81

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Sākam reģistrāciju, ļoti ceru ka 40 cilvēkus varēs salikt Voleros. Šonedēļ precizēšu cik īsti varesim izsēdināt.


1.   Vitālijs Miņkovs
2.   Ansis Voicehovičs
3.   Aleksejs Prokofjevs 
4.   Toms Barčs
5.   Ainārs Gurtiņš
6.   Normunds Grabovskis
7.   Rihards Grabovskis
8.   Vladislavs Tolmačovs
9.   Krišjānis Lisovskis
10. Uldis Pommers
11. Jurijs Gerasimovs
12. Jānis Sīmanis
13. Igors Losevs
14. Māris Sīmanis
15. Valdis Mols
16. Filips Savkins
17. Andžs Daugavietis
18. Normunds Biļkins
19. Jurijs Štikovskis
20. Rihards Plivčs
21. Jegors Martiņevskis
22. Jānis Puķite
23. Edgars Špels
24. Ģirts Suharevskis
25. Kaspars Kalpišs
26. Ēriks Mihaļčuks
27. Māris Zaharevskis
28. Uldis Paupers
29. Kristaps Innus
30. Juris Ņesterovs
31. Vadims Kaškurs
32. Juris Āboliņš
33. Vladislavs Bubnelis
34. Arturs Šalajevs
35. Sandis Stikāns
36. Valdis Peisenieks
37. Emīls Brokāns
38.
39.
40.

82

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Šo svētdien brauksim tīrīt krastu B zonā. Tas cerams pludiņa mačiem netraucēs. B zona ir visvairāk aizaugusi. Ja kādam ir vēlēšanās piedalīties talkā - laipni lūgti 11.00.

83

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Kā vienmēr pastāv iespēja uzsūtīt ēsmas, motili, baltos, pinku. Zvaniet, vai sūtat man sms. Pasūtījumus pieņemu līdz svētdienai ( 04.09.2016. ) .

84

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Sirsnīgi apsveicam uzvarētājus!

2016.gada čempionāta uzvarētāji kopvērtējumā:
1. Krišjānis Lisovskis
2. Māris Sīmanis
3. Vadims Kaškurs.

Ihttp://s7.uploads.ru/t/k4Rzy.png


II posmā labākie bija:
1.vietā - Krišjānis Lisovskis,
2.vietā - Vitālijs Miņkovs,
3.vietā - Vadims Kaškurs.
"Big Fish" nominācijā - Māris Sīmanis


http://s7.uploads.ru/t/6rT95.png

http://sg.uploads.ru/t/iLmOo.jpg

85

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Vī, ku interesanta sacensību nogale bijusi! Super! Apsveicu uzvarētājus!

86

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Beidzot esmu atradis laiku ko uzrakstīt. Pirmajā gadā man bija visai ambiciozs plāniņš tikt desmitniekā.Kaut kā līdz ar nagiem izdevās smile .Otrajā gadā plāns bija neizkrist no desmitnieka.Izdevās uzlekt augstāk par savu pakaļu tikt pat pie sudraba kopvērtējumā,biju diezgan šokēts.Šogad nekādus plānus nekalu, starpsezona bija visai sarežģīta. Nācās pat emigrēt uz pāris mēnešiem lai sakasītu priekš dienišķā Sensas big_smile .Kaut kā neticami bet pat netiekot nevienā posmā medāļos izdevās atkārtot pagājušā gada rezultātu un atkal sudrabā. Noveicās atkal big_smile .Nu neko nākamgad ir palikusi tikai viena interesanta vakance ...... big_smile .Bet nu būsim reāli, nākotne jebkurā gadījumā pieder jaunajiem. Bet kā te nesen rakstīja NG-padoties netaisāmies smile .
Par pēdējo posmu.Lai kā man negribējās pirmā dienā B zona.Jāmet esot 60 + vēlams.Par cik joprojām tādu instrumentu nav, iestartējām tuvu pie 50. Pus stundu sīkie ņem nonstopā, pēc tam pilnīgs stop.Mokos labu brīdi bez rezultāta, pa to laiku kaimiņš pa kreisi tuvājā izceļ breksēnu tuvu pie kg. Pēc laika vēl vienu nedaudz mazāku. Šī distance man ir uz otrā kāta, pieslēdzos un lēnā garā kāda zivtele parādās.Tieku pat vēl pie viena puslīdz brekšuka.Taču arī te apklust. Eju atpakaļ uz iepriekšējo distanci, pāris sīkaļas un viss.Straume pierimst, mēģinu tomēr vēl tālāk. Pieslēgties kaimiņam pa labi big_smile .Tur iet nedaudz labāk, pāris puskilavnieki, taču kaimiņš tomēr presingu iztur un var teikt apķer mani. Beigas, ar nepilniem 3 kg ceturtais.Otrā diena A zona. Nu šeit jūtos kā mājās smile .Mēroties liekas ka tai maksimāli tālajā distancē ko varu aizsviest tomēr nav tik dziļš kā vajadzētu būt un tā īstā kante ir vēl tālāk. Tāpēc izvēlos noriskēt un izvēlos šam gadam netipisku
distanci ap 27 m. Ja kaimiņi vilks jau no starta tad protams d...,bet ja ne pa to laiku iespējams kaut ko jau savilkšu. Tā arī vilku savas sīkaļas un pie viena sekoju kaimiņu tālšāvējiem. Man par prieku nekas labs tur nenotika un varēju netraucēti izpausties savos 27 metros. Bet nu redzēju es tikai četrus konkurentus, tālāk krūmi. Vienīgi pamanīju ka tālākais redzamais kaimiņš pa labi ik pa brīdim strādā ar uzķeramo. Tā kā nācās rauties kā saka ar melnu muti lai ko savilktu.Un tad ap puslaiku viņa godība Viņš. Pusotrinieks. Laikam no Lucavsalas tik nedaudz uzēdies big_smile . Kaimiņi ar panāk tuvāk un nekas cits neatliek kā turpināt ravēt sīkuļus .Plicis,rauda,plicis,rauda,rauda, asarīts un atkal rauda un tā tālāk.Tik pašās beigās pa kādam plaukstas breksītim. Beigas, nedaudz pāri 5kg un tomēr pirmais. Yes !
Kaut kā tie bigfiši mani mīl šogad, katrā posmā pa vienam virskilo breksēnam. Ir par ko padomāt smile . Īsumā kaut kā tā smile .
Paldies Ēsmas vīriem par organizāciju,viss kā parasti bija OK !
http://i65.tinypic.com/11kw03a.jpg

CMS Valmiera