261

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Maris wrote:

.
Doma ka var pieteikties jebkurš vispār liekas absurda it īpaši ja ir braucēji no pirmā desmitnieka.Pietiek vinnēt vienus mačus un še tev -PČ.

Šitam piekrītu pilnībā!

262 (edited by Ūsiņš 2015-11-11 18:53:41)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Maris wrote:

Pāris jautājumi.Nav man skaidrs kam tās atlases sacensības īsti vajadzīgas,cik zinu vēl šogad bija nerakstīts likums ka pirmie pieci LČ var braukt uz PČ.Noteikumus parasti spēles gaitā nemaina.Kas brauc arī it kā ir.Vienkārši zinu dažus cilvēkus kam PČ ir galvenais iemesls piedalīties LČ.
Doma ka var pieteikties jebkurš vispār liekas absurda it īpaši ja ir braucēji no pirmā desmitnieka.Pietiek vinnēt vienus mačus un še tev -PČ.
Bet ja nu to uztver kā ekskursiju vienreiz gadā kā saka pasauli apskatīt tad jau viss OK.

Tapec jau es teicu, ka ta ir loterija. Ka ari, ja piedalies tu Mari, tad reali vietas paliek tikai 5, jo tu Rubeni zini ka 5 pirkstus:) Es uzskatu, ka tev ir japiedalas, lai paraditu, ka si atlase nav objektiva. Var rikot macus atlasei, bet vajadzeja atstat, ka Lc pirmais trijnieks jau ir kvalificejusies, parejas 3 vietas tad atlasa no gribetajiem. Jo tas galigi nav godi8gi pret Drezdenu, kurs visas sezonas garuma paradija stabilitati un labus rezultatus jebkuros udenos, un ja vinam nepaveicas Rubene?! Ja man kaulini sakritis, un zinasu, ka varu sakartot sev brivu uz Pc datumiem, tad planoju pirms Rubenes nemt atvalinajumu 2 nedelas, un reali dzivot tur un treneties. Ka tu doma Mari, pa 2 nedelam es atkodisu to diki????:):)
tik nenoediet mani bez sals, meginu but objektivs

263

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

1.Diemžēl mans budžets labi ja pavelk LČ.Pašam nesanāca,vismaz bērni jāizskolo.JA nu ......līdz pavasarim,kas gan ir maz ticams, atradīsies lieki 1500 kā saka viss iespējams.
2.Par atlasi.Vīri varbūt gadiem gājuši uz to lai izcīnītu iespēju piedalīties PČ,nebūtu godīgi to tagad atņemt.
3.Nekas pārdabisks tai dīķī nav,zivis pārsvarā ķeras labi,pietam visur.Kas notiks kad vīri 30-40 iemetīs vienlaicīgi-.....? Tādu maču tur nav bijis.Kā saka-flag tebe v ruki big_smile .

CMS Valmiera

264

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tagad sanāks situācija ka 1. dīķis ir rādītajs visai tavai meistarībai, Bet LČ ... tas tā... muiņa! big_smile Man nav iespējas tur trnēties , bet tas biezi vien  ir noteicošais faktors. Cīnījos LČ aiz vienas domas, lai nebūtu pārmetumu ka neesmu pelnījis būt PČ sastāvā, bet tagad kad gribētāju ir vairāk kā vietu sastāvā mana sirds ir mierīga. Vai piedalīšos atlase... vel domāju. smile

P.S Vēlos lai brauktu stiprākie!

265 (edited by Vlad23 2015-11-11 20:56:47)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Pirmkārt. Šogad pirmo reizi mums gribētāju ir vairāk nekā izlase vietu.
Tāpēc visi kopa, SAPULCE izlēmām ka šogad taisām atlasi. Un no nākošā gada nolikuma ieliekam punktu ka labākie LČ tiek uz pasauli.

Kāpēc tā izlēmām:
Sports jauns, un līderī vel nav zināmi, tie kas startē pirmo gadu un ir 15nieka, iespējams ir nākamo gadu čempioni.

Plūda un ziema viss savādāk, tur mes varamies jau sen un visi visus pazīst, vairs nav brīnumu.

