61

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

https://plus.google.com/photos/10692770 … bums?hl=lt

TEAM VOLVO

62

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

http://fideris.lt/media/kunena/attachme … okolas.jpg

TEAM VOLVO

63

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Pavasarinis tandemas 2015 . Part 2.
Emocijas noplakušas ,bet mēģināšu pabeigt.
...Pie dīķa piebraucam 15.00 ,izlienam no mašīnām un redzam ,ka braļukas jau kraujas prombraukšanai . Sasveicinamies ,jautājam par treniņcopi,-šie sāk liet -cope sūdīga -lielākais breksis tikai uz 1.5 kg. ,karūsas mazas ,-ap 1.kg .... Mēs saskatāmies ,stulbi smaidam...Šie jūt ,ka neticam un nosaka -jums vēl paveicies ,mēs visu rītu sēdējam lietū un ļoti lielā vējā ... Nu ko -ātri vācam inventāru ,ejam uz ielozēto treniņsektoru ,izliekamies un sākas ( ibio ).....Tādu krusu sen nebiju redzējis !!! Pusstundu nonīkām mašīnas un tad jau riskējām iet pie rīkiem . Mans SENSAS lietussargs izvērpies otrādi mētājas ieķēries meldros...
Sīkumos neielaižoties pateikšu, ka man cope aizgāja uzreiz  ( trīs sarkani pinki ) ,treneris ar ķēra labi ,bet Bubiks pirmās divas stundas tikai lamājās.... smile Distances trīs dažādas ,barības arī dažādas ,protams uz SENSAS bāzes . Pēc 4.stundām man apnika -18.brekši līdz 1kg.un čupa raudu ,trenerim 12.brekši & raudas ,naparņikam biki švakāk . Aizgāju vārīt kafiju ,dzirdu pie dīķa auro -skrienu pa galvu pa kaklu ...Irrrrr .Bubim smuka karūsa ,apaļa kā panna . Fotosesija un video . Eju atpakaļ un dzirdu ,ka atkal auro...A man slinkums staigāt šurpu turpu ...Pēctam izrādās ,ka Bubīts izcēlis smuko dekoratīvo karūsu ,kas šogad tajā dīķī vēl nebija izdevies nevienam ! Naparņiks točku atvēra ,urrā !!! .
Sāk palikt tumšs ,man kafija un maizītes gatavas ,puikas ar beidzot nāk ...
Mazas pārrunas par rītdienas taktiku un stratēģiju , vāram griķus ar tušonku ,kam balzāmiņš ,kam šmakovka ,sarunas ar dīķa saimnieku un taisamies uz gulēšanu ,jo 6.30 no rīta reģistrācija .

Pie trenera ir daudz bilžu ,bet nav vada...Mēģināsim kautko darīt . Ir arī divi video gabali ,bet aprunājoties nolēmām tos nelikt ,jo emocijas sita vilni un texta vietā būtu PĪĪĪĪĪĪĪ......
Otrās daļas beigas .

TEAM VOLVO

64

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

volvo wrote:

Pavasarinis tandemas 2015 . Part 2.
Emocijas noplakušas ,bet mēģināšu pabeigt.
...Pie dīķa piebraucam 15.00 ,izlienam no mašīnām un redzam ,ka braļukas jau kraujas prombraukšanai . Sasveicinamies ,jautājam par treniņcopi,-šie sāk liet -cope sūdīga -lielākais breksis tikai uz 1.5 kg. ,karūsas mazas ,-ap 1.kg .... Mēs saskatāmies ,stulbi smaidam...Šie jūt ,ka neticam un nosaka -jums vēl paveicies ,mēs visu rītu sēdējam lietū un ļoti lielā vējā ... Nu ko -ātri vācam inventāru ,ejam uz ielozēto treniņsektoru ,izliekamies un sākas ( ibio ).....Tādu krusu sen nebiju redzējis !!! Pusstundu nonīkām mašīnas un tad jau riskējām iet pie rīkiem . Mans SENSAS lietussargs izvērpies otrādi mētājas ieķēries meldros...
Sīkumos neielaižoties pateikšu, ka man cope aizgāja uzreiz  ( trīs sarkani pinki ) ,treneris ar ķēra labi ,bet Bubiks pirmās divas stundas tikai lamājās.... smile Distances trīs dažādas ,barības arī dažādas ,protams uz SENSAS bāzes . Pēc 4.stundām man apnika -18.brekši līdz 1kg.un čupa raudu ,trenerim 12.brekši & raudas ,naparņikam biki švakāk . Aizgāju vārīt kafiju ,dzirdu pie dīķa auro -skrienu pa galvu pa kaklu ...Irrrrr .Bubim smuka karūsa ,apaļa kā panna . Fotosesija un video . Eju atpakaļ un dzirdu ,ka atkal auro...A man slinkums staigāt šurpu turpu ...Pēctam izrādās ,ka Bubīts izcēlis smuko dekoratīvo karūsu ,kas šogad tajā dīķī vēl nebija izdevies nevienam ! Naparņiks točku atvēra ,urrā !!! .
Sāk palikt tumšs ,man kafija un maizītes gatavas ,puikas ar beidzot nāk ...
Mazas pārrunas par rītdienas taktiku un stratēģiju , vāram griķus ar tušonku ,kam balzāmiņš ,kam šmakovka ,sarunas ar dīķa saimnieku un taisamies uz gulēšanu ,jo 6.30 no rīta reģistrācija .

