1

Topic: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ir doma rīkot maču tādā formātā, gribētos zināt cik aptuveni varētu būt dalībnieku.
Ja kāds nezin tas ir formāts kurā piedalās minikomandas pa divi cilvēki. Komandai tiek atvēlēts viens sektors! Komandas dalībnieki sēž kopā vienā sektorā un viss noķertais loms skaitās kopā.

apspriežam ...

2

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Atbalstu! smile

LSMK-MILO

3

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Principa varētu Tandēmu uzrīkot rudenī, Septembra vai arī Oktobra sākumā. Vienīgais jāmeklē vieta. Laika apspriesties ir gana daudz. smile

4

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ja rīkotu patreiz tad teiktu ka Ikšķiles dambis, jo zēni tur velkot brekšus uz nebēdu. smile Bet kas tur notiek rudenī gan nezinu.

LSMK-MILO

5 (edited by VIP 2013-07-08 19:22:44)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Principā domu atbalstu.

Man prātā nāk dažas savtīgas domas, kas saistītas ar lielākas pieredze iegūšanu. Tas varētu arī padarīt sasniedzamo rezultātu mazāk prognozējamu. Līdz ar to varētu rasties sīvāka konkurence.

Pamatideja būtu sekojša:
- visi dalībnieki ir saranžēti pēc iepriekšējo sacensību rezultātiem
- Pieteiktos dalībniekus sadala 2 grupās:
   > pirmā puse
   > otrā puse
- Pirms treniņiem tiek veikta izloze - "pirmās puses" dalībnieki izvelk savu pārinieku no "otrās puses" saraksta

Labumi:
- iespējama plašāka pieredzes apmaiņa starp līderiem un pienācējiem
- mazāk prognozējami gala rezultāti - garšīgāk tikt pie balvas smile
- fīderistu kompānija labāk sapazīsies
- vēl kaut kas?

Riski:
- pāris principā nevar sastrādāties sad
- pieejamie rīki un barības nav salāgojamas vienā sektorā
- "es ar svešiem vispār necopēju" smile
- vēl kaut kas?

Tagad drīkst noriet manu ideju
- Latviski - vau!, vau!, vau! 
- Krieviski - gav! gav! gav!
- Angliski - wof! wof! wof!

smile smile smile smile smile

6

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Haotiskais Tandēms arī ir laba doma, bet patreiz man ir nojauta, ka uz šadu formātu nebūs daudz cilvēku, pieteiksies viss drīzāk aktīvākie fīder sportā. Ja savācās vismaz desmit komandas, tas jau būtu OK.
Tā pēc sāksim ar vienkāršāko. smile

7 (edited by siluro 2013-07-08 19:50:50)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Haotiskajā noteikti ka nepiedalīšos, noteikti ka nē.

LSMK-MILO

8

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

...noteikti -NĒ !

TEAM VOLVO

9

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Veči mēs apspriežam parastu tandēmu, nevis haotisko. smile

10

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Veči mēs apspriežam parastu tandēmu, nevis haotisko. smile

Tad -JĀ ! smile

TEAM VOLVO

11

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

laika posms līdz ledum ir tukšs, tādus vien
as dienas mačus var taisīt ik pa divām nedēļām, teiksim mazie komercmači, no cilvēka 5-10ls, pirmā vieta 50%, attiecīgi otrā 30 un trešā20% no samestās naudiņas, VArkalis ir, LUcavsala ir, HESa dambji ir, testējamās vietas mačiem ir .....

vieni mači oktobrī, viei novembra sākumā ir ok, cilvēki 15-20 uz tādu vieglo maču būs vienmēr smile:)

12

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Manuprāt pie pašreizējā cilvēku skaita un paredzamajiem pāriem pilnīgi garām- es nebūtu ar mieru ūdenī iemest 50-100LVL. ponta pēc un nedomāju, ka pāru skaits sasniegtu 10 gb. Šādā formātā varētu mačoties fīderis+pluds tad potenciālo dalībnieku skaits dubūltotos! Zinot, ka pluda veči ir izsalkuši jaunu seju, izaicinājumu viņi pavilktos!!! Spriedze arī būtu krietni lielāka.

