381

Re: Makšķeres/Удочки

asarnieks wrote:

Mati, es vēlos iegādāties eliti, jo vēlos kārtīgi izjust gan to, kā pretojas gan brekšuks, gan kāda cita zivs un vēlos ķert arī ar vieglu rīku, jo supremi dēļ svara nav ērti turēt rokā.

Tad nem energy. Daudzi saka, ka nav lielas starpibas starp eliti, bet nu es teiktu ka milziga. Es ar savu 120 energy ar 1 oz spici varu komfortabli stradat ar 60 gramiem un reddzu ari smalkas copites, un jutu ka tirinas gala 20 gr plicitis.250 gr raudai jau liekas, ka vajadzes sacoku.

382

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
Ūsiņš wrote:
asarnieks wrote:

Mati, es vēlos iegādāties eliti, jo vēlos kārtīgi izjust gan to, kā pretojas gan brekšuks, gan kāda cita zivs un vēlos ķert arī ar vieglu rīku, jo supremi dēļ svara nav ērti turēt rokā.

Tad nem energy. Daudzi saka, ka nav lielas starpibas starp eliti, bet nu es teiktu ka milziga. Es ar savu 120 energy ar 1 oz spici varu komfortabli stradat ar 60 gramiem un reddzu ari smalkas copites, un jutu ka tirinas gala 20 gr plicitis.250 gr raudai jau liekas, ka vajadzes sacoku.

Da nu, ko tur ķēpāties, ņem jau tad uzreiz Tournament. big_smile Un lai jau būtu pa riktīgo, tad uzreiz no Daiwas. big_smile
Bet ja nopietni, tad ieteiktu nopietni pārdomāt pirms iegādāt energy. Man šie kāti testā virs 100 gramiem nedaudz atgādina slotas kātus.

p.s. Bet vispār neņem galvā, jo ko gan es no tā visa saprotu. smile

Varbūt vajag kādu pickerīti? Nu ap, līdz 40gr? Rokā tok var noturēt, arī zivi velkot būs labas sajūtas.

383

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
Ūsiņš wrote:
asarnieks wrote:

Mati, es vēlos iegādāties eliti, jo vēlos kārtīgi izjust gan to, kā pretojas gan brekšuks, gan kāda cita zivs un vēlos ķert arī ar vieglu rīku, jo supremi dēļ svara nav ērti turēt rokā.

Tad nem energy. Daudzi saka, ka nav lielas starpibas starp eliti, bet nu es teiktu ka milziga. Es ar savu 120 energy ar 1 oz spici varu komfortabli stradat ar 60 gramiem un reddzu ari smalkas copites, un jutu ka tirinas gala 20 gr plicitis.250 gr raudai jau liekas, ka vajadzes sacoku.

Da nu, ko tur ķēpāties, ņem jau tad uzreiz Tournament. big_smile Un lai jau būtu pa riktīgo, tad uzreiz no Daiwas. big_smile
Bet ja nopietni, tad ieteiktu nopietni pārdomāt pirms iegādāt energy. Man šie kāti testā virs 100 gramiem nedaudz atgādina slotas kātus.

p.s. Bet vispār neņem galvā, jo ko gan es no tā visa saprotu. smile

Atgadina, ta atgadina, gramus jau katrs izvelas pec vajadzibas un velmem. Man tikai likas, ka cena nav lielad atskiribas starp eliti un energy, bet roka tie ir 2 dazadi kati, ar jau pieminetie pikeri. Tikko pirku comam. Nu tads nekads tas 3.00m elite pikeris

384

Re: Makšķeres/Удочки

Man šķiet, ka asarnieks vēlas iegādāties elites (tobiš augstākās klases) kātu, nevis elite, vai tml. Bet tur nu es nebūšu padomdevējs. smile

385

Re: Makšķeres/Удочки

Es vienkāršisakot vēlos iegādāties salmo elite feeder 90 kātu, jo man interesē viegls, jutīgs fīderkāts, ko vēlos izmantot copei Gaujas lejtecē un ezerā.

386

Re: Makšķeres/Удочки

P.s. Boroda, es biju domājis par pikera iegādi,  bet sapratu, ka tomēr nav ko pirkt, jo gaujā cope ar pikeri ir dikti aprobežota tēma.

387

Re: Makšķeres/Удочки

Jan wrote:
Ūsiņš wrote:
Jan wrote:
Ūsiņš wrote:
asarnieks wrote:

Mati, es vēlos iegādāties eliti, jo vēlos kārtīgi izjust gan to, kā pretojas gan brekšuks, gan kāda cita zivs un vēlos ķert arī ar vieglu rīku, jo supremi dēļ svara nav ērti turēt rokā.

Tad nem energy. Daudzi saka, ka nav lielas starpibas starp eliti, bet nu es teiktu ka milziga. Es ar savu 120 energy ar 1 oz spici varu komfortabli stradat ar 60 gramiem un reddzu ari smalkas copites, un jutu ka tirinas gala 20 gr plicitis.250 gr raudai jau liekas, ka vajadzes sacoku.

