261

Re: Makšķeres/Удочки

262

Re: Makšķeres/Удочки

SALMO Piedrujas 5a līdz mēneša beigām akcija -visiem pikeriem & fīderiem - 25% .
...izņemot TEAM SALMO TOURNAMENT un ENERGY... sad

TEAM VOLVO

263

Re: Makšķeres/Удочки

jugla tas pats un feeder auklām 25%  smile un feederisti par cenām var parunāt! welcome!

Team Ēsma

264

Re: Makšķeres/Удочки

Mekleju kātu pustālai- talai distancei.
Domāju, ka tests varētu būt no 50 līdz 100g.
Vietas raksturojums apmeram Daugava zem Salaspils HES iemetiena distance 50m+
Vai ir kadi viedokļi pieredzējušajiem fīderistiem?

265

Re: Makšķeres/Удочки

VIP wrote:

Mekleju kātu pustālai- talai distancei.
Domāju, ka tests varētu būt no 50 līdz 100g.
Vietas raksturojums apmeram Daugava zem Salaspils HES iemetiena distance 50m+
Vai ir kadi viedokļi pieredzējušajiem fīderistiem?

Aizmirsi pierakstīt summu kurā plāno iekļauties.

266

Re: Makšķeres/Удочки

Šobrīd neesmu nolēmis par summu. Vairāk ir mērķis saprat piedāvājumu. Jo tālais kāts man ir vajadzīgs.
Saprotu, ka ap 100 EUR lajkam ir jārēķinās sakarīgam kātam.

267

Re: Makšķeres/Удочки

VIP wrote:

Šobrīd neesmu nolēmis par summu. Vairāk ir mērķis saprat piedāvājumu. Jo tālais kāts man ir vajadzīgs.
Saprotu, ka ap 100 EUR lajkam ir jārēķinās sakarīgam kātam.

nopērc no kāda jau lietotu, piemēram, lietotājs- Jan, kādu laiciņu atpakaļ tirgoja premiership long distance pa 65€! ;-)

268

Re: Makšķeres/Удочки

269

Re: Makšķeres/Удочки

Septembrī reti kurš plāno atvaļinājumu, taču vēlēšanās noķert brekšus mani ”salauza” wink Dienu pirms lielajiem svētkiem apceļoju visus lielākos veikalus iepirku iztrūkstošo aprīkojumu dažus kilogramus mazo dzīvībiņu smile un copei gatavs!!! Iebraucot Daugavgrīvas ielas Salmo satiku EV kurš piedāvāja notestēt jauno Team Salmo Turnament 390cm., 100gr. testa kātu- juhūūū, svētki pirms svētkiem smile kātu paņemot rokās saprotu-labs!!!
Pirmajā atvaļinājuma rītā pulksten sešos jau startēju uz Kalnciemu. Ierodoties copes vietā priekšā jau sēž ap desmit ”trako” kuri cīnās no iepriekšējā vakara smile apjautājoties par lomiem visi ir smaganēji jo nav neviena paša brekša. Izpētījis brīvās vietas arī es sāku iekārtoties, iejaucu Milo barību maisījumu un nolieku to sānis. Nu, ko Salmo Turnament smile  sastelēju kātu, jau pirmajā grunts izpētes iemetienā secinu, svins 50gr. bez spēka aizlido virs 60 metriem-uhh labs! Esmu atmērījies uz 50 metriem uzlieku 45gr. barotavu ar lielu barības konteineri(ar barību ap 90gr.) aiziet piecas apetītes veicināšanai wink pirmais iemetiens neveikls, bet katrs nākamais tiek uzlabots. Ilgi nav jāgaida un 1oz sāk rādīt ko prot un jāsaka prot lieliski nelielu plicēnu parāda skaisti, velkot to ārā var sajust kā 50gr. censonis pa laikam paskrien sānis-patīkamas sajūtas, ņemot vērā ka tests tomēr 100gr. Jau tobrīd ir skaidrs, ka manam Milo Superba 100gr. ir cienīgs konkurents, bet pilnīgi citāds. Galvā mēģinu salīdzināt šos kātus-nesanāk abi labi smile Milo super puper delekāts ar machmaksķeres rinķiem un labu zivs izstrādi pie izvadīšanas, Turnament ar līdzvērtīgu blanku, bet  nedaudz paraboliskāks ar daynaflo rinķiem. Super-pieteicies, kas brangāks un lēnām sāku šlepēt pirmo no tās dienas septiņiem 1+ kāts strādā lieliski pie krasta lokās un izstrādā līdz sačokā iekšā. Paiet minūtes divdesmit un tiek vilkts nākamais, skaidrs Milo barība strādā, piekapāju nedaudz sliekas un piesakās nākamais, bet liekas brangākais no visiem smile pie krasta nevaru dabūt aukšā-izrādās esmu atšlepējis 2kg. līdaku uz 0.12 pavadas smile Pēc piecām stundām copes likos mierā, loms 12,4kg. Lielākais breksis 1,6kg. pirmā brīvdiena pavadīta lieliski smile vienu dienu  izlaidu un devos uz Kalnciemu atkārtoti nemainot nedz barības sastāvu, nedz kātu-10,8kg. rezultātā, lielākais 2kg. 
Nedaudz par pašu kātu jo solīju EV objektīvu viedokli par viņa jaunāko ”bērnu” wink  EV liekas Turnament gēns viņā ir iedzimies smile vpatīk, ka komplektācijā joprojām ir četras spices ar divām 1oz, vienu 1,5oz un 2oz. un spices der no citiem Turnament kātiem. Mētāju dažādas barotavas no 45gr. medium līdz 75gr. large, ar lielāko komfortabli līdz 50 metriem. Noslogot ar lielāku svaru par 120gr. neiesaku. Nu vismaz ne svāsta iemetienam smile  Ļoti patīk lielie daynaflo rinķi labi slīd aukla un būs krietna priekšrocība pavasara Vimbu copē, kad ūdenī vēl dreifēs zāle-iedeāls kāts Vimbām! Copi rāda labi un izvadot izstrādā priekšzīmīgi īpaši beigu fāzē pirms zivs ievadīšanas sačokā-runa iet par 1+ Rokturis un spoles stiprināšanas mehānisms ir tāds pats kā pārējiem Turnament vismaz uz aci tā liekas-labs.
Team Salmo Turnament 390cm., 100gr.-viennozīmīgi iesaku! Tirdzniecībā gan būšot nākamgad :)man notiekti tāds būs wink
Kalnciemā divu nedēļu laikā pabiju piecas reizes un vienmēr ne bez pāris skaistiem brekšiem smile rīt plānoju Kalnciema sezonai pielikt punktu trešdien jau pirmā darba diena, bet nākamnedēļ jāsāk slīpēt Voleru akmeņi smile

