41

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Gribētos apspriest tēmu par tandem sacensībām,cik tas būtu aktuāli uz doto brīdi Latvijā,kādi noteikumi? Vienkārši pats no tā visa tikai nedaudz saprotu,zinu ,ka ir jāpiedomā vairāk pietaktikas,copē no vienas zonas.Ieskaitē ja nemaldos iet kopējais svars. smile

P.S.Manuprāt tas būtu maziņš,bet pareizs solītis virzienā uz komandu startiem.Klubu čempionātiem...

42

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden
Es domāju, ka pagaidām nevajag iespringt ar tandēmu. Lai tā visa feeder sacensību lieta iekustās šogad pa īstam, un tad jau nākošajā sezonā jutīsi, kas pie kā. Man liekās, ka nevajag sasteigt, kaut gan pašam pret tādu lietu arī šogad iebildumu nav. Bet vai būs daudz tādu, kas gribēs šogad piedalīties????
Tās ir tikai un vienīgi manas domas.........

LSMK-MILO

43

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

siluro wrote:

Dresden
Es domāju, ka pagaidām nevajag iespringt ar tandēmu. Lai tā visa feeder sacensību lieta iekustās šogad pa īstam, un tad jau nākošajā sezonā jutīsi, kas pie kā. Man liekās, ka nevajag sasteigt, kaut gan pašam pret tādu lietu arī šogad iebildumu nav. Bet vai būs daudz tādu, kas gribēs šogad piedalīties????
Tās ir tikai un vienīgi manas domas.........

Te es tev piekritīšu,mums pie visa jānonāk pakāpeniski. smile Sportistiem viens-otru jāiepazīst,tikai tā var veidoties normāli tandēmi un komandas. smile

44

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Vakar bija kapitāls laiciņš,žēl biju aizņemts,būtu aizskrējis pafiderēt. smile Svētdien diemžēl laiku sola sūdīgu,stiprs vējš,nāksies copi atlikt līdz labakiem laikiem,cerams pēc nedēļasvai,divām izdosies. smile

45

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden wrote:

...
,cerams pēc nedēļasvai,divām izdosies. smile

Kādām divām, laižam nākošajās brīvdienās uz kopīgu copi. Gan jau jūs rīdzinieki zinat kādus no ledus brīvus ūdeņus. smile

LSMK-MILO

46

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jan wrote:
Dresden wrote:

...
,cerams pēc nedēļasvai,divām izdosies. smile

Kādām divām, laižam nākošajās brīvdienās uz kopīgu copi. Gan jau jūs rīdzinieki zinat kādus no ledus brīvus ūdeņus. smile

Zinu vienu vietu,bet viss ir atkarīgs no laika ziņām,turklat iespējams nakamajās brīvdienās jabrauc uz laukiem Skrundā. smile

47

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Nu ko, man atliek vienīgi cerēt, ka laiciņš būs labs un brauciens uz laukiem tiks atlikts. smile

LSMK-MILO

48

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Es ar pār tiltu braucot nepārtraukti skatos Ķīpsalas virzienā. smile

49

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

plencisbrencis wrote:

Es ar pār tiltu braucot nepārtraukti skatos Ķīpsalas virzienā.

Un ko Tu tur redzi?????????? big_smile

LSMK-MILO

50

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Dresden

Skrunda ļot zināma vieta! Tu pats esi no Skrundas? Moš kaut kad varam kādu copīti kopā sarunāt tajā galā? Varētu es ko noderīgu iemācīties!

51

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Redzu vaļējus ūdeņus.Būs kādu dienu jānogriež no ceļa apostīties kas notiek pašā krastā. smile

52

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

siluro wrote:
plencisbrencis wrote:

Es ar pār tiltu braucot nepārtraukti skatos Ķīpsalas virzienā.

Un ko Tu tur redzi?????????? big_smile

plencisbrencis wrote:

Redzu vaļējus ūdeņus.Būs kādu dienu jānogriež no ceļa apostīties kas notiek pašā krastā. smile

Tad gan noteikti atraksties kas un kā. Nu ļoooti jau interesē tie vaļējie ūdeņi. smile

LSMK-MILO

53

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

marchello wrote:

Dresden

Skrunda ļot zināma vieta! Tu pats esi no Skrundas? Moš kaut kad varam kādu copīti kopā sarunāt tajā galā? Varētu es ko noderīgu iemācīties!

Man sieva no tās puses,pats esmu rīdznieks. smile Ja vasarā izdosies aizbraukt uz turieni pacopēt,noteikti došu zināt,bet parasti talāk par kūti netieku,laukos daudz darba.Pa pieciem gadiem divreiz izrāvos uz Ventu! big_smile

54

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Mēs laidīsim 7-jā.Rīt diemžēl jāstrādā. Ja nekas nenojuks,padošu ziņu kā gāja.