Es gribu lai viss notiek godīgi. Un šis dīķis ir visiem vienādi nepazīstams sportiskajā režīmā.
Esmu pārliecināts ka tur varēsim noteikt labākos.

VT

266

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Velreiz un lenam, lai vairs nebutu jaatkarto ....
LČ ir un paliek LČ un tam ar izlasi nav NEKĀ kopīga, sportisti iegust valsts cempiona titulu, oficialu titulu!!!
LČ rzultāti izlases sastādītājam- tas ir man, kā LMSF valdes loceklim un atbildīgajam par fidera, pluda un ziemas sportiem, var kalpot kā viens no  palīglīdzekliem izlases komplektēšanā , ne vairāk.
Es jau padsmit gadus sastadu ziemas izlasi un visas sis diskusijas zinu no galvas smile)), bet man ir bieza āda smile)), izlases sastavam jabut tadam, kurs stradas kopa, kurs cinisies kopa, tiesi tapec ari izlases sastava sogad nebija Krisjanis, lai gan vins viennozimigi ir viens no labakajiem un perspektivakajiem starp mums, bet ... Irija vinam nedaudz sajauca galvu, domaju, ka tagad vins jau pavisam savadak skatas uz lietam un vinam ir vieta izlase
Es vareju salikt izlasi pec saviem ieskatiem un neielasties diskusijas, BET ... fideri tiesam daudzi cilveki progrese loti strauji, cilveki par kurie pieeju sportam varu skatoties no malas teikti tikai to labako, bet... tas ir vienas sezoans progress, dzive ir pieradijusi, ka ir daudz vienas sezonas talantu, ir dzives situacijas, kad vienu sezonu tu vari veltit laiku copei, citu vairs ne u.t.t., tapec es piedavaju taisit atlasi starp tiem, kuri VAR but pretendenti uz izlasi un grib braukt, lai 3 macu dienas noteiktu ta briza specigakos

Negribat 3 tures viena vieta, ok, liekam Zundu ka atlases pirmo kartu

Nav svarigi kada udeni notiks atlase, ir svarigi noteikt atrakos , tehniskakos, un meistarigakos tiesi uz to bridi, ari tos, kuri VAR pavilkt pilnvertigu atlasi, kas nozime , ka vares pavilkt ari PČ

Uz izlasi var pretendet tie, kas ie piedalijusies vismaz 5 dienas no 6 si gada LC, tie, kam ir VISS vajadzigais inventars un tie, kas vares garantet, ka vares segt visas izmaksas PČ un neradis neertibas citiem komandas dalibniekiem ....
Es domaju, ka ja ta kartigi visu apsver, tad atlasisies 7-8 cilveki, nu 10 maksimums

Es pats noteikti atlase piedalisos, man vienkarsi patik tadi asi mikro maci smile)), es atlasei gatavosos vairak ka LC smile)), bet..... Jau tagad varu teikt, ka par % 85 uz PC nebrauksu pat tad ja atlasisos


Ja kadam liekas, ka si gada LC bija paraug gads u.t.t.t, tad smile))) man ta neskiet smile)), Jelgavas ture  bija ..... labi noorganizeta pasedesana pie upes smile), tos rezultatus es nopietni uztvert nevaru smile)
Brinumi nenotiek un nenotiks ari atlase smile)), tie kas mak kert tie ari kers smile)), tie kas ... Gulot ker breksus gules ari tur smile))

Dikis nav redzejis macus , neviens nevar zinat kas notiks ar zivi, kur un kada distance ta bus jaker smile), tapec drosi varat tur treneties jau tagad un visu pavasari smile))

ja negribat atlasi, tad es tulit varu nosaukt 5 cilvekus, kuriem jabut izlase un 6. Var izvilkt loterija smile)), bet.... vai tas bus pluss komandai neesmu parliecinats

267 (edited by Ūsiņš 2015-11-11 22:29:35)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Visvairak man patik tas, ka jebkurs sodienas komentars ir konstruktivs, un jebkura ir vismaz dala patiesibas,:) Tas noteikti veicinas attistibu, kas pec manam domam ir galvenais, lai ilgtermina uzraditu labakus rezultatus.
Un NG, ja guletajs ir izvelejies tadu taktiku, un paradijis labu rezultatu, tas tikai apliecina taktisko meistaribu, ja vien guletajs negul ari tur, kur breksu nav, bet jaruka uz maili:)

