341

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Ainār Gurtiņ-vai ar Jums ir viss kārtībā? Man liekas Jūs, kā viena no Eiropas lielākā makšķerlietu tirgotāja SALMO pārstāvis publiskajā vidē  uzvedaties pārlieku agresīvi, pret Jūsu darba laikā pārstāvētā uzņēmuma klientiem!!! Varat pamatot šo tik neiecietīgo uzvedību?

MUAHAHĀ...    Es VIPam uzdevu konkrētu jautājumu ,bet ne TEV ...Kur te agresivitāte ? Ja esi viņa advokāts ,tad cita lieta ...Uzreiz saprotama Tava nostāja . Bet arī advokātiem drīkst uzdot jautājumus -un es noteikti uzdošu ...Tikai ne šeit ,-lai kādam pēc tam nav kauns...
Mēģini saņemties ....

TEAM VOLVO

342

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vēl viens jautājums Jums -MAREK CELMIŅ ! Jums nešķiet ,ka pārkāpjat visas sarkanās līnijas ?
Piepīt šajā lietā SALMO var tikai mazohists vai .... nu labi ,neteikšu ...
Starp citu -tam postam ,kas tika ielikts FACEBOOK ar izlases dalībniekiem un ABAVAS karogu Donavas fonā ,es ielaikoju ...
Tālāk uzprasās nākošie jautājumi izlasot tavu šodienas postu par sponsoru apriešanu...
Cik zinu ,tad tev tika sniegti konkrēti paskaidrojumi...

TEAM VOLVO

343

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vladik- vajag saprast vēl 2 lidzbraucejus un tad tiekamies. Plašāk uzrakstīšu rīt.

344

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Karlucio es tev piedavaju kandidaatu...vins jau no darba ir atprasijies;))

345

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

....kas te notiek...izskatas milzu cina big_smile

346

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

...mees te apspriezam gaidamos macus nevis viens otru ar s....m apmetajam...pareizi Usins teica...duelis lai visu atrisisna...piesakos par sekundantu...:D

347

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Marek ...
Uzrakstīju lielu palagu ,biki padomāju un izdzēsu . Nesapratīsi . Tas ,ka mani esi izraudzījis par ļaunuma sakni savās nebūšanās mani tikai priecē ...
Uz konkrēti uzdotajiem jautājumiem tāpat nespēj atbildēt . Tauta secinājumus izdarīs ...
Vairāk vari nerakstīt -neatbildēšu...

TEAM VOLVO

348

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Tiesam beigas? Es jau popkornu samekleju:)

349

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Ūsiņš wrote:

Tiesam beigas? Es jau popkornu samekleju:)

Ja lielo paku ,tad iekriti... big_smile
Man ir svarīgāki darbi ... Mazmeitai uzpūtenis jākuļ ...

TEAM VOLVO

350

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Zel, ka mes visi zivis nemakam kert tapat ka ar muti braukt foruma:)

351

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Atnāca , piedirsa un aizgāja smile)))...... , man te jacite Zadornovs, ir tads krievu satirikis smile), katrs atseviski jus esat forsi veci, bet nu kopa ... jus laist tosna nevar smile)))

Meginasu atbildet uz galvenajiem jautajumiem, bez garumzimem gan, jo tas nevaru atrast sitai plansetei smile)

Mareka teiktais par Valdi viennozimigi ir taisniba, Valdim ir jabut valsts izlase piedaloties PC, ja .... Vins pats to grib smile), atgadinasu, ka sogan vins pats atteicas, galvenais iemesls tas pats, kas mums vairumam- finanses , bet tas jautajums aktuals bus vienmer

Draudzibas kausa var piedalities 2 komandas no valsts noteikti, un ja ir gribetaji braukt startet, tad tas ir vienkarsi kolosali, piedavaju vismaz uz to nedelju visiem saligt mieru un nostradat ka vienai lielai komandai ar 2 sastaviem un teiksim 3-5 paligiem uz abam komandam,  cik cilveku bija komanda tur , 4 vai 5????,

Tads komandas darbs, ar vakaru sapulcem, ar uzdevumiem katram u.t.t. Ir pats forsakais sporta gada notikums smile) , aizdomasimies par lietam,kuras citkart pat neienaks prata, parbaudisim viena diena uzreiz 5-6+ teorijas, baribas un tehnikas

