401 (edited by Vitalij 2017-08-08 21:02:02)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Марек,в основном согласен с Тобой,правильно сделал,что вмешался,много полезного я считаю сказал,главное ,чтоб услышали
По поводу клубов и команд,мы не просто собрали кучку людей и назвались командой,нет.Именно клуб мы и сделали.
По поводу поплавочников,не знаю ,что ты напридумывал

402

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

я лишь сказал о их сокращении,в опыте,мастерстве и знаниях я не сомневаюсь,и с удовольствием регулярно посещаю их соревнования

403

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

А по поводу отпугивания участников,это происходит не путём образования команд,а отсутствием рыбы в водоемах в момент проведения Чемпионатов.Тут не угодаешь конечно,но это факт,.Вспомните Елгаву,Зунду,Луцавсалу в этом году,а если еще и Калнциемский Тандем то это вообще ужас,бедные литовцы.Вижу пока что два реально хороших места,это Рубене и Волеры

404

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Я бы предложил проводить 4 этапа с зачётом по 3 лучшим результатам. Думаю, что 4 этап не так сложно сделать, ведь кроме ЧЛ проводится ещё ряд соревнований соответствующего уровня, одно из которых можно было бы преобразовать в этап ЧЛ.
Думаю, что это привлечёт ещё несколько человек статистов и фанатов фидера, у которых работа не связана напрямую с рыбалкой. Таких, как я. Я собирался принять участие в ЧЛ, но не сложилось с первым же этапом, в итоге вообще не ездил, так как стала мало понятна спортивная цель в сезоне. Кроме того, это так же поможет снизить влияние случайностей.
Про команды - команды, конечно же, нужны, если думать про международные соревнования. Однако в наших условиях маленькое количество команд из 4 человек является большим недостатком. Так может искуственно увеличить количество команд, сделав их из двух спортсменов (как например, а Эстонии)? Это позволит и индивидуалам проще объединиться, и сложившиеся четвёрки проще разделить, и конкуренция будет выше. При этом, если команда-четвёрка действительно стабильная и сложившаяся, ничего не мешает им дальше тренироваться вместе.
PS Всё это мысли со стороны и предмет для дискуссий.
PPS Полностью согласен, что надо отдельно поблагодорить тех инициативных людей, которые тратят своё время и силы на организацию соревнований! Многие хорошие идеи умирают без таких людей.

405

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Mans viedoklis....
Pieļauju, ka šobrīd mēs esam palikuši pārāk maz, lai veidotu komandas, to parāda arī gaidāmais feeder.lv kauss, kurā ir pieteukušās ja nemaldos komandas 5, kas nozīmē 20 cilv. Ja LC organizatori ir gatavi tam, ka dalībnieku būs vel mazāk kā šogad, tad jā. Bet jau šogad mēs kā sportisti saskārāmies ar to, ka ne visi sektori bija pienācīgi sagatavoti, lai uzņemtu LČ dalībiekus, un tā tas bija vairākos posmos. Vai tam ir finansiāls iemesls dēļ mazāka dalībnieku skaita, vai kādi citi iemesli, par to es neņemos spriezt.
No sportiskā viedokļa, protams, ka komandas ir būtisks attīstības priekšnosacījums, bet tie kas saprot, ka trenejoties un gatavojoties mačiem kopā ir lielāka iespēja labam rezultātam, dara un darīs to arī turpmāk neatkarīgi no tā, vai būs komandu vai individuālie mači, bet pārējos ar varu nepiespiedīsi.
Par ūdeņiem runājot, jau pagājušo gadu ieminējos, ka 4 posmi, no kuriem ieskaitē iet 3 nav slikts variants. Es noteikti gribētu, lai viens no etapiem ir ezers vai dīkis, kaut vai karpovņiks, jo ka rāda PČ, tad ik pēc gadiem 5 ir tās karpas jāķer. Iespejams Ka posmu var taisīt Pertniekos, jo attālums diez vai būs šķērslis, tapat savi 30 cilv brauks, un iespējams, ka 30 cilv tur varsalikt kaut cik līdzīgās zonās. Lucavsala šķiet, ka ir morāli piebesījusi ļoti daudzus, un ir pazudusi ticība, Ansis šogad bija dīvains, bet šogad visi ūdeņi ir dīvaini, jo piemēram Daugavā šur tur tikai tagad breksis ir iznārstojis. Carnikava man liekas, ka ir jāpamēģina, jo tā ir vieta, kur ir vismazākā iespēja palikt uz 0, jo maile ir vienmēr, un pēdējos 2 gadus Carnikava ar zivīm nav pievīlusi. Un maili ķert ir jāmācās, kaut vai atceroties šī gada Madunici. Volerus noteikti var atstāt, jo ar zivīm nav problēmu, un katru gadu ir pilnīgi citi nosacījumi, iestrādes no iepriekšējiem gadiem maz ko palīdz.