268

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:
volvo wrote:

Nez kurā vietā es runāju par objektivitāti...? Tā ir plika statistika un tikai.Kam nepatīk ,tas neskatās . big_smile

Ņemot vērā manu "ārkārtīgi veiksmīgo" sniegumu šā gada LČ, es protams jūtos glaimots par piecpadsmito vietu, bet par kādu statistiku Tu te runā??? big_smile big_smile big_smile

Ņemot vērā Tavu negatīvo attieksmi pret vārdu STATISTIKA ,nomainīsim viņu pret vārdu FAKTI . Atmetīsim aiz ausīm pievilktos rezultātus tiem ,kas nav piedalījušies VISOS pēdējo trīs gadu LČ posmos ...Sausajā atlikumā iegūstam tikai septiņus ( 7 ) kaklus no manis pieminētā saraksta ,tieši tādā kārtībā kā es pasniedzu .Ja kāds te saredz intrigas vai tamlīdzīgu herņu -atvainojos jau iepriekš !
P.S. Uz copi jābrauc biežāk -tas nomierina !
Visiem -ne asakas !

TEAM VOLVO

269

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jautajums,kapec Es esmu iekluvis reitinga,jo neesmu piedalijies 2014 gada visos posmos?

270 (edited by Jan 2015-11-13 23:14:36)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

...
Atmetīsim aiz ausīm pievilktos rezultātus tiem ,kas nav piedalījušies VISOS pēdējo trīs gadu LČ posmos ...Sausajā atlikumā iegūstam tikai septiņus ( 7 ) kaklus no manis pieminētā saraksta ,tieši tādā kārtībā kā es pasniedzu .Ja kāds te saredz intrigas vai tamlīdzīgu herņu -atvainojos jau iepriekš !
P.S. Uz copi jābrauc biežāk -tas nomierina !
Visiem -ne asakas !

Jau tuvāk īstenībai, (a to jau domāju ka rums Tevi jau piebeidzis neskatoties uz biežo braukšanu uz copi. smile ) vēl nedaudz piepūlies un nonāksi pie pareizā skaita. smile
Bet tas saraksts, sauc to par statistiku, faktiem vai kā citādi, nesniedz objektīvu vērtējumu uz šo brīdi un līdz ar to tam nulles vērtība.

LSMK-MILO

271

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Atmetīsim aiz ausīm pievilktos rezultātus tiem ,kas nav piedalījušies VISOS pēdējo trīs gadu LČ posmos ...Sausajā atlikumā iegūstam tikai septiņus ( 7 ) kaklus no manis pieminētā saraksta ,tieši tādā kārtībā kā es pasniedzu .Ja kāds te saredz intrigas vai tamlīdzīgu herņu -atvainojos jau iepriekš !
P.S. Uz copi jābrauc biežāk -tas nomierina !
Visiem -ne asakas !

Jau tuvāk īstenībai, a to jau domāju ka rums Tevi jau piebeidzis neskatoties uz biežo braukšanu uz copi. big_smile Bet tas saraksts, sauc to par statistiku, faktiem vai kā citādi, nesniedz objektīvu vērtējumu uz šo brīdi un līdz ar to tam nulles vērtība.

Par rumu patika big_smile
Ja lasītu NEDAUDZ uzmanīgāk ,tad saprastu ,ka es nekur neapgalvoju ,ka te ir kautkas objektīvs vai vērā ņemams ...
Par nulles vērtību protams var spriest tas ,kas pats ir lielais TEORĒTIĶIS  ( ne par TEVI ) ,tikai lai saglabātu intrigu... big_smile

TEAM VOLVO

272

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kvarcs wrote:

Jautajums,kapec Es esmu iekluvis reitinga,jo neesmu piedalijies 2014 gada visos posmos?

