221 (edited by Mr.Snuggles 2014-05-13 13:29:27)

Re: Makšķeres/Удочки

Korums būs galvas tiesu augstāks (bez naida smile ), bet līdz tam vēli ir jāizaug. Bet skaties pats. Paņēmu tagad Preston Innovations Carbon Active C-TECH Feeder 11-13ft, pagaidām labākais ar ko esmu turējis rokā smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

222

Re: Makšķeres/Удочки

Ingins wrote:
Maris wrote:

Nav nemaz tik daudz to veikalu kurus būtu vērts apmeklēt. Un tie paši visi Rīgā.Tā kā labāk tomēr mēģināt jo ar kātiem kā ar meitenēm-zināmā mērā gaumes jautājums.Tādā cenu diapazonā man patīk Okumas Solitrons 3,6 70g-upi velk un arī ezerā nav galīgs bomis. NG laikam teica ka jaunā Salmo Elite būšot apmēram tas pats.

Domā šis kāts

http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobija … 2761.html#

Izskatās ka tas pats.

CMS Valmiera

223 (edited by Maris 2014-05-13 13:42:53)

Re: Makšķeres/Удочки

Mr.Snuggles wrote:

Korums būs galvas tiesu augstāks, bet līdz tam vēli ir jāizaug. Bet skaties pats. Paņēmu tagad Preston Innovations Carbon Active C-TECH Feeder 11-13ft, pagaidām labākais ar ko esmu turējis rokā smile

Var jau būt ka lai copētu ar budžeta Korumu kas Anglijā jauns maksā ap 60 eiro vajag izaugt(garumā vai ?) smile .Redzējis esmu,copējis nē.Par to galvastiesas pārākumu gan šaubos bet kā jau teicu tas ir arī copes apstākļu, gaumes un protams budžeta jautājums. Man personiski nepatīk Korumam tas trakais transporta garums.Viens no viņiem gan laikam bija trīsdaļīgais.

CMS Valmiera

224

Re: Makšķeres/Удочки

Tas atkarīgs cik kuram galva liela big_smile Pa lielam ar Korumu pat budžetā ir viss Ok. 1.8m nav īpaši paricīgs tramsportam- pilnīgi piekrītu, it īpaši ja brauc ar riteni vai trolejbusu smile Prasās Korumam stiklašķiedras spicītes, tad vnk pasaka. Starpcitu viens mūsu kopīgs paziņa ne visai izteicās par okumu, par par velti piedāvāja (pieļauji domu kā vinsh zināja ka atteikšos) big_smile Ar pirkstiem nerādīšu, vārdos nesaukšu!

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

225

Re: Makšķeres/Удочки

Braucu pa Valmieru ar trolejbusu un domāju,veicas gan dažiem,kātus dod pa brīvu bet viņi pat neņem.Būtu 60 liekas naudiņas varētu paņemt normālu kātu un necepties pa forumiem,bet laist uz copi,ar ričuku...

CMS Valmiera

226

Re: Makšķeres/Удочки

Pa lielam man pilnīgi pie kājas, katram savi tarakāni galvā!
Jan- nopietni atšķirās ? roll Mans būt domāt ka mainās tikai garums un nosaukumi? big_smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

227

Re: Makšķeres/Удочки

Cepums par asprātību big_smile

Pīpēju bez filtra. Dzeru no kakliņa!

228

Re: Makšķeres/Удочки

Labdien. Kuru labak nem test 100g,90g,80g,70g cope breksi

Team Rogislavs

229

Re: Makšķeres/Удочки

Atkariba no copes vietas,universalu katu neatradisi.

230

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Labdien. Kuru labak nem test 100g,90g,80g,70g cope breksi

Skatotie kur tev jāķer, kads barotavu svars, distance u.t.t. Kāti jau arī ir dažādi, ja tas tev pirmais kāts, tad ieteiktu līdz 100gr, būs universālāks. Ja taviem makšķerēšanas apstākļiem pietiek ar barotavu līdz 60gr, tad gan ņem vieglaku testu, copēt būs daudz patīkamāk.

231

Re: Makšķeres/Удочки

Nu man pagaidam Salmo diamond 120g 2 gadi ..Bet nerausta mazina zivtina sad
es cope barotava 30g spole catana 4000
Gribu citu kati mazako test..

Team Rogislavs

232

Re: Makšķeres/Удочки

tad 60-70  gr. kats bus labi.
distance tuvaja-3,30
videja-3,60 (universala)
talaja-3,90

233

Re: Makšķeres/Удочки

sita labs kati fideri test 70g shimano alivio
a cik barotava grami?

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/f … jas-fideri

Team Rogislavs

234

Re: Makšķeres/Удочки

cenas diapazons?
labak aizbraukt uz esmu(brivibas vai dzelzavas) vai milo(bruninieku),tur viss ir un visu paradis smile

235

Re: Makšķeres/Удочки

A shimano ir? Man patik shimano firma smile

Team Rogislavs

236

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

A shimano ir? Man patik shimano firma smile


Brauc vecīt uz veikalu, gan tev tur kāds labs cilvēk visu uz vietas izstāstīs. Mantu vajag paturēt rokā, savādāk jau tā pat grūti būs saprast.

237

Re: Makšķeres/Удочки

Talu jabrauc uz rigu smile es slinkums...

Team Rogislavs

238

Re: Makšķeres/Удочки

RoginskisLV wrote:

Talu jabrauc uz rigu smile es slinkums...

Kas tad tev to kātu uz mājām vedīs? big_smile Pārvari slinkumu, kad būs jābrauc uz Rīgu darīšanās, tad velti kādu laiciņu copes lietu apskatei.

239

Re: Makšķeres/Удочки

smile

Team Rogislavs

240

Re: Makšķeres/Удочки

Roginski, tu taču copē ezerā, pie peldētavas. Tur jaudīgus 100-120gr nevajag. Pietiek ar 50-70gr. Tāpat barotavu virs 40gr nemetīsi. Paņem fīderīti 3,3m vai 3,6m.  Tālāk jau skaties pēc cenas, cik vari atļauties. Uzliec jūtīgāko spicīti, 0.12 pavadu ar 12nr. āķīti - 1-2 baltie virsū un aiziet! smile