406

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Nu katram savs Marek, vienam klaita, otram meita, bet tādi budžeti sacensībām ir pieejami uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmiem sprtistiem, nu varbūt ar mazu astīti. Mērķis jau ir ar maksimāli mazām izmaksām panākt maksimāli lielu rezultātu. Ar tiem 500 eur pietiek visam gadam, lai cienīgi startētu LC. Un ir jau zivis arī pie mums, tik jāiegulda vairāk laika pie sacensību vietu izvēlēm.

407

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es domaju, ka problēma ir tajā, ka viena daļa negrib braukt uz mačiem ārpus LV pa savu naudu, lai tikai piedalītos vai patusētu. Ja kāds ir ar mieru par to maksāt- lai maksā. Bet šobrīd PČ vienai lielai daļai sprtistu nav prioritāte, un daļai tas nav tapēc, ka tas būtu naudas jautājums.

408

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Pilnīgi Tev piekrītu Uldi-es gan vairāk gribēju pateikt, ka ir dažādi scenāriji kā darboties un panākt gandarījumu, rezultātus un uzlabot prasmes. Tiem, kuri nezina varu pateikt, ka ir sportisti, kuri vairs vispār nepiedalās LČ, bet kopā esam bijuši iepriekš minētajos mačos, kuros viņi startē labā līmenī un labāk par dažu LČ TOP 10. Šie sportisti nav pazaudēti, bet neredzot izmaiņas viņi neatgriezīsies LČ.

Personīgi es šobrīd esmu neizpratnē, par to, ka visi šobrīd domā par nākamā gada Baltkrieviju nevis Itāliju, kas pārlasot LČ Mērķa definīciju liek domāt, ka LČ mērķi sasniedzam jau vairs tikai daļēji-tad, kur vēl kādas komandas ar no pirksta izzīstu stāstu par attīstību, ja Fīdermakšķerēšanas asākie prāti nevēlas aizbraukt uz vadošo forumu, kur reprezentēt Valsti un parādīt savas spējas.

Marek  ! 2 štukas no tevim un nebrauksim uz to Baltkrieviju ne rudenī ne pavasarī, pat nākošo LČ varētu izlaist, tik lai tiktu uz to Itāliju ! Nu labi pusotra smile .

CMS Valmiera

409

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Patusēt jau nu noteikti tur neviens nebrauc Uldi, nedaudz par dārgu, bet tā ir iespēja vadošajiem prātiem 7 dienas strādāt komandā ar vienotu mērķi, tas gan-tas jau laikam arī ir tas, ko mēs trīs dienas apspriežam!
Protams atskaņas par braucienu emocijām parasti ir dažādas-jo kādam tas dodas vieglāk, kādam grūtāk. Parasti ir smagi ar tiem, kuru ambīcijas ir domāt, ka viņš ir potenciālais Čempions smile vai arī sagadās, ka jāķer mikro zivs, saujas apmērā, kas protams pret ieguldīto naudu ir traki.

Es, personīgi uzskatu, ka ja nav mērķa braukt uz PČ tad LČ ir bezmērķīgs pasākums ar izmaksām ap EUR 200 uz posmu, ja skaitam degvielu un treniņus.

Bet tada pati iespeja ka tu saki vadosiem pratiem ir braukt 7 dienas uz Baltkrieviju, tikai par 5x mazaku budzetu+, ka paradija ieprieksejais gads reali cinities par medalam.

410

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Par PČ un komandām, tas protams viss ir saistīts. Pagaidām lai cik tas neizklausītos skarbi, bet uz PČ brauc nesagatavota komanda. Sastāvs kas kopā nekur, nekad nav startējis. Vienvārd sakot tūristi. Bet, pamazām jau kaut kas sāk mainīties un tieši pateicoties Baltkrievijas kausam tas notiek! Man liekas ka daudzi negrib braukt uz PČ gan naudas dēļ, gan tāpēc ka nezin kas tur sagaida. Būs komandas darbs, vai kaut kā , kā sanāks.... Pusotru tukstoti nolikt tā pat vien ne katrs var atļauties. Aktuāla problēma ir treneru trūkums, cilvēki nemakšķerē un tērēt štuku, vēl neesam tam gatavi. Citās izlasēs treneri zin kas viņi ir, mums pagaidām nav cilvēku kas ir gatavi likt malā kātu un strādāt ar atdevi aizmugurē!