Pie trenera ir daudz bilžu ,bet nav vada...Mēģināsim kautko darīt . Ir arī divi video gabali ,bet aprunājoties nolēmām tos nelikt ,jo emocijas sita vilni un texta vietā būtu PĪĪĪĪĪĪĪ......
Otrās daļas beigas .

Pī vietā varētu ielikt smuku mūziku, es labprāt paskatītos kā tur izskatās. Jūs es tāpat visus esmu redzējis, bet uz turieni nezin kad tikšu... smile

65

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Gnome wrote:
volvo wrote:

Pavasarinis tandemas 2015 . Part 2.
Emocijas noplakušas ,bet mēģināšu pabeigt.
...Pie dīķa piebraucam 15.00 ,izlienam no mašīnām un redzam ,ka braļukas jau kraujas prombraukšanai . Sasveicinamies ,jautājam par treniņcopi,-šie sāk liet -cope sūdīga -lielākais breksis tikai uz 1.5 kg. ,karūsas mazas ,-ap 1.kg .... Mēs saskatāmies ,stulbi smaidam...Šie jūt ,ka neticam un nosaka -jums vēl paveicies ,mēs visu rītu sēdējam lietū un ļoti lielā vējā ... Nu ko -ātri vācam inventāru ,ejam uz ielozēto treniņsektoru ,izliekamies un sākas ( ibio ).....Tādu krusu sen nebiju redzējis !!! Pusstundu nonīkām mašīnas un tad jau riskējām iet pie rīkiem . Mans SENSAS lietussargs izvērpies otrādi mētājas ieķēries meldros...
Sīkumos neielaižoties pateikšu, ka man cope aizgāja uzreiz  ( trīs sarkani pinki ) ,treneris ar ķēra labi ,bet Bubiks pirmās divas stundas tikai lamājās.... smile Distances trīs dažādas ,barības arī dažādas ,protams uz SENSAS bāzes . Pēc 4.stundām man apnika -18.brekši līdz 1kg.un čupa raudu ,trenerim 12.brekši & raudas ,naparņikam biki švakāk . Aizgāju vārīt kafiju ,dzirdu pie dīķa auro -skrienu pa galvu pa kaklu ...Irrrrr .Bubim smuka karūsa ,apaļa kā panna . Fotosesija un video . Eju atpakaļ un dzirdu ,ka atkal auro...A man slinkums staigāt šurpu turpu ...Pēctam izrādās ,ka Bubīts izcēlis smuko dekoratīvo karūsu ,kas šogad tajā dīķī vēl nebija izdevies nevienam ! Naparņiks točku atvēra ,urrā !!! .
Sāk palikt tumšs ,man kafija un maizītes gatavas ,puikas ar beidzot nāk ...
Mazas pārrunas par rītdienas taktiku un stratēģiju , vāram griķus ar tušonku ,kam balzāmiņš ,kam šmakovka ,sarunas ar dīķa saimnieku un taisamies uz gulēšanu ,jo 6.30 no rīta reģistrācija .

Pie trenera ir daudz bilžu ,bet nav vada...Mēģināsim kautko darīt . Ir arī divi video gabali ,bet aprunājoties nolēmām tos nelikt ,jo emocijas sita vilni un texta vietā būtu PĪĪĪĪĪĪĪ......
Otrās daļas beigas .

Pī vietā varētu ielikt smuku mūziku, es labprāt paskatītos kā tur izskatās. Jūs es tāpat visus esmu redzējis, bet uz turieni nezin kad tikšu... smile

Sestdien pie dīķa ... smile

TEAM VOLVO

66

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Lietuva . Rudens tandēmi 2015.
Lietuvas braļukas piedāvā startēt tandēmmačos NEMUNAS attekā SKIRVĪTĒ  .
Iespējamie datumi 10.-11. OKTOBRIS . Maču formāts būs zināms otrdien .
Kam interese ,zvaniet 26354951 .
Konkrēta infa būs nākošnedēļ :fideris.lt ;

TEAM VOLVO

67 (edited by Rocky 2015-09-02 11:34:16)

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Labas ,braliukai. Nakaniec prisajidinilsia k Vam.  Nu kak diela? Gotovities k Feeder Tandem ?
Vytautas

http://www.zvejonys.lt/forumas/viewtopi … 150#p12359

68

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Rocky wrote:

Labas ,braliukai. Nakaniec prisajidinilsia k Vam.  Nu kak diela? Gotovities k Feeder Tandem ?
Vytautas

http://www.zvejonys.lt/forumas/viewtopi … 150#p12359

Labas vakaras Witautas ! Jedut 3 pari ,bļamba !