Par treneriem ..... noteikti nepiekritisu Marekam, ka tas ir interesanti tikai paris sezonas, ta ir, ja to dari tikai sevis pec, bet kad tu strada komandas laba, kad tev izdodas izvilkt komandu uz augsu, tad saproti trenera darba nozimi, lielisks piemers ir ukrainu zieminieki, vini agram filmeja visu musu treninus, musu startus un visu analizeja un tagad vini ir viennozimigi stipraka komanda pasaule, ir reizes, kad gudrakie prati paliek aiz linijas un laiz uz starta tehniskakos, jo tikai pieredzejiss sportists var ieraudzi kadu konkurentu knifu, nevis iesacejs, bet kad zin kas jadara, tad zivi izvilkt var ari mazak pieredzejis sportists ..

Noteikti nepiekritisu tam, ka fideris ar kaut ko atskiras no pludina smile), ne ar ko un kamer doamsiet, ka atskiras, tikmer busiet auzas smile), diemzel mums nav daudz variantu strp pludinniekiem, kas varetu palidzet fidera komandai, bet.... esam mes ar Vladiku smile), un zinama pieredze musm saja joma ir . VISAS vadosas pasaules fidera komandas vada un trene pludinnieki, Ringers ir pludinnieks, Ungariem ir Valters, holandiesiem ir, ukainiem ir, krieviem ir smile))

Mans ieteikums butu vismaz seit publiski nekasities, ne tikai Marekam ar Ainaru, abi esat ar saviem tarakaniem, tapat ka mes visi, man teiksim loti patik Mareka analitiska pieeja dazadam lietam, bet ari Volvo fanatiska, reizem pat parlieku smile), pieeja ir simpatiska smile)

Vienkarsi bez musu katra individualas palidzibas kopeja lieta uz prieksu neies, pludisn ir tam pieradijums, tikai gada, kad mums visu inventaru nospera mes varejam apvienot pratus un iekapt 7. Vieta Pasaule, fideri tas ir daudz realak smile)

Partiem darbiem kas kuram jadara.... ideala gadijuma butu ta, ka treneris vai kads sportists var ujaukt visai komandai baribu, 2-3 sastavus , tas ir pats intimakais smile)), man pasam butu loti smagi kert ar baribu ko pats neesmu jaucis....., bet .... ja pienaks bridis, kad varesim stradat ka komanda ari es esmu ar mieru pilniba uzticeties komandas vaditajam ...., lai gan to bus izdarit loooti gruti smile)

Runajot par komandu noteikti nav cilveku skaita ierobezojuma, vienkarsi ir pamatprincips, ka arpus Latvijas kaut kur startejot , neatkarigi no ta busim 2 vai 3 komandas, stradasim vienoti...., citadak izaugsmes , kopejas , nebus ....

Pie reizes apdomajiet vai esat gatavi nakamgad braukt uz Portugali, PC bus tur ..., dargs un sarezgits brauciens, 2 nedelas laiaks paies noteikti.....

352

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

...amen...:)

353

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

volvo wrote:
VIP wrote:

Priecājos par, manuprāt, pirmo komandas veidošanas iniciatīvu smile
Ir saprotams, ka komandas dalībniekiem ir dažādas lomas un komandai ir jāstrādā kopā. To ir jāmācās darīt (treniņos).
Tāpat komandā ir jābūt vismaz 1-2 dalībnieku rezervei, kuri var pildīt no ierindas izgājušā lomu.
NG priekšlikums ir ļoti labs iesākums.

Tajā pat laikā būtu tikai apsveicami veidot otru komandu. Un šobrīd ir vienalga, pēc kādiem principiem tā strādā. Vai tā kopē pirmo komandu vai iet alternatīvu ceļu.
MC, Tev ir ideja, ir arī pieredze PČ. Varbūt esi gatavs veidot alternatīvās komandas kodolu?
Domāju, ka daļa foruma dalībnieku vienkārši gaida kādu, kurš nāks ar iniciatīvu, lai pievienotos.
Noteikti būs arī tādi, kuri vēlēsies visu norakt, bet tāda ir dzīve sociālajos tīklos

Negribi paskaidrot vārda : NORAKT ; nozīmi šajā konkrētaja gadījumā...?
Kurš kuru taisās norakt un kāpēc ?
Te jebkuram karogs rokā un uz priekšu ,jo Latvijai kvotu nav ! Nav tāpēc ,ka neko īpašu vēl DK neesam parādījuši ...VOLKOVAM ( pasākuma organizators ) jo vairāk komandu ,jo labāk...
Cik atceros ,tad pagājšgad taisījās 3 sastāvi ,-protams uz papīra ,jo kad bija jābrauc -sanāca knapi viena komanda...