411

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Igor,
parasti komandā maksimums ir viens cilvēks, kurš nav bijis Izlasē smile vai Tu vēlies pateikt, ka NG, Vladislavs, Krišjānis, Jura, Ainārs, Igors, Kvarc, MC uz sitiena nenosaukšu visus, kuri ir bijuši vairākos PČ brauc nesagatavoti un viens otru nepazīst utt. un ir Tūristi smile smile smile cita lieta ir atzīt, ka Voleros esmu monstrs, bet globālajā līmenī.......(vieta iztēlei).
Par naudu piekrītu, tā ir jāspēj nopelnīt, ja vēlies pat uz Zoļiku braukt nevis iet ar kājām-un citādāk nekad arī nebūs smile smile smile

Arī šī gada pirmais piecinieks nav īpaši atšķirīgs!!!

Paskatamies Leišus, Igauņus un Baltkrievus tur startē komanda kuras sastāvs kopā trenējas un startē vairākos turnīros. Tā pēc ari rakstīju ka tas viss ir saistīts. Turklāt šo valstu komanda nefinansē no savas kabatas visus PČ izdevumus. Tas ir iemesls kāpēc var aizvest spēcīgu izlasi + trenerus. Mans viedoklis, bez treneriem nopietnos turnīros nevar cerēt uz labu sniegumu. Sad tad izšaus kāds individuāli, bet komanda nez vai. Tātad nonākam pie tūrisma būšanas.

Te Es piekritu tam, ka klubu dibināšana ir pareizais solis, ja pie mums būs kādi 2 - 3 nopietni klubi, tad atistīsies vis daudz straujāk. KOpumā mēs neesam peramie zēni, to pierāda starptautiskie mači!

412

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Klubi Igor pat nav jādibina, viņi ir, Federācijas valdei ir jāpieņem Lēmums par turpmāko virzību-ja nu vienīgi gribi savu  "Tūrists" nodibināt smile smile smile

Bet, ja nopietni tad tiem, kuri nezina kurp doties, ja gadījumā noteikumi nostātos Klubu formātā-Latvijas Sporta Makšķerēšanas Klubs (Agris Ziediņš) ir izteicis interesi, par jauniem biedriem un komandas veidošanu. Iespējams arī pats personīgi pievienotos šim Klubam, jo neko dibināt noteikti netaisos. Protams arī es izskatīšu jebkuras komandas piedāvājumu, kura nesastāv no "Tūristiem", kuri nespēj nokļūt patstāvīgi uz tilpni un makšķerē tikai LV.

Ar šo izstājos no apspriedes smile smile smile redzu, ka no konstruktīvām sarunām aizejam uz fonu, kur sāk "zāģēt zaru" uz kura sēž!

Ea laikam pateiksu kaut ko politnekorektu

413

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:
MC wrote:

Klubi Igor pat nav jādibina, viņi ir, Federācijas valdei ir jāpieņem Lēmums par turpmāko virzību-ja nu vienīgi gribi savu  "Tūrists" nodibināt smile smile smile

Bet, ja nopietni tad tiem, kuri nezina kurp doties, ja gadījumā noteikumi nostātos Klubu formātā-Latvijas Sporta Makšķerēšanas Klubs (Agris Ziediņš) ir izteicis interesi, par jauniem biedriem un komandas veidošanu. Iespējams arī pats personīgi pievienotos šim Klubam, jo neko dibināt noteikti netaisos. Protams arī es izskatīšu jebkuras komandas piedāvājumu, kura nesastāv no "Tūristiem", kuri nespēj nokļūt patstāvīgi uz tilpni un makšķerē tikai LV.

Ar šo izstājos no apspriedes smile smile smile redzu, ka no konstruktīvām sarunām aizejam uz fonu, kur sāk "zāģēt zaru" uz kura sēž!

Ea laikam pateiksu kaut ko politnekorektu

Man ta ka NG, sarakstiju baigo penteri, bet izdzesas

414

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

415

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Вот интересная ситуация получается... Мы тут копья ломаем, изощряемся в изящной словесности.. обвиняем друг друга в некорректноси, да еще и вспоминаем, что кто то из нас , о боже, рыбу в ведра собирает.

А тем временем в Елгаве собрались на этих выходных люди посоревноваться. На той самом променаде, где  у нас когдато проходил тур ЛЧ. Там где нет рыбы нифига, по мнению нас же - умников. И собралось их там аж 40 человек!!! Странно да? мы и 30 собрать не смогли.

