sacensību grafiks arī citoas makšķerēšanas veidos, lai sportisti var piedalīties vairākās disciplīnās un tās nepārklātos ar vienādiem datumiem. Un galu galā kalendāru apstiprina jau iepriekšējā gada nogalē - nu maksimums tekošā gada janvārī. Es, piemēram, jau tikko ir zināms sacensību grafiks, uzreiz apvelku lielajā tualetes kalendārā visus datumus ar trekno flomīti, lai laulene zin, kad ar manīm nedrīkst rēķināties pie mājas darbiem, festivāliem un arī sievasmātei šajos datumos mirt ir aizliegts:D

Dačņiks forever

407 (edited by NG 2013-08-09 14:50:18)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

1.    Krišjānis Lisovskis
2.    Normunds Grabovskis
3.    Rihards Grabovskis
4.    Igors Losevs
5.    Aleksejs Prokofjevs
6.    Andris Liepiņš
7.    Igors Bogačovs
8.    Vitalijs Minkovs  *****
9.    Uldis Paupers
10.     Vladislavs Bubnelis
11.    Gintaras Gruzdys
12.    Ivars Brinkus
13.   Aldis Vārna
14. Vladislavs Tolmačovs

pagaidām tie ir visi, kas ir pieteikušies, nupat vēl pārskatīju e-pastus ....
, zinu, ka taisās Tolmačovs, taisās Veikins, bet.... pieteikumu nav pagaidām..., atgādinu , ka pieteikumus uz LČ 3. kārtu uz e-pastu normunds#salmo.lv gaidu līdz trešdienai

408

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Nu ko lai saka, pilnīgs sviests... Nevaram savākt pat 20 cilvēkus, ja tas būtu parasts pasākums es vēl saprastu, bet uz LČ ... pilnīgs psc!

409

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Nu ko lai saka, pilnīgs sviests... Nevaram savākt pat 20 cilvēkus, ja tas būtu parasts pasākums es vēl saprastu, bet uz LČ ... pilnīgs psc!

Dresden,
Mācies no savām kļudām un nākamgad vairs nepieļauj šādu situāciju smile ja nopietni-LČ šosezon dalību nesuši 28 vai 29 cilvēki, pret pagājušo gadu tas nav slikti. Ja nākamajā gadā būtu līdzīgs pieaugums-jau dikti OK. Iemesli kamdēļ cilvēki neierodas var būt dažādi-veselība,nauda,ģimene,darbs, utt. Esmu pārliecināts, ka tas nav saistīts ar nevēlēšanos copēt, mačoties smile

410

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Dresden wrote:

Nu ko lai saka, pilnīgs sviests... Nevaram savākt pat 20 cilvēkus, ja tas būtu parasts pasākums es vēl saprastu, bet uz LČ ... pilnīgs psc!

Es gan tā neteiktu, manuprāt pilnīgi loģisks gala rezultāts. smile

LSMK-MILO

411

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Что означает ***** на против имя фамилии? smile))

412

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Vitalij wrote:

Что означает ***** на против имя фамилии? smile))

Iespējams ,ka jaunpienācējs ,bet tad pret Gintarasu ,kas arī pirmoreiz ,zvaigznīšu nav...

Gan jau NG nokomentēs .

PS. es ar Kvarcu ar esam sarakstā ,tikai neesam atskaņoti...:)

TEAM VOLVO

413

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Cik noprotu, Lč 3. kārta būs, jo visi no dalības nav atteikušies smile
Trinam āķus! !!!!

LSMK-MILO

414

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Man baigi žēl ka nesanāk piedalīties LČ. Uz rezultātu jau neceru, bet tā pieredze un zināšanas ko tur var iegūt ir pa tiešām superīgas.
SALMO kausa izcīņā sapratu ka 3 gadus ar feederi esmu maksimāli nepareizi copējis, par ko liecina arī šīs vasaras rezultāti pēc SALMO kausa.
Visiem, kas ar feederi ir nesen sākuši. Vai vispār ar makšķerēšanas kaifu nesen iepazinies, ir jāaizbrauc uz sacenēm. Vienalga vai tas ir kauss vai LČ starpība īsti nemainās iesācējam. Pieredzi iegūs visi.
Bet kas attiecas uz dalībnieku skaitu.Jāpiekrīt ka daudziem tas varētu būt finanses, darbs. Vienu problēmu kā finanses var atrisināt jau uz nākamo gadu. Kā man ieteica darī siluro ar Jan. Katru mēnesi nopērkot pa vienam vai diviem KG barības priekš sezonas. Pietiek gan ikdienas copei gan sacensībām. Barība kā nekā ir viena no dārgākām sacensību posmā, ja vien neskaita degvielu, kas manā gadījumā ir līdz Rīgai +/- 30ls +dalība smile

