61

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

smile))) Erik, man nav problemu smile), cik noprotu, tad tas bija tev smile))

Bet cilvekus škiroju gan smile), ne pec maka biezuma,  tautibas vai ticibas, bet pec uzticamibas un atdeves kopejai lietai noteikti smile)) un ar Volvo viss ir vairak ka kartiba smile)), visiem tadu fanatismu vajadzetu smile)

Par datumiem , tatad dodu LMSF valdei apstiprinat 10.-11. septembri

Par Lietuvas maciem, nevar tos salidzinat ar Draudzibas kausu, pirmkart jau tapec,ka nav tadas oficialas disciplinas tandemi smile), otrkart tapec, ka DK piedalas vismaz 7-8 valstu sportisti, pietam gan Pasaules cempioni gan medalnieki ...., Skirvite galvenokart vilina ar to, ka tur keras smukas zivis smile)) un daudz smile)

Atgadinu, ka sajas brivdienas Lucavsala bus pludina maci, bet mes aiznemsim no mietiniem kadus 150 metrus pa straumi uz leju, ta, ka tuvak airetaju bazei drosi var treneties

62

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Sakarā ar darba noslodzi, šogad LV čempī fīderī nepiedalos. Ja česna, nav iekšā... pilnīgs tukšums. Negribu pat parasti pacopēt...barība stāv istabā..... Nu nekas, nākošo gadu.

63

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Boroda wrote:

Sakarā ar darba noslodzi, šogad LV čempī fīderī nepiedalos. Ja česna, nav iekšā... pilnīgs tukšums. Negribu pat parasti pacopēt...barība stāv istabā..... Nu nekas, nākošo gadu.

Saņemies!!!

64

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Igor , ir lugums no vietejiem Lucavsalas iedzivotajiem neaiztikt tos dazus kocinus kuri aug krasta augseja, taisnaja,  mala, tur ir lentites piesietas pie tiem kociniem, pa lielam jau vini ari netrauce smile)
Vajag ar vietejiem sadzivot smile), jo vieta ir bezgala interesanta un sarezgita smile)

var but, ka Vajag vienoties, ka mantas ieksa ar masinu ieved tikai divas videjas zonas, teiksim 20 un 30 numuri, parejie no abiem galiem var ienest ....,citadak baigi daudz transporta tur sanak un katram irsava saprasana par to ko nozime izkrauties un izdzit masinu smile)),  bet tas gan vairak ir ka ieteikums smile)), jo noteikti negribu jaukties organizatoriskajas lietas smile)

65

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Tā arī bija plānots, izcirst tikai krast malu, augšu kas netraucē neaiztikt. Vienīgi tik cik zāli nopļaut. Mašīnas maču laikā trases tuvumā neatstās, darīsim kā iepriekš, saved mantas un autiņus noparko stāvvietā.

66

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Kā vienmēr pastāv iespēja uzsūtīt ēsmas, motili, baltos, pinku. Zvaniet, vai sūtat man sms. Pasūtījumus pieņemu līdz svētdienai ( 07.08.2016. ) .

67

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Dresden wrote:

1.  Vitālijs Miņkovs
2.  Jānis Piesis
3.  Ansis Voicehovičs
4.  Aleksejs Prokofjevs
5.  Toms Barčs
6.  Ainārs Gurtiņš
7.  Igors Losevs
8.  Normunds Grabovskis
9.  Rihards Grabovskis
10. Vladislavs Tolmačovs
11. Krišjānis Lisovskis
12. Ģirts Suharevskis
13. Sergejs Grečenkovs
14. Uldis Paupers
15. Ēriks Mihaļčuks
16. Mareks Celmiņš
17. Uldis Pommers
18. Vladislavs Bubnelis
19. Jurijs Gerasimovs
20. Andžs Daugavietis
21. Jānis Sīmanis
22. Māris Sīmanis
23. Jurijs Štikovskis
24. Edgars Špels
25. Juris Āboltiņš
26. Kaspars Kalpišs
27. Vadims Kaškurs
28. Kristaps Innus
29. Māris Zaharevskis
30. Valdis Peisenieks
31. Jegors Martiņevskis
32. Jānis Puķite
33. Valdis Mols
34. Rihards Plivčs
35. Artūrs Šalajevs
36. Juris Ņesterovs
37. Jānis Bluka
38. Filips Savkins
39. Garifs Bogdānovs
40. Aigars Alands


Izskatās ka sastāvs nokomplektēts.

