121

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

smile))  es te saskatiju majienu uz savu pusi par tukšas barotavs iemešanu pirms starta, tad varu teikt tikai to, ka es principa neparkapju sacensibu noteikumus, iznemot iziešanu uz toleti, neblavu pa visu sektoru, ka eju smile))
No pieredzes varu teikt, ka ari PC pabridinot savu zonas tiesnesi vari iziet no zonas , kad vel dzeru, mes ar ukrainiem, poliem unfranciem , ari somiem smile)), esam gana labi parunajusies par dzivi sagatvosanas laikaa smile), bet... Ienest zona pec baribas parbaudes neko vairs nedrikst, te neiet runa par aizmirstiem akiem u.t.t., bet par baribu, tarpiem u.t.t
Te Vitalijs dikti cepas par stingriem noteikumiem, atgadinasu vinam pagajusa gada Kalnciemu, kad viniem tarpus atveda Agris 5 minutes pirms starta smile))....,
Ir pamatlietas, kuras ir obligatas, ari PC ja tev bariba stav sagatavota uzradisanai sektora tas nav nekas, atnaks un paskatisies, pat teiksu, ka parasti baribu parbauda sektoros smile), bet pie baribas parbaudes sportistam jabut obligati smile))

Tie, kas doma par startu citos macos citas valstis macas un ievero visus noteikumus, lai nebutu parpratumu, viendienisi var meginat kaut ko tisi parkapt, bet ... Tam nav nakotnes

Parasti jau cepjas forumis tie, kam ir vis mazaka pieredze smile)), nak pieredze un viss saliekas pa plauktiniem smile), sacensibas tiek organizetas copmaniem un vinu priekam, manuprat soreiz Esmas puikiem to izdevas idarit loti labi smile)

122

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Tabulā izskatās ir neliela kļūda! Pirmajā dienā,  B sektorā - diviem ir pa 0,120, bet punktu skaits dažāds! Var būt man kaut kas nepielec...

123

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Nedaudz no sevis.
Pirmkārt jau liels paldies Ēsmas komandai par lielisko sacensību organizāciju.
Vieta šādiem pasākumiem ideāla, tik to zivju šajā laikā tā pamaz. smile
Tiem kam pretenzijas par Agra atrašanos otrajā dienā manā sektorā, paskaidroju - otrās dienas rītā Agri pieteicu tiesnešiem kā savu treneri, līdz ar to viņa atrašanos manā sektorā nevar uzskatīt par noteikumu pārkāpumu.
Par mērīšanos ar barotavām -vai nu mēs uz to skatāmies caur pirkstiem un tad šo punktu no noteikumiem jāņem ārā kā nevajadzīgu, vai arī atstājam un ievērojam. Katram es domāju ir skaidrs ka svins un barotava grimst dažādi, līdz ar to tie kas ievēro noteikumus (pašreizējā redakcijā) nokļūst neizdevīgākā situācijā nekā tie kas neievēro.
Visā visumā, cik nu man bij tā laika pavērot, tad ar noteikumu ievērošanu iet arvien labāk un tas priecē.

LSMK-MILO

124

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

... Jan...tas nebija par Agriti...bija citi kuri nebija pieteikti...

125

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

...un vispār mans secinājums....pie visa ir vainīgas ZIVIS.....:))))

126

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

zivs ,saule vainīgas smile es nedaudz pārkarsu un rezultātā dabūju saules dūrienu ar gandrīz 39t.
bet visuma patika. ja tik ķertos smile pie apģērba turpmāk jāpiedomā. pietrūka vakara ugunskura kopīga.

Team Ēsma

127

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ну да был за мной грешок в калнцемсе,заказывал червей у Агриса,но не смог он приехать до проверки наживки

128

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Lāčuks wrote:

zivs ,saule vainīgas smile es nedaudz pārkarsu un rezultātā dabūju saules dūrienu ar gandrīz 39t.
bet visuma patika. ja tik ķertos smile pie apģērba turpmāk jāpiedomā. pietrūka vakara ugunskura kopīga.

Nestāsti pasakas -tam balzāmam tik daudz gr'adu nebija... smile:):)

TEAM VOLVO

129

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

drAndzuks wrote:

... Jan...tas nebija par Agriti...bija citi kuri nebija pieteikti...