TEAM VOLVO

69

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Labs vakars, braliukai. Registracija- Tadas Andriušis.

70

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Rocky wrote:

Labs vakars, braliukai. Registracija- Tadas Andriušis.

O.K. !

TEAM VOLVO

71 (edited by Rocky 2015-10-02 14:04:46)

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Dlia tiech ,kto pajiediet na Tandem . 1. Bolšojie tiečienijie- kormuški 80-100g, dlynija podsački- 4 m. , gruz na koncie sietki dlia ryb, udočki nado dieržat vysoko- očien mnogo rakušek, platformy (jesli budietie spuskatsa nižie- prikreipitie tonkimi stalnymi trosami.2. Lovlia- pavadki kak minimum 1 m, džoker , pinka, čierv, kaster- obiezatielnyja v kormuški, probujtie lovit gusteru, platvu- liešč jesli popadiotsa  budietie happy.3. Dipy: ananas, čiesnok.

72

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Po posliednim danym v Skirvytė kak zvierj bieriot gustera...

73

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

какое на данный момент течение? 60 грамм держит?

74

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Na prošloj niedieli liudi lovili- raskazyvali ,čto dieržat dažie 40 g. Tiečienijie - malojie. Luščie vsievo ,čtoby imieli karmuški raznych viesov. Kto tam znajiet kak budiet...

75

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Dlia gustery ubojnaja syla-  polskija korma StarFish  Fishmix., no ja nie znaju jiest li priedstavitieli etoj firmy v Latviji...

76

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Здраствуйте
Низнаю откуда Витаутас такую инфо дастал што держит 40г.
Суботу там били соревнования.то ловили с 100г кармушками

77

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Informacija iz sajta www.kibkit.lt

78

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Поздравляем Юрия и Кришьяниса с победой на Starfish Tandem!

Ну и конечно, ждём отчётиков))

79 (edited by Rocky 2015-10-12 09:08:06)

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

Nu, braliukai... Dumaju, čto v slieduščiem gadu Vas nie pustiat v Litvu na sarivnovanija...Nu skolko možno vyigryvat...
Latyškija komandy na Tandiemie v Skirvytie:
1. Lisovskij Krišjans, Gerasimovs Jurij - 1 miesto- 70.457 kg.
2.Mols Valdis, Bubnelis Vladislav- 11 miesto- 30.118 kg
3. Gurtins Ainars, Liepins Andris- 15 miesto-12.551 kg
4. Pomers Uldis, Plivcs Richards- 17 miesto- 7.931 kg

P.S. Pozdravliaju pobieditieliej.

80

Re: Pasākumi Lietuvā / Мероприятия в Литве

и так,напишу ка я отчетик по поводу Литвы,это был первый выезд за границу по рыбалке,первый опыт,естественно он оказался горьким,как же иначе,первый блин комом и т.д
в пятницу приехали и первые начали разбераться,сели аж в саааамый конец,последний сектор,за местных доночников которые ловили по лицензии,т.к. в пятницу оффициального запрета не было как я понял.это была наша первая с Вадиком и возможно самая большая ошибка,вместо того чтобы ловить в куче спортсменов мы оказались отсечены и сидели одни на расстоянии метров 100 до ближайших соперников.Ну и естественно рыбка поклевывала как ненормальная,много сходов на что особо не обрашалось внимание,шел подбор правильного крючка,чтобы брать густеру до 300 грамм на грудь а не в подсак.Отловили 3.40 часа,вроде все стало понятно,собрались,обошли наших рыбалков и поехали в гостиницу.
Первый день.Течение усилилось,ловили сначала 100гр. кормушками,когда другие ловили 80 а кто то и 70,тут была еще одна очень важная ошибка,диаметр шнура 0.10 ну никак некатил,так как кормушка начала скакать,точка размывалась,не держалась вообще,нашли небольшой выход ,лепили клеющиеся свинцы,дошли до 110-120 грамм,и то не держало.подлавливали то,что успевало брать в прокат кормушки,а ловля получалась чуть ли не в проводку,оказались мы совсем не подготовлены,ну и сами виноваты.Много сходов у берега,дно под ним трудное,камни,ракушки,трава,рыба прямо носом соберала весь этот берег.И получилось так после закорма ловили первый час,потом курили часа 2-3 и еще и под конец снова ловили,а и еще убивали точки мотылем,это первый день,в какой то зоне он оказался нужным в какой то убивал все что можно big_smile
Второй день картина практически не поменялясь так что расписывать особо не буду.
Очень рад за Кришяниса и Юру,показали класс,стабильность,всю рыбу собрали себе и положили в садок,молодцы,поздравляю!