21

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

Paldies, viss tiesam bija super.Gribu velreiz atgadinat tiem kas nepiedalas. Veci, tadu pieredzi, kadu var iegut sacos, ta ir neatsverama. Ktru dienu iemacijos ko jaunu, tadas lietas nekur izlasit diemzel nevar. Tikai izbickot no profiem. Savu planu izpidiju, 10nieka tiku, bet vislielakais prieks par to, ka zivis bija, izdevas vinas +/- noturet visu laiku, tik tas izmers. Paldies kolegiem par konsultacijam, pozitivo gaisotni, kircinasanu, psihologisko spriedzi, un aizdoto inventaru. Apsveikumi uzvaretajiem.

22

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

Pasākums uz goda!
Nepiespiesta pozitīva gaisotne, starptautiskā pieskaņa ar igauņu akcentu un dažam pirmo intīmo attiecību atsaukšana atmiņā smile
Paldies Ēsma komandai

23

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

prieks ka patika smile centāmies

Team Ēsma

24

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

Pasākums tiešām jau otro gadu labākais feeder tusiņš Latvijā.Bija pat tāda sajūta ka būtu atbraucis ar labiem draugiem pacopēt pāris dienas nevis uz mačiem.Pat barību maisījām gandrīz vai vienā spainī pie Ulda vagona.
Īsumā par pašiem mačiem.Bijām jau nedaudz patrenējušies pirms Jāņiem,brekšu nebija,jādraudzējas ar plicēniem.Tālumā zivtiņa nedaudz lielāka,pie krasta visai smalka, tāpēc centos turēties kautkur pa vidu ap m 30,komforta metiena atālumā..Cik redzēju daudzi pieturējās pie tādas distances.Kā jau parasti bija visai grūti realizējamas copes,viena no galvenām problēmām vismaz man.Plus vēl nepārbarot,savādāk kā patrasti pēc pirmās stundas cope apsīkst.Piekdien patrenējāmies,plicēni bija,atlika tikai ķert.Pirmā diena A6,cope aizgāja no pirmā metiena,pēc 7-8 zivtinām copes palika neradzamas bij jāsāk skaitīt.Otrā stunda krietni vājāk.Baigais līmenis,jāsēž bija labu gabalu no reālās krasta līnijas.Pārbaudīju ar tuvo,baigi smalka zivtele nav jēgas turpināt.Pie beigām dipojot izdevās paņemt trīs bonusiņus ap 100g big_smile .Lielāku laikam nebija.Biju jau tā saguris ka reizes 5-6 barotava izkrita aizmugurē nevis ūdenī.Nevajadzēja laikam ar tiem igauņiem tik intensīvi ar to pieredzi mainīties bet nu valsts gods bija jāaizstāv smile .
http://i59.tinypic.com/30wo8sx.jpg
Otrā dienā B13,pirmā stunda ļoti labi,plicēni var teikt uz metienu + vēl bonusiņs brekšuks g 400.Sakarā ar to trako ūdenslīmeni nācās sēdēt sektora malā,darbojāmies ganrīz vai ar kaimiņu vienā punktā.Otrā stundā vinš laikam ar tārpiem mani nedaudz izslēdza,cope pazuda,uzradās pa ķīsim.Vienbrīd pat aizgāju uz tālo bet ātri atgriezos.Pie beigām daudz maz c0pe atgriezās,20 min pirms beigām Vinš.Bet ieķērās kantē.Uz aci vismaz kilo.Ar otro reizi ārā dabūjām bet pēc metra nost...........Laikam bij paspējis pavadu sagraizīt uz gliemežiem.Obidna smile .Bet nu labs kas labi beidzas,bijju paspējios saķert gana.Kaut kā tā,pašam vēl tagad neticas smile .
Paldies Ēsmas komandai,pasākums kā vienmēr līmenī,cerams nākošgad tiksimies turpat !

CMS Valmiera

25

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

Apsveicu visus. Malači! Forši, ka es nebiju, tad būtu cits uzvarētājs. big_smile big_smile big_smile
Tas jau protams jociņš. big_smile Ja nopietni, tad bija apstākļi, kuru dēļ nepiedalījos, nekas... nākošgad...

26

Re: Ēsmas kauss 2015 / Кубок Ēsma 2015

http://s017.radikal.ru/i410/1507/d2/d3e4f5b1da36.jpg

+ VIP