VALDIŅ -TEV ar kautkāda aizture vai kā...?
Bļin ,-kur jūs visi atrodat vārdu REITINGS ...?
Tak izlasi manu postu 2015.11.07. -19:20;15

TEAM VOLVO

273

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:

...
Ja lasītu NEDAUDZ uzmanīgāk ,tad saprastu ,ka es nekur neapgalvoju ,ka te ir kautkas objektīvs vai vērā ņemams ...
...

Tad kāda jēga Tavam sarakstam? Ja nu vienīgi tas ceļ Tev pašapziņu un mielo godkāri, tad gan. smile

LSMK-MILO

274

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Jan wrote:
volvo wrote:

...
Ja lasītu NEDAUDZ uzmanīgāk ,tad saprastu ,ka es nekur neapgalvoju ,ka te ir kautkas objektīvs vai vērā ņemams ...
...

Tad kāda jēga Tavam sarakstam? Ja nu vienīgi tas ceļ Tev pašapziņu un mielo godkāri, tad gan. smile

Ceļ un mielo... big_smile
A varbūt kādam bija grūti samierināties būt aiz R.G. ...? big_smile
Pats sāki šo huiņu ,un nav saprotams kāpēc ...?
Prātā nāk saruna ,kas norisinājās nedēļu atpakaļ 29.km . kur sēdējam pieci veči un spriedām par klusumu forumā .
UN notika tas ,kas tika prognozēts -vienam bija jāuzsāk saruna -gan jau kāds pavilksies .Un viņš arī pavilkās ! big_smile

TEAM VOLVO

275

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
Jan wrote:
volvo wrote:

...
Ja lasītu NEDAUDZ uzmanīgāk ,tad saprastu ,ka es nekur neapgalvoju ,ka te ir kautkas objektīvs vai vērā ņemams ...
...

Tad kāda jēga Tavam sarakstam? Ja nu vienīgi tas ceļ Tev pašapziņu un mielo godkāri, tad gan. smile

Ceļ un mielo... big_smile
A varbūt kādam bija grūti samierināties būt aiz R.G. ...? big_smile
Pats sāki šo huiņu ,un nav saprotams kāpēc ...?
Prātā nāk saruna ,kas norisinājās nedēļu atpakaļ 29.km . kur sēdējam pieci veči un spriedām par klusumu forumā .
UN notika tas ,kas tika prognozēts -vienam bija jāuzsāk saruna -gan jau kāds pavilksies .Un viņš arī pavilkās ! big_smile

Volvo, ta manta ko tu lieto, tiesam ir laba:):):)

276

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
Jan wrote:
volvo wrote:

...
Ja lasītu NEDAUDZ uzmanīgāk ,tad saprastu ,ka es nekur neapgalvoju ,ka te ir kautkas objektīvs vai vērā ņemams ...
...

Tad kāda jēga Tavam sarakstam? Ja nu vienīgi tas ceļ Tev pašapziņu un mielo godkāri, tad gan. smile

Ceļ un mielo... big_smile
A varbūt kādam bija grūti samierināties būt aiz R.G. ...? big_smile
Pats sāki šo huiņu ,un nav saprotams kāpēc ...?
Prātā nāk saruna ,kas norisinājās nedēļu atpakaļ 29.km . kur sēdējam pieci veči un spriedām par klusumu forumā .
UN notika tas ,kas tika prognozēts -vienam bija jāuzsāk saruna -gan jau kāds pavilksies .Un viņš arī pavilkās ! big_smile

big_smile big_smile big_smile

Nespried par citiem pēc sevis smile un ja tu domā ka rakstot visādu huiņu (taviem vārdiem izsakoties) neviens neiebildīs,tad tu maldies.
Ar to arī varētu beigt, tik patiesības labad jāpiebilst ka 29km. sēdēji tikai tu, jo pārējie vilka zivis. smile (pēc aculiecinieku teiktā)

LSMK-MILO

277

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Atmetot vārdu Reitings,kā Tu r
eiķināji vietas tiem kas nepiedalījās visās kārtās?

278

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

atkal skaldat matus? big_smile

Team Ēsma

279

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dalām lāča ādu...

280

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

viņš tak mežā un guļ tongue

Team Ēsma