68

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Šodien trenējoties parādījās viena problēmiņa.Bērniem bija airēšanas treniņš un kādas divas + stundas copēt praktiski nebija iespējams.Vizinājās viņi praktiski visās distancēs,jo jaunāks jo tuvāk krastam.Viens puikiņš vispār laida gar sadoku galiem pāris metrus no krasta.Jau profiem pret mūsu ar Juru sektoriem bija starta vieta un gatavojās viņi ilgi. Tas no 13.00 līdz 15.30 apm. ???????

CMS Valmiera

69

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Maču laikā parasti neviens nav braukājis.

70

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Vakar patīrījām krastmalu, nācās aprunāties ar vietējiem un uzklausīt dažas nepatīkamas replikas. Bet tomēr atradām kopēju valodu! Liels lūgums mēslus aiz sevis neatstāt un krūmos ne*irst! smile Savādāk viss būs labi un cerams arī nākotnē varēsim turpināt tur sacensties.
Maču laikā noteikti norobežosim sektorus lai ziņkārīgākie garamgājēji neierauj sev kādu āķi ausī! smile Atlicis tikai vienoties ar airētājiem, laika pamaz , bet pacentīšos trešdien iebraukt pie viņiem. Cerams nepasūtīs vien māju tālāk...

71

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Tak uzliekat miskastes maisus krastā un pārvietojamās labierīcības un aizmirstiet par visiem šiem jautājumiem!!!

72

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

MC wrote:

Tak uzliekat miskastes maisus krastā un pārvietojamās labierīcības un aizmirstiet par visiem šiem jautājumiem!!!

Tu man piedāvā katru dienu tur ar maisiem dežūrēt? big_smile

73

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Dresden wrote:
MC wrote:

Tak uzliekat miskastes maisus krastā un pārvietojamās labierīcības un aizmirstiet par visiem šiem jautājumiem!!!

Tu man piedāvā katru dienu tur ar maisiem dežūrēt? big_smile

Piedāvāju iespraust zemē trīs mietiņus ik pēc noteikta attāluma un uzāķēt 200l maisu, bet vari arī katru dienu dežūrēt smile

74

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

MC wrote:
Dresden wrote:
MC wrote:

Tak uzliekat miskastes maisus krastā un pārvietojamās labierīcības un aizmirstiet par visiem šiem jautājumiem!!!

Tu man piedāvā katru dienu tur ar maisiem dežūrēt? big_smile

Piedāvāju iespraust zemē trīs mietiņus ik pēc noteikta attāluma un uzāķēt 200l maisu, bet vari arī katru dienu dežūrēt smile

Tas jau ir mums raksturīgi, izteicu lūgumu aiz sevis savākt drazas. Bet mūždien atrodas kāds kam kaut kas nav pa prātam. Ja līdz galam nesaprati tad Tev personīgi pārtulkošu - uz mačiem kā vienmēr būs maisi, bet treniņā lūgums savāk mēslus pašiem!

75

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Dresden wrote:
MC wrote:
Dresden wrote:
MC wrote:

Tak uzliekat miskastes maisus krastā un pārvietojamās labierīcības un aizmirstiet par visiem šiem jautājumiem!!!

Tu man piedāvā katru dienu tur ar maisiem dežūrēt? big_smile

Piedāvāju iespraust zemē trīs mietiņus ik pēc noteikta attāluma un uzāķēt 200l maisu, bet vari arī katru dienu dežūrēt smile

Tas jau ir mums raksturīgi, izteicu lūgumu aiz sevis savākt drazas. Bet mūždien atrodas kāds kam kaut kas nav pa prātam. Ja līdz galam nesaprati tad Tev personīgi pārtulkošu - uz mačiem kā vienmēr būs maisi, bet treniņā lūgums savāk mēslus pašiem!

Igor, Paldies par tūlkojumu-nu es sapratu smile

76

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Labierīcības atvedīs piektdien, airētaji maču dienās nestartēs.

77

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Paldies par labi noorganizetu LČ II posmu Lucavsalā!
Par 3šā posma datumiem -lūdzu savediet kartiba informāciju:
- fishing.lv 23-25.09
- šajā majaslapā plakatā 23-25.09
- nolikumā 09.-11.09
- komentaros 09.-11.09

78

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

09.-11.09. Voleri

79 (edited by Pedro Sanchez 2016-08-16 13:29:10)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Apsveicam II posma uzvarētājus!

