321

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Sakarā ar to ka, Draudzības kauss baltkrievijā notiks vienā laika ar LČ 3. posmu, ierosinu 3. posmu pārcelt uz  1. - 2. oktobri.

322

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Dresden wrote:

Sakarā ar to ka, Draudzības kauss baltkrievijā notiks vienā laika ar LČ 3. posmu, ierosinu 3. posmu pārcelt uz  8. - 9. oktobri.

8.-9. mači SKIRVĪTĒ .Uz turieni taisījās vairāki pāri .

TEAM VOLVO

323

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vel variants nedēļu agrāk 16. - 18. septembrī. Laika vēl diezgan, izdomasim optimalu variantu.

324

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

LČ 3. posms tiek pārcelts uz 01. - 02. oktobri. Vieta nemainās!

325

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Pēc šī gada PČ , mūsu komandas rezultāta, kaimiņu igauņu rezultāta un visa kas un kā notika gan sagatavošanās, gan pēc komandas atgriešanās ir sākusies diskusija par to kā veidoties Latvijas izlasei nākotnē, lai arī mēs kādreiz varētu nonākt PČ rezultātu pirmajā lapā smile))), uzreiz gribu piebilst, ka šis noteikti NAV pārmetums komandai, komanda izdarīja visu uz ko mēs dotajā brīdī esam spējīgi, tāds ir mūsu fīdera patreizējais līmenis, šis komentārs ir par to, lai mēs sāktu attīstīties kā sportisti, nevis kā festivālu apmeklētāji smile .
Diskusiju rezultātā esam nonākuši pie domas, ka sākot ar šī gada Draudzības kausu Baltkrievijā, turpinot ar vismaz 2-3 startiem nākošajā sezonā , veidojam tādu nosacīto Latvijas izlasi, kurai, patīk tas vai nē, bet būs reizi pa reizei jātrennējas kopā, būs savā starpā jādalās informācijā, būs jāmācās sastrādāties komandā, ko mēs neviens īsti nemākam, BET komanda nav tikai 5-6 sportisti, komanda ir 8-9-10+ cilvēki, kuri visi cītīgi strādā vienotam mēŗkim - komandas rezultātam.

mans piedāvātais startējošo sportistu sastāvs, ko sauksim par Latvijas komandu -  Draudzības kausam ir šāds -

Igors Losevs
Krišjānis Lisovskis
Vladislavs Tolmačovs
Jurijs Gerasimovs
Normunds Grabovskis

komandas darba vadību uzņemas Kārlis Goldmanis
no malas strādāt ir ar mieru braukt
Volvo
Andžuks 
.......

vajag vēl vismaz 1-2-3 cilvēkus, kas ir ar mieru piedalīties komandas darbā, attiecīgi arī paši iegūt daudz jaunu zināšanu smile

Makšķerējošajiem komandas dalībniekiem , vēl pirms izbraukšanas, būs vesela kaudze ar obligātiem uzdevumiem, kuri būs jāpilda VISIEM, piemēram vajadzīgo pavadiņu gatavošana, visiem būs jābūt pavadiņām no 0,08 līdz 0,14mm garumā no 50 līdz 100 cm uz āķiem no 18. līdz 10., visi uz Baltkrieviju brauksim ar tādām barībām, kuras, vajadzības gadījumā, varēsim uzjaukt visai komandai, visiem jābrauc ar vismaz 3 treniņu dienām, visiem 'bez ierunām būs jāpilda komandas sapulcē nolemtie treniņu uzdevumi un 100% jāatstrādā viss treniņu laiks, ar pilnīgu sauso likumu treniņu laikā ... .

neuztveriet šo kā jau akmenī iecirstu, padiskutējam par katru punktu un .... padomājat par to vai jūs negribat būt šādas komandas sastāvdaļa....., brauciena izmaksas nav lielas un meklēsim iespējas tās vēl samazināt smile

tā, ka diskusija ir atvērta smile))

326

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Domāju man daudzi piekritīs, ka Valdim Molam 100% ir jābūt ķērāju pamatsastāvā! Nav jēgas apdraudēt Latvijas komandas rezultātu ar sportistiem, kuri tur nav startējuši!!!

Kā izpaudīsies apdraudējums ? Tipa kāds ir lieks / nepareizs / ?
Nosauc lieko !