270

Re: Makšķeres/Удочки

Доброго времени суток ! Решил прикупить как речник : Shakespeare Agility Power feeder 13ft или 14ft . Как думаете стоит брать для Лиелупе , Даугавы , Гауи ? Или посоветуете что то лучше за эти деньги ? Заранее спасибо....

271 (edited by Boroda 2014-10-08 16:24:16)

Re: Makšķeres/Удочки

Apskatījos.
http://salapin.ru/lab/onelab4751.html
Tur nu pašam jādomā, es neesmu experts.

272

Re: Makšķeres/Удочки

Sweiki! Kādas atsauksmes par CORMORAN Distance Feeder 3,60m 90g un Spole cormoran feeder 5pif 3000 Razots vacija??

Team Rogislavs

273

Re: Makšķeres/Удочки

TEAM SALMO TOURNAMENT un ENERGY  16.,17.,18.oktobrī 50% atlaide !

TEAM VOLVO

274

Re: Makšķeres/Удочки

visos veikalos?

275

Re: Makšķeres/Удочки

marchello wrote:

visos veikalos?

Visos.

TEAM VOLVO

276

Re: Makšķeres/Удочки

Tad jau būs jāiebrauc ciemos!

277

Re: Makšķeres/Удочки

Sveiki, Kolēģi!

Ir sanācis, kā sanācis! sad
Gribētu steidzami pārdot šogad uz Salmo 50% atlaidēm iepirkto Tournament 70, 3,6 m kātiņu, čeks saglabāts tā kā garantija arī ir! 81,- eur

P.S. Kā noprotams, copi nav redzējis smile

278

Re: Makšķeres/Удочки

Ingins - Я сообщение с телефоном в личку отправил!..

279

Re: Makšķeres/Удочки

Ingins wrote:

Sveiki, Kolēģi!

Ir sanācis, kā sanācis! sad
Gribētu steidzami pārdot šogad uz Salmo 50% atlaidēm iepirkto Tournament 70, 3,6 m kātiņu, čeks saglabāts tā kā garantija arī ir! 81,- eur

P.S. Kā noprotams, copi nav redzējis smile


Pārdots!

280

Re: Makšķeres/Удочки

Sveicināti fīderisti! Šogad es esmu izlēmis sākt fīdera gaitas, tāpēc man ir jautājums sakarā ar kātiem - vai kāds no jums ir lietojis salmo supreme feeder 90 kātu, ar ko ir jārēķinas lietojot šo kātu?