P.s. Man patika Salmo kausa atmosfēra un intriga!!!

13

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Desmit pāri ir reāli, tas nav nekas nepaceļams. Turklāt ir iespējas strādāt pavisam savādāk, taktika krasi atšķirās.

14

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Protams, ka paceļams un interesanti arī-tiem, kas var izveidot spēcīgu pāri un var sisties nevis cerēt! A  pārējie ko-balvu fondam? Tad jau labāk LČ 4posmus, kas manuprāt arī būtu super!

15

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Sacensību formāts diezgan interesants. Komandu mači jebukrā sporta veidā ir intriģējošāk , jo var vaidot visādas kombinācijas un stratēģijas. Es tikai par šādu pasācienu. Es ar čomu 100% piedlītos.

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

16

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ideja laba. Tik kā ar cilvēkiem, kam nav neviena zināma copmaņa, ar ko kopā pie piedalīties?
Tādā ziņā jau liekas tas "haotiskais" interesantāks.
Runājot par NG variantu, kad pa mazajiem mačiem ik pa pāris ned. Tad gan varētu spiest uz to, ka izlīdzināt spēles laukumu - vēl lielāks ierobežojums uz barību apjomiem. Tad vismaz zinātu, ka neierodos uz apšaudi ar nazi wink

17

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

ideja atbalstāma!

Team Ēsma

18 (edited by VIP 2013-07-09 08:05:19)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Rudens ir ok
Pats tandēms ir ok

Esmu par papildus maču rīkošanu ārpus LČ ietvariem!
Tur būtu jāvalda mazliet citai gaisotnei, kaut pļurkstēt par LČ gaisotni man nav nekādu tiesību, jo neesmu tur piedalījies.

Jautājums par mērķiem un ieguvumiem.
- Ja mērķis ir ar dažiem spēcīgjem pāriem izcelt balvu fondu, tad savāksim nedaudz spēcīgu pāru un dažus ziņkārīgos. Rezultātā balvu fonds samazināsies
- Ja mērķis ir iextrādāt spēcīgus pārus citiem mačiem, tad šī ir laba iespēja. Vai balvu fonds te ir noteicošais?
- Ja mērķis paplašināt aktīvo fīderētāju skaitu, tad jādomā kā parādīt, ka arī iesācējiem te ir izredzes. Rezultātā dalībnieku skaits palielinātos un balvu fonds arīdzan būtu lielāks. Atvērtais jautājums, ko darīt ar "vieniniekiem"?

No potenciālo sacensību  fīderistu viedokļa ir jāatstāj vārti, pa kuriem ienākt šajā sabiedrībā. Šis forums jau ir viens solis šajā virzienā smile

Jan un Siluro, esmu daudz no jums smēlies - lielās lietas un sīkumus. Nekad neesat mani atstājuši bez atbildes. Paldies par to!

Tomēr, lai uzdotu jautājumu, ir jāzin, ka šāds jautājums eksistē un ir aktuāls.

Tas bija skatiens no jaunpienācēja viedokļa. smile smile

P. S.
Man ļoti gribētos, lai tie 2 jaunpienācēji, ar kuriem iepazinos  Ēsmas kausā, nepazustu no šīs sabiedrības!

19 (edited by VIP 2013-07-09 08:09:20)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tikai nepārprotiet mani - esmu par tandēmu mebkurā variantā. smile smile smile

Vienkārši gribās visu vēl labāk smile

Atbalstam šo iniciatīvu ar konstruktīviem viedokļiem!!!

20

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:

Ja rīkotu patreiz tad teiktu ka Ikšķiles dambis, jo zēni tur velkot brekšus uz nebēdu. smile Bet kas tur notiek rudenī gan nezinu.

Vietējie man teica, ka rudenī ņemot vēl labāk.