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

415

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Divas nedēļas (arī šodien) biju sacensību rajonā. Silti iesaku ņemt līdzi sliekas. Tās mani glāba smile Brekšuki un pliči ķērās tikai ar sliekas piešprici, bez tām plika tirināšana. Raudas nemānīju.

416

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Fīderis 3. Posms
1.    Krišjānis Lisovskis
2.    Normunds Grabovskis
3.    Rihards Grabovskis
4.    Igors Losevs
5.    Aleksejs Prokofjevs
6.    Andris Liepiņš
7.    Igors Bogačovs
8.    Vitalijs Minkovs 
9.    Uldis Paupers
10.     Vladislavs Bubnelis
11.    Gintaras Gruzdys
12.    Ivars Brinkus
13.    Aldis Vārna
14.    Vladislavs Tolmačovs
15.    Mareks Reķis
16.    Andris Mihaļskis
17.    Ainārs Gurtiņš
18.    Valdis Mols
19.     Uģis Kadaks

tāda ir situācija uz doto brīdi smile:)

***** šie bija pie uzvārda, jo nebija apstiprinājuma dalībai, tikai sākotnējas vēlmes, tagad viss ir ok

417

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

biju apskatīties maču vietu, daļa krasta tiešām r smuki sakopta, bet lielākā daļa wnav ne pļauta, ne kopta, tāpēc noteikti paņemiet līdzi ko pļaujamu vai griežamu, var nākties diezgan papļaut zāli aiz muguras, lai nekas nekur neķertos

gatavojieties tam ,ka mašīnas būs jāizdzen ārā , ievedīsim mantas un mašīnas dzīsim ārā uz grantēto posmu pie tiltiņa, tas ir tādēļ, lai skatītāji, kuru būs diezgan , var visu redzēt, lai vietējiem iedzīvotājiem un atpūtniekiem arī nebūtu traucēta pārvietošanās pa krastmalu, runa ir tikai par oficiālo reniņu un mačiem, pārējā laikā mantas nesam

krastmalā ir iestādīti daži bērziņi, tos nekādā gadījumā neaiztiekam, totiesslīpā krasta krūmus izgriezt ir pat ieteicams

krastmalā ir salidzinoši tīrs, tikai dažas plastmasas pudeles, dažas bundžas, parūpējieies, lai pēc jums tur nepaliktu atkritumi, makšķernieku atkritumus var ļoti labi ašķirt smile:):)

418

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

NG wrote:

Fīderis 3. Posms
1.    Krišjānis Lisovskis
2.    Normunds Grabovskis
3.    Rihards Grabovskis
4.    Igors Losevs
5.    Aleksejs Prokofjevs
6.    Andris Liepiņš
7.    Igors Bogačovs
8.    Vitalijs Minkovs 
9.    Uldis Paupers
10.     Vladislavs Bubnelis
11.    Gintaras Gruzdys
12.    Ivars Brinkus
13.    Aldis Vārna
14.    Vladislavs Tolmačovs
15.    Mareks Reķis
16.    Andris Mihaļskis
17.    Ainārs Gurtiņš
18.    Valdis Mols
19.     Uģis Kadaks

tāda ir situācija uz doto brīdi smile:)

***** šie bija pie uzvārda, jo nebija apstiprinājuma dalībai, tikai sākotnējas vēlmes, tagad viss ir ok

Vo, tas jau izskatās cerīgāk! smile Galvenais lai sanāk izveidot trīs zonas.

419

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

šodien, vēl dažas stundas, varat pasūtīt motili, citādāk paliksiet tukšā ...., rīt jau ir par vēlu

zvaniet Sašam

420

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2013/ЛЧ по фидерной ловле 2013

Vo vells.., biju izgājis atvaļinājumā un izslēdzis visus plašsaziņas līdzekļus, un loģiski neesmu iekļuvis apstiprināto dalībnieku sarakstā, bet es tur atgriezīšos, ja NG rītdien pieņems manu pieteikumu.. smile

TEAM SALMO