1.vieta - Vitālijs Miņkovs
2.vieta - Normunds Grabovskis
3.vieta - Uldis Pommers

http://s2.uploads.ru/t/Gk6BJ.jpg

"Big Fish" nominācijā - Māris Sīmanis (breksis 1.355kg).

http://s8.uploads.ru/t/rkVhA.jpg

Paldies visiem dalībniekiem un mūsu atbalstītājiem  - SIA "Ēsma", "Fox Intnl.", SIA"Normark", Veikalam "OK Cope" un "Zaķumuižas ūdens".
Atsevisķi gribam pateikties Rīgas Pārdaugavas Izpilddirekcijai par iespēju rīkot sacensību posmu Lucavsalā.

http://s1.uploads.ru/t/rMZSc.jpg
http://sa.uploads.ru/t/sAGtd.jpg

80 (edited by Maris 2016-08-17 11:16:59)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2016. / ЛЧ по фидерной ловле 2016.

Ļoti sen nekas nav rakstīts, iedvesma laikam beigusies smile .Un tā Lusavsala.Mačos šeit nebija būts,arī patrenēties sanāca vien pāris reizes.Vieta visai interesanta ar īpatnēju reljefu kas diezgan atšķīrās pa zonām.Pirmā treniņā sēdot nomaļāk no pārējiem ķērās samērā labi,vadoties no pagāšgada Voleru pieredzes bija izdevies var teikt uzminēt barības sastāvu.Zivis,gan ar lielām pauzēm turējās punktā.Otrā treniņā pēc nedēļas iesēdos ciešākā bariņā lai saprastu kas notiks pie daudz maz konkurences.Atiecīgi visai loģiski loms bija uz pusi vājāks.Mana prognoze mačiem smile -ja daudzmaz ko izdosies noķert startā tad vēlāk pie cīņas praktiski vienā distancē būs smagi jācīnas par katru copi.8m sektori pie tādām distancēm ir visai maz.Daudz arī būs atkarīgs no kaimiņiem blakus smile .Palielam vismaz man tā arī notikās.Pirmā diena, A zona.Nu šeit man noveicās ar kaimiņiem,palielam viņi mani nezkapēc īpaši netraucēja.Jāatzīst ka vieta ar bija tāda ka ne es kādu redzēju ne mani kāds smile . Par cik nav man kāta  ar kuru varētu stabili makšķerēt 60+ metros izlēmu makšķerēt tomēr tuvāk. Piekdienas treniņā tur noķertas vien dažas mailes, ļoti priecē šī ziņa.Galvenāis šeit manā skatījumā atrast kur copēt.Ņēmos ar to tik ilgi ka pat startu nokavēju.Kaut ko tomēr atradu 40++ metros,sākumā likās līdzens kā galds.Pirmā stundā noķēru piecas zivis,otrā četras, tālāk neskaitīju,pauzes palika garākas,zivis mazākas.Pēdējā stundā vien pāris zivtiņas laikam.Nekādu loģiku zivju uzvedībā tāpat neizdevās atrast.Par cik tais krūmos neko neredzēju nebija nekādas saprašanas par rezultātu.Tomēr izrādījās ka ar 2765g esmu pirmais gandrīz uz pusi apsteidzot otro vietu.Negaidīti jāsaka.Otrā diena C zona. Bija skaidrs ka šeit jācopē 60+metros.Tomēr izvēlējos noriskēt un copēt nedaudz tuvāk nekā pārējie.Vietu atkal meklēju ilgi, atradu visai riskantu variantu,ļoti precīzi bija jātrāpa uzreiz aiz kaut kādām vecām zālēm.Pirmās trīs zivtiņas pieteicās visai ātri. Tālāk pauze visai gara un tad ap 40 min Vinš. Pavada 0,09 āķis ar smalks,īsi sakot adrenalīna pilnas bikses.Tomēr uzvara bija mūsējā un 1,3 kg brekšuks rokā.Rokas trīcēja labu brīdi big_smile .Šis bonusiņš ar pa lielam pacēla visu pasākumu jo tālāk negāja nu nemaz. Ar lielām mokām pa retai zivtelei. Pie beigām pat pietuvojos tiem 60m riskējot saraut vai vēl pat ko salauzt. Pāris kāti todien mūsu zonā aizgāja uz labākiem medību laukiem smile .Dažas zivtiņas tas tomēr deva. Rezultātā 2340g un trešais zonā un kopumā ceturtais-koka medālīts otro reizi manā fidersporta karjerā. Nu un protams Big fish balva-paldies brekšukam cerams rīdzinieki viņu tik drīz neizvilks big_smile . Paldies Ēsmas vīriem par kā vienmēr foršiem mačiem un OK copes viekalam par smuko medāli un noderīgo balvu !
http://i63.tinypic.com/o049li.jpg

CMS Valmiera