Vai tik nebija KVARCA treneris...?
Pat ja tā ,zivis pašam jāķer smile

TEAM VOLVO

130

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

drAndzuks wrote:

...visss bija OK...tik ir daži aizrādījumi. Pieredzējušiem sporta kolēģiem....bļinnnnn.... jūs neziniet kad aiz lentas nedrīkst līst iekšā svešķermeņi kad notiek sacensības;(..... emocijas....pieredzējuši cilvēki bet dara stulbības....knapi noturējos lai nepieceltos un neievilktu pa muti ar feederi:D... jaunulim kad aizrādiju viss bija ok, bet vecie kanaki, ziniet ko dariet...nākošreiz bļaušu pilnā rīklē un iesniegšu protestu, tad godalgotā vieta būs pa anālo atveri.....ja nezināt tad atgadinašu....sacensību laikā sektorā nedrīkst neviens atrasties izņemot sportistu un viņa pričendālus.
Hau esmu runājis;)
Atvainojos kad pirmais posts tāds īgns sanāca....:D

Ar fideri pa muti,godalgotā vieta pa kaut kurieni-nav tā kā nedaudz pa skarbu ? Ja jau tik labi pārzināt noteikumus tad jums vajadzētu zināt kā jārīkojas ja sķiet ka apzināti tie tiek pārkāpti.Es kaut kā saklausīju kad pirms starta ja nemaldos Igors teica kur jāgriežas jebkuru konfliktu gadījumā.Mēs ar Alekseju pirmā dienā vellu dzīdami,pirmsstarta sresa noņemšanai pakašķējāmies par metienu virzieniem,tad tiesneši mums ātri ierādīja pareizos orientierus.Domāju ka mūsu galvenais tiesnesis Pedro nebūtu kautrējies izteikt brīdinājumu jebkuram neatkarīgi no statusa.Un vispār ja ir ko teikt, tad ar visiem konkrētiem vārdiem un piemēriem savādāk manā skatījumā atvinojiet par izteicienu tā ir tukša diršana.Labāk ķeriet zivis un daudz smile .Lai nav jāķēzas forumā.Nekā personīga,tik tā spriedelējumi par tēmu.

CMS Valmiera

131 (edited by Boroda 2015-06-09 17:38:49)

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Es nedaudz padalīšos ar to  - uz ko ķēru, ar ko ķēru utt. Pirmajā dienā nolēmu sevišķi neiespringt, jo tomēr neesmu profs, bet vienkārši patīk pafīderot. Sajaucu lēto melno traperi ar gaišo traperi un drusk piešāvu no sensas brekša, bet nu 1/4 pakas. Doma nebij nekāda, ko jaukt, ko nejaukt. Tam visam pievienoju sauju ar smukiem maziem pinkiem, apslapināju ar pavāju melases šķīdumu un barība gatava. Kāts joprojām (jau kuro gadu!) Salmo diamond feeder, 50 gr. Aukla tā gaiši zilā pītā, jau aizmirsu nosaukumu.. smile. Pavadas - no spoka 0.133 ar 14 nr. āķīti. Te gribu piebilst, ka kaut kad baigi izbrāķēju šo auklu,jo trūka kā diegs. Parunājos ar Jan, viņš man visu izskaidroja. Īsāk sakot iespējams, ka kaut kur saulē pabijusi neatkarīgi ne no viena. Bet par laimi bija vēl viena spolīte. Tā ka šai ziņā viss oki. Par sēžamo iekārtu nerunāšu. big_smile Pēc barošanas sākuma lēnām sāku iebarot ar 40gr vidēju barotavu. Necentos 10 minūtēs izdarīt 20 metienus. Kādus 4-5 iemetu. Tālāk jau sākās gaidīšanas svētki. Pirmajā stundā trīs strīpainas ķilavas svarā ap 5-15gr. Uz āķa baltie ar pinkiem dažādās kombinācijās. Kā sanāca, tā uzkabināju. Tad klusums, bet kaut kur pēc 2-2,5 stundām tiri-piri, piecērtu.. un ir. Vislaik galvā doma, ka tik nenoraujas. Nenorāvās. Smuks ar visām nārsta pumpām klāts breksēns uz 700gr. Vēl pēc stundas raudiņa uz 100gr. Un viss. Klusums, kā dušas kabīnē bez ūdens. Ar to arī beidzu pirmo dienu. Otrā diena atšķīrās no pirmās ar to, ka sajaucu grosgordonu ar sensas breksi + nedaudz tumšumam melno traperi. Šoreiz neviena matroskina, bet tikai brekšuks un viena raudiņa. Kopsvarā tieši 100 gr mazāk kā pirmajā dienā. Brekšuks paņēma jau stundu pēc starta. Bija cerības, ka nu tik..., bet nekā. Abi kaimiņi  (profi! smile) tomēr savilka kaut ko, bet es atkal saskatījos kā, uz ko, utt. smile
Par tiesāšanu - man šķiet bija labi. pa lielu gabalu redzēju, ka viens copmanis tomēr svina vietā piemērīja barotavu, bet tas lai paliek katra un tiesnešu ziņā.
Ne asakas! Tiekamies nākamreiz! smile
p.s. aizmirsu pateikt par distanci - metu cik var daudz maz tālu aizmest. Metri 30-35, vai 42 vecās labās salmo diamond spoles apgriezieni... ceru kādreiz tikt pie jaunākas spolītes, jo šī ir tikpat veca kā kāts... big_smile