Atvainojos, norakt bija jābūt pēdiņās - "norakt". Līdz šim to esmu sapratis, kā idejas, domas, iniciatīvas kategorisku noliegšanu.

Jebkurā gadījumā savā postā centos likt tikai labās lietas. Ja kādam šķiet citādi - neko darīt. Esam dažādi smile

354

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

maz jau ticams, ka mēs salasīsimies uz Portugāli, brauciens sanāk ļoti jaudīgs gan finansiāli (viens gals virs 4000 km), ja arī braucam, tad ir jāplāno 2 busi .....

no otras puses .... iespējams, ka gads, iespējams divi (pēc tam ir Spānija) ir jāvelta citiem turnīriem, kur viena PČ izmaksas izdalīsies uz 2 sezonām:)), jāparunā ar igauņiem, var būt viņi piekritīs, ka mēs 1-2 komandas, piedalamies  viņu čempī, tomēr 3 kārtas komandas darbam + 1-2 Lietuvas mači + Draudzības kauss + var būt vēl kāds turnīrs Baltkrievijā vai Krievijā

Marek, nenodistancējies tik ļoti smile)), tu taču arī esi procesā un i pašam i labas domas i ar redzēšanu\saprašanu tev viss ir kārtībā smile))

es ļoti pieļauju iespēju, ka, ja mēs nesalasīsimies uz Portugāli, tad es aizlidošu uz turieni kā krievu vai ukraiņu palīgs, lai piedalītos komandas darbā smile),  ir biki cemme parāvusi par tiem mūsu rezultātiem , lai gan to visu norakstu tikai uz maču trūkumu, ja sezonā, nav 10-12-15 maču, tad izaugsmes nebūs....

domāju, ka mēs varam mierīgi vākties pa 5-10 + cilvēki, likt pa 5-10 eiro no deguna un pamačoties kaut katru nedēļu vai katru otro nedēļu , viena diena, sagatavošanās stunda, turnīrs 5 stundas, viss smile)))

pirmo tādu mini maču piedāvāju uztaisīt nedēļu pirms Lucavsalas, tur pat, teiksim svētdien 7. 08.

355

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es par mini maciem.

356

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Šodien rezervēju viesnīcu desmit personām, vieta daudziem kas ir bijuši uz DK zināma.

http://www.ratomka.of.by/uslugi/sob-kryzhovka-/

Līdz trasei nav tālu, izmaksas ļoti draudzīgas, turklāt varēs sarunāt gan brokastis , gan vakariņas uz vietas.

357

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Mes ar Vladiku noteikti gribetu atseviskas istabas un dzivot pa vienam smile), tomer tas ir 5-6 naktis un vismaz es kracu ne pajokam smile)))
Ta ka jaskatas, ja lidzbrauceji sarodas vairak vai izveidojas otra komanda, tad japiepasuta bus vel klat dzivosana smile)

Par komandas paligiem ...., Karlis teicas, ka var panemt pie sevis masina praktiski visus paligus, transporta izmaksas sanaks minimalas, dzivosana ir loti leta tur, lielakas izmaksas ir viza un bankets ...

Galvenais ir gribet braukt, par parejo var kaut ko sadomat smile)), ja doma un runa un ir velme stradat ....

358

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Meitene ar kuru runāju teica ka ir tikai bloku numuri. Tas ir 4 cilveki 2. istabās. Sanak 2. pilni bloki un 1 uz pusi, bet domāju uz vietas vares ko sakarigu sarunāt.
Mums ar Volvo krākšanā ir izveidojies normāls duets! big_smile


P.S. Sazvanīšos un pamēģināšu uzjautāt par vienvietīgiem numuriem.

359

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Igor, uz mums 2 vienu pilni bloku smile, vienvietigo tur nav smile)),

360

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Atvainojos, bet es diemžēl nevarēšu braukt.
Pēdējā laika sakrita daudzas lietas dēl kuram neesmu gatavs braukt, ne finansiāli ne morāli.
Dzirdēju ka Valdis plānoja startēt ar Baltkrieviem, ņemiet viņu ciet mana vieta.
Vēlreiz atvainojos, pats vel pirms 2 nedēļām biju pārliecināts ka braukšu, bet ir ka ir.
VT