TEAM VOLVO

327

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:
volvo wrote:
MC wrote:

Domāju man daudzi piekritīs, ka Valdim Molam 100% ir jābūt ķērāju pamatsastāvā! Nav jēgas apdraudēt Latvijas komandas rezultātu ar sportistiem, kuri tur nav startējuši!!!

Kā izpaudīsies apdraudējums ? Tipa kāds ir lieks / nepareizs / ?
Nosauc lieko !

Ainār, ja pareizi sapratu NG vēstījumu, tad foruma lietotājiem šobrīd ir iespēja izteikt viedokli par NG redzējumu-tik tālu esam vienoti?!? Redzējuma mērķis ir sasniegt beidzot augstvērtīgākos rezultātus-arī šeit ir grūti ko iebilst, vai ne!?! Vai sportists, kurš ir bijis divas reizes LV čempions un ir TOP pieci LV un ir atzīstami startējis Draudzības kausā tavuprāt pasliktina komandas konkurēt spēju šajā sacensībā??? Lieks noteikti nav neviens jo meklējat 1-2-3 un vairāk. Nepareizs-šādi spēj izteikties laikam tikai Tu draudziņ! Es teiktu viens būtu rezervista cienīgs gan, bet tas jau ir komandas Lēmums, es tikai izsaku viedokli, ko NG ir palūdzis ieliekot Postu!

Draudziņ ;D -nesaasini situāciju... Kvarcs man zvanīja pāris stundas atpakaļ  ,parunājām ,viņš pat ir tuvu gatavībai braukt un strādāt KOMANDAS labā no malas . Komandu taisa tie ,kas to dara reāli . Uz manu jautājumu Tu reāli neatbildēji...

TEAM VOLVO

328 (edited by Ūsiņš 2016-07-13 22:25:51)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Domāju man daudzi piekritīs, ka Valdim Molam 100% ir jābūt ķērāju pamatsastāvā! Nav jēgas apdraudēt Latvijas komandas rezultātu ar sportistiem, kuri tur nav startējuši!!!

Marek, tev ir iespeja taisit Latvijas komandu nr. divi, un aicinat taja cilvekus kurus tu velies tur redzet. Kur problema? Sis nav PC kur brauc viena izlase ja es nekludos.
Ka sacit kurs maksa, tas pasuta muziku.
Saja gadijuma cepuri nost NG un domubiedru prieksa, sis projekts izklausas pec laba sakuma, un varetu veicinat musu izlases attistibu un sekmigu startu ilgtermina.

329 (edited by Ūsiņš 2016-07-13 22:55:28)

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Domaju ka ielika, lai galvenokart atrastu vel parejos komandas dalibniekus-paligus konkreti sim braucienam, jo pamatsastavs jau ir zinams. A ka bus talak to laiks radis. Skaidrs, ka sobrid ir jadoma par to, ka tas viss izskatisies pec gadiem 3-5. Kad iegulditais darbs varetu nest rezultatus PC

330

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

MC wrote:

Veci Te tēma iet plašãk!

Tad gariem paplasinatiem teikumiem. Ludzu studija

331

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Runa neiet par to kurš ir cienīgāks startēt uz platformas, runa iet par to kurš vēl ir gatavs ziedot laiku komandas vajadzībām! Ja kādam radās illūzija ka stāvēt aizmugurē būs "viegla pastaiga", tad varu teikt ka tā nebūs! Savas personīgās ambīcijas jāatliek malā, ir jābūt gatavam gan paskraidīt, gan sasmērēt rokas. Mēs jau esam redzējuši kas notiek ja komanda brauc bez papildspēkiem un secinājumi ir izdarīti! Ko iegūs palīgi? Manuprāt neatsveramu pieredzi, daudzas nianses ko līdz šim iespējams daudzi pat nevar iedomāties. Mērķis ir savākt labi strādājošu mašīnu kas nākotnē visu darīs uz automāta, kur treneru štābs un sportisti strādās saprotot viens otru no pusvārda! Patreiz to brīvo vietu ir tik - cik ir, bet tas nenozīmē ka ar laiku nekas nemainīsies. Noteikti būs izlases kodols kuru ik pa laikam kāds papildinās.

332

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Kādam ir pieejams pasākumā nolikums?
Piedāvāju visiem kas grib braukt satikties un izrunāt detaļas.
Karli ko tu doma?

333

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Vlad23 wrote:

Kādam ir pieejams pasākumā nolikums?
Piedāvāju visiem kas grib braukt satikties un izrunāt detaļas.
Karli ko tu doma?

2016.g. nolikums visticamāk būs augustā .Bet var vadīties pēc pagājšgada .