55

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Sveiki biedri, esmu Šveicē un šeit pilnā sparā ir iestājies jau pavasaris, ārā smuki silda un prāts visu laiku uz copi vien ir.
Vakar aizgāju līdz tuvākai upei (25min gājiens aptuveni) Vieta jau kolosāla un skats ir burvīgs, bet netiku gudrs vai būtu prātīgi provēt ar feederi jo straumes ir diezgan liela, un grunts ir vienos oļos un akmeņos. Ievietošu pāris bildes lai varat novērtēt, varbūt labāk ar špiningu mēģināt. Upē ar straumi vel neesmu makšķerējis ar feederi tāpēc būtu kolosāla pieredze šajā jomā. Bet ir viens neliels mīnus, manā pilsētā nav ne viens makšķernieku veikals. Līdz ar to nav iespējams iegādāties kaut kādas ēsmas, tikai pārtikas bodēs pieejamās, kukurūza, makaroni un varbūt arī grūbas šeit ir nopērkamas big_smile
Kā Jūs rīkotos šādā situācijā?
http://failiem.lv/thumb.php?i=jcookbl&n=WP_000192.jpg

http://failiem.lv/thumb.php?i=atxszfh&n=WP_000193.jpg

http://failiem.lv/thumb.php?i=ptvyflz&n=WP_000194.jpg

P.S.
Uzspiežot uz bildes, tā palielinās wink

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

56

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jannkkelis wrote:

Sveiki biedri, esmu Šveicē un šeit pilnā sparā ir iestājies jau pavasaris, ārā smuki silda un prāts visu laiku uz copi vien ir.
Vakar aizgāju līdz tuvākai upei (25min gājiens aptuveni) Vieta jau kolosāla un skats ir burvīgs, bet netiku gudrs vai būtu prātīgi provēt ar feederi jo straumes ir diezgan liela, un grunts ir vienos oļos un akmeņos. Ievietošu pāris bildes lai varat novērtēt, varbūt labāk ar špiningu mēģināt. Upē ar straumi vel neesmu makšķerējis ar feederi tāpēc būtu kolosāla pieredze šajā jomā. Bet ir viens neliels mīnus, manā pilsētā nav ne viens makšķernieku veikals. Līdz ar to nav iespējams iegādāties kaut kādas ēsmas, tikai pārtikas bodēs pieejamās, kukurūza, makaroni un varbūt arī grūbas šeit ir nopērkamas big_smile
Kā Jūs rīkotos šādā situācijā?

Manku uztaisītu(tā saucamo baltušku),tad vel izmantotu grūbu,smalkos makaronus ar piedevām.Siltā laikā baltos var pats uzaudzēt(tas ja nedzīvo dzīvoklī).Vēl ka ēsmu var izmantot nelobītās krevetes,es savulaik braucu uz vimbām un uz krevetēm man labi ķērās gan asari,gan brekši ar pličiem! smile

57

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

"nelobītās krevetes" Izklausās labi, bet cik es saprotu, tad krevete ir garneles gabaliņš big_smile Bet par nelobītu garneli, man ir pirmā dzirdēšana. Varbūt es kļūdos attiecībā par to kreveti.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

58 (edited by Jannkkelis 2013-03-08 13:46:09)

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Barotavas vietā slīdošo svinu likt?
Man nav tā trubiņa ar gaisu pildīta, kura būtu kolosāli piemērota akmeņainai gultnei sad
Itkā no LV paķēru līdzi traper feeder barību. Bet domāju ka tādā straumē no tās barības nebūs nekāda labuma.

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs

59

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Jannkkelis wrote:

Barotavas vietā slīdošo svinu likt?
Man nav tā trubiņa ar gaisu pildīta, kura būtu kolosāli piemērota akmeņainai gultnei sad
Itkā no LV paķēru līdzi traper feeder barību. Bet domāju ka tādā straumē no tās barības nebūs nekāda labuma.

Nelobītu griežu pa gabaliņam,tādas kā tabletītes,v.n.k. tā čaula neļauj tai garnelei ātri izžūt,uz āķi kad liek,čaula nav vajadzīga.
Barību var sajaukt ar melnzemi,galvenai jau lai barības smarža nedaudz sapulcina zivis,bet var ķert arī ar svinu.

60

Re: Runājam par visu/Разговор о всем

Šodien jāmēģina tikt pie licences, un ar špiningu jāiet izpētīt gultne smalkāk, jāpameklē kādas bedrītes un kādi lielāki akmeņi, kur vēlāk varētu ar feeder pastrādāt.
Tuvojas sacensības, bet praktizēties nav kur sad

KMK Kurzemes Makšķernieku Klubs