161

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Izskatās visumā nu ļoti Ok. Vienīgi nedaudz raizes dara 5.-7. Jūnijs – LČ FĪDERIS 1, jo nav īstas skaidrības par to kuros datumos būs Browning kaus uz kuru ir diezgan padaudz braukt gribētāju. Pēdējos divos gados Browning kaus noticis vai nu maija pēdējās vai jūnija pirmajās brīvdienās, ja arī šogad būs tāpat, tad jau viss OK, bet ja sakrīt ...

Normund - vai ja Browning kaus tomēr iekrīt 5.-7. jūnjā būs iespējams LČ fīderim 1. posmu pabīdīt kādu nedēļu uz priekšu vai atpakaļ?????

LSMK-MILO

162

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Browning cup SVK Madunice visticamāk notiks -29.-31.05 -tobiš maija pēdējā vīkendā . TUBERTINI CUP Birstonis Nemuna visticamāk ,ka tomēr notiks  .Reālākie datumi tur ir 21.-22. augusts .Iespējams ,ka formāts būs mainīts no divi uz četri komandā . ( projekts )
Baltijas kauss ...??? kad ? kur ? kā ? . Pagājšnedēļas shodkā braļukas ( kam būtu jārīko ) par to pat nav runājuši...
Nu un kur man iebāzties ar VOLVO CUP tandēmiem ...,tā lai visiem būtu labi... big_smile

TEAM VOLVO

163

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Baltijas kauss ...??? kad ? kur ? kā ? . Pagājšnedēļas shodkā braļukas ( kam būtu jārīko ) par to pat nav runājuši...
Nu un kur man iebāzties ar VOLVO CUP tandēmiem ...,tā lai visiem būtu labi... big_smile

Ar braļukasiem es runāju, datumu vēl spriedīsim kad mūsu kalendārs būs gatavs, visticamāk varētu būt jūnijs.

Kamaziča kausu piedāvāju rīkot Aprilī, Mēmelē! wink

P.S. Lietuvas čempionāta kalendārs. may 30-31 1 etap , june 20-21 2 etap; august 8-9 3 etap; september 5-6 4 etap

164

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nu Tu Ščecin i dolbanul... Par Mēmeli aprīlī ...,ibio... ( atvainojos par rupjībām ) .
Vajag stojaku visticamāk ,ja tas ir aprīļa beigas ...Un vieta ir atrasta , ja pašvaldība ļaus /tiesnesis ir ,pavārs ir ,balvas gandrīz ir  : D

TEAM VOLVO

165

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Nu Tu Ščecin i dolbanul... Par Mēmeli aprīlī ...,ibio... ( atvainojos par rupjībām ) .
Vajag stojaku visticamāk ,ja tas ir aprīļa beigas ...Un vieta ir atrasta , ja pašvaldība ļaus /tiesnesis ir ,pavārs ir ,balvas gandrīz ir  : D

A kas tur slikts, zona pa 15 metri un uz priekšu, mēs vieglu pastaigu nemeklējam, toties uz vimbām atrauties, divatā točku barojot uhhh! Ko tu stojakā noķersi Aprīļa mēnesī? big_smile

166

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

"MILO FĪDERIS 2015 " - 16.- 18. oktobris.

LSMK-MILO

167

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Nu un kur man iebāzties ar VOLVO CUP tandēmiem ...,tā lai visiem būtu labi... big_smile

Novembri vēl sola siltu big_smile !

CMS Valmiera

168 (edited by VIP 2014-10-29 13:17:19)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Nu un kur man iebāzties ar VOLVO CUP tandēmiem ...,tā lai visiem būtu labi... big_smile

Augusta beigas, septembra sākums fīderim ir brīvs - liec 11-13 septembri, kad ir PČ pludā

Ceru, ka top pludisti nesabižosies

Bet vispār pasākumu kalendārs ir gana blīvs smile

169

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

VIP wrote:
volvo wrote:

Nu un kur man iebāzties ar VOLVO CUP tandēmiem ...,tā lai visiem būtu labi... big_smile

Augusta beigas, septembra sākums fīderim ir brīvs - liec 11-13 septembri, kad ir PČ pludā

Ceru, ka top pludisti nesabižosies

Bet vispār pasākumu kalendārs ir gana blīvs smile

Tās vēl nav visas sacensības uz kurām mūsējie brauks. Kalendārs ir riktīgi blīvs un izvēles iespēju netrūks.

170

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Izskatās ka kalendārs visus apmierina, var jau laikam iesniegt federācijā.

171

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vai nepārklājas kautkādas sacensības ar LT Tubertini, Igaunijas maratonu, Slovākiju ????

172

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja nē, tad, manis pēc, var iesniegt jau federācijā! Nav vairs komentāru!

173

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tubertini un maratons nav primārais, lai leiši un igauņi savu grafiku pakārto. Nevaram darīt visu tikai mēs ar slovākiju it kā viss ok. Baltijas kausu es ar lietuviešiem saskaņoju ir divi iespējamie datumi kuri nepārklājās ne ar vienu no mūsu sarakstā redzamajiem.

174

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tā kā mani interesē tikai vietējie mači, tad kas var būt labāks par šo. smile Vēl ja zinātu vietas, tad vispār super. Voleri noteikti būs, cik saprotu arī Kalnciems būs. Nu nav jau daudz mums tās vietas, kur  400m nodrošināt, apmēram. Nav labi, ja zona katram ir tik 6-8m. Tos 10m vajadzētu sakasīt. Veiksmi rīkotājiem!

175

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kurā novembra dienā varam sarīkot tusiņu un kurā vietā? smile

176

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vai tik MILO kausu nevajadzētu pārcelt uz septembra sākumu, kāds Jūsu domas ??????
Kaut kā patukšs tas septembris........ smile

LSMK-MILO

177

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

TEAM VOLVO

178

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

siluro wrote:

Vai tik MILO kausu nevajadzētu pārcelt uz septembra sākumu, kāds Jūsu domas ??????
Kaut kā patukšs tas septembris........ smile

Varbūt nedaudz pagaidīt kamēr būs zināmi Igaunijas maratona datumi. Nebūtu īsti labi ja šie mači pārklātos.

LSMK-MILO

179

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

Igor , ja tauta ar mieru ( Māris toč. ) ,laika apstākļi ļauj , uztaisīs tandēmus testa režīmā  ( ar balvām ) no manis . Tie varētu būt VOLERI visticamāk .
Tad fiksi vajag domāt datumu un reģistrāciju lai var saprast ,cik tam pasākumam ir gatavi.

Es jau vispār domāju par tusiņu siltā vietā ar bārmeni pie letes, cepumiem un karstu tēju uz galda! smile

180

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:
siluro wrote:

Vai tik MILO kausu nevajadzētu pārcelt uz septembra sākumu, kāds Jūsu domas ??????
Kaut kā patukšs tas septembris........ smile

Varbūt nedaudz pagaidīt kamēr būs zināmi Igaunijas maratona datumi. Nebūtu īsti labi ja šie mači pārklātos.

Ok, pagaidīs ar nedaudz, galvenais lai ar Volvo kausu nepārklājās.

LSMK-MILO