132

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Ah, jā vēl viena lietiņa - tie, kas pa straumi augšup tīra savu vietu pirms sačiem, paņemat grābeklīti un izvelkat krastā to nopļauto. Bija pāris brīži, kad baigie aisbergi peldēja pa vējam vai straumei virsū. Labi, ka man nekas tai brīdī neķērās, bet neslinkoju un ar sečoku mēģināju tos aisbergus izvilkt krastā. Nu tas tā, ja nopļauj, tad neatstāj, bet saliec gubās, ķērpās vai kā nu kurā Latvijas novadā to sauc. smile

133

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

ka tik tas nepieder pie stratēģijas par cīņu uz augstāku vietu par konkurentiem?
līdzīgi kā vīķu baru nopludināšanu kaimiņam ar smalkas barības duļķi smile

134

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Gnome wrote:

Tabulā izskatās ir neliela kļūda! Pirmajā dienā,  B sektorā - diviem ir pa 0,120, bet punktu skaits dažāds! Var būt man kaut kas nepielec...

Paldies,Ģirt!
Nākamreiz noteikti skaitīsim ar papīra, kalkuratora un pildspalvas palidzību.))
Izlabotu tabulu izlikkšu nākošnedēļ, jo šorīt braukšu uz izstādi Varšavā.

135

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Kaut kā aikavējos ar paziņojumu. Sākam reģistrāciju uz 2. posmu Voleros. Lūgums tiem cilvēkiem kas reģistrējās uz visiem posmiem uzreiz, pieteikt sevi vēl reiz, jo vietu skaits ir ieroēžots gribētos lai nebūtu kā iepriekš, piesakas un neatbrauc...

136

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Я буду.

137

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

piesaku savu necilo kandidatūru uz so jauko pasakumu

138

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Busim
Uldis Pommers
Artūrs Šalajevs

139

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

Lūdzam sūtīt pieteikšanas vēstules uz e-pastu dresden@feeder.lv vai Dresdenam privāti.

140

Re: LČ fidermakšķerēšanā 2015 / ЛЧ по фидерной ловле 2015

1. Jurijs Štikovskis
2. Andž Daugavietis
3. Uldis Pommers
4. Artūrs Šalajevs
5. Jānis Piesis
6. Ainārs Gurtiņš
7. Igors Losevs
8. Normunds Grabovskis
9. Rihards Grabovskis
10. Vladislavs Tolmačovs
11. Vladislavs Bubneli
12. Roberts Locans
13. Aleksejs Prokofjevs
14. Valdis Mols
15. Andris Liepiņš
16. Jurijs Gerasimovs
17. Uldis Paupers
18. Māris Sīmanis
19. Jānis Sīmanis
20. Kaspars Kalpišs
21. Vitalijs Miņkovs
22. Vadims Kaškurs
23. Ģirts Suharevskis
24. Edgars Špels
25. Armands Smiltenis
26. Mareks Celmiņš
27. Andris Mihaļskis
28. Ivars Brinkus
29. Juris Aboliņš
30. Krišjānis Lisovskis