81

Re: Spoles/Катушки

Sveiki kolēģi! Lai gan jau nedaudz ož pēc pavasara,lai galīgi neislīgtu depresijā un cepumu grauzšanā jāmēģina vismaz rīki pārcilāt.Vēl rudenī,laikam septembrī kad mans vecais Shimano Supers palika arvien skaļāks un devās pie Buma,vajadzēja ko vietā.Neko dārgu līdz pavasarim negribējās pirkt un vadoties tīri pēc vizuālā vietējā bodē paķēru Okuma Safina Noir 40. Vienkārša,neuzkrītoša un imho gaumīga tikai par apm 25 ls smile .Šodien bij brīvs laiks un jāapskatās kas lācītim vēderā.Darbināta viņa tika bez žēlastības līdz pat pus janvārim,makšķerēju es daudz un rudenī tieši bija vairāk laika.Esmu diezgan liels po..ists laikam un spoles man vienmēr ir nojauktas ar barību un visu pārējo.Uzreiz pasaku ka nēsmu nekāds speciālists,līdz šim gan visas spoles kas man ir bijušas esmu kaut daļēji izjaucis,tā kā visam kas te rakstīts var uzmanību nepievērst.Nesen iejaukšanās sievas portatīvajā man izmaksāja pārdesmit eiro vairāk nekā vajadzētu smile smile smile .
Spolīte uztaisīta vinkārši bet viss ko vajag pamatā ir.Gultņi slēgtie,arī auklas rulītī kas nav pat trīsreiz dārgākām spolēm reizēm.Orģināls tā sauktais paravoza mehānisms ar palielu ovālu zobratu.Uz zobratiem atzīmes ,atpakaļ jāsaliek pēc tām savādāk ovālie zobrati ķīlēs.Pāris gultņus varētu vēl ielikt bet izskatās ka paradzēts tas nav.Nekādas sekas savai nežēlīgai trīs+mēnešu eksplutācijai neredz.Bija man problēmas ar auklas uztinējrulīti bet tā mana vaina-barība ar zemi+lietus.Kopumā man liekas ka par to naudu te ir viss un pat vairāk kā var gribēt.Ļoti viegla gaita,barotavu 60g praktiski nejūt,svarā arī viegla , ļoti smuki saliekās rokturis.Ar auklas uztīšnu ar problēmas neredzu, 0,1 pītā bez prbm.Bremze sākumā pastīva bet vēlāk kad laikam pietrinās Ok.Ja vēl Okuma neskopotos un pieliktu vismaz plastmasas rezerves kaseti,būtu max. ko var dabūt pa to naudu.Cik ilgi viņa varētu noiet prognozēt grūti bet ja vismaz sezonu( pie manis smile ) tad big_smile .
http://s9.uploads.ru/4r5jA.jpg

CMS Valmiera
+ Jan

82

Re: Spoles/Катушки

Кто нибудь уже приобрел PXR PRO? Если есть такие.может сделаете маленький отзыв по сравнению с простой PXR?

83 (edited by Maris 2014-03-11 17:06:59)

Re: Spoles/Катушки

Vitalij wrote:

Кто нибудь уже приобрел PXR PRO? Если есть такие.может сделаете маленький отзыв по сравнению с простой PXR?

Ir man tāda spolīte 5000 izmērā,Daugavā jau pacopēju,bildē var redzēt.Pēc vienas reizes jau daudz nevar pateikt,bet īsumā var mēģināt.Korpus metāla kā bija bet rotors plastmasas,kas it kā skaitās pat labāk jo vieglāks.Gultņi vairs tikai seši kas ar pietiekami ja stāv kur vajag.Pēc shēmas spriežot bezgalīgā vairs nav, laikam paravozs. Bet nu līdz ar to visu arī krietni vieglāka-380g pēc papīriem.Interesantākais moments ka atiecība tagad lēnāka 1:4,9 bet spolīte lielāka par apm.3,6mm kā bračkas PXR līdz ar to uztin apm.tikpat-85cm.Auklas uztinējrulītis ar labāks,profils jau kā Shimano.Īsi sakot principā pavisam cita spole.Rokturis ar vairs nav ieskrūvējamais,bet nu izmērs gan solīds-kādi 7 cm.Vispār man patīk,tik protams cena nedaudz varēja būt pieņemamāka.Sanāca ar visu sūtīšanu nepilni 100eur.Bet nu līdzvērtīgu tādā izmērā ar grūti atrast.Jaudas liekas pietiekami 80g praktiski nejūt.Voleros ar 80g ,3,9 kāts,nesasprigstot aizsviedu 79m,bekings sarkanais jau spīdēja cauri.Tiesa gan pa vējam big_smile .

