41

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

...

Sistēmas visas atļautas, nav jēgas šķirot, lai katrs ķer ar to kas patīk.
...

Es tikai par. smile Jo mazāk nebūtisku ierobežojumu un noteikumu  būs kausos, jo vairāk dalībnieku būs.

LSMK-MILO

42

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Gribētos lai kauss būtu tā vieta kur realizēt jaunas idejas un dot iespēju iesācēiem izjust sacensību gaisotni. smile Tā pēc gribās zināt pārējo domas par dažiem jautājumiem. Starp citu varat droši rakstīt savas idejas, piedāvājumus, iespējams kopīgiem spēkiem nonāksim pie kaut kā jauna, kas ar laiku varētu noderēt arī LČ posmos. Kur tad vēl eksperimentēt ja ne kausos? smile

43 (edited by siluro 2013-11-20 19:32:09)

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

Gribētos lai kauss būtu tā vieta kur realizēt jaunas idejas un dot iespēju iesācēiem izjust sacensību gaisotni.

sacensību gaisotni pilsētas centrā pa īstam nevar izjust.............. big_smile
nav pilnvērtīgas pieredzes apmaiņas......... big_smile

LSMK-MILO

44

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Nomainīju datumu, augusta mēnesī sanāk pārāk saspringts grafiks. Tā pat arī vietas izvēle vēl nav līdz galam nolemta, ja ir priekšlikumi rakstat.

45

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

6.6.Pēc signāla STARTS dalībnieki var sākt makšķerēt.
6.7.Starta iebarošanai tiks atvēlētas 10 minūtes.

Iebarošana notiek pirms STARTS, vai pēc? Jo principā jau ar katru metienu, kaut ko iebaro.
p.s. mēģinu iedziļināties fīderēšanas noteikumos. smile Pagaidām ķeru kā sanāk un kā vienkāršāk. smile

46

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:

Nomainīju datumu, augusta mēnesī sanāk pārāk saspringts grafiks. Tā pat arī vietas izvēle vēl nav līdz galam nolemta, ja ir priekšlikumi rakstat.

Slava veselajam saprātam ,-jo 4. vīkendus augustā neviens nepavilks ... sad
Runa iet par to ,ka kalendārā nav divi skaisti mači ,-08.-10.08 - TUBERTINI kauss Lietuvā un23.-24.08 EMAJOGI maratons Igaunijā...
Un pa vidu 15.-17.08 LČ otrais posms .

TEAM VOLVO

47

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Boroda
10min pirms signāla "starts", ir signāls "iebarošana"

LSMK-MILO

48

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Boroda wrote:

6.6.Pēc signāla STARTS dalībnieki var sākt makšķerēt.
6.7.Starta iebarošanai tiks atvēlētas 10 minūtes.

Iebarošana notiek pirms STARTS, vai pēc? Jo principā jau ar katru metienu, kaut ko iebaro.
p.s. mēģinu iedziļināties fīderēšanas noteikumos. smile Pagaidām ķeru kā sanāk un kā vienkāršāk. smile

Un pašam kā liekas...? smile
Loģiski ,ka iebarošana notiek 10.min pirms ...
pIRMS signāla STARTS...

TEAM VOLVO

49

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

volvo wrote:
Boroda wrote:

6.6.Pēc signāla STARTS dalībnieki var sākt makšķerēt.
6.7.Starta iebarošanai tiks atvēlētas 10 minūtes.

Iebarošana notiek pirms STARTS, vai pēc? Jo principā jau ar katru metienu, kaut ko iebaro.
p.s. mēģinu iedziļināties fīderēšanas noteikumos. smile Pagaidām ķeru kā sanāk un kā vienkāršāk. smile

Un pašam kā liekas...? smile
Loģiski ,ka iebarošana notiek 10.min pirms ...
pIRMS signāla STARTS...

...upsss.... ,Siluro apsteidza... smile

TEAM VOLVO

50

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Paldies! smile

51

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:
MC2 wrote:

Man jau liekas, ka kausu izcīņā nevajag tik strikti- svētki taču smile LČ gan šīm lietām jāpieiet nopietnāk, protams, ka nepatīkami plēsties lai iespētu līdz startam smile a cits tai laikā svilpodams čeko ūdens dzīles! Domāju Dresdenam ir cemme no Kalnciema brikšņiem smile

Un ne man vienam! smile Es nekad neatsakos iztīrīt vietu, esmu cirtis ne vienu vien reizi, bet ja es to daru treniņā un pēc tam tērēju savu laiku uz to pašu sacīkšu dienā, tad ir reāli škrobe. Bet tai pašā laikā cits atbrauc smaidīgs un mierīgi stundu sauļojās tīrā un iebarotā sektora! big_smile

Konkrēti piekrītu DRESDENAM...
Ir bijis tā ,ka maču dienā  ( rītā ) pļauj niedres ar trimmeri manā sektorā pēc izlozes un vēl izrādās ,ka aizmugurē ir normāls koks kura zari reāli maisa... sad Un vēl jābrien līdz pautiem ūdenī izpļaut ataugumu... Kamēr laimīgie atbraucēji tikai uz maču dienu reāli atpūšas...
Tas nav uzbrauciens nevienam ,tā kārtis izkrita pateicoties piektdienas neatbraucējiem... sad smile ...