TEAM VOLVO

334

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Mana isaja sportista pieredze gan ir izveidojies prieksstats, ka fideris tomer ir pilnigi cita disciplina neka pluds, un baribu, ka loma ietekmejoso faktoru es liktu vien kada 4 vai 5 vieta pec svariguma. Tas, ka pludinnieki cert vairak baribas drosi vien ta ari ir, bet trennera uzdevums nav tikai baribas. Un man liekas logiski, ka raneris sija zemi un apkopj tarpus, kamer sportists atpusas pec norukatas dienas, jo sportistam ir jabut gatavam ari mentali un emocionali

335

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Es zinu ka ir cilvēki kam ar to nav problēmu, var sijāt zemi un ja vajag komandas biedriem ar " čomiem" pienesīs arī kafiju lai sarunas rosās labāk. smile Bet te nav vērts par to tagad diskutēt, laiks rādīs kā būs. Kā gāja varēs pajautāt pēc turnīra raneriem kas tur piedalīsies.

336

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Atiecībā par Draudzības kausu nesaprotu par ko strīds.Ja veči pa savu piķi brauc uz mačiem tad man liekas tikai viņiem pašiem ir teikšana ko ņemt komandā ko nē smile .

CMS Valmiera

337

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Par atbalstu jau nu gan nebutu jakaunas, un tas ir apsveicami. Ka teiktu mana omite-cilvekiem vienkarsi skauz☺☺☺

338

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Priecājos par, manuprāt, pirmo komandas veidošanas iniciatīvu smile
Ir saprotams, ka komandas dalībniekiem ir dažādas lomas un komandai ir jāstrādā kopā. To ir jāmācās darīt (treniņos).
Tāpat komandā ir jābūt vismaz 1-2 dalībnieku rezervei, kuri var pildīt no ierindas izgājušā lomu.
NG priekšlikums ir ļoti labs iesākums.

Tajā pat laikā būtu tikai apsveicami veidot otru komandu. Un šobrīd ir vienalga, pēc kādiem principiem tā strādā. Vai tā kopē pirmo komandu vai iet alternatīvu ceļu.
MC, Tev ir ideja, ir arī pieredze PČ. Varbūt esi gatavs veidot alternatīvās komandas kodolu?
Domāju, ka daļa foruma dalībnieku vienkārši gaida kādu, kurš nāks ar iniciatīvu, lai pievienotos.
Noteikti būs arī tādi, kuri vēlēsies visu norakt, bet tāda ir dzīve sociālajos tīklos

339

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

VIP wrote:

Priecājos par, manuprāt, pirmo komandas veidošanas iniciatīvu smile
Ir saprotams, ka komandas dalībniekiem ir dažādas lomas un komandai ir jāstrādā kopā. To ir jāmācās darīt (treniņos).
Tāpat komandā ir jābūt vismaz 1-2 dalībnieku rezervei, kuri var pildīt no ierindas izgājušā lomu.
NG priekšlikums ir ļoti labs iesākums.

Tajā pat laikā būtu tikai apsveicami veidot otru komandu. Un šobrīd ir vienalga, pēc kādiem principiem tā strādā. Vai tā kopē pirmo komandu vai iet alternatīvu ceļu.
MC, Tev ir ideja, ir arī pieredze PČ. Varbūt esi gatavs veidot alternatīvās komandas kodolu?
Domāju, ka daļa foruma dalībnieku vienkārši gaida kādu, kurš nāks ar iniciatīvu, lai pievienotos.
Noteikti būs arī tādi, kuri vēlēsies visu norakt, bet tāda ir dzīve sociālajos tīklos

Negribi paskaidrot vārda : NORAKT ; nozīmi šajā konkrētaja gadījumā...?
Kurš kuru taisās norakt un kāpēc ?
Te jebkuram karogs rokā un uz priekšu ,jo Latvijai kvotu nav ! Nav tāpēc ,ka neko īpašu vēl DK neesam parādījuši ...VOLKOVAM ( pasākuma organizators ) jo vairāk komandu ,jo labāk...
Cik atceros ,tad pagājšgad taisījās 3 sastāvi ,-protams uz papīra ,jo kad bija jābrauc -sanāca knapi viena komanda...

TEAM VOLVO

340

Re: Sacensību pasākumi, apspriede / Спортивные мероприятия, обсуждение

Diezgan sokejosi....Es piedavaju dueli 5 stundu garuma lucavene.