CMS Valmiera

84

Re: Spoles/Катушки

читал отзывы, говорят клипса на шпуле для лески быстро ломается

85

Re: Spoles/Катушки

Испоьзуй концелярскую резинку как клипс.не должна ломаться

86

Re: Spoles/Катушки

приобрёл Exage 2014, добавил подшипник для полного X-Ship, завтра поеду тестдрайв устраивать на Лиелупе )))

87

Re: Spoles/Катушки

Klipsim nav nevainas, konstrukcija ir ļooti vienkārša,principā tādu klipsi pats var uztaisīt.

CMS Valmiera

88

Re: Spoles/Катушки

Sweiki! Kādas atsauksmes par Shimano Aero Feeder 4000 FA

http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/Products_2011/reels/front_drag/AERO_FEEDER_FA.image.-familyImage-Single-thumbImage.dash.jpeg

Team Rogislavs

89

Re: Spoles/Катушки

RoginskisLV wrote:

Sweiki! Kādas atsauksmes par Shimano Aero Feeder 4000 FA

http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/Products_2011/reels/front_drag/AERO_FEEDER_FA.image.-familyImage-Single-thumbImage.dash.jpeg

feeder.webtalk.ru там в разделе катушки шимано есть,хорошая катушка,на сколько помню,когда читал

90

Re: Spoles/Катушки

hmm es nesaproti krievi val 35% sad

Team Rogislavs

91

Re: Spoles/Катушки

Te jau viss skaidrs,cena un brands pasaka prieksa,jabut sakarigai spolei perc tik nost!

92

Re: Spoles/Катушки

Divos vārdos, šī spole neskatoties uz savu nosaukumu nav domāta priekš fīdera, pēc atsauksmēm, kuras visdrīzāk ir objektīvas šai spolei pietrūkst paša galvenā, kas nepieciešams priekš fīdera - vilkmes. Iesaku pasktīties uz citām spolēm uz to pašu EXAGE 4000 vai Preston PXR vai vēl labāk PC-R. Šīs spoles ir aptaustāmas un apskatāmas Rīgas copes lietu veikalos.

93

Re: Spoles/Катушки

Ka tas ir nav vilkmes???

94

Re: Spoles/Катушки

jonnyess87 wrote:

Ka tas ir nav vilkmes???

Tas ir tā, ka spolei būs pārāk liela pārslodze. Dažas spoles vairāk domātas maziem svariem, vobleriem piemēram u.t.t. Bet fīderī tomēr svari gadās pārsniedz 100gr.

95

Re: Spoles/Катушки

Sveiki Meistari! Esmu pārdomās starp divām spolēm vienādā cenā - Shimano Exage 3000 un Salmo Grand Confidence.

Spole galvenokārt tiks lietota vieglajam fīderim/pikerim, ar tievu auklu.

Vai ir kādi ieteikumi un komentāri?

96

Re: Spoles/Катушки

Jan wrote:
jazzman wrote:

...  Esmu pārdomās starp divām spolēm vienādā cenā - Shimano Exage 3000 un Salmo Grand Confidence.

Spole galvenokārt tiks lietota vieglajam fīderim/pikerim, ar tievu auklu.

Vai ir kādi ieteikumi un komentāri?

Nu, Shimano ir Shimano .... kādreiz  teica NG ... atbildot uz manu jautājumu - varbūt pa to pašu naudu Exage vietā labāk paņemt kaut ko no Salmo .... laiks rit un Salmo sācis zem sava zīmola tirgot pat ļoti kvalitatīvas lietas .... var būt, ka ir kas mainījies.

Grand CONFIDENCE ir pasaka...Pats par tādu domāju ,bet tikai uz nākošsezonu un uzreiz divas . Šogad esu patērējies nopietni...

TEAM VOLVO

97

Re: Spoles/Катушки

Varu pačukstēt ka Confidence nākošsezon būs arī 2000 izmērs...

TEAM SALMO

98

Re: Spoles/Катушки

Super Feeder 5500

http://i022.radikal.ru/1406/31/fa437840383c.jpg

FEATURES
• 8 Stainless Steel Ball Bearings
• 1 Roller Bearing
• Graphite Body
• Aluminium Spool
• Spare Aluminium Spool
• Weight: 400g
• Gear Ratio: 4.9:1
• 80cm Retrieve Per Handle Turn
• Spool Capacity: 0.26mm /150m
• Rotor Brake








Team Ēsma

99

Re: Spoles/Катушки

Izskatās tieši tāda pati kā Preston PXR, kas varbūt arī nav tas pats sliktākais variants.

100

Re: Spoles/Катушки

Sweiki! Kādas atsauksmes par Shimano Aero SPINING 4000SPFA uz fidera?

Team Rogislavs