TEAM VOLVO

52

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

smile:):) aktieri smile:):), bet..... Kas maksā tas pasūta mūziku, tāpēc kausi var būt ļoti atšķirīgi smile

53

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

NG wrote:

smile:):) aktieri smile:):), bet..... Kas maksā tas pasūta mūziku, tāpēc kausi var būt ļoti atšķirīgi smile

Pats tāds aktieris! big_smile big_smile Jau cik seriālos esi filmējies? big_smile big_smile

54

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

NG wrote:

smile:):) aktieri smile:):), bet..... Kas maksā tas pasūta mūziku, tāpēc kausi var būt ļoti atšķirīgi smile

...izņēmi man vārdus no mutes... smile
Viņiem pat būtu jābūt atšķirīgiem ( vēlams )...kausiem un atmosfērai...

TEAM VOLVO

55

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Mr.Dresden ,negribi izskatīt Ādažu variantu kausam ? Tur ir pat divi varianti ,un abi neslikti ( priekš tusiņa) . smile
Inču dīķis un Vējupe .
Ja interesē ,-dod ziņu .

TEAM VOLVO

56

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

volvo wrote:

Mr.Dresden ,negribi izskatīt Ādažu variantu kausam ? Tur ir pat divi varianti ,un abi neslikti ( priekš tusiņa) . smile
Inču dīķis un Vējupe .
Ja interesē ,-dod ziņu .

Noteikti interesē, kas tur ar krastu un zivīm? Pats visur nepaspēšu aizbraukt un apskatīt, tomēr matču ir daudz un kaut kad arī jātrenējās! big_smile Ja būs laiks varētu izlūkot pats ar braņdžu un ielikt kādu atskaitīti ar bildēm.
Man tomēr neliek mieru Jelgavas variants, noteikti aizbraukšu izlūkot. Tad vēl Mr. Bubiks lika noprast (telefoniski) ka man jābraudz uz Daugavas krastiem, atteikums netiekot pieņemts. Tu tak zini, ar sūrajiem Ķengaraga večiem joki maz! big_smile

P.S.Paldies par atsaucību, vietu meklēsim un cerams atradīsim ko foršu. smile

57

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Dresden wrote:
volvo wrote:

Mr.Dresden ,negribi izskatīt Ādažu variantu kausam ? Tur ir pat divi varianti ,un abi neslikti ( priekš tusiņa) . smile
Inču dīķis un Vējupe .
Ja interesē ,-dod ziņu .

Noteikti interesē, kas tur ar krastu un zivīm? Pats visur nepaspēšu aizbraukt un apskatīt, tomēr matču ir daudz un kaut kad arī jātrenējās! big_smile Ja būs laiks varētu izlūkot pats ar braņdžu un ielikt kādu atskaitīti ar bildēm.
Man tomēr neliek mieru Jelgavas variants, noteikti aizbraukšu izlūkot. Tad vēl Mr. Bubiks lika noprast (telefoniski) ka man jābraudz uz Daugavas krastiem, atteikums netiekot pieņemts. Tu tak zini, ar sūrajiem Ķengaraga večiem joki maz! big_smile

P.S.Paldies par atsaucību, vietu meklēsim un cerams atradīsim ko foršu. smile

Sūro Ķengaraga veci es paņemšu uz sevi ,-tobiš vienosimies ... smile
Zivis- ,karpa ,brexis ,līnis ,karūsa ,rauda ir abos dīķos + plēsoņas ...
Galvenais ir vienoties ar saimniekiem ...
Inču dīķis pieder privātpersonai ,( varianti ir ) ,Vējupe itkā ir pašvaldības īpašums ...
Rīt,parīt  noskaidrošu ...
Abos variantos ir ideāla piebraukšana un nometnes vieta .
Abi ir stojaku varianti ,kur mums pa lielam nav pieredzes...

TEAM VOLVO

58

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

vējupe būtu ok. zivju pietiek smile piebraukšana ļoti laba un Ādažu pašvaldība atsaucīga

Team Ēsma

59

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Vējupē vispirms iesaku jums oiebraukt un pacopēt ...., tur zivis ir, bet...... cope ļooooooooti specifiska,
visas labākās tusiņa vietas (2 tādas ir) ir privātīpašums, piebraukt tur ir sūdīgi

vasarā tur laivas dzenājas ...

mums tur pāris reizes pludiņš notikās, gribēju vēlreiz taisīt, bet vairs nav kur, jo kauss bez tusiņa īsti nav labi ...


tas pļavas dīķis pie Tallinas ceļa ir interesants, raudas tur vēl ir palikušas , bet tru arī slēpo, agrāk saimnieks baoigo naudu prasīja par copi, neadekvātu naudu, var būt kaut kas ir mainījies

60

Re: Ēsmas kauss 2014 / Кубок Ēsma 2014

Maksas dīķī ja riko, tad pie nosacījuma ka zivju ir daudz, pretējā gadījumā variants atkrīt. Neredzu jēgu maksāt par ūdeni kur nav piemerota cope ar fīderi, tas etaps ir noiets...
Vēl variants bija sarīkot Kalnciemā, bet tas arī atkrīt. Divi mači pēc kartas vienā vietā - garlaicīgi!