Чтото не так в датском королевстве...

Скажите мне тупому, объясните хоть кто нибудь, дайте мне аргументы - почему так?

Отвечая Виталику - нет, не будет у нас как у поплавочников. Если мы сами не испортим все. Все в наших руках.

416

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Nesaprotu kāpēc tik ilgi jāgaida? Nākam gad ir iespēja braukt gan Vitālijam, gan Tev! smile Savādāk pēc pieci gadi var sanākt ka Jūs abi jau būsiet "Vecā gvarde" ! big_smile

417

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Nesaprotu kāpēc tik ilgi jāgaida? Nākam gad ir iespēja braukt gan Vitālijam, gan Tev! smile Savādāk pēc pieci gadi var sanākt ka Jūs abi jau būsiet "Vecā gvarde" ! big_smile

Es noteikti busu. Nakamgad es nekur nevaru braukt, jo rezultati nav tadi, ka ari es skaidri apzinos, ka karpu cope es neko nesaprotu

418

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:
Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Nesaprotu kāpēc tik ilgi jāgaida? Nākam gad ir iespēja braukt gan Vitālijam, gan Tev! smile Savādāk pēc pieci gadi var sanākt ka Jūs abi jau būsiet "Vecā gvarde" ! big_smile

Es noteikti busu. Nakamgad es nekur nevaru braukt, jo rezultati nav tadi, ka ari es skaidri apzinos, ka karpu cope es neko nesaprotu

smile))))) Pirmkārt nākamgad ja mes runājam par Itāliju tur nav karpa, bet gan breksis, Itāļu Breksis.
un vel, nevajag domāt par to vai es esmu gatavs pasaules matčiem. Ar tādu domāšanu jūs visu mužu te LV čempi ari nosēdēsiet. Parunājiet ar tiem kas jau bija Pasaule, tas ir pavisam kaut kas savādāks, un pirmais brauciens jums jebkura gadījumā būs ekskursija. Un tikai aizbraucot 2-3 reizes jūs saksiet vispār saprast kas notiek un kur jūs esiet… sēžot majas tam pasākumam nevar sagatavoties, vajag uzlikt mērķī un braukt. un pirmais mērķis būtu iekļūt 20tnieka! Cik skarbi tas nebūtu.
Domāju ka šogad būs tradicionālā pasēdēšanā Lido kaut kur Novembri kur ari to visu varēs uzzināt smile

419

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:
Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Nesaprotu kāpēc tik ilgi jāgaida? Nākam gad ir iespēja braukt gan Vitālijam, gan Tev! smile Savādāk pēc pieci gadi var sanākt ka Jūs abi jau būsiet "Vecā gvarde" ! big_smile

Es noteikti busu. Nakamgad es nekur nevaru braukt, jo rezultati nav tadi, ka ari es skaidri apzinos, ka karpu cope es neko nesaprotu

Reitings Tev ļauj būt vienam no kandidātiem uz braukšanu. Karpu copei nav nekāda sakara ar PČ, nedēļas laikā, treniņos strādājot ar komandu daudz var iemācīties. Un nav svarīgi jāķer mailes, karpas vai samus. Pirmājā treniņā tā pat tu nebūsi gatavs! smile

420

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:
Dresden wrote:
Ūsiņš wrote:

Man liekas, ka dalai vecas gvardes ir gruti pienemt to, ka pamazam pie sprices nak jauni censoni, un kads tiek pabidits mala. Dzeki, esmu vairak ka parliecinats, ka pec gadiem 3jiem-5, LV sastavs uz PC bus pilnigi cits, neka tas ir bijis ieprieksejos 5 gadus. Esam tav gatavi, un razojam augsni tam, lai nakamie 5 gadi butu krietni labaki rezulatos ieks ta slavena PC

Nesaprotu kāpēc tik ilgi jāgaida? Nākam gad ir iespēja braukt gan Vitālijam, gan Tev! smile Savādāk pēc pieci gadi var sanākt ka Jūs abi jau būsiet "Vecā gvarde" ! big_smile

Es noteikti busu. Nakamgad es nekur nevaru braukt, jo rezultati nav tadi, ka ari es skaidri apzinos, ka karpu cope es neko nesaprotu

Reitings Tev ļauj būt vienam no kandidātiem uz braukšanu. Karpu copei nav nekāda sakara ar PČ, nedēļas laikā, treniņos strādājot ar komandu daudz var iemācīties. Un nav svarīgi jāķer mailes, karpas vai samus. Pirmājā treniņā tā pat tu nebūsi gatavs! smile

Gribetos jau tos rezultatus redzet