Da nu, ko tur ķēpāties, ņem jau tad uzreiz Tournament. big_smile Un lai jau būtu pa riktīgo, tad uzreiz no Daiwas. big_smile
Bet ja nopietni, tad ieteiktu nopietni pārdomāt pirms iegādāt energy. Man šie kāti testā virs 100 gramiem nedaudz atgādina slotas kātus.

p.s. Bet vispār neņem galvā, jo ko gan es no tā visa saprotu. smile

Atgadina, ta atgadina, gramus jau katrs izvelas pec vajadzibas un velmem. Man tikai likas, ka cena nav lielad atskiribas starp eliti un energy, bet roka tie ir 2 dazadi kati, ar jau pieminetie pikeri. Tikko pirku comam. Nu tads nekads tas 3.00m elite pikeris

Ar gramiem te maz sakara. smile

Hmmm...paskaidro?

388

Re: Makšķeres/Удочки

Pastasti Jan labak, kadu tu izmanto slidoso paternosteri scensibas. Es te meginaju kaut kadu variantu, bet man isti nesanaca labi.

389

Re: Makšķeres/Удочки

SIta arii labs Fluoriscējoša krāsa SUPER COLOR FLUORESCENT (400ml) oranža

http://www.buvdarbiem.lv/product_info.p … ts_id=1585

Team Rogislavs

390

Re: Makšķeres/Удочки

buvdarbiem.lv nav ista...es sutit emailu neatbild vins un necel tel....mos vairs nav veikals...

Team Rogislavs

391

Re: Makšķeres/Удочки

Super man labi sanaak smile krasa acrylic oranza. gaidu no ebay montana gold fluorescent fire red 29 julija- 3 augusta atved....

Team Rogislavs

392

Re: Makšķeres/Удочки

Yeaaah super.........mjaa nakti labi redz mmmmmm
Sito lietoju cena apm 4.34 eur Maja un Darzs
http://www.buvmateriali24.lv/data/img/20110328173125630911.jpg

http://savepic.su/5926587.jpg

Lukturi Led 100m
http://savepic.su/5927611.jpg

Team Rogislavs

393

Re: Makšķeres/Удочки

Nepūt ar to ķīmiju gredzenus! Kas var paredzēt, kas notiks? Ja krāso, tad spici tikai.

394

Re: Makšķeres/Удочки

Boroda wrote:

Nepūt ar to ķīmiju gredzenus! Kas var paredzēt, kas notiks? Ja krāso, tad spici tikai.

Bļin! Taisnību runā ,žēl ,ka otru plusu nevar ievilkt vienā dienā !

TEAM VOLVO

395

Re: Makšķeres/Удочки

Boroda wrote:

Nepūt ar to ķīmiju gredzenus! Kas var paredzēt, kas notiks? Ja krāso, tad spici tikai.

Bļin! Taisnību runā ,žēl ,ka otru plusu nevar ievilkt vienā dienā !

TEAM VOLVO

396

Re: Makšķeres/Удочки

es ieksaa nekraso,tikai areja gredzenu smile

Team Rogislavs

397

Re: Makšķeres/Удочки

http://savepic.su/5946919.jpg

Team Rogislavs

398

Re: Makšķeres/Удочки

es pats taisit smile son gatavs.... 5dien taisos cope nakti smile
Palodze metala un acrylic oranza...

http://savepic.su/6021532.jpg

Team Rogislavs

399

Re: Makšķeres/Удочки

A kur nakts copes burvība? Nedaudz snaužot krēslā tumsā, vērojot zvaigznes un ar vienu puspavērtu aci skatot fīdera spicīti, kurai pielikts jāņtārpiņs, tas pēkšņi sāk it kā nervozi uzvesties. Miegs uzreiz beidzies, seko piecirtiens un vāā... galā kāds kūleņo. Vienlaicīgi ar zivs gurdināšanu fiksi tiek ieslēgts pieres lukturītis, bet min režīmā un tiek turēts nedaudz sānis, lai neizbaidītu to lielo, kad tiks pievilkta sačokam sasniedzamā attālumā... Visi štrumenti jau ir pa rokai, atliek tik pēdējais galvenais - ievirzīt plakano sačoka nebūt ne tik lielajā mutē. Kad tas ir noticis un tas lielais ir iekšā, jā, tad gan... tad lukturis uz max, plus vēl daži paskaļāki urrā. smile
Bet ja nu taisies visu nakti visu zonu apgaismot, tad.... nezinu kā būs. Zivs jau arī zin, kad ir nakts. Diezi vai patiks uz lukturu gaismām nākt. Bet ja aukla pietiekoši trekna, tad jau izvilksi vng. smile

400

Re: Makšķeres/Удочки

Stāsta jau ka tev tā burvība Voleros esot uznākusi dienā!

valmiera